Hazırladığı sofra ve pişirme grubu koleksiyonlarıyla yaşam alanlarınıza renk katan Schafer, yeni nesil elektrikli ev aletleri modelleriyle, konforunuzun artmasına katkıda bulunuyor. Elektrikli süpürge ile buharlı ütü serilerini içeren Schafer elektrikli ev aletleri koleksiyonu, zahmetli işleri kolaylaştıran çözümleri kullanıcılara ulaştırıyor. Ergonomik tasarımların rahatlığını yaşam alanlarınıza kazandıran marka, ihtiyaç duyduğunuz gelişmiş performanslı ürünlere, uygun fiyat avantajlarıyla sahip olmanızı sağlıyor. Özgün tasarımlarıyla Türkiye'ye özel çizgileri dünya'ya ulaştıran Schafer, birbirinden farklı taleplere kolay ulaşılabilir ürünlerle çözümler sunuyor.

Ev Temizliğinde Schafer Standartlarını Yakalayın

Ev temizliğinin en önemli cihazlarından biri olan elektrikli süpürgeler, Schafer tarafından geliştirilen dikey tasarımlarla temizlik işlerini daha pratik hale getiriyor. Dikey formuyla temizlik işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirmenizi sağlayan süpürgeler, üçgen açılı ve tekerlekli başlıkları ile tüm yüzeylerde hareket kolaylığı gerçekleştiriyor. Toz torbasız tasarımın kolaylığını her kullanımda hissettiren Schafer süpürge modelleri, yer kaplamayan yapıları sayesinde saklama işlemini kolaylaştırıyor. 900 watt güç üretimi gerçekleştiren motora sahip olan Schafer dikey süpürgeler, farklı yüzeylerde maksimum performansla çalışmayı kolaylaştırıyor. Cihazlarda toz torbası yerine kullanılan toz haznesi, ürünün veriminin hep aynı kalmasını sağlarken; cihazın temizlenme işlemlerini kolay hale getiriyor. Tek tuşla çalışan ve tek tuşla toz torbasına ulaşım imkanı sunan cihazlar, ergonomik kullanımın tüm avantajlarını kullanıcılarına sunuyor. Schafer ailesinin temizlik işlerinden sorumlu olan Roxy serisi süpürgeler, sunduğu geniş renk seçenekleri ile sizi en iyi yansıtan ürüne sahip olmanızı sağlıyor. Evlerinizin pratik yardımcısı Schafer, üç parçalı Roxy elektrikli süpürge serisi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm yenilikleri evlerinize taşıyor. 

Kırışmış Kıyafetlere Kesin Çözüm: Schafer Buharlı Ütü

Yüksek buhar gücünün konforunu kullanıcılara sunan Schafer ütüler, hayatı kolaylaştıran özellikleriyle dikkat çekiyor. Isı iletme konusunda üstün performans gösteren seramik kaplı taban, tüm zorlu kumaşların kolayca ütülenmesini sağlıyor. Gövde taban birleşiminde yenilikçi, açılı tasarımlara yer verilen Glatt serileri, giysiler üzerinde yer alan cep ve düğme gibi çıkıntılı yüzeylere takılmadan, rahat hareket imkanı sunuyor. Ergonomik tasarımı ile gücü, ütünün ön ve orta bölümlerine dağıtan tutma sapları, ütüleme işlemini zahmetsizce gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Hareket algılayıcı sisteme sahip Schafer Glatt modelleri, uzun süre hareket ettirilmediğinde otomatik olarak kapanacak şekilde tasarlanıyor. Giysilerinize sizin kadar değer veren Glatt serisi, içerdiği damla önleyici sistem ve kendini temizleme özellikleri ile bakım işlemini kolaylaştırıyor. Gövde ortasında yer alan şeffaf su haznesi, ütüleme işlemlerinde cihazda kalan su miktarını kontrol etmede kolaylık sağlıyor. Güçlü buhar çıkış deliklerine sahip olan ürünler, birim alana uyguladıkları yüksek buhar gücüyle, tüm kumaş türlerinin az baskı ile mükemmel pürüzsüzlüğe kavuşmasına imkan tanıyor. Hem yatay hem de dikey olarak buhar üfleme özelliğine sahip Schafer ütü serileri, narin kumaşlara sahip giysileri, askı üzerinde kırışıklardan kurtarmanıza yardım ediyor. 

Evlerinize Değer Katan Özellikler

 • Schafer elektrikli ev aletleri, minimal tasarımları ile yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz yer kazanımını kullanıcılarına sağlıyor.
 • Yenilikçi ve farklı çizgilere sahip konsept ürünleri, ulaşılabilir kılmayı amaçlayan marka, avantajlı satış fiyatları sayesinde yüksek performanslı ürünleri ulaşılabilir hale getiriyor.
 • Fiyat ve tasarım avantajlarına kalite ve dayanıklılığı da ekleyen marka, yerli üretim cihazların avantajlarını daha fazla kullanıcının yaşamasını sağlıyor.
 • Elektrikli süpürge ve ütü modelleri ile yaşam alanlarınıza konforu getiren Schafer, mutfak için hazırladığı küçük ev aletleriyle de enfes yiyecek ve içecekler hazırlamanıza yardımcı oluyor.
 • Yeni nesil teknolojinin tüm uygulamalarından yararlanan Schafer elektrikli ev aletleri, ev işlerini kullanıcılar için zorluk olmaktan çıkarıyor.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Schafer Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

3 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Schafer
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Tefal
  5. Arnica
  6. Dyson
  7. Electrolux
  8. Arzum
  9. Fakir
  10. Black&Decker
  11. Vestel
  12. Grundig
  13. Homend
  14. Sinbo
  15. Fantom
  16. Arçelik
  17. Samsung
  18. Bosch
  19. Siemens
  20. Singer
  21. Karcher
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Ürün Rengi A-Z
 7. Hepa Filtre
 8. Turbo Başlık
 9. Eco Özelliği
 10. Toz Haznesi
 11. Emiş Gücü Ayarı
 12. Su Haznesi
 13. Toz Hacmi (L)
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Schafer
DSACategoryId/2147483638/17071/schafer
Başa dön