Sandisk
Sandisk Extreme Pro SDXC 128GB - 95MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDXPA-128G-G46

Sandisk Extreme Pro SDXC 128GB - 95MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDXPA-128G-G46

Sandisk
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Hızlı ve başarılı teslimat... (27.04.2018)
FOTOCENTER'e ve Hepsiburada'ya teşekkürler..Siparişimin üzerinden bir gün geçmeden ürün eksiksiz olarak elime ulaştı.Keyifle bahar mevsimin güzelliklerini kaydetmek üzere Nikon D810 fotoğraf makinemde kullanacağım. devamını göster devamını gizle
Erkek (60) - Tüm Yorumlar (2)
DSACategoryId/2147483606/60000190/60002059/1100011

Sandisk Extreme Pro SDXC 128GB - 95MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDXPA-128G-G46

SanDisk Extreme PRO® SDHC/SDXC UHS-I Bellek Kartı

Dünyanın en yüksek kapasiteli SDXCTM kartıyla tüm aksiyonu yakalayın

Genel bilgiler

 • Dünyanın en yüksek kapasiteli SDXC™ kartı, olağanüstü hızlı UHS Hız Sınıfı 3 (U3)1 ile 512GB'a* varan kapasitede kesintisiz video çekimi sağlar
 • 90MB/saniyeye** varan yazma, 95MB/saniyeye** varan aktarım hızı ile şu ana kadarki en güçlü SD™ UHS-I bellek kartımız
 • 4K Ultra HD (3840x2160p) video2 ve ardışık seri çekim modunda fotoğraf çekmek için geliştirildi
 • Zorlu koşullarda kullanım için üretilip test edildi3; su geçirmez, ısıya, darbeye ve X ışınına dayanıklı3

Ayrıntılı ürün açıklaması

Şu ana kadarki en güçlü UHS-I SD bellek kartımız olan SanDisk Extreme PRO® SDHC™/SDXC™ UHS-I, 90MB/saniyeye** varan yazma hızının yanı sıra DSLR, gelişmiş dijital ya da HD video kameranızla UHS Hız Sınıfı 3 (U3) seviyesinde2 yüksek çözünürlüklü, gerçek renkte ve tutukluk yapmadan video kayıt imkanı sunar. 95MB/saniyeye** varan aktarım hızları sayesinde yapım sonrası iş akışı verimliliği için verilerinizi hızlı şekilde aktarın.

Yeni 4K Ultra HD çözünürlük (3840x2160p)2 çektiğiniz ve görüntülediğiniz videoların kalitesini yükseltir. Görüntüyü kesinti olmadan yakalamak, daha önceki görüntüleme kartlarından çok daha fazla hız ve yüksek depolama kapasitesi gerektirir. 512GB* kapasiteli SanDisk Extreme PRO SDXCTM kartımız günümüzde çektiğiniz videoların en yeni 4K Ultra HD televizyon ve ekranlarında görüntülenmeye hazır olması için gereken hızı da depolama kapasitesini de sunar. 

Bu kart, en son teknoloji ürünü televizyonlar ve monitörler için 4K Ultra HD (3840x2160p) video2 çekimi yapmak isteyen profesyoneller için idealdir.

Özellikler ve avantajlar

 • 512GB'a* varan kapasiteler
 • 95MB/saniyeye** varan okuma hızları
 • 90MB/saniyeye** varan yazma hızları
 • SDHC™/SDXC™ form faktörü
 • Full HD (1080p) ve 4K Ultra HD (3840x2160p) video çekimi5 için Sınıf 10+ UHS Hız Sınıfı 3 (U3) destek
 • Zorlu koşullarda kullanılmak üzere üretilip test edildi3; su geçirmez, ısıya, darbeye ve X ışınına dayanıklı
 • Yanlışlıkla silinmiş görüntüleri kurtarmanızı sağlayacak RescuePRO® Deluxe veri kurtarma yazılımı için bir yıl içinde indirilebilir teklif6
 • CD kutusu ve yazılabilir etiketDoğru kartı seçmek

Doğru kartı seçmek o kadar da zor değil.

Her şeyden önce fotoğrafları düşük veya yüksek çözünürlükte mi çekeceğinize ve hatta Full HD video çekip çekmeyeceğinize bağlıdır. Kullanacağınız format da seçiminizi etkileyecektir: örneğin JPEG dosyalar RAW resimlere göre daha az yer kaplar. Tabloda size kılavuz olması için tipik bir video ve fotoğraf karmasını görebilirsiniz.SanDisk Extreme PRO® SDHC™/SDXC™ UHS-I Bellek Kartı kıyaslaması

SanDisk, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış, geniş bir performans aralığında bellek kartları sunmaktadır. SanDisk Extreme PRO® SDHC™/SDXC™ UHS-I Bellek Kartı, sizin için doğru çözüm değilse, alternatif ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Dijital fotoğraf makineniz ya da kameranızdan daha fazlasını almak

Olağanüstü hız

SanDisk Extreme PRO® SDHC™/SDXC™ UHS-I Bellek Kartları en güçlü UHS-I SD bellek kartımızdır. 90MB/saniyeye** varan yazma hızları ve U3 video kaydı2 ile inanılmaz berraklık ve güvenilirlikte yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve yüksek netlikte videolar çekebilirsiniz.

Daha fazla resim çekmek için ihtiyacınız olan üstün kapasite

SanDisk Extreme PRO SDHC/SDXC UHS-I Bellek Kartları 512GB'a* varan kapasite sunar.  Tüm bu depolama kapasitesi, fotoğraf ve video profesyonellerine günümüzün çoklu megapikselli görüntülerini ve 4K Ultra HD (3840x2160p)1 videolarını depolama imkanı sunar. Ayrıca istediğiniz tüm çekimler için her ihtimale karşı yeterli boş alan bulunur.

Kendinize zaman kalsın

95MB/saniyeye** varan okuma hızlarıyla işi daha hızlı tamamlar, bu sayede dosyaları daha hızlı bir şekilde aktarıp yapım sonrası iş akışına geçebilirsiniz.

Zorlu koşullarda, istediğiniz görüntüyü yakalayın

Fotoğrafçılar sadece konforlu stüdyolarda çekim yapmaz. SanDisk Extreme PRO SDHC/SDXC UHS-I Bellek Kartları ısıya, suya, darbeye ve X ışınlarına dayanıklıdır; böylelikle ister çöl isterse doğanın ortasında bir dere olsun, her ortamda istediğiniz resimleri çekebilirsiniz3.

Güvence ve performans bir arada

SanDisk, SD bellek kartlarını en üst seviyede güvenilirlik sağlayacak şekilde geliştirmektedir. Önemli hatıralarınızı SanDisk Extreme PRO SDHC/SDXC UHS-I Bellek Kartınızda güvenle saklayabilirsiniz.
Teknik bilgiler

 • Form faktörü: SDHC™ (16 – 32GB), SDXC™ (64 – 512GB)
 • Mevcut kapasiteler: 16GB*, 32GB*, 64GB*, 128GB*, 256GB*, 512GB*
 • Performans/hız:  95MB/saniyeye** varan okuma; 90MB/saniyeye** varan yazma hızı
 • Kart boyutu: 0,94" x 1,25" x 0,08" (24 mm x 32 mm x 2,1 mm)
 • Çalışma ısısı: -13ºF ile 185ºF arası (-25ºC ile 85ºC arası)
 • Depolama ısısı: -40ºF ile 185ºF arası (-40ºC to 85ºC)
 • Uyumluluk:
  • SDHC™ (16 – 32GB*) kartlar için: Tüm SDHC/SDXC, SDHC-I/SDXC-I (UHS-I) özellikli ana cihazlarla uyumludur
  • SDHC™ (64 – 512GB*) kartlar için: Tüm SDXC ve SDXC-I (UHS-I) özellikli ana cihazlarla uyumludur
 • Güvenlik: Yerleşik yazma koruma anahtarı verilerin kazayla kaybolmasını önler
 • Uygulamalar: RAW ve JPEG fotoğraflar, 4K Ultra videolar2, müzik vb. dahil, birçok farklı dijital formatları depolayabilirsiniz
 • RescuePRO® Deluxe veri kurtarma yazılımının indirilebileceği teklif6

SanDisk'e güvenin

Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek çok ayrıntılı testlerden geçtiği için her ürünün üstün kalitesinden, performans ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

SDXC tüm cihazlarda desteklenmemektedir. Daha fazla ayrıntı için cihaz üreticinize başvurun.

*1GB=1.000.000.000 bayt. Gerçek kullanıcı depolaması daha düşüktür.

95MB/saniye** varan okuma hızı. 90MB/saniyeye varan yazma hızı. Dahili testlere dayanmaktadır. Performans, ana cihaza bağlı olarak daha düşük olabilir. 1MB = 1.000.000 bayt. X = 150KB/san.

1Full HD (1920x1080) ve 4K Ultra HD (3840x2160) video desteği ana cihaza, dosya niteliklerine ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bkz: www.sandisk.com/HD

2UHS Hız Sınıfı 3, UHS özelliği olan ana cihazlarda 4K Ultra HD video kaydını desteklemek amacıyla tasarlanmış bir performans seçeneğidir.

3Ayrıntılı bilgi ve sınırlamalar için www.sandisk.com/proof adresini ziyaret edin.

5UHS Hız Sınıfı 3, UHS özelliği olan ana cihazlarda 4K Ultra HD video kaydını desteklemek amacıyla tasarlanmış bir performans seçeneğidir. Full HD (1920x1080) ve 4K Ultra HD (3840x2160) video desteği ana cihaza, dosya niteliklerine ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

6Kayıt gereklidir ve kullanım koşulları uygulanır.

©2014 SanDisk Corporation. Tüm hakları saklıdır. SanDisk, SanDisk Extreme PRO ve RescuePRO, SanDisk Corporation şirketinin Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. SDHC ve SDXC marka ve logoları, SD-3C LLC şirketinin ticari markalarıdır.


 
Hafıza Kartı Tipi SD
Hız Sınırlandırma Değeri Class 10
Kapasite 128 GB
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu FTHFZSANXC128G95MB
Sandisk Extreme Pro SDXC 128GB - 95MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDXPA-128G-G46 Yorumları
Tüm yorumları gör (2)
 • Hızlı ve başarılı teslimat...

  FOTOCENTER'e ve Hepsiburada'ya teşekkürler..Siparişimin üzerinden bir gün geçmeden ürün eksiksiz olarak elime ulaştı.Keyifle bahar mevsimin güzelliklerini kaydetmek üzere Nikon D810 fotoğraf makinemde kullanacağım.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • A7s2

  Sony A7s2 kameramda 4K kayıt için kullanıyorum. İhtiyaçları karşılıyor.

  BORNOVA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (2)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN