Renkleri ve kumaşlarıyla etkili kombinler oluşturabilmenizi sağlayan beyaz abiye şal, kendinizi rahat hissettirir. Beyaz pamuklu şal hazır ve pıt pıt modelleri ile rahat bir hazırlanma süreci yaşatır. Kırmızı beyaz şal özel konseptlerde de yer verebilmenizi sağlayan modeldir. Beyaz siyah şal ise klasik kombinlerde yardımcınız olan bir parçadır. Çanta ve ayakkabı tasarımları göz önünde bulundurularak beyaz çizgili şal seçimleri yapabilirsiniz. Renklerin hareketliliğinden lila beyaz şal ile yararlanabilirsiniz. Önü beyaz şal ve arka kısmında desenler bulunan modeller farklı kıyafet parçalarını üzerinize taşıyabilmenizi sağlar. Beyaz omuz şalı modellerinin kumaş farklılıkları seçim avantajı sunar. Beyaz tüylü şal, polar, yün, el dokuması gibi farklı özellikler içeren çeşitlere sahiptir.

Beyaz Şal Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaz aylarında çoğunlukla tercih edilen ince kumaşlar iç gösterebilir. Seçimlerinizi beyaz şal iç göstermeyen özellikli olanlardan yana yapabilir, kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Sıcak havalarda terleme riskini en aza indiren beyaz penye şal modelleri de bu konuda oldukça başarılıdır. Tercih edeceğiniz elbise çeşitlerini de göz önünde bulundurarak doğru seçimler yapabilirsiniz. Günlük kullanımda rahatlık sağlayan pamuklu beyaz şal da seçim esnasında yer verilebilir ürünlerdendir. Katılım sağlayacağınız özel davetlerde dantelli beyaz şal modellerini kombinlerinize ekleyebilirsiniz. Şal yapımından zorlanıyorsanız tercihlerinizde beyaz pıt pıt şal çeşitlerine de yer verebilir, hazırlanma sürelerinizi kısaltabilirsiniz.

Beyaz Şal Seçenekleri

Düz beyaz şal modelleri birçok kıyafetle uyum sağlaması bakımından çok tercih edilebilir. Simli beyaz şal ise özel günlerin vazgeçilmezi haline gelmesi sebebiyle tercihlerde yerini alır. Beyaz hazır şal davetlerinizde kısa sürede hazırlanma imkanı tanır. Renklerin ışıltısından yararlanmak için sarı beyaz şal ve farklı renklerden de tercihte bulunabilirsiniz. Siyah beyaz çizgili şal abiye kıyafetlerle de uyum yakalaması bakımından öne çıkan bir modeldir. Turuncu beyaz şal ise kombinlere canlılık katar. Aynı etkiyi yeşil beyaz şal ile de yakalayabilmeniz mümkündür. Beyaz şeritli şal çizgili kadın pantolon ile kombinlerinizi kolaylaştırır.

Beyaz Şal Fiyatları

Kış ayları için özel olarak tasarlanan beyaz kürklü şal ve ince kumaştan elde edilenler farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Özel bir kumaş çeşidi olan Medine ipeği beyaz şal hediye olarak da tercih edebileceğiniz bir üründür. Başörtüsü olarak kullanabileceğiniz ve omzunuza alabileceğiniz modeller arasında da fiyat farklılığı karşınıza çıkabilir. Beyaz yün şal serin yaz gecelerinde ve soğuk kış aylarında omzunuzun üşümesini engeller. Aynı modelin beyaz dantelli şal şeklinde çeşitleri de vardır. Başörtüsü olarak kullanılabilecek beyaz simli şal abiye kıyafetlerin vazgeçilmezidir. Beyaz güpürlü şal farklı bir hava oluşturmanızı sağlar. Hepsiburada üzerinden beyaz şal fiyatları incelemesi yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Beyaz Şal Modeli Hangisidir?

Beyaz şal modelleri arasında birçok farklı seçenek yer alır. Kullanım alanına göre en çok tercih edilen modeller değişiklik gösterebilir. Sade ve tek renge sahip beyaz şallar ise günlük kullanımda ve birçok kıyafet ve uyum sağlaması bakımından en çok tercih edilenlerdir.

Beyaz Şal Nasıl Kombinlenir?

Beyaz desenli şal ve desensiz modeller, kullanım sağlayacağınız ortamlara göre kolay bir şekilde kombinlenir. Yaz aylarında pembe, turuncu, sarı renk tonları ile etkili kombin oluşturabileceğiniz beyaz şallar kış aylarında da siyah ve lacivert tonları ile uyum yakalar.

Beyaz Şal Kumaşları Nelerdir?

Beyaz şal kumaşları farklı mevsimlerde kullanım sağlayabileceğiniz şekilde tasarlanır. Penye, Medine ipeği, abiye kumaşı, pamuk keten, şifon, tüy, yün, el dokuması tasarımları bu farklılıklardandır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beyaz Şal Modelleri

908 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde