Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
PUFY BABY
Pufy Baby - Bebek Uyku Mucizesi

Pufy Baby - Bebek Uyku Mucizesi

PUFY BABY
440,86 TL
( / adet)
%
hepsi
burada
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/80136015

Pufy Baby bebeklere ‘uyku mucizesi’ yaşatmak için gerçek (Çocuk Sahibi) ebeveynler tarafından icat edilmiş bir üründür.

Doktorlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış bu devrimci ürün, telaşlı, kolik (Ağlamaklı) durumdaki bebeğinizi yatıştırmanıza, siz ebeveynlerin ve bebeğinizin uyku ihtiyacınızı yeterince karşılamanıza yardımcı olur.Bebeğinizi uyutmak bazen gerçek bir işkenceye dönüşebilir. Bazı bebekler, diğerlerine göre daha fazla ağlama tepkisi göstererek ebeveynler için oldukça yorucu tablolara sebep olabilirler. Bebeğin ihtiyaçlarını ifade etmek için ağlaması pedagoglarca çok normal görülürken sadece alışkanlık edindiği üzere ağlaması aile için çok zorlayıcıdır.

Bebek Neden Uyumaz ?

Normal şartlarda ilk 6 ay boyunca bebekler günde ortalama 16- 20 saat uyurlar. Ancak bu uyku hali 2-3 saatte bir beslenme molasıyla bölünür. Bebeğin bu rutin dışında uyumamasının nedeni, bir rahatsızlığının olması ya da genel olarak böyle bir alışkanlık edinmesidir. Yani bazı bebekler bir rahatsızlığı olmasa da uyanıp, ağlar ve anne ilgisi isterler. Bir ihtiyacı ya da sıkıntısı olmadığı halde sadece alışkanlık edindiği üzere ağlayan bebekleri susturup uyutmak için onları kendi haline bırakmak ya da Pufy Baby gibi yardımcılardan destek almak bir seçenek olabilir.

Pufy Baby Ne İşe Yarar ?

Bebeğin özellikle huysuzluk ve uykusuzluk nedeniyle ağlamasını önlemenin birden çok yolu vardır. Özellikle ona ritmik bir şekilde sıkılmadan ninni söylemek ya da “piş pişş” seslerini senkronize olarak tekrarlamak rahatlatıcı ve uyku getirici bir etkiye neden olabilir. Elbette bu sesleri düzenli olarak çıkarmak her zaman bebeğin yanında olmayı gerektireceği için ve ebeveynler açısından da bazen yorucu olacağı için bazen işlevsel olmaktan uzak olabilir. İşte tam da böyle durumlarda bebeğin yanında kimse yoksa bile onu yatıştıracak bir ses ile uyumasını sağlamak için tasarlanan Pufy Baby, gerçek bir ihtiyaca cevap sunar.

Bebekleri Sakinleştiren Sesler Nelerdir ?

Yapılan araştırmalara göre bebekleri sakinleştiren seslerden en güçlüsü anne sesi. Akan su sesi, ritmik kalp atış sesi, elektronik ev cihazlarının sesleri de onlara anne karnındaki gibi hissettiriyor ve rahatlıyor. Bununla beraber anne karnında hissettiren bir diğer ses de “pışş pışş” veya “şşşş” sesleri. Ayrıca hiç anlamadıkları halde klasik müzik de seviyorlar.

Özellikler :

Ağlama Sensörü : Geceleri 70 dB’den fazla ağlayan bebekler için otomatik olarak çalışır.
6 Farklı Ses ile Etkili : Müzik, Shush, Kalp Atışı, Yağmur, Beyaz Gürültü ve Okyanus dahil olmak üzere 6 rahatlatıcı sesle inşa edilen uyku ses makinesi. Her ses yeni doğan bebeğin sakinleşmesine yardımcı olabilir. Daha iyi bir uyku için rahat ve huzurlu bir ortam yaratmak için bebeğiniz için en rahat sesi seçin.
Ses düzeyi kullanıcı tarafından ayarlanabilir.
Ritmik Shush (şşş…) sesi bebeğin anne rahminde duyduğu kan akışından ve nefes almalardan oluşan seslerle aynı ve bebeğe hala anne rahminde olduğu hissini hatırlatarak, kendini güvende hissetmesini sağlar.
Kolik bebekleride yatıştırmaya yardımcı olur.
Usb ile şarj edilebilir.
Sonuç : Pufy Baby ile uykusuz gecelere son ve huzurlu bir bebek.

Pufy Baby’i mutlaka video linkinden tıklayıp izleyin ve uyku mucizesine tanık olun.

Önemli Not : Saç Kurutma Makinesi, Elektrikli Süpürgesi, Davlumbaz vb.. aletlerin bebeklerde kullanılması sonucunda beyin fonksiyonlarında hasarlara yol açtığı ve ilerleyen yaşlarda ciddi problemlere sebep olduğu uzmanlar tarafından da söylenmektedir.


Renk Renkli
Ürün Malzemesi Plastik
Yaş Aralığı 0 - 24 Ay
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000JRBC1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön