Kumral Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

Saçlarınızda beyazlar ortaya çıkmaya başladıysa boya ya da beyazlık gidericiler kullanmayı düşünebilirsiniz. En popüler renkler arasında bulunan kumral saç boyası birçok farklı ton ile herkesin zevklerine hitap etmeyi başarır. Kahverengi ana rengine ek olarak alt tonlarda zencefil veya kızıl barındıran renk, açıktan koyuya değişen skalasıyla herkesin aradığını kolaylıkla bulmasına imkan tanır. Küllü, açık, koyu ya da açık küllü gibi farklı alternatifler içerdiği için her ten rengiyle iyi bir şekilde uyum sağlar. Kumral rengi, saçlarına gölgeli bir hava kazandırmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Kırmızı bir katmana sahip olan tonlar, kişiye ayrı bir görünüm katarak öne çıkar. Daha dolgun, sağlıklı ve kendine has bir tona sahip olan kumral, kişisel stilini yeni baştan yaratmak isteyen kişilere hitap eder. Kırmızımsı kahverengiden koyu zencefile kadar değişen çeşitli renk tonları içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, tarzınızı iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz. Kumral, çoğu ten ve göz rengiyle yakışan bir ton olduğu için de geniş bir kitle tarafından tercih edilir. İlk defa saçını boyatacak kişiler için iyi bir geçiş olmasıyla da öne çıkar. Koyu kahverengi saçlarınız varsa kumral vurgularını deneyerek yüz hatlarınızın daha belirgin hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Yüzü yumuşatması, hoş bir albeni katması ve estetik olarak çekici bir görünüm kazandırarak öne çıkan kumral, genç ya da yetişkin fark etmeksizin her yaş grubundaki kullanıcıya hitap etmesiyle de herkese seslenir. Hayalinizdeki canlı tonu elde etmek ve ilk bakıştan itibaren dikkatleri üzerinizde toplamak istiyorsanız istediğiniz görünüme kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Kumral renginin yanı sıra beyazlık giderici çeşitlerini inceleyerek ortaya çıkan beyazları kapatabilir, daha doğal bir görünüme kısa süre içinde kavuşabilirsiniz.

Kumral Saç Boyası Etkileyici Tonları

En iyi kumral saç boyası kişiden kişiye farklılık gösterse de alternatifler arasında tarzınızı iyi bir şekilde tamamlayacak olan seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Saçınızı kumral saç rengine çevirmek istediğinizde seçebileceğiniz birçok farklı renk tonu olduğunu görebilirsiniz. İster hafif ister dikkat çekici bir değişim arıyorsanız size uygun bir alternatif bulmanız mümkündür. Gerçek bir kumral rengi, hafif kahverengi bir tabana ve sadece bir miktar altın sarı rengine sahip bakırımsı bir tondur. Kumral saç renklerindeki ton ve seviye aralığı genellikle kırmızı altın alt tonundan bakıra, altın yansımalardan kahverengiye kadar geniş bir skalada dağılma özelliği gösterir. Koyu kumral saç boyası derin ve mistik bir hava kazandıran bir tondur. Genellikle zencefil ile kahverengi karışımı, çikolata benzeri bir tonda olmasından dolayı farklı bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Hem koyu hem de açık ten rengine sahip olan kullanıcıların severek kullandığı ton, her göz rengiyle başarılı bir şekilde uyum sağlar. Açık ten rengiyle çarpıcı bir kontrast oluşturmasıyla farklı bir stil kazanılmasına imkan tanır. Koyu ten rengiyle de etkileyici bir uyum yakalar. Koyu kumral, yüzü çevrelerken aynı zamanda gözleri daha belirgin hale getirir. Işık altında kırmızı yansımalar sunan, yoğun bir gölge elde etmek için tercih edilen koyu tonlar naturel görünümüyle de pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Açık kumral saç boyası genellikle açık tene sahip olan kullanıcılar tarafından kullanılır. Sıcak havalar için uygun bir renk olarak nitelendirilse de her mevsim kullanılabilecek bir seçenektir. Hem sıcak hem de soğuk tenlerle uyum sağlayan zencefilimsi bir ton olarak da nitelendirilir. Açık altın kırmızısıyla açık kahverenginin karışımından meydana gelir. Kullanıcıya canlı ve zengin bir görünüm katmasıyla öne çıkar. Bu zencefil tonu çok yönlüdür ve çeşitli cilt alt tonlarına etkileyici bir hava kazandırır. Koyu kumral gibi her göz rengiyle eşsiz bir şekilde uyum yakalar. Koyu kumralla kıyaslandığında daha açık bir alt tona ihtiyaç duyar. Saçınız siyah ya da koyu kahverengiyse açık kumrala boyamadan önce açıcı yardımıyla renginizi açmayı düşünebilirsiniz. Açık kumral, canlandırıcı tonuyla dikkat çekici bir hava yakalamak isteyen kullanıcılar için idealdir. Özellikle açık tenlerde hoş bir doku elde edilmesini sağlayan renk, markadan markaya farklı bir etki yaratabilir. Açık tonların harmanlanarak bakırımsı açık kahverengimsi bir renk elde ettiği açık kumral, her yaş grubunun rahat bir şekilde taşıyabileceği bir alternatif olmasıyla da öne çıkar. Özellikle beyazları gidermek için de iyi bir ton olan açık kumral, hayalinizdeki görünüme bürünmenize yardımcı olabilir. Kumral saç boyası renkleri arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilir, kişisel stilinizi dilediğiniz şekilde tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Küllü Kumral Saç Boyası Çeşitleri

Kumral saç boyaları genel anlamda açık ve kumral olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılsa da içerisinde küllü tonlar barındırmasıyla ayrı bir görünüm kazanılmasına yardımcı olur. Genel olarak biraz daha soğuk tonlardan oluşan küllü seçenekler, orijinal bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu bir alternatif olma özelliği gösterir. Havalı ve ilk bakışta dikkatleri üzerinde toplayan küllü tonlar, tarzını iyi bir şekilde yansıtmak isteyen kişilere seslenir. Kendi içinde açık, koyu ya da altın gibi opsiyonlar içermesiyle de her ten rengiyle başarılı bir şekilde uyum yakalar. Böylece istediğiniz ton aralığını rahatlıkla elde edebilir, ten renginizle saçlarınızı istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz. Havalı ve öne çıkan bir saç rengi arayışı içindeyseniz küllü kumral saç boyası seçenekleri arasında hayalinizdeki tonu zorlanmadan bulabilirsiniz. İlk defa saçlarınızı küllü bir renkle boyamayı düşünüyorsanız, hafif küllü olarak nitelendirilen tonlar arasından bir seçim yapabilirsiniz. Alışma sürecini atlattıktan sonra daha yoğun kül içeren alternatifler arasından tercihte bulunulabilir. Küllü tonlar, klasik kahverengi ya da karamel gibi sıcak alt tonlardan farklı bir görünüme sahiptir. Modaya uygun, doğal, dikkat çekici ve güncel bir ton aranılıyorsa küllü renkler her zaman iyi bir alternatif olma özelliği gösterir. Günlük hayatta saç köpüğü ile şekillendirme yapıyorsanız kül görünümüyle birlikte daha havalı bir görünüm elde edebilir, saçlarınızda etkileyici vurgular elde edebilirsiniz.

En iyi küllü kumral saç boyası kişiden kişiye farklılık gösterse de ürünler çoğunlukla her saç ve ten rengiyle başarılı bir şekilde uyum yakaladığı için herkese hitap etmeyi başarır. Hafif gri tonlarının katıldığı küllü renkler, iddialı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. Küllü kumral da kendi içinde birçok farklı seçenek içerdiği için geniş bir kitlenin beğenisini kazanır. Açık küllü kumral saç boyası temel anlamda gümüş, sarı, kahverengi ve hafif gri tonlarının birleşiminden oluşan bir saç rengidir. Soğuk alt tonlara sahip olmasıyla beraber kullanan kişilere canlı ve parlak bir görünüm kazandırmayı başarır. Kumralın içindeki kırmızı tonlarını gri ile ortadan kaldıran açık küllü tonlar, kızıl yansımalar istemeyen kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Soluk grimsi bir alt tonla birlikte metalik bir etki oluşturan ürünler, hareketli ve çarpıcı bir stil kazanmak isteyen kişiler için de çekici bir alternatiftir. Sıcak bir görünüm elde edilmesini sağlayan açık kül rengiyle her ortamda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Koyu küllü kumral saç boyası da soğuk ve dumanlı alt tonlar için gri bir dokunuşa sahip olan bir renktir. Her ruh hali ve mevsim için ideal bir duruş sergilediğinden, pek çok kişi tarafından kullanılır. Açık olanla kıyaslandığında daha az bakım gerektirmesi de koyu küllü kumralı kullanıcılar tarafından tercih sebebi haline getirir. İstediğiniz görünümü belirledikten sonra alternatifleri inceleyebilir, hayalinizdeki tonlamayı kısa süre içinde elde edebilirsiniz.

Kumral Saç Boyası Ara Tonları

Kırmızı ile kahverenginin eşsiz bir birleşimi olan kumral saç tonu, her türlü aktiviteye yakışan bir renk olma özelliği gösterir. Yaş grubu, ten ya da göz rengi fark etmeksizin herkesle başarılı bir şekilde uyum yakaladığı için güncelliğini her zaman koruyan bir ton olma özelliği gösterir. Genel olarak açık, koyu ya da küllü olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılsa da içerdiği tabanlar ve yansımalar bakımından da kullanıcılarına çeşitli alternatifler sunar. Bakır kumral, hafif kahverengi bir tabana ve bir miktar altın rengiyle karıştırılmış bakıra sahiptir. Temel anlamda bakırın biraz daha yumuşak bir hali olarak nitelendirilebilir. Sıcak bir tondur ve gözleri ortaya çıkardığı için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Hoş yansımalarıyla yüze samimi bir hava katmasıyla öne çıkan bakır kumral, farklı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Çilek kumral ise altın ve kırmızı karışımı, kızıla yakın olan en hafif tonlarından biridir. Açık bir renk olmasıyla koyu kızıl istemeyen kullanıcılar için idealdir. Kırmızı tonlarının yoğunlukta olduğu seçenekler ise sıcak bir görünüm elde etmek isteyenlere seslenir. Kırmızı, sarı ve kahverenginin dengeli bir karışımına sahiptir. Aynı zamanda çeşitli cilt tonlarıyla uyum sağladığı için çok yönlü bir renk olarak da nitelendirilir. Kızıl kumral, doğal saç renginize ve ten renginize göre farklı bir görünüm sunsa da genel olarak herkese yakışan bir alternatif olma özelliği gösterir. Kırmızı yansımalarla birlikte hafif makyaj yapıldığında bile dikkat çekici bir stil sağlar. Zengin tonlarıyla beraber canlandırıcı bir etki sunması da kızıl kumralın öne çıkan yanları arasında bulunur. Özellikle dalgalı saçlarda bukleleri daha belirgin hale getirmesiyle sıklıkla kullanılır.

Doğal kumral saç boyası aynı anda hem zarif hem de dikkat çekici bir etki yaratmasıyla öne çıkar. Sonbahar aylarında dökülen yapraklardan ilham alınarak formüle edilen ton, sıcak kırmızıyla toprak tonunun etkileyici bir uyumuna sahiptir. Dengeli bir renk olmasıyla her türlü ortamda kullanılabilecek bir renk olma özelliği gösterir. Diğerleriyle kıyaslandığında daha sade bir duruş sergilese de parlak duruşuyla dikkat çekici bir etki yaratmayı başarır. Renk skalasında kahverengiye daha dönük olma eğilimindedir. Kızıla dönük kumral ise kahverengiden daha çok kırmızıların yoğunlukta olduğu bir renktir. Daha yüksek seviyelerde bakır ya da pas tonları içerir. Bu da kızıl kumralı doğal olan alternatifine göre daha çok ortaya çıkarır. Kızılların ortaya çıkmasıyla tarzınızı orijinal bir şekilde vurgulamayı başarır. Ayrıca kendi içinde zengin tonlar içermesiyle de çekici bir stil elde etmek isteyen kişilere seslenir. Kırmızı vurgular, kumral rengine parlaklık kazandırmasıyla öne çıkar. Sıcaklığı, bu rengi çekici kılan detaylar arasında yer alır. Turuncuya dönük kumral tonları ise açık kahverengiyle zencefilin karışımı olarak nitelendirilebilir. Zengin pigmentleri sayesinde saçlara parlaklık kazandırırken cildin de daha canlı görünmesine yardımcı olur. Karma bir ton olmasından dolayı orijinal bir renk elde etmek isteyen kullanıcıların ilgi duyduğu bir renktir. Hangi rengin daha yoğunlukta olmasını istediğinize karar verdikten sonra alternatifler arasında hayalinizdeki tonu kolaylıkla bulabilir, ev ortamında kendi başınıza kuaförden çıkmış gibi etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz. Kullanışlı bir renk olan kumral, farklı tonlarla bir araya geldiğinde istenilen etkinin kolay bir şekilde elde edilmesine yardımcı olur. İster dikkat çekici ister sade tonlar arasında aradığınızı kolaylıkla bulabilir, günlük hayatınız farklı bir etki katmaya başlayabilirsiniz.

Kumral Saç Boyası Kullanmanın Avantajları

Kumral saç boyaları ilk olarak kendi içinde birbirinden farklı sayısız ton alternatifi içerdiği için herkes tarafından kullanılabilecek bir alternatif haline gelir. Kırmızı, turuncu, sarı, gümüş, zencefil ya da kahverengi gibi çeşitli tonların ağırlıkta olduğu seçenekler, her tarzdan kullanıcıya hitap etmesiyle öne çıkar. Aynı zamanda beyazları gidermek için de iyi bir seçenek olmasından dolayı her yaş grubundaki kullanıcının ilk tercihleri arasında yer alır. Saçlara ışıltı ve parlaklık katmasıyla öne çıkan renk, dinamik vurgularıyla herkesin beğenisini kazanır. Koyu tene sahip olan kullanıcılara aydınlatıcı bir etki kazandırırken açık tenli olanların yüzünü vurgulayarak her açıdan etkileyici bir şekilde tamamlar. Avantajları kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Kendi içinde hem koyu hem de açık olmak üzere birbirinden farklı sayısız alternatif içerdiği için herkesin aradığı tona kolaylıkla ulaşmasını sağlar. Farklı renklerle birlikte karıştırılan alternatifler, tarz bir görünüm katar.
  • Organik saç boyası kumral tonlarında olduğunda saçı yıpratmadan hoş bir etki elde edilmesine yardımcı olur. Özenli bir şekilde formüle edilen ürünlerle yıpranma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmadan özgün bir hava kazanabilirsiniz.
  • Düz, kıvırcık, kısa ya da uzun fark etmeksizin her saç boyuyla uyum sağlaması da kumralın öne çıkan yanları arasında bulunur. Bu tonlar aracılığıyla kişisel stilinizi etkileyici bir şekilde vurgulayabilirsiniz.
  • Kırmızı, sarı, kehribar, küllü, turuncu, bakır ya da kestane tonları içeren alternatifler, herkesin aradığına hemen erişmesine imkan tanır. Özel olarak aranılan bir ton varsa seçenekler içinde kısa süre içinde bulunabilir.
  • Tarzına dikkat çekici vurgular katmak isteyen kullanıcılar için canlı ve parlak tonlarıyla öne çıkar. Karamelden çileğe yakın tonlara kadar geniş bir renk skalası içerir.

Hangi ton elde edilmiş olursa olsun kumral saç boyası bakımı yapılırken bazı kriterlerin göz önünde bulundurulması gerekir. Rengin canlılığını korumak için bazı bakım önerilerine dikkat edilmesi önemlidir. Örneğin, rengin parlaklığını muhafaza etmek için sülfat içermeyen şampuanlar kullanılması tavsiye edilir. En iyi kumral saç boyası markası ve renkleri arasından istediğiniz etkiyi yaratacak alternatifi kolaylıkla bulabilir, dikkat çekici bir etki kazanmaya başlayabilirsiniz. Saç kremi seçeneklerini boyalı saç bakım rutininize ekleyebilir, daha yumuşak ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Beyazlık Giderici Ürünler

Her ne kadar beyazlamaya başlayan saçları eski tonuna tam olarak döndürmek mümkün olmasa da bazı malzemeler yardımıyla biraz daha kapanmaları sağlanabilir.

  • Beyaz saçlar için kapatıcı etkiye sahip olan farklı renk tonları sayesinde köklerinizde oluşan beyazları ortadan kaldırabilirsiniz. Sprey vasıtasıyla kullanılan ürünler, pratikliğiyle de pek çok kişi tarafından tercih edilir.
  • Beyazlık gidericiler, bölgesel olarak ortaya çıkan tellerin de kapatılmasına yardımcı olur. Doğal saç rengiyle yakın tonlar tercih edilerek boyamaya gerek kalmadan beyazlar rahatlıkla kapatılabilir.
  • Spreyin yanı sıra ürünler arasında losyon tarzında olanlar da bulunur. Her gün birer defa uygulandığında saçın doğal rengine yakın bir tona kavuşmasını sağlayabilir.
  • Kremler ise genel olarak saç kremleriyle benzer bir şekilde kullanılır. Saçların canlanmasına ve yeni bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Daha genç bir görünüm elde etmek için herkes tarafından kullanılır.

İhtiyaçlarınızı ve hangi ürünün sizin için daha kolay olduğunu belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, beyazlarınızı kapatarak istediğiniz görünüme kavuşmaya başlayabilirsiniz.

Kumral saç boyası soğuk mu yoksa sıcak bir ton mudur?

Kumral, hafif mavi alt tonları içermesi nedeniyle soğuk tonlu bir renk olarak nitelendirilse de tercih edilen gölgeye göre bazen sıcak olarak da nitelendirilebilir. Bakırımsı alt tonlara sahip olan alternatifler daha sıcak bir tona elde edilmesini sağlar.

Kumral saç boyası hangi cilt tonuna uygundur?

Kumral, hem açıktan koyuya hem de soğuktan sıcağa kadar değişen pek çok alternatif içerdiği için herhangi bir cilt tonuna uygun olacak şekilde özelleştirilebilir. Seçenekler arasında istediğiniz tonu elde edebileceğiniz alternatifi kolaylıkla bulabilir, kişisel stilinize etkileyici bir son dokunuşta bulunabilirsiniz.

Kumral saç boyasının rengi nasıl korunur?

İlk olarak saç kremi ya da şampuanlarınızı boyalı saçlar için formüle edilenlerle değiştirmeniz önerilir. Saçın derinliğini, parlaklığını ve tonunu korumayı amaçlayan ürünler, uzun süre boyunca istediğiniz renkte kalmanıza yardımcı olur. Bakım rutinlerinize ilgili malzemeleri dahil ettikten sonra kumral rengini etkileyici bir şekilde muhafaza edebilir, her an canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumral Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

1026 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk Kodu