Aradığınız her şeyi size aynı çatı altında sunan hepsiburada.com, ofis malzemelerinin de her zaman en kalitelisini, en uygun fiyatlısını kapınıza kadar getirmeye devam ediyor.

Her ne kadar büro ve ofis işlerinde standart, normal fotokopi kâğıtları kullanılsa da zaman zaman kullanım amacına göre farklı ağırlık ya da renkte fotokopi kağıdı kullanılıyor. Günümüzde en sık kullanılan kağıt çeşidi beyaz rekli A4 kağıtlar olmakla birlikte, işinizin konseptine, vermek istediğiniz mesaja göre renkli fotokopi kağıtlarına da ihtiyaç duyulabiliyor.

Birbirinden farklı renklerde üretilen renkli fotokopi kağıtları sayesinde, kullandığınız kağıt renginin anlamından da faydalanarak vermek istediğiniz mesajın daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Kağıtların renkli olmasına rağmen standart beyaz kağıtlarla aynı ağırlıkta olması sayesinde her zaman kullandığınız fotokopi ya da yazıcılarınızda hiçbir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz. Üretim aşamasında pek çok süreçten geçerek ağaç kabuğundan hamur haline getirilerek üretilen renkli fotokopi kağıtları, ofis hayatımızda günden güne daha da fazla kullandığımız önemli bir kırtasiye malzemesidir. Renkli fotokopi kağıtlarına hepsiburada.com sayesinde en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ancak bir kağıdı değerli yapan şey fiyatı değil hammaddesinin ağaç olmasıdır. Bu nedenle son derece kıymetli olan kâğıt israf edilmeyecek kadar değerlidir.

Hepsiburada.com’un satışa sunduğu Xerox Symphony ve diğer marka renkli fotokopi kağıtlarından dilediğiniz renk fotokopi kağıdını seçebilirsiniz. Hayalgücünüz dahilinde, aklınıza gelebilecek herhangi bir alanda ihtiyacınız olan fotokopi kağıtları hepsiburada.com’un kırtasiye malzemeleri sayfalarında sizleri bekliyor. Renkli fotokopi kâğıtlarının yanı sıra, normal fotokopi kağıtları, gramajlı fotokopi kağıtları gibi seçenekleri de bulunan fotokopi kağıtları, hepsiburada.com sayesinde size bir tık kadar yakın.

Renkli Fotokopi Kağıtları

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN