Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sandisk
Sandisk Extreme II 120GB Sata3 SSD (SDSSDXP-120G-G25)

Sandisk Extreme II 120GB Sata3 SSD (SDSSDXP-120G-G25)

Sandisk
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814
Sandisk Extreme II 120GB Sata3 SSD (SDSSDXP-120G-G25)  

 

SanDisk Extreme® II SSD

Bir gün içinde daha fazlasını başarmak istemez miydiniz?

Genel olarak

 • 550MB/saniyeye varan okuma ve 510MB/saniyeye varan yazma hızları1
 • PC/dizüstü için maliyet etkin "kendin yap" sürüm yükseltme
 • Daha hızlı çalışın ve oyun oynayın
 • Güç tüketimini azaltır, güvenilirliği ve performansı yükseltir2
 • Beş yıl sınırlı garanti3

 


Ürün Tanımı

Bir 480GB4 SanDisk Extreme® II Katı Hal Diskine (SSD) sürüm yükselttiğinizde, bilişim teknolojiniz dikkat çekici yeni performans düzeyleri kazanır. SanDisk Extreme II SSD, büyük dosya ve uygulamalarla daha çabuk çalışmanıza ya da bilgisayarınızı rahatlatıp daha hızlı oyun oynamanıza yardım eder. Üstelik bunu SanDisk SSD Dönüşüm Kiti ile kolayca yapabilirsiniz. SanDisk Extreme II SSD saniyeler içinde başlatılır, yüklenir, kopyalar ve kapanır, böylelikle daha az zamanda daha fazlasını yapmanıza izin verir.

480GB SanDisk Extreme II SSD sessiz çalışma amacıyla içermez, darbe ve titreşim testleriyle de desteklenir. Geleneksel bir 7200 devir/dakika sabit diskten2 daha az güç gerektirdiği için, teknolojisi pil ömrünün uzamasına ve kullanım masraflarının düşmesine yardım eder.

Avantajları

 • PC/dizüstü için maliyet etkin sürüm yükseltme
 • 550MB/saniyeye kadar yazma ve 510MB/saniyeye kadar yazma hızları1 ile daha yüksek üretkenlik
 • Hızlı başlatma/kapanma ile oyun oynamaya ve çalışmaya daha çabuk başlayın
 • SanDisk SSD sürücüleri PC'nize yeni güvenilirlik ve performans düzeyleri kazandırır
 • Darbe ve titreşime dayanıklılığıyla uzun ömürlüdür
 • Güç tüketiminizi düşürür – standart sabit diskten daha az güç gerektirir2
 • Sessiz, sakin işletim için hareketli parça içermez
 • Beş yıl sınırlı garanti3
Doğru SSD seçmek

SanDisk Extreme II SSD karşılaştırması

SanDisk, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış, geniş bir performans aralığında SSD'ler sunmaktadır. SanDisk Extreme II SSD sizin için doğru çözüm değilse, alternatif ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Katı Hal Sürücünüzü daha verimli kullanmak

Daha hızlı oyun oynayın, daha hızlı çalışın

SanDisk Extreme II SSD 480GB grafik yoğun oyunlarınız ve zorlu uygulamalarınız için üst düzey hız sağlar. 480GB SanDisk Extreme II SSD başlatmadan kapatmaya kadar daha yüksek ardışık okuma/yazma hızları sağlar: 545 MB/saniyeye varan ardışık okuma ve 500 MB/saniyeye kadar ardışık yazma hızları1. Saniyeler içinde başlatılabilir olması sayesinde, çalışmaya ya da yoğun bir şekilde oyun oynamaya eskisinden daha çabuk başlayabilirsiniz.

Olağanüstü performansa ulaşmanın kolay yolu

SanDisk Extreme II Katı Hal Diskleri, PC/dizüstü kullanıcıları için basit bir "kendin yap" sürüm yükseltmesi olup, daha hızlı bir çalışma ve oyun deneyimi sağlar.

Mevcut donanımınızdan daha fazlasını elde edin

SanDisk Extreme II SSD sayesinde, pahalı yenilemeler veya kısa vadeli onarımlar gerekmeden, mevcut donanımınızdan yeni performans düzeyleri elde edebilirsiniz.

Kusursuz güvenilirlik

SanDisk Extreme II SSD'lere güvenebilirsiniz. Zorlu kullanım koşullarına dayanım için darbe ve titreşim testlerinden geçirilir; kapasiteye bağlı olarak yaklaşık 2,0 milyon saatlik arıza arası ortalama süreyle (MTBF)5 bu çözümden uzun vadede de yararlanacağınıza emin olabilirsiniz.

Paradan ve enerjiden tasarruf edin

Mevcut donanımınızı 480GB SanDisk Extreme II SSD ile değiştirerek işletme giderlerinizi düşürebilirsiniz. Sürücü bir 7200 RPM sabit diskten daha az güç tükettiği için dizüstü pilinizin ömrü uzar, elektrik gideriniz önemli ölçüde düşer.

Mevcut donanımınızdan daha fazlasını elde edin

Teknoloji durmadan değişse de, kimse mevcut yatırımını gereksiz yere gözden çıkarmak istemez. SanDisk Extreme II SSD, SATA 3 Gb/san ve SATA 1,5 Gb/san ile geriye dönük uyumludur; 0,28 x 3,96 x 2.76 inç (Y x G x D) boyutlarıyla 2,5 inçlik sabit diske sahip her PC ile çalışır. Mevcut donanımınızdan daha fazlasını elde etmeyi sürdüreceğinizden emin olabilirsiniz.

Performans ve güven

İçiniz tamamen rahat bir şekilde oyun oynayabilir ya da çalışabilirsiniz. 480GB SanDisk Extreme II Katı Hal Diski beş yıllık sınırlıgarantiyle desteklenir3.


Teknik bilgiler

 • Mevcut kapasiteler4: 120GB, 240GB, 480GB
 • Arayüz: SATA Sürüm 3.0 (6Gbit/san)(SATA Sürüm 2.0 ile geriye dönük uyumlu (3Gbit/s))
 • Isı (çalışma/çalışma dışı) : 0°C - 70°C / -55°C - 95C
 • Aktif Güç8: 0,22W
 • Darbeye dayanıklılık: azami 1500G @ 0,5 msan
 • Titreşim (çalışma/çalışma dışı): 5 gRMS, 10-2000 HZ / 4,9 gRMS, 7-800 HZ

SanDisk'e güvenin

Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek üretimin tüm aşamalarında çok ayrıntılı testlerden geçtiği için tüm SanDisk ürünlerinin üstün kalitesi, performansı ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Dünyanızı bizimle güvenle depolayın.

1Belirtilen hıza kadar. Dahili ardışık okuma ve yazma testlerini temel alır; performans sürücü kapasitesine, OS ve uygulamaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 1 megabayt (MB) = 1 milyon bayt. 27,200 RPM SATA 2,5 inç sabit diskle karşılaştırıldığında. Yayınlanmış spesifikasyonları ve dahili kıyaslama testlerini temel alır. 3Sınırlı garantiyi tanımayan bölgelerde, belirtildiği üzere 3 veya 5 yıl garanti. 1 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Gerçek kullanıcı depolaması daha düşüktür. 5Telcordia parça stres testine dayalı dahili testi temel alır. 6Katı Hal Diski dahil değildir. (Kitte kullanıcı kılavuzu, veri aktarma yazılımı, 3,5 inç montaj desteği ve vidaları, küçük bir tornavida, USB-SATA kablosu ve bir 12 inç SATA veri kablosu mevcuttur.) 7PC Sistem Gereksinimleri: CD-ROM sürücü, 128 MB RAM, Pentium® II İşlemci veya üstü, USB Bağlantı Noktası; Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows® 7, Windows Vista® ve Windows XP. Mac OS Sistem Gereksinimleri: CD-ROM sürücü, 64 MB RAM, PowerPC G3 veya üstü, USB Bağlantı Noktası; Desteklenen İşletim Sistemleri: Mac OS X 10.2 veya üstü. 8Aktif Güç, MobileMark® 2007 Workload kullanılarak, DIPM ve HIPM etkin halde ölçülmektedir

© 2013 SanDisk Corporation. Tüm hakları saklıdır. SanDisk, Store your world in ours, SanDisk Extreme ve SanDisk Ultra, SanDisk Corporation şirketinin Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. Bu belgede geçen diğer marka adları yalnızca markayı belirtmek amacıyla kullanılmıştır ve söz konusu markaların ticari markası olabilir.

 


 
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön