Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17201/163192

Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

* 40 inç ve üstü televizyonlarda, yetkili servis tarafından kurulum yapılması gerekmektedir.
* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
* 40 inç altı televizyonlarda ise kurulum gerekmemektedir.

Ücretsiz kurulum için 444 77 11 nolu Samsung Çağrı merkezini arayarak kurulum için bilgi ve randevu alınabilir.


Ev ortamında yüksek seyir kalitesi elde etmek için Samsung 55NU8000 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV modelinden yararlanabilirsiniz. Salon ve oturma odası gibi alanlara sığdırabileceğiniz ürün son derece ince bir tasarıma sahiptir. Dar alanları verimli bir şekilde kullanmak için zarif ve estetik televizyonu sipariş edebilirsiniz. 4K seviyesindeki görüntüleri evinize ulaştıran televizyon oldukça gerçekçi bir görüntü kalitesi yaratır. Görüntüleme teknolojisinin kişiselleştirilebilmesi sayesinde parlaklığı artırıp azaltabilirsiniz. Kontrast ve ekran oranı gibi özellikler de opsiyonel olarak kullanabilmeniz için uygundur. Smart LED TV  ürününün internete bağlanabilmesini sağlayan Wi-Fi özelliğinden yararlanarak sosyal medyaya televizyonunuzla erişebilirsiniz. Kullanışlı televizyon, internette paylaşım yapabilmenize ve paylaşımları görüntüleyebilmenize olanak tanır. Çeşitli uygulamaları indirerek televizyonunuzu daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Modern Görüntüleme Teknolojisi

  • 4K Ultra HD görüntü kalitesine sahip olan televizyon 3840 x 2160 piksellik bir çözünürlük desteği yaratır.
  • 55 inçlik ekran boyutu yardımıyla filmleri ve maçları televizyonunuzla zevkli bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • Dahili uydu alıcısı bulunan televizyon modeli, yeni bir alıcı sipariş etmenize gerek bırakmayarak ekonomik bir kullanım yaşamanızı sağlar.
  • Kablosuz ağlara geniş bir alanı kapsayan Wi-Fi desteğiyle bağlanarak internet sitelerine erişebilirsiniz.
  • Smart TV özellikleri arasında yer alan uygulamalarla yaşamanıza konfor ve eğlence katabilmeniz mümkün hale gelir.

Televizyon İzleme Deneyimini Zenginleştiren Ürün

Modern görüntüleme teknolojisini kullanıcılarına ulaştıran televizyonla evinizde sinema salonu konforunda seyir gerçekleştirebilirsiniz. Yayınlara özel modlar sayesinde televizyonunuzun ekranını opsiyonel şekilde kullanabilmeniz sağlanır. LED TV, ses özellikleri bakımından da birçok avantaj sunar. Ses kalitesinin yüksekliği sayesinde filmlerden ve dizilerden alacağınız zevki artırabilirsiniz. Ses modlarını değerlendirmeniz, sinema eserlerine ya da spor karşılaşmalarına özel olarak ayarlamalar yapabilmenize imkân tanır. Parlaklığı azaltan ekran teknolojisi yardımıyla gündüz saatlerinde de net görüntüler elde edebilirsiniz. Televizyonun ayaklı tasarımı yardımıyla ürününüzü TV sehpasına yerleştirebilmeniz kolaylaşır. Duvara sıfır olarak kullanabileceğiniz modern televizyon düz hatlarıyla son derece estetiktir. HDR Elite teknolojisine sahip olan televizyonla, karanlık ve aydınlık görüntülerdeki detayları daha net şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük (Piksel): 3840 x 2160
  • Çözünürlük: 4K Ultra HD
  • Dahili Uydu Alıcı: Var
  • Ekran Ebatı: 55 inç / 139 cm
  • Smart TV: Var

Yardımcı Ürünleri İçeren Kutu

Televizyonunuzun kutusunda bulunan uzaktan kumandayı kullanarak ürünün tüm özelliklerini fonksiyonel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yüksek çekim mesafesine sahip uzaktan kumanda ergonomik bir tasarıma sahiptir. Büyük ve kullanışlı tuşların üzerinde bulunan işaretler ve yazılar, hangi tuşun hangi fonksiyonu yerine getirdiğini anlamanızı kolaylaştırır. Bağlantı kurabilmenizi sağlayan kablolar da modern ve şık televizyonun kutusu içerisinde yer alır.

Uzak Doğulu Teknoloji Devi

1938 yılında Güney Kore'de kurulan Samsung markası ev elektroniği alanında geliştirdiği ürünlerle dikkat çeker. Samsung'un kullanıcı dostu tasarımları fonksiyonel özelliklerle birleşir. Uzak Doğulu teknoloji devi, elektrik tüketiminde tasarruf elde edebilmeniz için ideal olan ürünler tasarlar.

Kullanıcılarına Esneklik Sağlayan Özellikler

Samsung marka 4K televizyonla esnek özelliklere sahip olabilirsiniz. Harici bağlantı imkânı yardımıyla oyun konsolu, bilgisayar gibi ürünleri televizyonunuzla uyumlu şekilde kullanabilmeniz sağlanır. USB girişi de bulunan uydu alıcılı televizyon, taşıyıcı belleğinizdeki şarkıları rahatça dinleyebilmenize olanak tanır. Kontrast seviyesinin son derece gelişkin olması, renk farklılıklarının çarpıcı bir şekilde ekrana yansımasını sağlar. Görüntü iyileştirme teknolojileri yardımıyla yayınları daha net ve kaliteli bir şekilde seyredebilmeniz mümkün hale gelir. Oyun modu seçeneğini de sunan televizyonla oyunlarınızı daha net ve canlı görüntüler eşliğinde deneyimleyebilirsiniz.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön