Evde yeni bitkiler yetiştirmek size yeni dünyaların kapısını açar. Zaman zaman bitki ve tohum yetiştirmek herkese zor gelse de bir kez deneyimleyince hiç bırakmak istemeyeceğiniz bir hobi haline gelir. Günlük hayatta çiçekçilik ile uğraşan insanların olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri hiç şüphesiz saksılardır. Renk renk çiçeklerin insanı mutlu eden görüntüsüne hiç kimse karşı koyamaz. Bahar ya da yaz aylarında balkonlarda ya da evin içinde güzel bir saksının içinde çiçek vermiş bir bitki çok hoş bir görüntü oluşturur. Özellikle ev içi bitkilerinin içine konduğu saksı modelleri estetik açıdan önem arz eder. Bir çok çeşit saksı çeşitleri vardır. Bunlar toprak saksı, plastik saksı, çömlek saksı olarak çeşitlenir. Bu yüzden saksı alırken özenli davranmak gerekebilir. Bitki sağlığı için en iyi olan saksı çeşidi hiç şüphesiz plastik saksı çeşitleridir. Plastik dekoratif saksılar diğer ev eşyalarınız ya da çiçeklerinizle şüphesiz çok güzel bir uyum sağlayacaktır. Estetik bir görünüm elde etmek isteyen müşterilerin bitkilerin saksılarıyla uyumlu ve sade görünümlü olmalarını tercih etmesinde yarar vardır. Saksılar renk renk üretilir. Kahverengi plastik saksılar oldukça yaygın fakat otantik bir görüntüye sahiptir. Toprak rengi olduğu için bir bütünlük yakalamanıza olanak sağlar. Çiçeklerinizle mükemmel bir harmoni havası yakalayacak olan yeşil plastik saksı kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Kırmızı plastik saksı ile açık renk tonlarındaki odalarınızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Şeffaf plastik saksılar bitkinin toprağını gösterir böylelikle estetik bir görüntü kazandırır. Renkli plastik saksı modelleri farklı tasarım ve modelleri ile göz doldurur. Nötr tonlardaki ev dekorasyonuzun için gri plastik saksılar çok iyi bir seçim olur. Siyah plastik saksılar koyu renk ev dekorasyonuna sahip müşteriler için estetik birer dekoratif eşya görevi de görür. Ahşap görünümlü plastik saksılar ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu model saksılar Ahşap görüntüsü nedeniyle evinize ya da balkonunuza modern ve tarz bir hava katar. Plastik çit saksı ile farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Dantelli plastik saksılar çok şirin bir görüntüye sahiptir. Plastik şeffaf saksı modelleri yine değişik bir görünüm isteyenlerin tercihidir.

Plastik Saksı Boyutları

Plastik saksılar plastik bileşenlerinden imal edilir. İçerisine toprak yerleştirilerek çiçek yetiştirmekte kullanılırlar. Her türlü büyüklükte ve ebatta olabilen kaplara saksı adı verilir. Bitkilerin bahçeler haricinde verandalar veya balkonlarda ya da ev odalarında kısacası her türlü yaşam alanlarında yetiştirilebilmesini sağlar. Aynı zamanda saksılar Bitkileri kolayca kapalı yerden açık yerlere taşıyabilmeye de yararlı kaplardır. Saksıların Alt kısmında fazla suyun akması için delikler bulunur ve tabak şeklinde bir altlığı bulunur. Bu sayede altlık deliklerden akan suyun dışarı taşmasını engeller. Bu altlıklar tabak gibi, tepsi gibi saksıların altına konulan kaplardır. Her türlü malzemede, ebatta ya da tasarımda üretilebilirler. büyük plastik saksı ile büyük köklü ya da çok çiçekli bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz. Mini plastik saksılar ile küçük boy bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz. Özellikle minik plastik saksı ile kaktüsler veya büyümeyen sukulent tarzı bitkileriniz için uygundur. Uzun toprak saksılar dekoratif olarak vazgeçilmezler arasındadırlar. İstediğiniz kadar çiçeği tohumunu uzun plastik saksı modellerine ekebilirsiniz. 50 cm plastik saksı modelleri uzun saksı çeşitlerindendir. Çeşit çeşit modeldeli Küçük plastik saksı ürünleri ile bir çok saksıyı bir araya getirip yeni bir dekor oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kadar çiçeği tohumunu plastik saksı uzun modellerine ekebilirsiniz.1 metre boyutundaki 100 cm plastik saksı ürünleri ile boydan boya çiçek, meyve ya da sebze ekimi yapabilirsiniz. Taşıması kolay olan bu ince plastik saksılar ile her zaman dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz.

Plastik Saksı Modelleri

Bitki besinleri çiçeklerinizin sağlığı açısından mühimdir. Fakat çiçeğin kendi güzelliği dışında bir de saksının modeli çok önemlidir. Saksıların hammaddeleri birbirinden farklıdır. Değişik tasarım ve renklere sahiptir. Plastik, metal, ahşap, toprak, seramik, beton ve benzer malzemeden yapılmış birçok değişik saksı bulunmaktadır. Bu geniş gam ile kendi zevkinize uygun saksılar bulabilirsiniz. Doğru saksı seçimi, içindeki bitkinin büyümesi ve sağlıklı kalabilmesi için son derece önemlidir. Saksı seçiminde yapılacak ufak yanlışlıklar bazen bitkinizin bozulmasına ve hatta ölmesine neden olur. Plastik saksı çeşitleri oldukça fazla ürün gamı ile çok çeşitlidir. Ayaklı plastik saksılar ile saksılarınızı dekoratif bir ayaklık ile kullanabilirsiniz. Böylelikle saksınızın büyük bir yer kaplamasına da engel olmuş olursunuz. Saksılar farklı ebatlarda üretildiği gibi farklı şekillerde de üretilmektedir. Bir çok model saksı çeşitlerinin arasında kare plastik saksı ürünleri de kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Dikdörtgen plastik saksı modeli ile farklı şekillerde saksı kullanabilirsiniz. Plastik şişe saksı modelleri ile daha otantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Herkes tarafından çok sevilen çiçek türü olan orkideler için plastik orkide saksı modellerinden tarzınıza göre bir model seçebilirsiniz. Plastik yuvarlak saksı çeşitleri en yaygın kullanılan saksı modelidir.

Plastik Saksı Fiyatları

Saksı modelleri çeşitlendikçe fiyatları da değişkenlik gösterir. Farklı bütçe seviyelerine uygun alternatifler bulunabilir. Uygun fiyatlı şık saksılarla ev dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. Ucuz plastik saksı modelleri ile daha ekonomik fiyatlara sevdiğiniz çiçekçilik hobinizi gerçekleştirebilirsiniz. Plastik saksı fiyatları saksının modeline, tasarımına ve boyutuna göre değişir. Plastik saksı fiyatları ürünün özellikleri ile doğru orantılıdır. Üründe kullanılan materyale göre ürüne değer biçilir. plastik saksı modellerini çiçeklerinde ya da bitkilerinde kullananlar müşteriler bu modellerin içerisinde barındırdığı özellikler sebebiyle tercih ederler. Ucuz plastik saksı modelleri müşteriler için daha çok tercih edilen modeller arasındadır. özellikle Minik toprak saksılar ebatları küçük bitkiler için ideal saksılardır. Bu ürünler ekonomik olan modellerdir. Geniş toprak saksı ile büyük boy bitkileriniizi büyütebilirsiniz. En ucuz plastik saksı modelleri müşterilerin markajı altındadır. Kare toprak saksılar ile ev dekorasyonunuza eklemeler yapabilirsiniz. Plastik saksı satın almak için ürünleri inceleyebilirsiniz. Plastik saksı fiyatları en ucuz fiyat avantajlarına Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Dış Alanda Hangi Saksıyı Tercih Etmeliyim?

Özellikle açık havada, balkonlarda bahçelerde yetiştirdiğiniz bitkileriniz için daima plastik saksıları tercih etmenizi tavsiye edilmektedir. Yuvarlak plastik saksı modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Dış mekan plastik saksı ile balkonda, verandada ya da diğer açık hava yaşam alanlarınızda da çiçek yetiştirebilirsiniz.

Fazla Sayıda Saksıyı Nasıl Değerlendirebilirim?

Askılı plastik saksı modelleri ile saksınızın yerde yer kaplamasının önüne geçebilirsiniz. Saksının askısını bir yere asın ve içi renk renk çiçek dolu olan saksınızı seyrederek pozitif enerji depolayın. Oval plastik saksı çeşitleri ile birkaç tane çiçeği aynı anda yetiştirebilirsiniz. Plastik saksılar büyük bitkiler için de idealdir.

Saksı Boyutları Neye Göre Seçilir?

30 lt plastik saksı modelleri ile büyük boy çiçek ya da bodur ağaçlarınızı yetiştirebilirsiniz. 100 lt plastik saksı ürünleri ise çok sayıda ekin ekeceğiniz zaman tercih edilir. Meyve ve sebze ekimi için daha uygundur. Bu saksılar dev plastik saksı modelleri arasındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Plastik Saksı

4126 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Güvenle Kapında
Renk
Toplam 24 / 4126 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/34001265/34001265