ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sihirli Titreşimler
Sihirli Titreşimler Yaşam Çiçeği Altın Sarısı Paslanmaz Çelik Bileklik

Sihirli Titreşimler Yaşam Çiçeği Altın Sarısı Paslanmaz Çelik Bileklik

Sihirli Titreşimler
%0 indirim 84,50 TL 84,50 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/60004509
Sihirli Titreşimler Yaşam Çiçeği Altın Sarısı Paslanmaz Çelik Bileklik

Yaşam Çiçeği ve zinciri (uzatma dahil - 22 cm) her ikisi de paslanmaz çeliktir.

Yaşam Çiçeği Kutsal Geometri Altın Sarısı Paslanmaz Çelik Bileklik

Yaşam Çiçeği'nin desenleri evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların çıkış noktasıdır. Aslında çember değil küredir. Kutsal geometriyle bağdaştırılır. Semavi dinlerin hepsinde kullanılmıştır. Kutsal geometri, kendimizin ve evrenin gerçeğine ulaşmakta bize yardımcı olabilir.

Yaşam Çiçeğinin çizimi dünyanın her tarafında bulunur. Dünyanın her yerinde genelde adı aynıdır: Yaşam Çiçeği. Sadece birkaç yerde adı değişiktir. İki temel isim Sessizliğin Dili ve Işığın Dili olarak tercüme edilebilir. Bütün dillerin kaynağıdır. Evrenin öncelikli dilidir: Saf şekil ve orantı. 

Kutsal Geometri / Yaşam Çiçeği  

Maddi ve manevi alemlerin merkezini ve yaratıcı gücü sembolize eden bu kadim imge, güçlü bir sonsuzluk simgesidir ve bize yaşamın mucizelerini fısıldar. Yaşam çiçeği evrendeki herşeyi oluşturan kutsal oranların ifadesidir. Üç boyutlu, hatta çok boyutlu olarak düşünülmesi gereken yaşam çiçeği, içinde tüm varoluşu meydana getiren Platon'un 5 özel cismini, Metatron'un kübünü, yaşam ağacı ve Vesica Pisces sembollerini içinde barındırır. Semavi dinlerin hepsinde yaygınlıkla kullanılan yaşam çiçeği yaradılışın mükemmelliğini anlatır ve bizi bu enerjiye bağlayabilir. 

Yaşam çiçeği bizi ışık bilincine bağlayan anahtar. Nokta her şeyin başlangıcı olan tohum, daire noktanın genişlemesi, iki dairenin üst üste gelmesi ile ortaya çıkan vesica piscis ruhun madde ile birleşmesi, cennet ve yeryüzünün birleşmesi, dualite ile gerçekleşen yeni bir başlangıç; Yaşam çiçeği enerjinin genişlemesi, bolluk, harmoni, yaşam webinin oluşmasını anlatır. Bu sembol yaratıcı ışığın hayatımıza girmesi ile başlayan değişimi dile getiriyor. 

Cinsiyet Kadın
Türü Bileklik
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000WDWTJ
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön