Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Doğan Novus
Şifacı - Alev Cedimağar

Şifacı - Alev Cedimağar

Doğan Novus
34,50 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (16)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

47,20 TL
50,15 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503109
Şifacı - Alev Cedimağar

Alev Cedimağar tarafından yazılan Şifacı adlı kitabın ilk baskısı, Doğan Novus Yayınevi tarafından 2019 yılında yayımlandı. Ruhsal denge, değişim ve enerji gibi son yıllarda yoğun ilgi gören kavramlar üzerine yoğunlaşan yazar, Şifacı aracılığıyla okuyucuları kendilerini keşfetmeye ve değişime açık olmaya davet ediyor.

Değişim Pek Çok Önemli Kapının Anahtarıdır

Değişim, tüm insanların hayatının akışı içinde var olan bir kavramdır. Günlük hayatın karmaşası, stresi ve insanı soyut bir hapse kapatan bazı alışkanlıkların kuvvetli etkileri sebebiyle üzerinde çok düşünülemeyen değişim, aslında pek çok önemli kapının anahtarı niteliğindedir. İnsanlar için yaşadıkları tüm sıkıntılar, üzüntüler, hayal kırıklıkları ve zorluklar için başkasını sorumlu tutmak, belki de en kolay kaçış yoludur. Ancak, kimse kendi yaptıklarının sorumluluğunu üstlenmeden değişmeyi başaramaz. Değişmeyi başaramayan insanlar da ne yazık ki isteklerine ulaşmakta zorluklar yaşayabilir. Şifacı, değişmeye karar veren herkese, sahip oldukları içsel yetenekleri nasıl kullanabileceklerini anlatıyor. Değişimin önemini fark eden kişilerin kendilerini daha rahat keşfetmeleri için yol gösteren bir harita niteliği taşıyor. Ruhsal dengenin öneminin de altını çizen bu yol gösterici eser, enerjisini doğru ve verimli kullanarak değişimin, dolayısıyla da mutluluğun kapılarını bir an önce aralamak isteyenlerin başucu kitabı olmaya aday gösteriliyor.

Alev Cedimağar Kimdir?

1971 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Alev Cedimağar; ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra, Trakya Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimi aldı. Daha sonra çeşitli kurumsal şirketlerin bünyelerinde proje yöneticiliği ve iş geliştirme koordinatörlüğü gibi farklı alanlarda görev yaptı. Aynı zamanda Ankara, İstanbul ve İzmir'de Bilgi Akışı seminerleri düzenlemeye, alanına dair farklı atölye çalışmaları yürütmeye devam eden Cedimağar, sosyal medya hesaplarından periyodik aralıklarla yazılarını yayınlamayı da sürdürüyor.


Sen değişirsen evren de değişmeye başlar.

Başımıza gelen her şey için başkalarını suçlamak en kolayı! Ama yapmamız gereken günah keçilerini rahat bırakıp kendi sorumluluğumuzu üstlenmek. Neden mi? Çünkü kendimizden başkasını değiştiremeyiz!Biz değişmeye karar verdiğimizde ise evren de bizim istediğimiz yönde değişmeye başlar…  Bu kitapta şifa ile ilgili yeteneklerin nasıl kullanılacağını, daha doğrusu ruhsal farkındalık kazanarak bu yeteneklerinizi nasıl keşfedeceğinizi anlattım.Aslında anlattığım her şey denge ile ilgilidir. Çünkü şifa ruhsal, eterik ve fiziki bedenin enerjilerini dengelemekten ibarettir. Ve daima hatırlamamız gereken en önemli bilgi şudur: “Hepimiz dünyaya insan olmayı öğrenmeye gelen muhteşem ruhlarız.”

Yazar Hakkında:
Alev Cedimağar 1971’de İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaokulu Ortaköy’de okuduktan sonra Kabataş Ticaret Lisesi’ni, ardından Trakya Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 20 sene süren iş hayatında, pek çok kurumsal firmada orta ve üst düzey yönetici olarak çalıştı. Doğuştan gelen tüm yeteneklerini, aldığı bilgileri ve yaşadığı “paranormal” olarak tarif edilebilecek olayları saklayarak sürdürdüğü yaşamını, kendi ruhsal işaretlerini takip ederek, 2010 yılında bütünün en yüksek hayrına açmıştır. Ruhsal ve fiziksel tüm rahatsızlıklarla ilgili çalışmakta ve “şifa”nın bir DENGE çalışması ve herkeste var olan bir yetenek olduğunu düşünmektedir. Ruhsal Farkındalık ve şifacılık üzerine verdiği eğitim ve seminerlerle de bildiklerini paylaşmaya devam etmektedir.
Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Yazar Alev Cedimağar
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000GVRSC
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? - İlber Ortaylı
Var Mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler - Doğan Cüceloğlu
Sen Yola Çık Yol Sana Görünür - Hakan Mengüç
Hayatı Sessize Alma Vakti - Kinsun
27,41 TL
29,69 TL
25,99 TL
25,99 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(587)
(4463)
(949)
(199)
Basım Dili Türkçe Türkçe Türkçe Türkçe
Cilt Durumu Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz
Sayfa Sayısı 288 320 184 208
Yayın Tarihi 2022 2021 2021 2022
Yazar İlber Ortaylı Doğan Cüceloğlu Hakan Mengüç Kinsun
Başa dön