Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık SM-R175NZKATUR - Siyah

Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık SM-R175NZKATUR - Siyah

Samsung
1.104,20 TL
( / adet)
%
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
hepsi
burada
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (9)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.189,15 TL
1.181,50 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık SM-R175NZKATUR - SiyahSamsung Galaxy Buds+ Kulaklık Özellikleri

 

 

Bir süre önce bünyesine kattığı AKG’nin ses ekipmanları konusundaki tecrübelerinden yararlanarak akıllı cep telefonu ve kulaklık modellerinin ses kabiliyetlerini oldukça başarılı hâle getiren Samsung, Galaxy Buds ailesini güçlendirmeyi sürdürüyor. Müzik tutkunlarının; seyahatte, açık alanda, spor salonunda ve hatta evdeyken bile keyifle kullanabilecekleri Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR hem tasarımı hem de sunduğu teknik özelliklerle günceli yakalamakla kalmıyor, trend yaratıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini desteklemesi sayesinde Bluetooth teknolojisine sahip gerek akıllı cihazlarla gerekse bilgisayarlarla kolayca eşleştirilerek kullanılabilen ürün; beyaz, mavi ve siyah olmak üzere üç ayrı renk seçeneğiyle geliyor. Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR fiyatları, daima kaliteli ses sunabilen kulaklık modellerine yatırım yapmayı tercih eden teknoloji ve müzik tutkunlarının erişebilecekleri aralıklarda seyrediyor.

Ses Deneyiminizi Galaxy Buds+ ile Değiştirin

 • AKG imzasını taşıyan güçlü tiz ve baslarla öne çıkan kulaklığı, üst düzey dinleme süreçlerinde ve modelin üzerinde yer alan üçlü mikrofon sistemi sayesinde mükemmelleşen telefon görüşmelerinizde kullanabilir, yüksek kapasiteli bataryasıyla saatlerce şarj etmeden üründen yararlanabilirsiniz.
 • Çift yönlü dinamik sürücü mekanizmasıyla fark yaratan modeli, güçlü baslara ve vurgulu enstrümanlara sahip müzik parçalarını dinlerken, favori film ve dizilerinizi takip ederken; macera dolu oyunlarınızı oynarken değerlendirebilir, zengin seslerin yarattığı atmosferi tecrübe edebilirsiniz.
 • Kulaklıkların kendisiyle 11 saat, şarj biriminden destek alarak toplam 22 saat boyunca kesintisiz kullanabileceğiniz ürünü; yolculuklarınızda ve açık alan aktivitelerinizde yanınızda taşıyabilir, ürünün sunduğu esneklikle kendinizi müziğin ritmine her yerde kaptırabilirsiniz.
 • Kulağınıza rahatça oturan özel ve ergonomik tasarımı sayesinde kulaklıklarınızı kulağınızdan çıkarmadan saatler boyunca kullanabilir, hareketli anlarda bile kulağınızdan çıkmayan ürünle gerçekleştirmeniz gereken aktiviteleri ve hatta spor antrenmanlarını hedeflediğiniz biçimde tamamlayabilirsiniz.
 • Üzerinde bulunan üç mikrofonun ikisini dış sesleri almak ya da engellemek için çalıştırabilen kulaklık, kulağınızda takılıyken dış mekân seslerini, gereksinim duyduğunuz ölçüde işitebilir, dış seslerden tamamen kurtulmak için yine mikrofonlardan destek alabilirsiniz.
 • Sahip olduğunuz Samsung marka akıllı cep telefonu ya da tabletlerdeki Samsung Cloud hesabıyla eşleştirerek çalıştırabileceğiniz Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR modelleri ile gelen avantajları deneyimleyebilir, Bluetooth bağlantısını kesmeden kulaklığı cihazlar arasında geçiş yöntemiyle kullanabilirsiniz.

Güncel Gereksinimlere Yanıt Veren Yeni Nesil Teknik Özellikler

Samsung’un kullanıcılardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda teknik yeterliliklerini güçlendiren ve ekstra mikrofonlarıyla, sunduğu kulaklık tecrübesini artıran Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR özellikleri ile dikkat çekiyor.

 • Kulaklık Tipi: Kanal içi
 • Öne Çıkan Özellikler: Pasif gürültü engelleme, kulaklığımı bul, ortam sesi modu
 • Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IPX2
 • Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 22 saat, kulaklıklarla 11 saat
 • Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0

Kulaklık bölümündeki kontrolün, dokunmatik yüzeylerle sağlanabildiği üründe her bir dokunuş yapısının, farklı bir sonucu oluyor. Tek dokunuş, müzik parçasını oynatma ya da durdurmayı mümkün kılarken çift dokunuş gelen aramalara yanıt vermeyi ya da çağrı sonlandırmayı basılı tutma ise kullanıcı tarafından tanımlanan işlevin etkinleştirilmesine imkân veriyor. Akıllı cihazlarla eşleştirildikten sonra hem kulaklıkların hem de şarj ünitesinin şarj seviyesi, ilgili arayüz aracılığıyla gerçek zamanlı olarak takip edilebiliyor.

Samsung’un akıllı cep telefonlarında sıklıkla yer verdiği hızlı şarj ve kablosuz şarj özelliklerini bir arada sunan model, yalnızca 3 dakika şarj edildiğinde yaklaşık 1 saat boyunca kesintisiz müzik deneyimi sunabiliyor. Tam şarj sonrasındaysa dinleme süresi 20 saati kolayca aşıyor. 85 mAh kapasiteli kulaklıklar ve 270 mAh kapasiteli şarj birimi, enerji verimliliği noktasında başarılı iş çıkarıyor. Şarj birimi, üzerinde yer alan USB-C portu aracılığıyla tam doluluğa ulaştırılabildiği gibi Qi desteğine sahip kablosuz şarj özellikli cihazlar da şarj birimini ve kulaklıkları tam doluluğa ulaştırabiliyor. Samsung’un yeni nesil cep telefonlarında bulunan PowerShare özelliği, şarj birimi ve kulaklıkların doldurulmasında etkili rol oynayabiliyor.

Üzerindeki mikrofonlardan yardım alarak sesli komutlarla etkinleştirilebilen kişisel dijital asistanların yönetilebilmesine olanak veren ürünle; Samsung’un asistanı Bixby başta olmak üzere Google Asistan ve Siri, kontrol edilebiliyor. Özel testlerle konumları belirlenen mikrofonlar, kullanıcıların sesini en iyi şekilde akıllı cihazlara ileterek gerçekleştirilmesi hedeflenen arama ve benzeri işlemlerin, tek hamlede tamamlanmasını sağlıyor.

iOS işletim sistemi için hazırlanan özel Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR uygulaması ile kulaklığın sunduğu ortam sesi seviyesi ve ekolayzer ayarları kolayca yapılabiliyor. Ayar kişiselleştirme konusunda öne çıkan ürün, aynı zamanda Samsung’un Wearable uygulamasıyla da yönetilebiliyor. Akıllı telefon ve tabletlerle oyun oynarken sesin kulaklığa gecikmesini önleyen Oyun Modu ise yalnızca Android işletim sistemli cihazlarda etkinleştirilebiliyor.

Aktif bir yaşam tarzını benimseyen ve gerek açık alanda gerekse spor salonlarında düzenli olarak antrenman yapan müzik tutkunlarını, IPX2 suya karşı dayanıklılık yeterliliğiyle cezbeden model, ter ve benzeri sıvılara karşı direnç gösteriyor. Bu sayede kullanıcılar, favori parçaları eşliğinde diledikleri türden antrenmanı, terlemekten korkmadan gerçekleştirebiliyor.
Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyen ve A2DP, AVRCP, HFP Bluetooth profillerini beraberinde getiren ürün, teknoloji ve müzik tutkunlarının Bluetooth kulaklıklarda yaşayabildikleri kesinti ve kopma sorunlarıyla Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR özelinde karşılaşmıyor. Güçlendirilmiş sinyal özellikleri sayesinde açık alanda video stream servislerinin takibi esnasında bile gecikme ya da takılmaları engelleyen ürün, bu yönüyle kullanıcılardan tam not alıyor.

Yenilikçi Tasarım, Yenilikçi Kutu İçeriği

Tasarım hatlarını genel itibarıyla önceki nesil Galaxy Buds’dan alan Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR, etkileyici bir sunuma sahip yenilikçi bir kutu içeriğiyle kullanıcılarını karşılıyor. Ürünün kutusunda; kulaklıklar, eartips, wingtips, şarj birimi, USB-C yapısında şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler yer alıyor.

Dünyanın En Büyük Teknoloji Markalarından: Samsung

Elektronik, yarı iletken ve ev aletleri endüstrisinin önemli isimlerinden Samsung Electronics, kurulduğu 1969 yılından bu yana son derece başarılı ürünlere imza atıyor. Geliştirdiği akıllı cep telefonlarının tüm parçalarını kendi üretebilen ve telefon aksesuarları alanında da pazarda söz sahibi olmayı başaran marka, yaptığı teknolojik iş birlikleri neticesinde teknoloji gündemine oturan çözümler sunuyor. Sayısı 350 bine yaklaşan çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Samsung Electronics, yalnızca Güney Kore’nin değil, dünyanın en büyük teknoloji markaları arasında gösteriliyor.

Konforlu ve Verimli Kullanım Süreci

Kutusu açılıp şarj birimiyle karşı karşıya gelindiğinde ürünün ne denli ergonomik ve taşınabilir olduğu ortaya çıkıyor. Tek elle bile açılıp kapatılabilen şarj birimi kapağının aralanmasıyla gün ışığıyla buluşan kulaklıklar, fabrika çıkışlı olarak belirli oranda şarj edilmiş vaziyette oluyor. Sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşanabilmesi açısından gerek kulaklıkların gerekse şarj biriminin, tamamen şarj edilmesi öneriliyor ve her iki parçanın da şarj seviyesi, eşleştirildikleri akıllı telefon ya da tabletler üzerinden görüntülenebiliyor. Kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde yönetilebilen ve dokunmatik işlevleri özelleştirilebilen model, Samsung’un bugüne kadar ürettiği en başarılı Bluetooth kulaklıklardan biri kabul ediliyor.

Eğer siz de dilediğiniz her yerde müzik keyfi yaşamayı ve berrak sesler eşliğinde telefon görüşmeleri yapmayı planlıyorsanız, Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR modeline yönelebilir, Samsung’un, alanındaki uzmanlığının hangi aşamaya geldiğine kendiniz tanıklık edebilirsiniz

TR garantilidir

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Bluetooth Versiyon 5.0
Çift Telefon Desteği Var
Kulaklık Tipi TWS
Kullanım Tipi Kulakiçi
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000R36NW
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Anker SoundCore R100 TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık - IPX5 Suya Dayanıklı - A3981 - Beyaz
Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık - 60 Saate Varan Çalma Süresi - Siyah Kırmızı - A3032
Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık
Lenovo LP1 LivePods TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık
499,00 TL
%1
599,00 TL 595,00 TL
422,06 TL
199,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Moremetik 9,7
abaküs teknoloji 9,6
Torima 9,9
Değerlendirmeler
(9079)
(13667)
(8996)
(9215)
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok Yok Yok Var
Bluetooth Versiyon 5.0 5.0 5.0 5.0
Çift Telefon Desteği Yok Var Yok Yok
Kullanım Tipi Kulakiçi Kulaküstü Kulakiçi Kulakiçi
Suya & Tere Dayanıklı Evet Hayır Evet Hayır
Başa dön