Sandisk
Sandisk 128GB SDXC EXTREME VIDEO HD 45mb/s Hafıza Kartı SDSDX-128G-X46

Sandisk 128GB SDXC EXTREME VIDEO HD 45mb/s Hafıza Kartı SDSDX-128G-X46

Sandisk
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483606/60000190/60002059/1100011

Sandisk 128GB SDXC EXTREME VIDEO HD 45mb/s Hafıza Kartı SDSDX-128G-X46

SanDisk Extreme® SD 45MB/s

Hem video çekimleriniz için daha fazla kapasite hem de fotoğraf çekimleriniz için daha fazla hızı tercih etmez misiniz?

Genel bilgiler

 • 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB'lik* kapasiteleri mevcuttur
 • Sıradan bellek kartlarına göre sekiz kata kadar daha hızlı†††
 • Hız 45 MB/sn'ye** ulaşabilir (8 GB - okuma hızı 45 MB/sn, yazma hızı 30 MB/sn)
 • Hatasız Tam HD Video (1080p) kaydı yapılabilir
 • Bir yıllık RescuePRO ortam kurtarma yazılımı
 • Ömür boyu sınırlı garanti desteği1

Ayrıntılı ürün açıklaması

128 GB'lik* SanDisk Extreme® SDXC™ UHS-I Bellek Kartları ile tüm profesyonel performanstan yararlanabilir ve DSLR, gelişmiş dijital fotoğraf makineniz veya HD kameranızda olan tüm özellikleri kullanabilirsiniz. 128GB SanDisk Extreme SDXC UHS-I Bellek Kartlarının 45 MB/sn'ye** ulaşan okuma/yazma hızları olduğundan seri çekim modunda tam olarak çekmek istediğiniz pozu yakalayabilirsiniz ve bu kartlar Sınıf 10'un özelliklerini taşıdığından hızlı görüntülerin olduğu Tam HD Video (1080p) ve 3D videoları çekebilirsiniz. Ayrıca hiçbir anı kaçırmamak için fotoğrafını çektiğiniz her şeyi video olarak da kaydedebilirsiniz.

Özellikler ve avantajlar

 • Daha hızlı bir çekim performansı ve daha hızlı yükleme işlemleri için 45 MB/sn'ye** ulaşan okuma/yazma hızı (8 GB - okuma hızı 45 MB/sn, yazma hızı 30 MB/sn)
 • Daha fazla tam HD† video ve daha fazla RAW ve diğer sıkıştırılmamış görüntüler için 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB'lik* kapasitelerde mevcuttur
 • Tam HD (1080p)† video kaydı ve UHS Hız Sınıfı 1 ve Sınıf 10
 • Daha fazla hız için yeni UHS-I veri yolu mimarisiyle her şeyi çekmeye hazır olacaksınız
 • Gelişmiş Hata Düzeltme Kodu (Error Correction Code - ECC) motoru kartın okuma ve yazma sırasındaki bütünlüğünü ve güvenilirliğini artırır
 • Test koşullarında çekim††: suya, ısıya, darbeye, darbeye, titreşime, röntgen ışınlarına dayanıklıdır
 • Dünyanın her yerindeki fotoğrafçıların güvendiği taşınabilir bellek kartı markasına güvenin           
 • Bir yıllık RescuePRO ortam kurtarma yazılımı içerir
 • Ömür boyu sınırlı garanti desteği1


SanDisk'i iş üstünde izleyinDoğru kartı seçmek

Doğru kartı seçmek o kadar da zor değil.

Her şeyden önce fotoğrafları düşük veya yüksek çözünürlükte mi çekeceğinize ve hatta Full HD video çekip çekmeyeceğinize bağlıdır.  Kullanacağınız format da seçiminizi etkileyecektir: örneğin JPEG dosyalar RAW resimlere göre daha az yer kaplar. Tabloda size kılavuz olması için tipik bir video ve fotoğraf karmasını görebilirsiniz.SanDisk Extreme SDXC UHS-I Bellek Kartı karşılaştırmalarda nasıl?

SanDisk, her biri farklı bir müşteri ihtiyaç aralığını karşılamak için tasarlanmış olan Bellek Kartlarında geniş bir performans düzeyleri yelpazesi sunmaktadır. Sandisk Extreme SDXC UHS-I Bellek Kartı size doğru çözümü sunmaması durumunda, keşfedebileceğiniz bazı alternatifler şunlardır.

Dijital fotoğraf makinesi ve video kameranızı daha verimli kullanma

Daha fazla resim çekmek için ihtiyacınız olan kapasite

Yüksek kaliteli ve RAW formatındaki resimleri çekmek ve profesyonellerin çekmesi gereken Tam HD (1080p) videoları çekmek sorun haline gelebilir. SanDisk Extreme SDXC UHS-I Bellek Kartları sayesinde, fotoğraf makinenizin belleğinin dolu olması nedeniyle hiçbir görüntüyü kaçırmanız söz konusu olmaz.

SDXC bellek kartları SDHC kartlarına göre farklı bir format kullandıkları için 128 GB'lik SanDisk Extreme SDXC UHS-I Bellek Kartlarında profesyonel fotoğrafçıların ve fotoğrafçılığı gerçek bir hobi haline getirenlerin Tam HD video veya çoklu megapikselli çekimleri için ihtiyaçları olan kapasiteden fazlasıyla vardır. Oldukça geniş kapasiteli olduğu için ihtiyaç duyulduğunda daha fazla depolama alanı açmak için başka şeyleri silmenize gerek kalmayacaktır.

Daha hızlı olun

SanDisk Extreme SDXC UHS-I Bellek Kartları Hız Sınıfı 10'un performans özelliklerine sahip olduğundan 'kare'leri kaybetmeden Tam HD  (1080p) video çekebileceğinizden mükemmel resimler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek çözünürlüklü seri fotoğraf çekimi (seri çekim modu) için veya RAW resim dosyası formatı için de idealdir.

İstediğiniz görüntüleri test koşullarında çekin

Fotoğrafçılar olağanüstü koşullarda yaptıkları çekimlerin yanı sıra rahat stüdyo ortamında da çekim yapar. SanDisk Extreme SDHC UHS-I Bellek Kartları††suya, ısıya, darbeye, titreşime ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklı olduğu için istediğiniz görüntüleri çöl ve dağ dahil her ortamda çekebilirsiniz.

Kazalardan koruma

128 GB'lik SanDisk Extreme SDXC UHS-I Bellek Kartlarının kaza nedeniyle veri kaybını önleme amaçlı yerleşik yazma koruma düğmeleri vardır. Kartla birlikte, ek bir koruma özelliği olarak yanlışlıkla silinen görüntüleri kurtarabilecek ve bir yıl boyunca indirilebilecek RescuePRO® veri kurtarma yazılımı §sunulmaktadır.

Güven ve performans

SanDisk, 128 GB SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartınızın önemli hatıralarınızı saklayacağına güvenebilmeniz için güvenilirliği en üst seviyeye çıkarmak amacıyla bellek kartlarını kendi geliştirip üretmektedir.

Çekimlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. 128 GB'lik SanDisk Extreme SDXC UHS-I Bellek Kartları ömür boyu sınırlı garantilidir1.
Teknik bilgiler

 • Form faktörü: SDHC (8-32 GB*) ve SDXC (64-128 GB*)
 • Mevcut kapasiteler: 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB*
 • Performans/hız: 45 MB/sn'ye** ulaşan okuma/yazma hızı (8 GB - okuma hızı 45 MB/sn, yazma hızı 30 MB/sn)
 • Kart boyutları: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm (0.94" x 1.25" x 0.08" inç)
 • Çalışma sıcaklığı: -25ºC ila 85 ºC
 • Depolama sıcaklığı: -40 ºC ila 85 ºC
 • Uyumluluk:

SDHC (8-32 GB) kartları için: Tüm SDHC/SDXC ve SDHC-I/ SDXC-I (UHS-1) özelliği etkinleştirilmiş olan ana cihazlarla uyumludur

SDXC (64-128 GB) kartları için: Tüm SDXC ve SDXC-I (UHS-ı) özelliği etkinleştirilmiş olan ana cihazlarla uyumludur

 • Güvenlik: Yerleşik yazma koruma düğmesi yanlışlıkla olabilecek veri kayıplarını önler
 • RescuePro® veri kurtarma yazılımını indirme fırsatı
 • Garanti: Ömür boyu sınırlı garanti1 SDXC bellek kartı formatları tüm cihazlar tarafından desteklenmemektedir. Ayrıntılı bilgi için cihaz üreticisine danışın

SanDisk'e güvenin

Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek çok ayrıntılı testlerden geçtiği için her ürünün üstün kalitesinden, performans ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

SDXC bellek kartı formatları tüm cihazlar tarafından desteklenmemektedir. Ayrıntılı bilgi için cihaz üreticisine danışın.

*1 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz.
**45 MB/sn'ye kadar okuma/yazma hızı. (8 GB - okuma hızı 45 MB/sn, yazma hızı 30 MB/sn). Dahili testlere dayanmaktadır; ana cihaza bağlı olarak performans daha düşük olabilir. 1 megabayt (MB) = 1 milyon bayt.
Tam HD video (1920x1080x30 fps) ve HD video desteği ana cihaza, dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bkz: www.sandisk.com/HD

††Yalnızca 128 GB'ye kadar olan SD, SDHC ve SDXC kart formatları. Ayrıntılı bilgi ve kısıtlamalar için bkz. www.sandisk.com/proof

††† Sıradan bellek kartları 5 MB/sn yazma hızına kadar performans sergileyebilir. 1 megabayt = 1 milyon bayt.

§Kayıt gereklidir. Şartlar ve koşullar vardır.
1Almanya'da, Kanada'da ve ömür boyu garantiyi kabul etmeyen bölgelerde 30 yıllık garanti verilmektedir.

SanDisk Extreme ve RescuePRO, SanDisk Corporation şirketinin Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ve diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. SDHC ve SDXC markaları ve logoları SD-3C, LLC şirketinin ticari markalarıdır.


 
Hafıza Kartı Tipi SD
Kapasite 128 GB
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu FTSANSDX128GBEXT
Sandisk 128GB SDXC EXTREME VIDEO HD 45mb/s Hafıza Kartı SDSDX-128G-X46 Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN