Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Rebellisch
Rebellisch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme 5'Li Paket

Rebellisch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme 5'Li Paket

Rebellisch
440,99 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003149/60004888
Tilki kuyruğu testere, farklı malzemeleri kesebilen, ince uçlu testere bıçağına sahip testere çeşitlerindendir. Bu testerelere ayrıca panter testere de denir. Kılıç testere de tilki kuyruğu testere çeşitlerine verilen bir diğer addır. Tilki kuyruğu testere aküyle ya da elektrikle çalışır. Bu testere tipi hassas kesim yaparken kullanım için elverişlidir. Hem profesyonel hem de amatörlerin kullanımı için uygun bir testere modelidir.Tıpkı el testeresi gibi; yani testere bıçağının ileri ve geri hareket ettirilmesi ile çalışır. Tilki kuyruğu testere ile hızlı bir şekilde kesim yapmak mümkündür. Bu testereyi dilerseniz evinizin ya da iş yerinizin tadilatını yaparken dilerseniz profesyonel olarak kullanabilir iş yerinizde kesim yaparken kullandığınız ekipmanlara dahil edebilirsiniz. Bosch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme - 5’li paket, tilki kuyruğu testerenin ucu tahrip olduğunda değiştirilmesi amacıyla kullanılır.

Amatör ve Profesyonel Kullanım İçin
Tilki kuyruğu testereler hem bahçe hem ev ve ofis işlerinde oldukça konforlu ve pratik bir kullanım sağlar. Tilki kuyruğu makinesi uzun dönem kullanılabilir ancak tilki kuyruğunun bıçak kısmı zaman zaman tahrip olabilir. Bu yüzden bıçaklar aşındığında ya da tahrip olduğunda testereye uygun yedek tilki kuyruğu bıçakları ile değiştirmelisiniz. Bosch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme - 5’Li Paket yedek bıçaklarla değişim işlemini oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  

Yedek bıçaklar her tilki kuyruğu testereye uymayabilir. Bu yüzden tilki kuyruğu testere bıçağı seçimi yaparken testere modelinin yanı sıra markasına da dikkat etmelisiniz. Bosch tilki kuyruğu testere için Bosch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme - 5’Li Paket ürününü kullanabilirsiniz. Buz ve kemik kesme işlemleri için kullanabileceğiniz bu testere bıçakları buzhaneler ve kasaplar gibi iş yerlerinde profesyonel kullanım için oldukça uygun bir seçimdir. Bosch tilki kuyruğu bıçağı paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Paslanmaz Çelikten Dayanıklı Bıçaklar
Dayanıklı yedek bıçaklar ayrıca sert ve pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Ürünün keskin yapısı pürüzsüz bir kesim imkanı sunar. Bu testere bıçakları üzerine mikrop birikmesini engelleyen özellikler taşıdığından hijyenik bir kullanım deneyimi sunar. Bu yüzden kemik ve buz kesmek için idealdir. Ürünün paslanmaz çelik olması zorlu kemik ve buz kesim işlemlerinde daha dayanıklı olmasını sağlar.

Her kullanım sonrası temizlenip silindiğinde uzun süre temiz, hijyenik kullanıma uygundur. Bıçaklar zaman içinde keskinliğini kaybettiğinde ya da tahrip olduğunda daha iyi bir kesim deneyimi için yedek bıçaklarla değişimini yapmalısınız. Ürünün bıçak değişimini yaparken istenmeyen kazalar yaşanmaması için tilki kuyruğu testerenizin kullanım kılavuzunda yer alan bıçak değişimi adımlarını takip etmelisiniz.  Korozyona dirençli özellikteki Bosch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme - 5’Li Paket ile diğer testere bıçaklarına göre dar aralıklı, boşanmış ve öğütülmüş dişlere sahiptir. Bu nedenle daha pürüzsüz ve kolay bir kesim imkanı sunar. 250 mm’lik donmuş malzemeyi kesebilen buz  ve kemik kesme için özel tasarlanan tilki kuyruğu testere bıçakları 300 mm yüksekliğe sahiptir. Bosch tilki kuyruğu bıçağı, 8,5 mm’lik diş dağılımıyla hızlı ve rahat bir kesim olanağı sunar. Evlerinizde ve iş yerlerinizde buz ve kemik kesme işlemlerini oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz Bosch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme - 5’li Paket ürününü uyumlu testerenizde kullanmak için hepsiburada.com’dan satın alabilirsiniz.


Bosch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme - 5'Li Paket Bosch - Tilki Kuyruğu Bıçağı S 1211 K - Buz ve Kemik Kesme

5 ADET

Piyasada panter testere ya da kılıç testere adları ile tanınan tilki kuyruğu testereler, elektrikli veya aküyle çalışan testere modeli olarak biliniyor. İnce uçlu testere bıçağı ile birçok farklı malzeme türünü kesebilen ve hassas kesim işlerinde ideal bir kullanım sunan panter testereler, işlevsel tasarımı ile profesyonel ve amatör kullanımlar için tercih edilen modellerden biri oluyor. İnce uçlu testere bıçağının ileri geri hareket etmesiyle çalışan ve el testeresi ile aynı mantıkla hareket eden tilki kuyruğu testereler, konforlu ve hızlı bir kesim sunuyor. Yalnızca profesyonel ve endüstriyel kullanımda değil, amatör kişilerce de tadilat veya bahçecilik gibi işlerde kullanılan panter testere uzun dönem kullanıma elverişli olsa da bıçak kısmı tahrip olduğunda değiştirilmesi gerekiyor. Uygun yedek bıçaklarla kolayca değiştirilebilen yedek testere ağızları, testerenin modeline göre değişebiliyor.

Tilki kuyruğu testere bıçakları, yalnızca modeline göre değil markadan markaya da değişiklik gösterebiliyor. Markasına göre değişen testere bıçakları arasında Bosch marka tilki kuyruğu testereleri için üretilmiş Bosch - tilki kuyruğu bıçağı S 1211 K - buz ve kemik kesme - 5'li paket ürünü bulunuyor. Bosch markasının tilki kuyruğu testereleri için uyumlu üretilen bıçaklar buz ve kesmik kesme işlemlerinde kullanılıyor. Kasap, et depoları, et işletmeleri veya buz depolarında çalışanlar için ideal olan bıçaklar, çelik olup uzun süreli kullanıma elverişli bulunuyor. İnox yani gerçek paslanmaz çelikten üretilen testere bıçakları, inox çelik özelliği ile aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklı bir kullanım sunuyor. Sert ve pürüzsüz yapısı sayesinde dayanıklı olmanın yanında daha hijyenik bir kullanıma da sahip olan bıçaklar, üzerine mikropların yapışıp çoğalmasını engelleyici nitelikler taşıdığı için kemik kesimi ya da buz kesimi için ideal bir tercih oluyor. Bilhassa kemik kesiminde kullanılan testere bıçakları temiz bir kullanım sağladığı için daha sağlıklı kesim sonuçları veriyor. Ayrıca gıdaların tadında, kokusunda ve renginde değişime yol açmadığı için beğenilen inox testere bıçaklar, güvenli kullanıma sahip ürünler arasında yer alıyor. Temiz kullanım özellikleri ile birlikte iz kalmasına karşı da güvence sunan inox çelik bıçaklar temiz bir kullanımı mümkün kılıyor.

Çelik özelliğinin yanı sıra 5’li buz ve kemik kesme testere bıçağı, daraltılmış frezeli diş tipine sahip oluyor. Normal testere bıçaklarına nazaran daha dar olan diş aralıkları kesim işinde daha başarılı sonuçlar almanıza ve daha temiz kesim yapmanıza olanak tanıyor. Testere bıçaklarının diş dağılımına bakıldığında ise 8,5 mm’lik diş dağılımına sahip olduğu görülüyor. Diş dağılımı sayesinde rahat kesim yapmaya imkân veren testere bıçakları özellikle donmuş malzemelerde kullanıma hitap ediyor. Diş yapısı ile birlikte maksimum 250 mm’lik donmuş malzemelerde kesim için tasarlanan bıçaklar, doğru kullanıldığında başarılı bir kesim performansı yakalamayı sağlıyor. Çeşitli özelliklerinin yanında 5’li set halinde satıldığı görülen tilki kuyruğu testere bıçağı, tek seferde alınarak kolayca kullanılabiliyor. Özellikle devamlı tilki kuyruğu testere kullananlar için tekrar tekrar yedek bıçak alma sorununu ortadan kaldıran çoklu paketler uzun süreli kullanım için ideal bir tercih oluyor.

Yedek bıçakların değişimi ise tamamen panter testerenin özelliklerine bağlı oluyor. Bosch markasının ürünlerinde genellikle kolay takılan ve herhangi bir aparat veya el aleti kullanımına gerek duymadan takılabilen yedek testere bıçakların değişimi de oldukça basit oluyor. Tecrübeli veya tecrübesi kullanıcıların kolayca değiştirebileceği Bosch - tilki kuyruğu bıçağı S 1211 K - buz ve kemik kesme - 5'li paket ürününün diğer özelliklerini de inceleyebilir, ürünün seri kodunu kontrol ederek doğru yedek bıçakları alabilirsiniz.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HRBSC2608652900
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön