ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Samsung
Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık SM-R175NZWATUR - Beyaz

Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık SM-R175NZWATUR - Beyaz

Samsung
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • Karşılaştır
Bu kez olmuş. 01 Nisan 2020, Çarşamba
Önceden IconX 2018 kullanıyordum memnun kalmadığım yanları vardı ama konsepti beğendiğim için bunu aldım. Tamamen kişisel görüşüm, bataryası kulağın altına kadar sarkan modellerde oraya kadar geldiniz kabloyu da çekseydiniz çok birşey farketmezdi şeklinde bir izlenim oluşturuyor bende. Yorumumda Airpods ile değil daha çok IconX ile kıyaslayacağım ki bence ses kalitesi tasarımın daha iyi izolasyon sağlıyor olması sayesinde belirgin derecede airpodstan daha iyi (fanboy dislike'ı yağacak fakat deneyimim bu). ANC yok ama tasarım gereği bu sınıftaki cihazlarla kıyaslandığında ANC'li bir kulaklıktan çok daha iyi izolasyon sağlıyor. IconX'in batarya süresi ve yönetimini aldığım günden beri beğenmiyordum. Şarj tüketimi stabil değildi. Örneğin sağ kulaklıkla uzun süreli bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra solu da dolu haldeyken kutudan çıkarıp müzik dinlemeye başlıyorsunuz, tam tersi olması gerekirken solun şarjı sağdan önce bitiyordu. Buds'taki gibi yüzde 1'lik bir hassasiyetle de okuyamıyordu telefon. Hem az gidiyordu şarjı hemde tutarsız olduğunda hoş bir deneyim yaşatmıyordu. Kıyasladığımda bu kulaklığın en çok bataryasını sevdim diyebilirim. Ambient Sound özelliğini IconX'e göre baya geliştirmişler. Kendi sesiniz dahil dış sesleri çok net veriyor cihaz. Dokunmatik kontroller IconX'te daha ayrıntılıydı bunda biraz kısıtlanmış (yukarı-aşağı sürüklemeler yok, sadece bir yada daha fazla dokunuş var). Sürükleyerek ses kontrolünün bu üründe de olmasını isterdim açıkçası. IconX'de yerleşik hafıza vardı bunda yok. Aslında bağımsız çalışabilyor olması bir ihtiyaç olabilir duruma göre fakat benim ihtiyacım değilmiş.Aldığımda hevesle sevdiğim birkaç listeyi aktarmıştım fakat 2 senede yerleşik hafızadan 10 parça bile dinlememişimdir. Son olarak ergonomi. Ergonomi açısından çok ciddi yol katedilmiş. Kutu tarafında mıknatıslı kulaklık yuvaları, mıknatıslı kapak, daha ince bir gövde, kulaklıklarda ise kulağa oturuşu gerçekten mükemmel derecede geliştirmişler. Çok memnunum.
S***** T***** (33) YENİMAHALLE - Ankara Tüm Yorumlar (48)
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık SM-R175NZWATUR - BeyazSamsung Galaxy Buds+ Kulaklık Özellikleri

 

 

Bir süre önce bünyesine kattığı AKG’nin ses ekipmanları konusundaki tecrübelerinden yararlanarak akıllı cep telefonu ve kulaklık modellerinin ses kabiliyetlerini oldukça başarılı hâle getiren Samsung, Galaxy Buds ailesini güçlendirmeyi sürdürüyor. Müzik tutkunlarının; seyahatte, açık alanda, spor salonunda ve hatta evdeyken bile keyifle kullanabilecekleri Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR hem tasarımı hem de sunduğu teknik özelliklerle günceli yakalamakla kalmıyor, trend yaratıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini desteklemesi sayesinde Bluetooth teknolojisine sahip gerek akıllı cihazlarla gerekse bilgisayarlarla kolayca eşleştirilerek kullanılabilen ürün; beyaz, mavi ve siyah olmak üzere üç ayrı renk seçeneğiyle geliyor. Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR fiyatları, daima kaliteli ses sunabilen kulaklık modellerine yatırım yapmayı tercih eden teknoloji ve müzik tutkunlarının erişebilecekleri aralıklarda seyrediyor.

Ses Deneyiminizi Galaxy Buds+ ile Değiştirin

 • AKG imzasını taşıyan güçlü tiz ve baslarla öne çıkan kulaklığı, üst düzey dinleme süreçlerinde ve modelin üzerinde yer alan üçlü mikrofon sistemi sayesinde mükemmelleşen telefon görüşmelerinizde kullanabilir, yüksek kapasiteli bataryasıyla saatlerce şarj etmeden üründen yararlanabilirsiniz.
 • Çift yönlü dinamik sürücü mekanizmasıyla fark yaratan modeli, güçlü baslara ve vurgulu enstrümanlara sahip müzik parçalarını dinlerken, favori film ve dizilerinizi takip ederken; macera dolu oyunlarınızı oynarken değerlendirebilir, zengin seslerin yarattığı atmosferi tecrübe edebilirsiniz.
 • Kulaklıkların kendisiyle 11 saat, şarj biriminden destek alarak toplam 22 saat boyunca kesintisiz kullanabileceğiniz ürünü; yolculuklarınızda ve açık alan aktivitelerinizde yanınızda taşıyabilir, ürünün sunduğu esneklikle kendinizi müziğin ritmine her yerde kaptırabilirsiniz.
 • Kulağınıza rahatça oturan özel ve ergonomik tasarımı sayesinde kulaklıklarınızı kulağınızdan çıkarmadan saatler boyunca kullanabilir, hareketli anlarda bile kulağınızdan çıkmayan ürünle gerçekleştirmeniz gereken aktiviteleri ve hatta spor antrenmanlarını hedeflediğiniz biçimde tamamlayabilirsiniz.
 • Üzerinde bulunan üç mikrofonun ikisini dış sesleri almak ya da engellemek için çalıştırabilen kulaklık, kulağınızda takılıyken dış mekân seslerini, gereksinim duyduğunuz ölçüde işitebilir, dış seslerden tamamen kurtulmak için yine mikrofonlardan destek alabilirsiniz.
 • Sahip olduğunuz Samsung marka akıllı cep telefonu ya da tabletlerdeki Samsung Cloud hesabıyla eşleştirerek çalıştırabileceğiniz Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR modelleri ile gelen avantajları deneyimleyebilir, Bluetooth bağlantısını kesmeden kulaklığı cihazlar arasında geçiş yöntemiyle kullanabilirsiniz.

Güncel Gereksinimlere Yanıt Veren Yeni Nesil Teknik Özellikler

Samsung’un kullanıcılardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda teknik yeterliliklerini güçlendiren ve ekstra mikrofonlarıyla, sunduğu kulaklık tecrübesini artıran Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR özellikleri ile dikkat çekiyor.

 • Kulaklık Tipi: Kanal içi
 • Öne Çıkan Özellikler: Pasif gürültü engelleme, kulaklığımı bul, ortam sesi modu
 • Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IPX2
 • Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 22 saat, kulaklıklarla 11 saat
 • Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0

Kulaklık bölümündeki kontrolün, dokunmatik yüzeylerle sağlanabildiği üründe her bir dokunuş yapısının, farklı bir sonucu oluyor. Tek dokunuş, müzik parçasını oynatma ya da durdurmayı mümkün kılarken çift dokunuş gelen aramalara yanıt vermeyi ya da çağrı sonlandırmayı basılı tutma ise kullanıcı tarafından tanımlanan işlevin etkinleştirilmesine imkân veriyor. Akıllı cihazlarla eşleştirildikten sonra hem kulaklıkların hem de şarj ünitesinin şarj seviyesi, ilgili arayüz aracılığıyla gerçek zamanlı olarak takip edilebiliyor.

Samsung’un akıllı cep telefonlarında sıklıkla yer verdiği hızlı şarj ve kablosuz şarj özelliklerini bir arada sunan model, yalnızca 3 dakika şarj edildiğinde yaklaşık 1 saat boyunca kesintisiz müzik deneyimi sunabiliyor. Tam şarj sonrasındaysa dinleme süresi 20 saati kolayca aşıyor. 85 mAh kapasiteli kulaklıklar ve 270 mAh kapasiteli şarj birimi, enerji verimliliği noktasında başarılı iş çıkarıyor. Şarj birimi, üzerinde yer alan USB-C portu aracılığıyla tam doluluğa ulaştırılabildiği gibi Qi desteğine sahip kablosuz şarj özellikli cihazlar da şarj birimini ve kulaklıkları tam doluluğa ulaştırabiliyor. Samsung’un yeni nesil cep telefonlarında bulunan PowerShare özelliği, şarj birimi ve kulaklıkların doldurulmasında etkili rol oynayabiliyor.

Üzerindeki mikrofonlardan yardım alarak sesli komutlarla etkinleştirilebilen kişisel dijital asistanların yönetilebilmesine olanak veren ürünle; Samsung’un asistanı Bixby başta olmak üzere Google Asistan ve Siri, kontrol edilebiliyor. Özel testlerle konumları belirlenen mikrofonlar, kullanıcıların sesini en iyi şekilde akıllı cihazlara ileterek gerçekleştirilmesi hedeflenen arama ve benzeri işlemlerin, tek hamlede tamamlanmasını sağlıyor.

iOS işletim sistemi için hazırlanan özel Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR uygulaması ile kulaklığın sunduğu ortam sesi seviyesi ve ekolayzer ayarları kolayca yapılabiliyor. Ayar kişiselleştirme konusunda öne çıkan ürün, aynı zamanda Samsung’un Wearable uygulamasıyla da yönetilebiliyor. Akıllı telefon ve tabletlerle oyun oynarken sesin kulaklığa gecikmesini önleyen Oyun Modu ise yalnızca Android işletim sistemli cihazlarda etkinleştirilebiliyor.

Aktif bir yaşam tarzını benimseyen ve gerek açık alanda gerekse spor salonlarında düzenli olarak antrenman yapan müzik tutkunlarını, IPX2 suya karşı dayanıklılık yeterliliğiyle cezbeden model, ter ve benzeri sıvılara karşı direnç gösteriyor. Bu sayede kullanıcılar, favori parçaları eşliğinde diledikleri türden antrenmanı, terlemekten korkmadan gerçekleştirebiliyor.
Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyen ve A2DP, AVRCP, HFP Bluetooth profillerini beraberinde getiren ürün, teknoloji ve müzik tutkunlarının Bluetooth kulaklıklarda yaşayabildikleri kesinti ve kopma sorunlarıyla Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR özelinde karşılaşmıyor. Güçlendirilmiş sinyal özellikleri sayesinde açık alanda video stream servislerinin takibi esnasında bile gecikme ya da takılmaları engelleyen ürün, bu yönüyle kullanıcılardan tam not alıyor.

Yenilikçi Tasarım, Yenilikçi Kutu İçeriği

Tasarım hatlarını genel itibarıyla önceki nesil Galaxy Buds’dan alan Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR, etkileyici bir sunuma sahip yenilikçi bir kutu içeriğiyle kullanıcılarını karşılıyor. Ürünün kutusunda; kulaklıklar, eartips, wingtips, şarj birimi, USB-C yapısında şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler yer alıyor.

Dünyanın En Büyük Teknoloji Markalarından: Samsung

Elektronik, yarı iletken ve ev aletleri endüstrisinin önemli isimlerinden Samsung Electronics, kurulduğu 1969 yılından bu yana son derece başarılı ürünlere imza atıyor. Geliştirdiği akıllı cep telefonlarının tüm parçalarını kendi üretebilen ve telefon aksesuarları alanında da pazarda söz sahibi olmayı başaran marka, yaptığı teknolojik iş birlikleri neticesinde teknoloji gündemine oturan çözümler sunuyor. Sayısı 350 bine yaklaşan çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Samsung Electronics, yalnızca Güney Kore’nin değil, dünyanın en büyük teknoloji markaları arasında gösteriliyor.

Konforlu ve Verimli Kullanım Süreci

Kutusu açılıp şarj birimiyle karşı karşıya gelindiğinde ürünün ne denli ergonomik ve taşınabilir olduğu ortaya çıkıyor. Tek elle bile açılıp kapatılabilen şarj birimi kapağının aralanmasıyla gün ışığıyla buluşan kulaklıklar, fabrika çıkışlı olarak belirli oranda şarj edilmiş vaziyette oluyor. Sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşanabilmesi açısından gerek kulaklıkların gerekse şarj biriminin, tamamen şarj edilmesi öneriliyor ve her iki parçanın da şarj seviyesi, eşleştirildikleri akıllı telefon ya da tabletler üzerinden görüntülenebiliyor. Kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde yönetilebilen ve dokunmatik işlevleri özelleştirilebilen model, Samsung’un bugüne kadar ürettiği en başarılı Bluetooth kulaklıklardan biri kabul ediliyor.

Eğer siz de dilediğiniz her yerde müzik keyfi yaşamayı ve berrak sesler eşliğinde telefon görüşmeleri yapmayı planlıyorsanız, Samsung Galaxy Buds+ kulaklık SM-R175NZWATUR modeline yönelebilir, Samsung’un, alanındaki uzmanlığının hangi aşamaya geldiğine kendiniz tanıklık edebilirsiniz

