Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Galaxy Watch 3 (41mm) - Mystic Bronz - SM-R850NZDATUR (Samsung Türkiye Garantili)

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

Yeni nesil teknolojiyi en somut hâliyle karşınıza çıkaran Samsung Galaxy Watch 3 (41mm( - Mystic Bronz - SM-R850NZDATUR (Samsung Türkiye Garantili), tasarımı ve özellikleriyle büyük beğeni kazanır. Şimdiye kadarki en dikkat çeken, en gelişmiş Galaxy Watch’lardan biri olan bu ürün, çeşitli sağlıklı teknolojilerini bir araya getirir. Uygulamalar arası hızlı geçişler yapabilen ve kullanımını kolaylaştıran Galaxy Watch 3, zarif bir duruşa ve hafif bir yapıya sahiptir. Bu yönüyle hem oldukça şık bir görünüm meydana getirir hem de bileğinizi yormaz. Diğer teknolojileriyle de dikkat çeken Galaxy Watch 3 ile siz de hayatınıza yeniliği dahil edebilirsiniz.

Tüm Sağlık Uygulamaları Tek Cihazda

Samsung Galaxy Watch 3, tüm sağlık uygulamalarını bir araya getirir ve tek cihazda hizmetinize sunar. Bu uygulamalar üzerinden tüm sağlık değerlerinizi görüntüleyebilir ve vücudunuz hakkında önemli bilgilere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Nabzınızı bileğinizden ölçen ve sürekli takip eden Samsung Galaxy Watch 3, kontrolün daima sizin elinizde kalmasına da olanak tanır. Dahili oksijen seviyesi ölçme özelliği ise daha rahat nefes alıp vermenize yardımcı olur. Egzersiz rutininizi bir üst seviyeye taşıyan Samsung Galaxy Watch 3, SpO2 seviyenizi ölçmek için kırmızı LED ve mor ötesi ışınlardan yardım alır. Doğrudan fiziksel hareketlilikle ilgili olan oksijen doygunluğu seviyenizi bu yolla inceleyebilirsiniz.

Hızlı ve Yüksek Performanslı Kullanım

Samsung Galaxy Watch 3, işlemcisi ve işletim sistemiyle oldukça hızlı ve verimli bir kullanım olanağı sunar. Uygulamaları hızlıca çalıştıran Galaxy Watch, uygulamalar arası geçişleri de iyileştirir. Bu sayede yüksek performans en iyi hâliyle karşınıza çıkar.

41 mm kadranıyla kolunuzda ideal bir duruş sergileyen Galaxy Watch 3, şık ve zarif bir görünüm de sunar. Ürün, geniş RAM kapasitesiyle de beğeni kazanır. Bu geniş kapasite sayesinde aynı anda birden fazla uygulamayı kolayca çalıştırabilirsiniz. Yani, sağlık verilerinizi kontrol ederken bir yandan da kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Deliksiz Bir Uyku Çekebilirsiniz

Galaxy Watch 3, REM döngülerinizi sürekli olarak kaydeder. Siz uyurken bile rahatınızı düşünen Galaxy Watch 3, uyku kalitenizi iyileştirebilmeniz için özel raporlar da oluşturur. Faydalı ipuçları ve çeşitli eğitici içeriklerle uyku kalitenizi artırmayı hedefler. Bunu yaparken Amerika Ulusal Uyku Vakfı standartlarına uyar.

Galaxy Watch 3, egzersizlerinizi de takip eder. 120’den fazla farklı egzersiz programıyla evde egzersiz yapabilir ve hareketsizliği tarihe karıştırabilirsiniz. Watch 3 üzerinden dilediğiniz videoyu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz videoyu telefonunuzun ekranına yansıtarak hem eş zamanlı kalp ritminizi görebilir hem de egzersiz yapmayı daha eğlenceli hâle getirebilirsiniz.

Yalnızca egzersiz programlarında değil yürüyüşlerde de Watch 3’ten yararlanabilirsiniz. Hareket hâlindeyken formunuzu ve temponuzu koruyabilmenizi sağlayan ürün, VO2 seviyenizi de ölçmenize imkan tanır. Günlük, haftalık ve aylık analizlerle de hareket geçmişinizi gözden geçirebilirsiniz.

Bir Akıllı Saatten Daha Fazlası

Galaxy Watch 3, egzersizlerin, sağlık verilerinin yanı sıra birçok farklı özelliği de bünyesinde bulundurur. Yeni bir mesaj aldığınız zaman eski konuşmaları da ekrana getiren Watch 3, konuşmalarınızın daha verimli geçmesine yardımcı olur. Egzersiz yaparken de kesintiye uğramadan tek dokunuşla resimleri, mesajları ve daha fazlasını rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı cevap özelliği, hareket hâlindeyken bile mesajlarınıza hızlıca cevap verebilmenize olanak tanır. Watch 3, gelen mesajları ve iletileri analiz eder; buna bağlı olarak ideal mesajı size önerir. Yemekler, kutlamalar ve daha onlarca kategoride öneriler sunabilen Galaxy Watch 3, uygulamaları senkronize edebilmenize, Bitmojileri kullanabilmenize ve daha fazlasına olanak tanır.


Samsung Galaxy Watch 3 (41mm) - Mystic Bronz - SM-R850NZDATUR (Samsung Türkiye Garantili)
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön