Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Pronounce
Pronounce Ingilizce Öğrenme Kulaklığı

Pronounce Ingilizce Öğrenme Kulaklığı

Pronounce
10.286,10 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548
 

Pronounce İngilizce Öğrenme Kulaklığı

İngilizce, küresel bir dil olarak tüm yabancı diller arasından öne çıkıyor. Çoğunlukla en büyük zorluk, gramer kurallarına hâkimiyet ve kelimeleri ezberlemek olarak görülüyor. İngilizce öğrenme kitapları arasında kelimeler ve gramer yapıları içinde kaybolmak çoğu zaman kaçınılmaz oluyor. Bu noktada, İngilizce konuşurken rahat ve inandırıcı hissetmek için özgüveni ve akıcılığı geliştirmek en fazla ihtiyaç duyulan konu oluyor.
İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen Pronounce İngilizce Öğrenme Kulaklığı, İngilizce yeteneklerinizi ve telaffuzunuzu geliştiriyor. İngilizce konuşan kulaklık olarak da bilinen Pronounce, en iyi İngilizce uygulamaları arasında ön sıralarda yer alıyor.
Dil eğitimi konusunda kullanıcılara bireysel koçluk yapan Pronounce kulaklık, patentli teknolojisi sayesinde otomatik ve ritmik tekrar olarak anılan ARRT tekrarlama tekniğini kullanıyor. Bu yaklaşım kullanıcıyı; sesleri, kelimeleri ve cümle yapılarını otomatik olarak tekrar etmeye davet ediyor. Bu, sağlıklı dil alışkanlıkları geliştirmenizi sağlayarak kendinizi daha rahat ve doğal hissetmenize yardımcı oluyor.
Kullanıcıların kolay İngilizce öğrenme amacıyla tercih ettiği Pronounce kulaklık, sizi günlük hayattan kısa diyaloglar dinlemeye davet ederek pratik yapmanızı sağlıyor. Böylece siz kelimeleri ve sesleri tekrar ederek İngilizcenizi daha ileri seviyelere çekebiliyorsunuz. Günde yalnızca 15 ila 30 dakikalık oturumlarla 90 güne yayılan program, yalnızca dinleyerek ve tekrarlayarak sorunsuz bir şekilde ilerlemenize yardımcı olmak için kullanıcılarına destek oluyor.

Kemik İletim Teknolojili Pronounce Kulaklık


Kemik iletim teknolojisini kullanan Pronounce, kemik iletimi sayesinde bilgileri cihazdan doğrudan beyninize iletiyor böylelikle sürükleyici bir öğrenme deneyimi yaratarak İngilizce algınızı geliştiriyor. Sesinizin sesi, kafatasındaki kemiklerin titreşimi ile doğal olarak iletiliyor. Bu iletim modu doğal olduğundan havadan 10 kat daha hızlı ve çok daha kaliteli şekilde iletiliyor. Pronounce kulaklık, kemik iletimi yoluyla müzik, konuşma ve sesli geri bildirim sağlayarak beynin bilgileri daha iyi analiz etmesine ve saklamasına yardımcı oluyor. Kullanıcıların kitap ya da uygulama gibi geleneksel yöntemlere göre iki kat daha hızlı ilerleme kaydetmelerini sağlayan Pronounce kulaklık, anında ses işlemcisi Tomatis Gating sistemini kullanıyor.


Tomatis Metodu ile İngilizcenizi Geliştirin


Her dil kendi özel ritmi ile algılanıyor. Bu işitsel frekanslar, ses tonu, vurgu, hatta duraklamalarınızı bir cümle içinde konumlandırma şekliniz anlamına geliyor. Kulaklıkla İngilizce öğrenme seti Pronounce’un patentli filtresi, dikkatinizi İngilizce dilinin belirli işitsel frekanslarına odaklıyor. Dilsel ritim algınızı geliştiren Pronounce, kolaylıkla yeniden üretmenizi sağlıyor. Bu, konuşmanızı kendi kendine düzeltme konusundaki doğal yeteneğinizi artırıyor. Siz de kendi hızınızda verimli bir şekilde antrenman yaparak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.
Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz kullanıma izin veren Pronounce, Tomatis müzikal dilbilimsel öğrenme programı ile zenginleştiriliyor. ARRT tekniğine dayalı 45 saatlik eğitim sunan Pronounce, dinleyerek İngilizce öğrenme olanağı sağlıyor.


Pronounce Kulaklık İngilizce Öğrenme Aşamaları


Pronounce İngilizce öğrenme kulaklığı, İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olmak için bir dizi aşamaları geçmenizde size yardımcı oluyor. Dinleyerek İngilizce öğrenme İngilizce öğrenme alışkanlığınıza yeni bir yaklaşım getiriyor. İngilizce kulaklığı eğitim konusunda kullanıcıların kendilerini konforlu bir alanda hissetmelerine katkıda bulunuyor.
Birleştirme: Birleştirme yöntemi, bir cümleyi tekrar bir araya getirmeden önce ayrı ayrı özümseyen parçalara bölmek oluyor. Sözel hafıza ve reflekslerin gelişmesi için bu yaklaşımın yoğun olması gerekiyor. Çok sayıda varyant sayesinde, giderek daha karmaşık ifadeleri tekrarlayabilecek, böylece doğallığı ve akıcılığı artırabilirsiniz.
Bağlamlandırın: İfadeleri ve kelimeleri çok çeşitli bağlamlarda kullanarak, çeviriye başvurmadan ezberleme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Program, farklı bağlamlarda duyulması ve tekrarlanması için bir dizi güncel ifadeyi bir araya getirerek doğal bağlantılar oluşturmak üzere tasarlanıyor. Bu şekilde kelime dağarcığı ve söz dizimini bütünleştirebilir ve İngilizcede gerçek dinamizminizi geliştirebilirsiniz.
Kendinizi Dinleyerek Öğrenin: Birden çok kez ve farklı şekillerde dinlemek ve tekrar etmek, kendi kendini düzeltme yeteneğinizi geliştiriyor. Pronounce öğretim yaklaşımı, bir modelden kopyalarken kendi sesinizin algılanmasına dayanıyor.


Pronounce İngilizce Öğrenme Uygulamaları


İngilizce öğrenme kulaklığı faydaları ile kullananların ilgi alanına girmeyi başarıyor. İngilizce öğrenme kulaklığı olarak bilinen Pronounce, sizi dinlemeye ve tekrar etmeye davet ediyor.
Dinleme: Birkaç dakikalığına nöro-dilbilimciler tarafından yazılan ve Amerikalı ve İngiliz aktörler tarafından oynanan bir hikayeyi dinlemenizi sağlayarak sizi modern ve gerçekçi bir dünyaya sürüklüyor. Böylelikle, somut durumlar aracılığıyla otantik günlük yaşam konularını deneyimleme imkanı sunuyor.
Tekrar Et: Siz hikayeyi dinledikten sonra otomatik olarak ve kendiliğinden tekrarlamanız istenen seslere, kelimelere ve ifadelere bölünüyor. Siz dinlerken ve tekrarlarken dinamik filtre İngilizcenin ritimlerini ve frekanslarını vurgulamak için sesi modüle ediyor. Kulaklarınız ve sesiniz İngilizcenin ritmini algılamaya ve yeniden üretmeye alışıyor.


Pronounce Kulaklık Kullanıcıyı Şaşırtıyor


Konuşmayı öğrendiğimizde, aşamalı olarak ana dilimizin seslerine odaklanmayı öğreniriz. “Dilsel kodlama” adı verilen bu bilişsel süreç, erken çocukluk döneminde gerçekleşir. Süreç hem gerekli hem de son derece güçlü. Daha sonra dinlememizi yabancı dillere uyarlama yeteneğimizi engeller. Ancak yeni bilişsel bağlantılar geliştirebilirsiniz. Buna nöroplastisite deniyor. Dinleyerek İngilizce öğrenmeyi kolaylaştıran Pronounce, Tomatis methodunu uygulayarak bu süreci geliştirmeyi amaçlıyor.
Beynin İngilizce konuşma gibi yeni becerileri öğrenmesi ve geliştirmesi için şaşırması gerekiyor. Kulaklığın içine yerleştirilmiş dinamik filtreler, bu sürpriz etkiyi doğal ve tekrarlayan bir şekilde üretmeyi amaçlıyor.
Pronounce İngilizce öğrenme kulaklığı kullanıcıların erişebileceği fiyat aralıklarında sunulurken, her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Profesyonel kullanımdan amatör kullanım alanlarına kadar her düzeyde kendine kullanım alanı bulan Pronounce İngilizce öğrenme kulaklığı, İngilizce öğrenmek isteyenlerin yaşadıkları endişeyi de gideriyor.


Teknik Özellikler
Kemik İletimi Teknolojisi: Var
Mikrofon: Var
Renk: Siyah
Pil Ömrü: 6 saat kullanım
Teknik Yardım: Evet (çevrimiçi ve telefonla)


Neden filtre sesleri kullanılıyor?


Çocukluğumuzda dilsel çevremize uygun ses birimlerini seçmeyi, sosyal çevremizin fonetik yapılarına ait olmayanları dinlememeyi öğreniriz. Gelişimimiz sırasında, böylece kendi dilimizin ritmiyle programlanırız. Sesin ritmine göre açılıp kapanan bir filtre uygulanarak, mesajın niteliğini değiştirmeden ses enerjisinde varyasyonlar yaratılır. Bu varyasyonlar, ritmik alışkanlıklarımızı kırarak bir yabancı dili özümsemeyi kolaylaştırır. Yavaş yavaş beynimize diğer ritimleri özümsemeyi öğretiyoruz. Bu filtre, Tomatis Method Teknolojisine dayanmaktadır.


Kulaklığa ek olarak bir abonelik satın almam gerekir mi?


Hayır. Programın tamamı kulaklığa entegre edilmiştir. Bir kez satın aldığınızda ömür boyu kullanabilirsiniz. Tek başına bir ürün olduğu için kitap, uygulama veya bilgisayar gibi başka bir şeye ihtiyacınız olmamaktadır.


İçerik Amerikan İngilizcesi mi İngiliz İngilizcesi mi?


Programda her türlü aksan mevcuttur. Amacımız: Her koşulda rahat iletişim kurma yeteneğinizi geliştirmenizi sağlamaktır.


Pronounce aksanımı düzeltecek mi?


Sesiniz İngilizce frekanslara göre canlı olarak filtrelenir. İşlemci, algınızı ve telaffuzunuzu kolaylaştırmak için ses varyasyonları üretir. Bu size kendinizi düzeltmeyi öğretir ve beyniniz ilerlemenizi daha iyi entegre edebilir. Akıcılığınızı ve telaffuzunuzu geliştirecektir ancak belirli bir aksanı düzeltmesi veya değiştirmesi beklenmemektedir.
Kulaklığı farklı amaçlarla farklı şeyler dinlemek için kullanabilir miyim?
Telaffuz'u çevrimiçi İngilizce dersleri alırken veya bir metni yüksek sesle okurken kullanabilirsiniz. Bu sayede teknolojisinden faydalanabilir ve ilerlemeye devam edebilirsiniz. Ancak, diğer ses içeriği türleri için kulaklığı kullanmanızı önermiyoruz.


Pronounce İngilizce seviyeme uyarlanıyor mu?


Pronounce, halihazırda temel kelime bilgisi ve gramer bilgisine sahip olan ve akıcılığını ve sözlü akıcılığını geliştirmek isteyen kişiler içindir. Pronounce'ı kullanmak için ideal akademik seviye, B1'den B2'ye kadar bir orta seviyedir.
Pronounce ile 45 saatlik içeriğimi tamamladıktan sonra ne yapmalıyım?
Pronounce deneyiminiz 45 saatlik içeriğin ötesine geçiyor! İngilizce dersleriniz ve çevrimiçi tartışmalarınız için Pronounce teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Pronounce başlığınızla pratik yapmaya devam edebilmeniz için çevrimiçi olarak sunulan yeni içeriğimiz de bulunuyor.


Kutu İçeriği
Ayrılabilir mikrofon
Koruyucu kılıf
USB şarj kablosu
Eğitim kitapçığı
Türkçe kullanım kılavuzu

Pronounce Ingilizce Öğrenme Kulaklığı Özellikleri

Bağlantı USB
Gürültü Önleme Var
Kulaklık Modeli Kulaküstü Mini Boy
Kullanım Alanı Çocuk
Kullanım Tipi Kulaküstü
Mikrofon Var
Paket İçeriği Şarj Kablosu
Renk Siyah, Siyah
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000V90Q7
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık - 60 Saate Varan Çalma Süresi - Siyah Kırmızı - A3032
Jbl T560BT Mikrofonlu Kulaküstü Kablosuz Siyah Kulaklık
Anker Soundcore Life Q30 Bluetooth Kablosuz Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Önleyici ANC - Sakura Pink - A3028
Rampage SN-R5 X-CORE FULL RGB All in One PC-Notebook-PS4 Uyumlu Gaming Mikrofonlu Kulaklık
499,00 TL
849,00 TL
1.734,90 TL
249,00 TL
Satıcı
Hepsiburada
Nethouse 9,8
Hepsiburada
haibrag 9,7
Değerlendirmeler
(15927)
(2010)
(1105)
(244)
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok - Var -
Bluetooth Versiyon 5.0 - 5.0 -
Çift Telefon Desteği Var - Var -
Kullanım Tipi Kulaküstü - Kulaküstü -
Suya & Tere Dayanıklı Hayır - Hayır -
Bağlantı - Bluetooth - Kablolu
Gürültü Önleme - Var - Var
Kablo Uzunluğu - 0,7 m - 2,2, m
Mikrofon - Var - Var
Paket İçeriği - Şarj Kablosu - Şarj Kablosu
Başa dön