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Bluetooth Versiyon 5.0
Çift Telefon Desteği Var
Kulaklık Tipi Stereo
Kullanım Tipi Kulakiçi
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000R36NV
Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık SM-R175NZWATUR - Beyaz YorumlarıTüm yorumları gör (48)
Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık SM-R175NZWATUR - Beyaz
Çok İyi
(35)
Çok İyi (35)
%73
İyi
(6)
İyi (6)
%13
Ne İyi / Ne Kötü
(3)
Ne İyi / Ne Kötü (3)
%6
Kötü
(2)
Kötü (2)
%4
Çok Kötü
(2)
Çok Kötü (2)
%4
Ortalama Puan
4,5
Bu ürün ile ilgili 48 yorum var.
Sırala
ST
ST
Bu kez olmuş.Önceden IconX 2018 kullanıyordum memnun kalmadığım yanları vardı ama konsepti beğendiğim için bunu aldım. Tamamen kişisel görüşüm, bataryası kulağın altına kadar sarkan modellerde oraya kadar geldiniz kabloyu da çekseydiniz çok birşey farketmezdi şeklinde bir izlenim oluşturuyor bende. Yorumumda Airpods ile değil daha çok IconX ile kıyaslayacağım ki bence ses kalitesi tasarımın daha iyi izolasyon sağlıyor olması sayesinde belirgin derecede airpodstan daha iyi (fanboy dislike'ı yağacak fakat deneyimim bu). ANC yok ama tasarım gereği bu sınıftaki cihazlarla kıyaslandığında ANC'li bir kulaklıktan çok daha iyi izolasyon sağlıyor. IconX'in batarya süresi ve yönetimini aldığım günden beri beğenmiyordum. Şarj tüketimi stabil değildi. Örneğin sağ kulaklıkla uzun süreli bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra solu da dolu haldeyken kutudan çıkarıp müzik dinlemeye başlıyorsunuz, tam tersi olması gerekirken solun şarjı sağdan önce bitiyordu. Buds'taki gibi yüzde 1'lik bir hassasiyetle de okuyamıyordu telefon. Hem az gidiyordu şarjı hemde tutarsız olduğunda hoş bir deneyim yaşatmıyordu. Kıyasladığımda bu kulaklığın en çok bataryasını sevdim diyebilirim. Ambient Sound özelliğini IconX'e göre baya geliştirmişler. Kendi sesiniz dahil dış sesleri çok net veriyor cihaz. Dokunmatik kontroller IconX'te daha ayrıntılıydı bunda biraz kısıtlanmış (yukarı-aşağı sürüklemeler yok, sadece bir yada daha fazla dokunuş var). Sürükleyerek ses kontrolünün bu üründe de olmasını isterdim açıkçası. IconX'de yerleşik hafıza vardı bunda yok. Aslında bağımsız çalışabilyor olması bir ihtiyaç olabilir duruma göre fakat benim ihtiyacım değilmiş.Aldığımda hevesle sevdiğim birkaç listeyi aktarmıştım fakat 2 senede yerleşik hafızadan 10 parça bile dinlememişimdir. Son olarak ergonomi. Ergonomi açısından çok ciddi yol katedilmiş. Kutu tarafında mıknatıslı kulaklık yuvaları, mıknatıslı kapak, daha ince bir gövde, kulaklıklarda ise kulağa oturuşu gerçekten mükemmel derecede geliştirmişler. Çok memnunum.
Satıcı Hepsiburada
(32) YENİMAHALLE - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EE
EE
Dört YıldızMalzeme kalitesi çok iyi ses kaliteside beklediğimden iyiydi uygulamasıda gayet kullanışlı Ayrıca beklediğimden daha küçüktü bu iyi birşey pantolonun çakmak cebine sığıyor bataryası çok uzun süre gidiyor bayaa kullanışlı cihaz Tavsiye ederim...
Satıcı Hepsiburada
BAHÇELİEVLER - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Bu Sefer OlmuşGeçen yazdan beri kullandığım Galaxy Buds'tan memnun kalsam da mükemmel bir deneyim sunduğunu da söyleyemezdim. Özellikle ilk aldığım zamanlarda bazı sıkıntıları vardı fakat bu sorunların çoğu güncellemelerle düzeldi zaman içinde. Buds+ ilk bakışta aynı gibi gözükse de deneyimi geliştiren bir sürü iyileştirme yapılmış. Telefona daha hızlı bağlanıyor ve çok daha şık bir bağlantı animasyonu var. Telefon ile eşleştirdiğinizde otomatik olarak Samsung tabletiniz ve akıllı saatinizle de eşleşiyor, hepsiyle ayrı ayrı eşleştirmenize gerek kalmıyor. Galaxy Wearable uygulamasıyla artık kutunun şarj yüzdesini de görebiliyoruz. Ayrıca artık kulaklıkların şarj durumu 5'er 5'er değil, birer birer azalıyor. Kulaklığın üstüne tıklayarak ses seviyesini değiştirmemize olanak sağlayan bir özellik eklenmiş, yani dokunmatik panellere başka fonksiyonlar atamak istiyorsanız artık ses seviyesi kontrolünden vazgeçmeniz gerekmiyor. Ortam sesi özelliği de büyük oranda geliştirilmiş. Ses kalitesi konusunda ise maalesef büyük bir fark hissedemedim fakat önceki modelin sunduğu ses kalitesinden de memnundum zaten. Tek şarjda pil ömrü 6 saatten 11 saate yükseltilmiş, aralıksız olarak bu kadar uzun kullanım sunan başka bir tamamen kablosuz kulaklık modeli yok piyasada. Kesintisiz olarak bir sezon diziyi bile kulaklıkların şarjını bitirmeden izleyebilirsiniz. Rahatlıkla tavsiye edebilirim bu ürünü herkese.
Satıcı Hepsiburada
KADIKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HY
HY
akg ve Samsung kalitesi...dün 1 de hepsijet ile sipariş verdim aksam 6 da teslim ettiler. hemen kullanmaya başladım ses kalitesi çok iyi. kullanımı kolay. kulakta iyi duruyor. dokunmatik kontrol iyi çalışıyor. hepsinden önemlisi ses gecikmesi yaşanmıyor. fiyatı biraz daha Uygun olabilirdi.
Satıcı Hepsiburada
PENDİK - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MS
MS
HAKKINI VERMİŞLERBaya baya kaliteli iş çıkartmışlar. O kadar doygun baslar ve tizler var ki. Bu güne kadar duyduğum en net en kaliteli sesi bu kulaklıktan duydum. Ve çok önemli detay oyunlardaki ses gecikmesinin önüne geçmeyi başarmışlar. şarj süresi çok çok iyi. Bildiğin bitmiyor note 10 telefonu bu kulaklıklardan daha çok şarj ediyorum rahat 10 saat çakılı müzik dinlettirir. Hadi bilemedin 9 saat. Pişman olmazsınız alın
Satıcı Hepsiburada
(30) ÜSKÜDAR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TB
TB
Beş YıldızArkadaşlar, olumsuz yorumlara pek bakmayın. Ses kalitesi gayet iyi. Bunun oğlum aaldım, aynı anda Mi Airdots ta sipariş etmiştimkendime. Bir de baktım ki ses seviyesi buds+ tan daha yüksek moralim çok bozuldu. Sonra kulaklık üzerinden touch ile ses yüksekliğini arttırdım harika oldu, ses sorunu olanların sıkıntısı bu olabilir. Kulaklık üzerindeki ses telefondan bağımsız. Çift sürüc farkı açık şekilde belli oluyor, çok yüksek basta bile tizler bozulmuyor. Anker Sound Liberty ile bunun arasında kalmıştık. Anker Lİbertydeki sürücüler(hoparlörler) bundan çok daha büyük, dolayısı ile bas ve ses seviyesi daha iyi), fakat yüksek profili nedeni le kulaklık kulaktan çok dışarı taşıyor, bu sebeple buds+ tercih etti. Bence de düşük profil için alınan bir kulaklık için çok ideal. Ne airpodstaki çıkıntılar var ne de kulaktan çok taşıyor. Ses kalitesi gayet iyi. Yazılımsal ekolayzır hazır presetler dışında custom ayar da olsa harika olacakmış, 3. parti uygulamarla daha iyi olabilir.
Satıcı Hepsiburada
(42) KONAK - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AK
AK
Başarılıiconx 2018den buna geçtim. Baya sesi ve bassı artmış. Airpods lara yaklaşmış. Fiyatı biraz inerse daha makul alınabilir.
Satıcı Hepsiburada
MERKEZ - Erzincan
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HT
HT
Beş YıldızPiyasada alternatif birçok model var ama Samsung'un kalitesine güvendiğim için aldım, Samsung Galaxy Note 10+ cihazımla birlikte kullanıyorum, şu ana kadar pişman olmadım, gerek telefonla görüşme, gerekse müzik dinleme konusunda, çok yüksek sesle müzik dinlememekle birlikte, seste rahatsız edecek tarzda bir bozulma yok, arkadaşımın AirPods'unu da denedim onun ses netliği biraz daha iyi ancak, Samsung Galaxy Bud+ da kötü bir kulaklık değil.
Satıcı Hepsiburada
(35) SAPANCA - Sakarya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MU
MU
MükemmelMükemmel, telefon görüşmesi, müzik, iç ortam, dış ortam, şarj, ergonomi mükemmel. Hiç tereddüt etmeyin.
Satıcı Hepsiburada
(36) BAHÇELİEVLER - İSTANBUL
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Beş YıldızBen ürünü çok beğendim. Öncelikle ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor eğer müzik dinlemek için alıyor ve acayip baslar midler tizler istiyorsanız ses takıntınız varsa yani bu kulaklığı almayın daha pahalı seçeneklere hatta bence kablolu seçeknelere yönelin. Ama benim gibi telefon görüşmesi ağırlıklı ve youtube netfilx gibi içerik tüketecek çok kasmadan da müzik dinleyecekseniz hiç kaçırmayın. Malzeme kalitesi çok iyi. samsung ekosisteminde eşleşme hızı çok iyi. Özellikle samsung bir cihaz sahibiyseniz tavsiye ederim.
Satıcı Hepsiburada
MAMAK - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
Ürün beklediğimden çok daha iyiÜrünü almadan önce buds ve buds+ arasında gidip geldim. 3 haftalık araştırmam sonucu buds+ plus aldım. ve çok memnun kaldım. burada bazı yorumlarda profesyonel bas ve tiz sesleri yok diye belirtmişlerdi. Bende ilk başta öyle hisseettim ama sonradan kulaklığı tam manasıyla oturtamadığımı farkettim. tam oturttuğum zaman inanılmaz kaliteli bir müzik keyfi sunuyor. telefon görüşmesi yaparken de dışarıda bile hiç karşı taraftan az veya kötü ses geliyor gibi yorum almadım. normal telefonla konuşur gibi gidiyor sesim. şarj süresi çok iyi. bütün gün kulağımda tek kulaklık kullanıyorum ben genelde. 2 kulaklık bana 2.5 gün yetiyor şarj olarak.
Satıcı Hepsiburada
(28) ÇEKMEKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ŞY
ŞY
Kaliteli ürünArkadaşlar kötü yorum yapanlara aldanmayınız, profesyonel kullanıcı değilseniz tüm beklentilerinizi karşılayacak muhteşem bir kulaklık ses kalitesi ve seviyesi oldukça yüksek. Dış ortam sesi özelliği gayet kullanışlı, batarya performansıda gayet iyi. Oyun vs oynarken gecikme olmuyor en azından oyun kaydınızı aksatmaz özellikle online oyunlarda pubg vs. Sadece fiyatı biraz yüksek ama değer.
Satıcı Hepsiburada
(25) MALTEPE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MC
MC
Güzel ÜrünBen Samsung note 10+ Modeli ile kullanıyorum. Bana göre ses kalitesi telefonla gelen kulaklıktan daha iyi. Kulağı tıkayıp ses yalıtımı da baya iyi. Birisi ile konuşurken dışarıdan ses alma özelliğini açmam gerekiyor. Samsung cihazlar arası geçişi de çok kolay yapabiliyorum. Evde Samsung Q80 televizyonuma telefonda bulunan smartthing uygulaması aracılığı ile geçiş yapıp, televizyon sesini kulaklığa veriyorum. Televizyona bağlı Xbox'ta doğal oalrak bağlanmış oluyor.. Kısacası Samsung ecosystemi içinde çok güzel ürün.
Satıcı Hepsiburada
(31) ALTINOVA - Yalova
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Beş YıldızTelefon konuşmalarında ses kalitesi çok başarılı. Çok gürültülü ortamlarda bile insanlar net bir şekilde beni duyabildiklerini söylediler. Müzik kalitesi gerçekten iyi. Almayı düşünenlere kesinlikle öneririm.
Satıcı Hepsiburada
(29) KAĞITHANE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Beş Yıldız2. Ayıma girdim sayılır çok memnunum S10e ile kullanmaktayım.Müzik dinlerken kaliteli ses versin diye almıştım ama telefonla konuşurken de iyi çalışması pastanın çileği oldu.Bilgi vermesi açısından otobüste,sokak gibi gürültülü ortamlarda telefon görüşmesi yaptım,karşı taraf ve ben için gayet iyi bir tecrübeydi
GAZİOSMANPAŞA - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
Beş YıldızKüçük ama kulak yapınıza uymazsa düşebilir. İçindeki tıkaçların boyutları birbirine yakın. Daha önceki kulaklığın tıkacını kullanıyorum. Aramalarda sıkıntı yaşamadım. Şarjı iyi gidiyor. Müzik dinleyecekler için telefona galaxy wearable uygulamasını indirmelerini tavsiye ederim. Oradan müzik için gerekli ekolayzır ayarlamaları yapılabiliyor.
Satıcı Hepsiburada
(32) ARAKLI - Trabzon
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BA
BA
Sağlam ve pratik ürünÇok memnunum, sorunsuz kullanıyorum. Kulak için 3 farklı boyutta silikonları var, isteyen değiştirebilir. Hepsiburadandan gün içinde teslimat istemiş ve ekstra kargo bedeli ödememe rağmen aynı gün ürün elime ulaşmadı. Sonraki gün geldi, dolayısıyla ödediğim kargo tutarı boşa gitti. Ne iade ne de bir geri bildirim, ya da bilgi paylaşımı yapılmadı. Istanbul gün içi teslimat yaparken aklınızda olsun...
Satıcı Hepsiburada
(42) KADIKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ZK
ZK
Eh işte ...Değerlendirmek gerekirse ; Malzeme kalitesi olarak gayet kaliteli kutu ve kulaklıklar piyano black kaplama gayet hoş görünüyor bir mucevheri andırıyor kulakta Ama mevzu sese gelince çok birşey beklemeyin ses aralıkları ses yüksekliği başlar tizler eh işte dedirten durumda ... Kablosuz olsun müzik dinleyeyim arada çağrı da kullanırım derseniz ideal ama çok kaliteli müzikler dinleyeceğim kulağım çok iyi derseniz tercih etmeyin daha iyi marka modellere bakın derim
Satıcı Elektromanya
(32) KORGAN - Ordu
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
RS
RS
Fiyat performansÖncelikle malzeme kalitesini çok beğendiğimi söylemeliyim. Ses kalitesi olarak tizler ve basslar gayet iyi. Ses yüksekliği yeterli. Kulaklık kulağa tam oturarak çevredeki sesleri tamamen kesiyor. Fiyat performans ürünü diyebilirim. Alacak olanlara tavsiye ederim. (S9+ ile birlikte kullanıyorum. )
Satıcı Hepsiburada
MELİKGAZİ - Kayseri
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BY
BY
Gayet başarılıKulaklığı 2 gündür kullanıyorum. Kargo siparişten 2 gün sonra geldi. Gerçekten çok hızlı geldi. Kulaklığı almak için hiç tereddüt etmeyin gerçekten çok güzel her özelliğiyle. Parasını kuruşuna kadar hak ediyor. Kulaktan düşme hakkında da sorun yok zor çıkıyor bile :) Bir tek sesi az normale göre onu da sesi arttırarak halledebilirsiniz.
Satıcı Elektromanya
İNEGÖL - Bursa
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık
Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TU/A (Apple Türkiye Garantili)
Qcy T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık Siyah
Xiaomi Redmi Airdots S Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık
%15
199,90 TL 169,90 TL
Sepette %24 indirimli fiyat
129,89 TL
%17
1.299,00 TL 1.079,90 TL
Sepette %8 indirimli fiyat
989,90 TL
%9
219,90 TL 199,90 TL
Sepette %25 indirimli fiyat
149,90 TL
%5
199,90 TL 189,00 TL
Sepette %24 indirimli fiyat
143,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Yorumlar
(5413)
(1132)
(729)
(30)
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok Yok Yok Yok
Bluetooth Versiyon 5.0 5.0 5.0 5.0
Çift Telefon Desteği Yok Yok Yok Var
Kullanım Tipi Kulakiçi Kulakiçi Kulakiçi Kulakiçi
Suya & Tere Dayanıklı Hayır Hayır Evet Evet
Başa dön