Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung WW5000T (WW70TA026AE/AH) Önden Yüklemeli Eco Bubble™ Buhar Teknolojisi Dıt - Beyaz

Samsung WW5000T (WW70TA026AE/AH) Önden Yüklemeli Eco Bubble™ Buhar Teknolojisi Dıt - Beyaz

Samsung
10.799,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

11.209,00 TL
DSACategoryId/2147483637/235604/155121

Samsung Türkiye Garantili


Samsung WW5000T (WW70TA026AE/AH) Önden Yüklemeli Eco Bubble Buhar Teknolojisi Dıt- Beyaz

Samsung markası sunmuş olduğu teknolojik ürünlere bir yenisini daha ekleyerek buhar teknolojisine sahip çamaşır makinesini kullanıcılarına sunmuştur. Önden yüklemeli olup 7 kg 1200 devir çamaşır makinesi eco bubble teknolojisine sahip bir tasarımdır.

Eco bubble teknolojisi sayesinde düşük sıcaklık kullanılması durumunda bile en etkili şekilde çamaşırların yıkanması sağlanır. Deterjanların giysilere derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı olarak rengini ve kokusunu koruyup enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kirleri kolayca temizleyen eco bubble özelliği hem enerjiden hem zamandan tasarruf sağlar.

Beyaz renkli olan tasarımıyla her banyoya ya da herhangi bir alana kolaylıkla uyum sağlarken aynı zamanda yüksek performans sunan bir makinedir. Günümüz teknolojisinin çok üstünde bir performans sergileyen samsung çamaşır makinesinin 36 ay garantisi olup mutlaka yetkili kişilerden alım yapılmalıdır.

Samsung WW5000T (WW70TA026AE/AH) Önden Yüklemeli Eco Bubble Buhar Teknolojisi Dıt- Beyaz Genel Özellikleri

  • Maksimum devir hızı 1200
  • Yükseklik 85 cm olup yıkama kapasitesi 7 kg 
  • Genişlik 60 mm ve derinlik 55 mm
  • Enerji sınıfı B
  • Çocuk kilidi ve hızlı yıkama özelliği
  • Tam kapasite program süresi 198 dakika
  • Buharlı, elde yıkama, ön yıkama, hızlı yıkama özellikleri bulunuyor
  • Gecikmeli bitir, eco bubble köpükle yıkama teknolojisi, temiz kazan, kolay ütüleme gibi ek özelliklerde yer almaktadır.

Genel özelliklerine bakıldığında kullanıcılara büyük avantajlar sunduğu görülüyor. Eco mod bulunmasıyla da enerji tasarrufu sağlarken dijital kontrol paneliyle kolaylıkla konfor sunar.

Stayclean Çekmecesi

Kalıntıları tamamen temizlemeye yardımcı olan stayclean çekmecesi deterjan israfına da son veren bir teknolojiye sahiptir. Özel olarak tasarlanmış bir aksesuar olup su fışkırtma sisteminin kullanılmasıyla içerisinde yer alan deterjanların kolaylıkla akmasına yardımcı olur. Çekmece açıldığında herhangi bir deterjan kalıntısı görülmeyerek her zaman hijyenik olarak görülmesini sağlayacaktır.

Yoğun Yıkama Programı

Yoğun yıkama programı ve sistemi içerisinde yer alan köpükte bekletme fonksiyonu sayesinde çok kirli olan giysilerin kirlerinin giderilmesi sağlanırken kirli olmayanlarında renklerin korunmasını sağlayan bir özelliktir. Aktif kabarcıkların derinlemesine emilmesini sağlayan teknoloji zorlu kirlerin kolay bir şekilde giderilmesine de yardımcı olur.

Kazan Temizliği

Kazan temizliği tüm çamaşır makinelerinde önem taşıyan bir konudur. Kazanın temiz olmaması durumunda çamaşırlar kötü koku yapacak ve kirlerinden arındırılmayarak yıkama performansı sağlayamayacaktır. Bu nedenle kazan temizliği çamaşır makineleri için oldukça önemli bir detaydır.

Samsung çamaşır makinesinde kazan temizliği sağlayan bir teknoloji geliştirilmiş olup suda bekletme, titreşim ve hızlı sıkma fonksiyonlarıyla bir arada kullanılır. Ekstra kazan temizliği sağlayan deterjanların kullanılmasına gerek duyulmadan kendi kendini temizleme özelliği bulunur. Kazanda herhangi bir sorun oluşması ya da temizlik gerektiği gibi durumlarda çamaşır makinesinde otomatik olarak bilgilendirme olacaktır. Bu bilgilendirme hata kodlarıyla kendini belli ederek öncelikle yetkili servisler bilgilendirilmeli ve destek alınmalıdır.

Dijital İnvertör Teknolojisi

Samsung çamaşır makinesinde yer alan invertör dijital teknolojisi sessiz ve dayanıklı bir performans sergilemesine yardımcı olur. Üniversal bir motordan daha az enerji tüketmesine yardımcı olan bu teknoloji 10 yıl garanti kapsamında desteklenmektedir. Dayanıklı performans sunmaya yardımcı olan bu teknoloji kullanıcıların memnuniyetlerini arttırmaktadır.

Eco Bubble Teknolojisi

Güçlü köpük teknolojisi samsung çamaşır makinelerinde önem taşıyan bir teknolojidir. Temizliğin daha verimli olmasına yardımcı olurken aynı zamanda kumaşlara hızlı bir şekilde deterjanların nüfuz etmesine yardımcı olur. Çamaşırların renk ve dokularını koruyarak enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra kolayca kirlerin temizlenmesine de yardımcı olan bir özelliktir.
.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }

Samsung WW5000T (WW70TA026AE/AH) Önden Yüklemeli Eco Bubble™ Buhar Teknolojisi Dıt - Beyaz Özellikleri

100 Devir için Enerji Tüketimi (kWh) 52 kWh
AB Yeni Enerji Sınıfı B
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 55
Devir Başına Ortalama Su Tüketimi 45 lt
Ek Özellikler Hızlı Yıkama
Enerji Sınıfı B
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 60
Kontrol Paneli Dijital
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutmalı Hayır
Maksimum Devir Hızı 1200
Maksimum Sıkma Aşamasında Ses Gücü Değeri Db(A) 72
Maksimum Sıkma Aşamasında Ses Gücü Sınıfı B
Renk Beyaz
Sıkma Verimi Enerji Sınıfı B
Tam Kapasite İçin Program Süresi 198 Dakika
Yıkama Kapasitesi 7 kg
Yükseklik (cm) 85
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002Q7JBJ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön