Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Galaxy Watch 3 (45mm) - Mystic Black - SM-R840NZKATUR (Samsung Türkiye Garantili)

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

Samsung Galaxy Watch 3 ideal tasarımı ile pek çok kişinin yakından ilgilendiği bir üründür. Akıllı saat sıralamasının üst sıralarında yer alan ve modern teknoloji ile birleştirilen bu saat şıklığı ile pek çok kişinin gözünü kamaştırır. Sesli görüşme özelliği sayesinde kolay kullanım avantajı sağlar. Akıllı saat modelinde yer alan özelliklere ek olarak cinsiyet odaklı tasarımı ve titreşim ile bildirimi haber verme özelliği ekstra avantaj sağlar. Modernliği teknoloji ile birleştiren bir üründür. Dolayısıyla kullanıcıya modern bir teknoloji sunan akıllı saat teknoloji tutkunlarının en çok beğendiği saat modelleri arasında yer alır.

Samsung Galaxy Watch 3 (45mm) Özellikleri Nelerdir?

Telefondan gelen her türlü bildirimi titreşim özelliği sayesinde kullanıcısını bildiren akıllı saat, belirli takvim hatırlatmalarını, sosyal medya bildirimlerini mesajları ve telefondan gelen çağrıları anlık olarak iletir. Bu akıllı saat modeli ile anda kalmak mümkündür. En önemli bilgileri kaçırmadan öğrenmek akıllı saatin sunmuş olduğu özelliklerden sadece biridir.

  • Akıllı saat sesli görüşme imkanı sayesinde telefon olmadan da çağrılara cevap verebilme avantajı sunar.
  • Saatin üzerinde var olan hoparlör ve mikrofon eller serbest bir şekilde konuşabilme imkanı sunar. Bu özellik sayesinde önemli aramaları kaçırmadan iletişim halinde olmayı mümkün hale getirir.
  • Hareket halindeyken ya da ellerin dolu olduğu bir zamanda eller serbest bir şekilde konuşabilme, saatin zamandan tasarruf edip pratik bir kullanım avantajı sunduğu anlamına gelir.
  • Bu ürün hem erkek hem de kadın kullanıcılara hitap edebilecek özel bir tasarıma sahiptir. Kullanıcının kendi kişisel stilini ve tercihini yansıtabilmesi mümkündür. Kişinin kendine uygun saat modelini seçmesi bu saat modeli ile mümkündür.
  • Günlük yaşama uygun olabilecek fonksiyonellik ve stil bu saatin yapısında yer alır.
  • Su geçirmez özelliği sayesinde her türlü zorlu hava koşulunda spor yapabilme ve günlük olarak kullanılabilme imkanı sunar. Yağmurlu ve karlı havalarda bu saati kullanmak mümkündür. Aynı şekilde her türlü su ile ilgili spor aktivitesini rahat bir şekilde yapmak mümkündür.
  • Saat aynı şekilde tere karşı da dayanıklıdır. Cilt üzerinde olan nem ve buhar saatin işleyişini etkilemediği için gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
  • Sağlıklı bir uyku düzeni oluşturmak isteyen kişiler için bu saat uyku takibi özelliği ile donanımlıdır. Gece boyunca süren uyku kalitesini kolay şekilde izleyebilen ve değerlendirilebilen saat derin uyku ve hafif uyku sürelerini kayıt altına alarak kişinin uyandıktan sonra ne kadar kaliteli bir uyku uyuduğunu öğrenmesine imkan sağlar.

Eşsiz Tasarımı ile Samsung Galaxy Watch 3 (45mm)

Samsung Galaxy Watch 3 (45mm), eşsiz tasarıma ve fonksiyonelliği ile kullanım yönünden pek çok avantaj sunar. Bütün Samsung markaları ile tam uyumlu şekilde çalışır. Bu da telefon ve diğer cihazların arasında saati etkili bir şekilde kullanmak mümkün hale gelir. Cihazın mükemmel bir şekilde senkronize olması kapsamlı bir kullanıcı kitlesi oluşturmaya imkan sağlar. Samsung ile uyumlu marka özelliği sunan akıllı saat cihazlar arasında saniyeler içerisinde bağlantı kurarak hayatı kolay hale getirir. Kalp ritmini ölçen ve bu şekilde kişinin sağlıklı kalp hareketlerini kaydeden akıllı saat kesintisiz olarak sağlığı detaylı şekilde takip eder. Entegre kalp ritmi ölçme özelliği ile kullanıcıların bütün kalp atış hızlarını sürekli olarak ölçer ve bu da günlük aktiviteler esnasında kalbin sağlığını detaylı şekilde inceleme olanağı oluşmuş olur. Zarif daire tasarımı, şıklığı ve estetikliği en ön planda tutmasını mümkün hale getirir. Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan akıllı saat modern tasarım anlayışı ile pek çok kişinin istediği özellikleri taşır.

Samsung Türkiye garantisi ile desteklenen akıllı saat son teknoloji bir üründür. Kalp ritmi ölçme, sesli konuşma özelliği ve çok daha fazlası ile saat etkili bir şekilde kullanmak mümkündür. Teknoloji bağımlılarını oldukça memnun eden bu ürün dikkat çekici pek çok özelliğe sahiptir. Daire tasarımının altında yatan son model teknoloji, kişisel olarak gelişmeyi mümkün kılar. Yeni nesil teknolojisi ile pek çok kişinin kolunda işlev gören akıllı saat hayatı daha iyi ve sağlıklı şekilde sürdürmeye imkan sağlar. Teknoloji sağlık konusunda etkili şekilde kullanmaya fırsat sunan akıllı saat aynı zamanda şıklığa şıklık katar. Kaliteli görünümü pek çok kişi tarafından beğenilen genel özellikleri saatin piyasanın en ideal saati olmasını imkan sağlar. Günlük yoğun tempoda çalışan kişilerin çok daha etkili şekilde yaşamlarını sürdürebilmelerine olanak sağlayan akıllı saat, kullanıcı dostu arayüz sayesinde teknoloji ile Yeni tanışmış kişilerin bile kolay şekilde kullanabileceği bir akıllı saattir.

Kalitesi ve dikkat çekici yönleri ile her zaman bütün gözleri üzerine toplayan akıllı saat kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcının saati daha etkili şekilde kullanması mümkün hale gelir. İdeal kasa genişliğine sahip olan akıllı saat kolay kullanım imkanı sunar ve ilgili bilgilerin daha geniş şekilde okunabilmesi ne imkan sağlar. Saatin sunmuş olduğu bir diğer kaliteli özellik ise 24 ay garanti süresidir. Bu garanti kapsamı süresince üretim esnasında oluşan hata ve kusurlu malzeme neticesinde oluşan problemlerin giderilmesi mümkün hale gelir.

Samsung Galaxy Watch 3 (45mm) Avantajları Nelerdir?

Samsung Galaxy Watch 3 (45mm) uzun vadede kullanılacak son derece kaliteli bir üründür. Ürün sadece bir akıllı saat değildir. Hayatı kontrol edebilecek ve yaşamı daha düzenli hale getirebilecek bir akıllı saattir. Sunmuş olduğu pek çok avantaj ile sadece zamanı değil günlük olarak yapılmak istenilen olayları da kontrol edebilmeye fırsat sağlar.

24 ay süren güvenilir kullanım süresi ürünün sağlamlığını ve performansını test ederek ne kadar kaliteli bir ürün olduğunu gösterir. Bu saat gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir saattir. Saati tek bir hareket ile kontrol etmek ve gelen çağrıları tek bir dokunuşla cevaplayarak telefona gerek kalmadan konuşmak gibi pek çok artılar bu saatin bünyesinde mevcuttur.

Akıllı saat sunmuş olduğu avantajlar ve pek çok artı özelliği ile hayattan bir parçadır. Şık ve zarif görüntüsü hem kadın için hem erkek için kullanımı mümkün kılar. Piyasadaki en dikkat çekici ve artı özelliklere sahip akıllı saattir. Samsung markasının bütün özelliklerini taşıyan ve kalitesini belli eden bir akıllı saattir. Bu akıllı saati pek çok kişinin büyük bir ilgiyle kullandığını söylemek mümkündür. Saatin şıklığını bilekte görmek ve en ideal görüntüyü kişiselleştirerek saatin ayarlarından yapmak mümkündür.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön