ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung 82RU8000 82" 208 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Samsung 82RU8000 82" 208 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17201/163192

Samsung 82RU8000 82" 208 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Modern yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelen ve her geçen gün gelişen akıllı televizyonlar, kullanıcılara mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra farklı akıllı teknolojilerle kullanım olanakları genişleyen akıllı televizyonlar, günümüzde pek çok farklı işlemin kolaylıkla gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. Samsung'un yüksek performansa sahip akıllı televizyonu Samsung UE-82RU8000 4K Smart LED TV, dahili uydu alıcısı, geniş ekran boyutu ve üstün görüntüleme teknolojileri sayesinde kullanıcıların bu beklentilerini başarılı bir şekilde karşılamayı başarıyor.

Farklı Bir Dünyanın Kapılarını Aralayın

Samsung UE-82RU8000 Smart TV, kullanıcılara gözlerine inanamayacakları bir görsel deneyim sunarak farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Dinamik kristal renk teknolojisi ve UHD işlemci gibi donanımlarla standart görüntüleri çok daha çarpıcı ve gerçekçi bir hale getiren televizyon, dizi ve film gibi pek çok aktiviteyi hiç olmadığı kadar eğlenceli bir hale getiriyor. Sahip olduğu 82'' ince çerçeveli ekranı sayesinde tüm eğlenceyi bir adım ileriye taşıyan Samsung UE-82RU8000, çok yönlü ve yüksek performanslı bir televizyona sahip olmak isteyen kullanıcılar için harika bir tercih olma özelliği taşıyor.

Eğlencenin Sınırlarını Siz Belirleyin

 • Bir milyar renk tonuna sahip dinamik kristal renk teknolojisi, gerçeğe en yakın renk tonunu ve gerçekçi görselleri sunarak izleme deneyiminizi zenginleştirir.
 • UHD işlemci sayesinde eş zamanlı olarak görüntü değerlerini düzenleyen Samsung Smart TV, en kaliteli görseller için akıllı bir çözüm sunar.
 • Oyuncular için düşük gecikme süresi ve yüksek çözünürlük sunan televizyon, rekabet dolu anlarda oyuncuların ihtiyaç duydukları hayati gereksinimleri karşılar.
 • Smart Hub sayesinde tek bir kumandayla pek çok akıllı cihaz kolaylıkla kontrol edilebilir. Bu sayede zahmetsiz ve çok yönlü bir kullanım deneyimi sunar.
 • Bixby, Alexa ve Google Assistant gibi uygulamalar sayesinde pek çok işlem, sesli bir şekilde kolaylıkla gerçekleştirilebilir.
 • Düşük çerçeve boyutu sayesinde yaşam alanlarında estetik bir görünümün yanı sıra görüntüleme sırasında kullanıcıyı rahatsız etmeyen bir deneyim sağlar.

İhtiyacınız Olan Tüm Özellikler Bir Arada

Sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde yaşam alanlarındaki akıllı cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan Samsung UE-82RU8000 4K TV, bir televizyondan çok daha fazlasıdır. Oyun konsollarından akıllı süpürgelere kadar pek çok akıllı ev aletinin kolay bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlar. Samsung Smart TV, yüksek performans ve mükemmel estetiği bir araya getirerek kullanıcı beklentilerini başarılı bir şekilde karşılamak için gerekli olan teknik özellikleri barındırır.

 • Ekran: 82'' - 208 Cm - LED
 • Ekran Çözünürlüğü: 3840 x 2160 - 4K UHD
 • Smart TV: Samsung Smart TV - SmartThings
 • Akıllı Teknolojiler: Bixby - Airplay 2 - Google Assistant - Alexa - Smarthings
 • Bağlantı Teknolojileri: 4 x HDMI - 2x USB - Bluetooth - WiFi - LAN - Optik - RF - CI
 • Dahili Uydu Alıcısı: Var

Samsung UE-82RU8000 4K TV Kutu İçeriği

Samsung Smart TV'nin kutu içeriğinde akıllı televizyon, Samsung kumanda ve stand ayaklarının yanı sıra kullanıcılar için kurulum ve kullanım kitapçığı yer almaktadır.

Televizyonunuzu Verimli Bir Şekilde Kullanın

Samsung UE-82RU8000 4K Smart LED televizyonunuzu verimli bir şekilde kullanabilmek için aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Ayrıca Smart platformunda yer alan uygulamalar kullanım için aktif bir üyelik ve abonelik sistemi gerektirebilir. Akıllı yönetim özelliklerini kullanabilmek için mobil cihazınızdan ilgili uygulamaları indirerek yükleyebilirsiniz. Samsung Smart TV içeriğinde yer alan bazı uygulamaların kullanım özellikleri bölgelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Belirtilen özellikler dahilinde gerekli kurulum ve bağlantıları gerçekleştirerek, Samsung UE-82RU8000 4K Smart TV'nizi çok yönlü bir cihaz haline getirebilirsiniz.

 


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön