Muhafazakâr kıyafet tarzını tercih eden hanımlar için üretilen tesettüre uygun giysiler, yeni moda trendlerinin gündeme gelmesiyle gitgide çeşitleniyor. Selma Sarı Design bu alanda tasarlayıp beğenilere sunduğu birbirinden şık seçeneklerle, tesettüre uygun giyinen kadın tüketicinin seçim imkânını çoğaltıyor. Günümüz kent kadınının değişen ve çeşitlenen ihtiyaçları, farklı beklentileri, bu alanda da yeni modellerin üretilmesini gerekli kılıyor. Selma Sarı ürünleri, sunduğu çeşit zenginliği, detaylara gösterdiği özen ve hedef kitlesini çok iyi tanıması sayesinde büyük beğeni topluyor.

Selma Sarı Design modelleri arasında, tesettürlü kıyafet tarzını oluşturan ve tamamlayan pek çok giysi türü bir araya geliyor. Ürünler, modellerinin tasarım çeşitliliği ile farklı zevk ve beklentilere hitap ediyor. Modeller içerisinde; günlük yaşamda, evde, ev dışında, iş yaşamında, ofiste, seyahatte ve tüm sosyal ortamlarda kullanılabilecek çeşitli seçenekler bulunuyor. Sportif çizgilerde tasarlanmış kıyafetleri tercih eden kadınların beğenisini kazanan tasarımlar koleksiyonda yer aldığı gibi, abiye, klasik, gösterişli modeller arayanlar için de uygun seçenekler sunuluyor. Ürünlerin çoğu, farklı kıyafetlerle bir araya getirilerek, birden fazla kombin yapmaya uygun nitelikte. Değişik kesimlerde uzun etekler, uzun yelekler, triko tunik ve kazaklar, pantolonlar, uzun gömlekler birbirleri ile farklı biçimlerde kombinlenerek, kişinin yaratıcılığına bağlı olarak farklı tarzlara hayat veriyor. Selma Sarı ürünleri, tasarım zenginliği ile de göz dolduruyor. Hırkalardan tuniklere, elbiselerden bluzlara kadar her türde özgün ve özenle tasarlanmış değişik çizgiler, zengin detaylar göze çarpıyor. Ürünler hemen her modelde, alışılageldik sıradan çizgileri aşıyor. Yenilikçi yaklaşımlar, modelleri zamanın ruhu ile uyumlu hale getiriyor.

Selma Sarı modelleri arasında yer alan uzun elbiseler de tasarım çeşitliliği ile, tesettür elbise anlayışına yeni bir boyut getiriyor. Dar pantolonlar ile birlikte şık birliktelikler yaratan elbiseler ve uzun tunikler, kentli, modern kadının yaşam koşullarına uyum sağlıyor. Modeller farklı tarzlardaki başörtüsü modelleri ile de uyumlu bütünlükler oluşturuyor. Selma Sarı Design ürünleri içerisinde yerini alan tasarımlar, kumaş ve renk açısından da hanımlara geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Kot kumaşlar, yünlüler, ketenler, trikolar ürünlerde kullanılırken, koyu, sade ve düz renklerden pastel tonlara, hatta güçlü ve canlı renklere kadar, zengin bir renk çeşitliliği de modelleri süslüyor. Selma Sarı ürünleri içerisinde bulunan trençkot ve pardesüler ise diğer parçaları uyumla tamamlıyor. Modeller, tasarımlarındaki estetik boyut, orijinal yaratıcı tasarımlar ve biçim zenginliği kadar, kumaş ve üretim kaliteleri ile de dikkat çekiyor. Muhafazakâr giyimde, bedeni terletmeyen, vücuda nefes aldıran, sağlıklı ve rahat kumaşların kullanımı önem kazanıyor. Selma Sarı modelleri, kaliteli dokuları ile konforlu kullanım sağlıyor.

Saygın ve estetik görünümüne özen gösteren, bakımını önemseyen kadınlar için Selma Sarı Design ürünleri, cazip seçenekleri ile pek çok yenilik içeriyor. Birkaç parça ürün, farklı kombinler sayesinde pek çok farklı tarzda kıyafete dönüşebiliyor. Selma Sarı Design fiyatları ise tesettüre uygun ve kaliteli ürünleri uygun koşullarda edinmek isteyen hanımlar için en elverişli çözümleri sunuyor. Her keseye uygun seçenekleri ile modeller, her kadına şık ve karizmatik olmanın yolunu açıyor. Erişilebilir düzeydeki ürün fiyatları, uzun kullanım ömrü ile bir araya geldiğinde daha da avantajlı seçenekler oluşturuyor.

Siz de tesettür giyim tarzı içerisinde modayı yakından takip etmek, daima şık ve bakımlı olmak, kaliteye kolayca ulaşmak istiyorsanız Selma Sarı modellerini, tüm detayları ile yakından inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza, beklentilerinize, yaşam koşullarınıza ve zevklerinize en uygun parçaları modeller arasından seçebilir, hemen dilediklerinizi satın alabilirsiniz.

Selma Sarı Design

13 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Beden
  3. Cinsiyet
  4. Renk
  5. Satıcı
BAŞA DÖN