Saç boyaları, yaş alma sonucu olarak saçlarda çıkan beyazların kapatılmasında etkili rol oynayan, aynı zamanda görünümünde değişiklik yapmak isteyen insanların kullandığı ürünlerdir. Bu nedenle her yaş grubu için kullanıma uygundur. Özellikle marjinal bir değişiklik yapmak isteyen insanlar için beyaz renk saç boyası ideal olabilir. Beyaz renk her rengin temelini oluşturur ve saçta farklı renklere geçişi kolaylaştırır. Saç uzmanlarının boya alırken tercih ettiği kadar, evde kendisi boyayan insanların da çok tercih ettiği ve severek kullandıkları beyaz saç boyası, uygun bir kaba sıkıldıktan sonra saça sürülür. Uygulaması oldukça kolay olan beyaz saç boyasını farklı renk saç boyalarıyla karıştırıp değişik renklerde boyalar elde edebilirsiniz. Beyaz ile karıştırılan renkli boya, saçlara canlılık vermesinin yanında pırıltı katabilir. Saç boyaları denilince ne kadar akıllara kadınlar gelse de beyaz saç boyası erkekler tarafından da tercih edilen ve severek kullanılan bir üründür. Saç rengi kataloglarında pek çok farklı beyaz saç boya modelleri ile karşılaşılabilir. Beyaz saç boyalarının birçok çeşidi vardır. Gri beyaz saç boyası pek çok insan tarafından özellikle son yıllarda en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Bunun yanında gümüş beyaz saç boyası da aranılan ürünler arasındadır. Saçınızı gümüş bazlı beyaz bir renkte görmek istiyorsanız, bu tür bir saç boyası tercih edebilirsiniz. Küllü beyaz saç boyası ise saçlara hoş bir görünüm sağlar. Bu ürün saçlarda renk geçişleri oluşturarak, göz alıcı bir görünüme kavuşmanıza destek olabilir.

Beyaz Saç Boyası Çeşitleri

Beyaz saç boyası çeşitleri, boyutu ve markasına göre değişmekle birlikte, genellikle krem formda bulunur. Bu boyaların kullanımı gayet kolay olmasının yanında, her yaş grubundan yetişkin insanın kullanımına uygundur. Boya uygun bir kaba sıkılarak itinalı bir şekilde saça sürülmeye başlanır. Ürün çeşitleri arasında bulunan beyaz sprey saç boyası modelleri ise pratik kullanım imkanına sahiptir. Bu ürün çeşidi saç boyamada kolaylık sağlarken, vakit kaybını da minimuma indirir. Tek işlemi kutuyu açtıktan sonra saçınıza sıkmak olan bu tür beyaz saç boyaları, sık tercih edilenler arasındadır. Beyaz boya çeşitleri arasında doğal beyaz saç boyası modelleri, geniş kitlelerin beklentilerini karşılayan özellikte bir üründür. Doğal beyaz saç boyaları arasında kimyasal kullanılmadan, daha çok bitkiler ve bileşen özler kullanılarak üretilen ürünler mevcuttur. Bu ürünler saça zarar vermemesinin yanında çok daha doğal bir görünüm sağlayabilir.. Aynı zamanda saça parlaklık katmasıyla göz alıcı bir görüntü sağlar.

Beyaz Saç Boyalarının Kullanımı

Beyaz saç boya kullanımı oldukça kolaydır ve fazla uğraş gerektirmez. İlk olarak saçın daha canlı görünmesi ve istenilen rengin daha iyi tutması için saç açma işlemi yapılır. Saç oksidan gibi ürünlerle açılabilir. Bu süreç içerisinde dikkat edilmesi gereken konu ise saçın kaç dakika oksidanlı bir şekilde kalacağıdır. Koyu renk saçlarda daha uzun bir süre kalmasının yanında, açık renk saçlarda bu süre kısalır. Bu süreç oldukça önemlidir. Saçların açılma işleminden sonra istenilen boya çeşidi saça uygulanır. Saçlar tarak ile düzgünce ayrıldıktan sonra hazırlanan boya kısım kısım sürülmeye başlanır. Boya uygulamasına saç diplerinden başlanması önerilir. Sonrasında tüm saça uygulanan boya belirlenen süre kadar bekletilir. Buradaki bekleme süresi saç renginde oldukça etkilidir. Bu sürenin bitiminde saça durulama işlemi yapılarak, boyadan arındırılır ve uygulama sona erer. Çeşitler arasında beyazlık giderici ürünler de mevcuttur. Beyaz saç kapatıcı özellikte olan bu ürünler, farklı renklerde bulunabilir. Ürünlerin amacı saçın boyama işlemine kadar, geçici olarak beyazlıkların kapatılmasıdır. Oldukça işlevsel özelliklere sahip olan bu ürünlerin kullanımı çok pratiktir.

Beyaz Saç Boyası Alırken Bakılması Gereken Özellikler

Kaliteli markalar tarafından üretilen saç boyaları, farklı renk tonlarında beğeninize sunulur. Bu ürünler insanların istedikleri tonda yeni saç rengine kavuşmasına destek olur. Seçim yaparken hangi renk tonu istediğinize ve cilt tonunuza uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Saç boyaları tonlarına göre numaralarına ayrılır ve böylece istediğiniz renk tonunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra seçtiğiniz ürünün hangi özellikte olduğunu bilmeniz gerekir. Bazı ürünler kalıcı bazıları ise geçici özellikte bulunur. Kalıcı beyaz saç boyası çeşitleri belli bir süre saçınızın aynı renk tonunda kalmasını sağlar ve belirli aralıklarla yenilemeniz halinde uzun süre kullanım imkanı verir. Geçici özelliğe sahip olanlar ise yıkama sonucu etkisi geçen ürünlerdir. Doğal beyaz saç boyaları, genellikle bitki özleriyle yapılan ve kimyasal madde içermeyen ürünlerdir. Bu özellikleri ile saçın doğal dengesini koruyabilir ve çok daha sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.

Beyaz Saç Boyası Avantajları

Beyaz saç boyası çeşitlerinin birçok avantajı bulunur. Bu avantajlar arasında en belirgin olan özellik saçlara doğal bir görünüm vermesi ve parlak bir görünüm elde etmeye yardımcı olmasıdır. Aynı zamanda beyaz saçın kapatılmasını sağlayan ürünler, fazla zaman ayırmanıza gerek kalmadan pratik kullanım imkanı verir. Ürünler saçların bakımlı ve parlak görünmesini sağlar. Daha gösterişli ve sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardım eder. Kapatıcı özellikte olan ürünler, özellikle ani dışarı çıkmanız gerektiğinde yardımcınız olabilir. Sprey beyaz saç boyası saçların kolaylıkla boyanmasını sağlar. Ürünler arasında püskürtme işlemi yapılarak kullanıma uygun olan çeşitler mevcuttur. Bu ürünler zamandan kazanmanızı sağlarken, sunduğu kolaylıkla sizi uğraştırmaz.

Beyaz Saç Boyası ile Hayalinizdeki Saç

Beyaz saç boyası çeşitleri, hayatında değişiklik isteyen her yaştaki insanın deneyebileceği bir ürünlerdir. Ürünler arasında stick formunda modeller bulunur. Bu ürünlerin kullanımı da oldukça pratiktir. Saç beyazlarını kapatma konusunda oldukça başarılı olan bu ürünler saç rengi ile mükemmel bir uyum gösterir. Su gerektirmeyen ürünler saç boyama süresini uzatabilir. Farklı markalar tarafından üretilen stick formda ürünlerin farklı renk seçenekleri bulunur. Bu sayede her saç rengi için rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra saçların daha doğal görünmesini sağlar. Beyazlaşmış olan saçlarınıza basit bir dokunuşla uygulayabileceğiniz ürünlerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Sadece şampuan kullanarak kolaylıkla temizlemeniz mümkündür. Bir başka ürün çeşidi ise saç tozu olarak kullanıma sunulur. Beyazdan siyaha kadar birçok farklı renkte bulunan bu ürünlerin kullanımı da oldukça kolaydır. İstediğiniz renge sahip olan ürünü alabilir ve pratik bir şekilde saçınıza uygulayabilirsiniz. Ürünün kuru saçlara uygulanması gerekir. Bu nedenle saçlarınızın tam olarak kuru olduğuna emin olduktan sonra uygulamanız tavsiye edilir. Bu sayede verimli bir sonuç almanız mümkün olabilir. Saçlarınıza istediğiniz şekli verdikten sonra, seyrek olan ve uygulamak istediğiniz bölgeye saç tozunu serpiştirerek, doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Ürün uygulama esnasında etrafa uçuşabilir. Bu durumun hiç bir sakıncası yoktur. Çünkü saç tozu herhangi bir leke oluşumuna sebebiyet vermez.

Kaliteli Beyaz Saç Boyası Fiyatları

Beyaz saç boyalarının fiyatları farklılık gösterir. Kaliteli markalar tarafından üretilen saç boyalarının özellikleri ve üretim aşaması dikkate alınarak fiyat belirlemesi yapılır. Beyaz saç boyası fiyatları, kampanya dönemlerinde indirime girerek sizleri memnun edebilir. Boyaların içinde bulunan maddelerin kalitesine göre fiyat artışları da mümkün olabilir. Bunun yanı sıra saç boyası çeşitlerinin formları da fiyatları etkileyebilir. Sprey ve jel ürünlerle krem formda üretilen saç boyalarının fiyatları farklılık gösterir. Belirli dönemlerde yapılan kampanyaları takip ederek, indirimli fiyatlarla ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bu sayede bütçenizi sarsmadan, bilinçli bir alışveriş imkanı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra saç boyası çeşitleri ile ilgili yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından yapılan bu yorumlar, ürünler hakkında pek çok detaya ulaşmanızı sağlayabilir. Hangi boyanın hangi cilt rengine uygun olduğu konusunda da size destek olabilir. Ayrıca saç boyası markaları hakkında olumlu ya da olumsuz görüşlerini sizlerle paylaşabilir. Ürünleri alarak sizden önce kullanan kişilerin yaptıkları yorumlar, tüm alışveriş deneyimleri ile ilgili olabilir. Sizler de bu yorumları incelemeniz halinde çok daha bilinçli bir alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Yapılan bu yorumların bazıları fotoğraflı olabilir. Fotoğraflarda saç renklerini görebilir ve kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Beyaz Saç Dip Boyası Nasıl Kullanılır?

Saç boyama işleminden belli bir süre sonra saçın uzaması ile birlikte, diplerde doğal saçlar belirgin olmaya başlar. Bu durum kullanıcıların çok hoşlanmadığı bir durum olabilir. Bunun için kaliteli markalar tarafından özel olarak dip boyası üretilir. Beyaz saç dip boyası farklı çeşitlerde ve özelliklerde olabilir. Bu ürünler ile saç diplerini boyayarak, dilediğiniz görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Saçlarda Çıkan Beyazlar Nasıl Kapatılır?

İlerleyen yaşlarda insanların saçları beyazlamaya başlar ve bazı insanlar saçlarındaki beyazları kapatmak isteyebilir. Bu gibi durumlarda beyaz saç kapatıcı boya çeşitleri kullanılabilir. Beyaz kapatıcı saç boyası ile çıkan beyazlar kapatılarak, saçların istenilen renge ulaşması sağlanır. Farklı renk tonlarında bulunan bu kapatıcı ürünler arasından size uygun olan rengi alarak kullanabilirsiniz. Ayrıca beyaz saç kırıcı boya çeşitleri de vardır. Bu ürünler genellikle yarı kalıcı özellikte bulunur.

Erkekler için Beyaz Saç Boyası Var mıdır?

Kadınlar için olduğu kadar erkekler için beyaz saç boyası çeşitleri de mevcuttur. Bu ürünler birbirinden çok farklı değildir. Beyaz saç boyası çeşitlerinin tamamı hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Beyaz saç boyaları kadınlar ve erkekler tarafından kullanılarak istenilen görünüm kolaylıkla elde edilebilir. Erkek beyaz saç boyası ürünlerinin kullanım şekli de diğerlerinden farklı değildir. Ürün çeşitlerini inceleyerek, size uygun olduğunu düşündüğünüz boya çeşitlerini tercih edebilir ve hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Boya çeşitlerini beyazları kapatmak için uygulayabileceğiniz gibi renk değişikliği için de tercih edebilirsiniz.

En İyi Beyaz Saç Boyası Hangisidir?

Beyaz saç boyalarının tonları tamamen kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda üretilir. Kullanıcı kendine en çok yakıştırdığı saç rengini seçerek kullanabilir. En iyi saç boyası kaliteli ve güvenilir markalar tarafından üretilen ürünlerdir. Bu ürünler gerekli testlerden geçerek onaylanmasının ardından sizlerin kullanımına sunulur. Sizlerde bu sayede gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Bunun yanında kullanıcı yorumları ve tavsiyeleri de sizin için yol gösterici olabilir.

Cilde Bulaşan Beyaz Saç Boyası Nasıl Çıkar? Nötr pH civarında olan beyaz saç boyaları bazen boyama esnasında cilde bulaşabilir. Nötr olmasından dolayı cilde zarar vermez ama kullanıcılar için hoş bir görüntü oluşturmaz. Bu nedenle de ciltten hemen temizlenmesi gerekebilir. Boya henüz kurumadan hassas bir şekilde temizlenirse kolaylıkla çıkabilir. Bu işlem için gerekirse temizleyici yağlardan da yararlanılabilir. Temizleme sırasında cilde özen gösterilmesi tavsiye edilir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beyaz Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

586 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 26 / 586 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?