Silkn
Silk'n FaceTite Cilt Sıkılaştırma ve Kırışıklık Azaltma

Silk'n FaceTite Cilt Sıkılaştırma ve Kırışıklık Azaltma

Silkn
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001547/2147483633/60005107

Silk'n FaceTite Cilt Sıkılaştırma ve Kırışıklık Azaltma


Zamanı geriye almak olağanüstü olmaz mı? Yeniden daha az kırışıklığa ve sıkı bir cilde sahip olmak? Cilt gençleştirmede çığır açan bilimsel buluş Silk’n FaceTite ile gençliğinizi yeniden kazanabilirsiniz. Bunun sırrı yüzü sıkılaştıran, kırışıklıkları azaltan ve kollajeni ve elastin lifleri eski haline getiren devrimsel HT™ teknolojisinde yatıyor. Cildiniz güzelleşir, önemli ölçüde daha genç görünür ve her zamankinden daha fazla ışıldar! Yeni, en üst seviyede yaşlanma önleyici cilt tedavisini evinizde deneyin!


SILK’N FACETITE VE AVANTAJLARI


  • • Devrimsel HT™ yaşlanma önleyici teknoloji
  • • Kırışıklıkları azaltır
  • • Cildi sıkılaştırır
  • • İnce çizgileri azaltır
  • • Kollajeni ve elastin lifleri gençleştirir
  • • Yüz hatlarına lifting uygular
  • • Yüzeysel güneş ve yaşlılık lekelerini azaltır
  • • Cildin derin tabakalarını güçlendirir
  • • Cildin yapısını ve esnekliğini iyileştirir

CİLT GENÇLEŞTİRMEDE ÇIĞIR AÇAN BİLİMSEL BULUŞ


Silk’n’deki bilim adamları cildi içten dönüştüren bir yaşlanma önleyici ürün geliştirmeyi başardılar. Silk’n FaceTite, şaşırtıcı bir yöntemle cildin kendi kollajen ve elastin liflerini onarır ve derin tabakalarını güçlendirir.

Bu yöntem cilt gerginliğini iyileştirir, cildi sıkılaştırır ve daha esnek hale getirir. Kırışıklıklar ve ince çizgiler azalır ve yüz konturları önemli ölçüde güzelleşir. Yüzeydeki güneş ve yaşlılık lekeleri daha az görünür ve cildin yapısı ve esnekliği iyileşir. Cildinizi bu şekilde evinizde onarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Silk’n FaceTite ile artık bu mümkün.

*Tam tedavi bittikten sonra.KOLLAJEN SENTEZİ YAŞLANDIKÇA AZALIR…
…CİLDİN YAŞLANMASINI GERİYE DÖNDÜRME ZAMANI!CİLT YAŞLANMASI NEDEN MEYDANA GELİR?


Doğal ve kaçınılmaz olarak cildimiz 25 yaşından itibaren yaşlanma belirtileri göstermeye başlar. Cildin iki önemli yapı taşı kollajen ve elastin gitgide zayıflar ve bozulmaya başlar. Hücre yenileme de yavaşlar. Sigara içiyorsanız, çok fazla güneşe çıkıyorsanız ve strese maruz kalıyorsanız yaşlanma süreciniz yoğunlaşabilir. Genç, canlı bir cilt soluk, kırışık ve sarkık bir cilt haline gelir.

Silk’n’in bilimde çığır açan buluşu sayesinde artık cildinizi evinizin konforunda ve ameliyata girmeye gerek kalmadan gözle görülür bir biçimde gençleştirebilirsiniz.


Bunları biliyor muydunuz?


Fibroblastlar vücudumuzda cildin yapı taşları olan kollajen ve elastini üreten hücrelerdir. Genç bir cilt fibroblastlarını 21-28 günde bir yeniler, ancak yaşlandıkça bu 40-45 günde bir olur. Dahası, 50 yaşından sonra vücutta daha az fibroblast üretilir. Sonuç, gözle görülür biçimde daha yaşlı bir cilttir.


HT™ TEKNOLOJİSİ: YAŞLANMA ÖNLEYİCİ FORMÜL


Silk’n FaceTite tarafından kullanılan teknoloji HT™ (Home Tightening – Evde Sıkılaştırma) teknolojisidir. Silk’n, cildin sıkılaştırılması için bu teknolojiyi pazara daha önce sunmuştur. O zamandan beri, etkililiği klinik çalışmalarda test edilmiş, yenilikçi bir yaşlanma önleyici formül olarak tanınmaktadır. Silk’n FaceTite ile, HT™ teknolojisi artık yüz, boyun ve boyun hattına uyarlanmıştır.


HT™ TEKNOLOJİSİ TAM OLARAK NASIL ÇALIŞIR?


3 enerji kaynağı Bi-Polar RF Enerji (Kutuplu Radyo Frekansı Enerjisi), LED Light Enerji (kırmızı LED Işığı Enerjisi) ve IR Heat Enerji (Kızılötesi Isı Enerjisi) güçlerini birleştirerek üstderiden alttaki yağ tabakasına kadar tüm hücre tabakalarına ulaşır ve ısı verir.Göz bölgesi klinik test sonuçları - Önce ve sonrası resimleri

GÜVENLİ

Silk’n FaceTite, kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve cihazın hem erkekler hem de kadınlar tarafından tipik ev ortamında kullanılmasının güvenli olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Tedaviler etkilidir ve cilt hemen daha sıkı hale gelir. FaceTite’ı kullanmadan önce daima kılavuzu dikkatle okuyun.Tüm cilt tipleri ve renkleri için uygundur


Silk’n FaceTite’ın ardında yatan teknoloji sayesinde bu cihazı tüm cilt tipleri ve tüm cilt renkleri için uygundur. Yani koyu cilt renkleri de tedavi edilebilir. Bu, benzer çok sayıda diğer cihazlarla karşılaştırıldığında büyük bir avantajdır!

İyileşme süresi gerekmez


Silk’n FaceTite 3 enerjiyi bir arada kullanır (Bipolar RF, LED ve Kızılötesi Isı) ve lazer farklı şekilde çalışır yani iyileştirme süresine gerek kalmaz. Böylece cildin hasar görme riski önemli ölçüde azalır. Günlük faaliyetlerinize hemen devam edebilirsiniz.

Tüm yüz ve boyun için uygundur


Silk’n FaceTite ile, tüm kırışıklıkları ve hatta göz kenarlarındaki (çok hassas oldukları için gözkapakları hariç) kırışıklıkları giderebilirsiniz. Tedaviler boyun ve boyun hattındaki sarkıklar için de mükemmeldir.

Güneşlenme sorun değil


Çünkü Silk’n FaceTite lazerli değil, tedaviden hemen önce ya da sonra güneşlenebilirsiniz. UV ışınlarının cilt üzerindeki genel yaşlandırma etkisinden dolayı her zaman önerilmesine rağmen, SPF krem kullanmanıza çok gerek kalmaz.

5 GÜÇ MODUNDA KULLANILABİLİR


Silk’n FaceTite’ınızda 5 güç modu bulunmaktadır. Enerji seviyesi arttıkça, tedavi yoğunlaşır. FaceTite’ı ilk kez kullanıyorsanız, 1. seviye (en düşük) ile başlayın ve rahatlığınıza göre artırın. Silk’n FaceTite çalışırken cildinizin ısındığını fark edeceksiniz. Günden güne cildinizin daha pürüzsüz olduğunu, gözle görülür biçimde ışıldadığını ve yüz konturlarınızın güzelleştiğini hissedeceksiniz.


TEDAVİ BÖLGELERİ VE TEDAVİ SÜRESİ


Silk’n FaceTite’ın kullanımı kolaydır. Tedavi yalnızca birkaç dakikanızı alır. En iyi sonuçları aşağıdaki tedavi planını izleyerek elde edebilirsiniz. Kılavuzdaki tedavi planını okuyun.

Silk’n FaceTite için tedavi bölgelerini şemada görebilirsiniz. Cihazı kullanırken, önerilen sırada izleyin ve cihazı cildinize doğru tutarak her bir bölgeyi 15 dakika tedavi edin. Her bir bölgeyi ayrı olarak, yüzünüzün küçük bir bölgesini bir seferde tedavi etmeniz önemlidir. Böylece cildinizdeki sıcaklık sabit kalır. Cihazı tüm yüzünüzde gezdirirken bu şekilde yürüttüğünüzde tedaviler daha etkili olur. Tedavi esnasında cihazı boynunuzda ve çene hattınızda da gezdirmeyi unutmayın.

İlk tedaviden hemen sonra, cihazın cildinizin üzerinde gözle görülür bir etkisi olduğunu fark edeceksiniz: cildinizi daha sıkı hissedeceksiniz. En iyi sonuçları elde etmek için, cildinizi haftada iki kez tedavi edin.

1 – Alın
Sıkılaştırma.

2 ve 3 – Sol ve sağ yanak
İnce çizgilerin tedavi edilmesi ve hacim kazandırma.

4 – Üst dudak
Sıkılaştırma ve kırışıklıkları giderme.

5 – Çene ve çene hattı
Sıkılaştırma ve V şekli verme.

6 – Boyun
Pürüz giderme.
SILK’N SLİDER JEL DAHİL


Silk’n FaceTite’ınız bir tüp Silk’n Slider Jel ile birlikte gelir. Tedavilerinizi uygulamak için bu jel gereklidir. Tedaviye başlamadan önce cildinize bu jelden ince bir tabaka uygulamanız önemlidir. Cihaz, jel olmadan çalışmaz. Su bazlı jel yalnızca cildinizi nemlendirmekle kalmaz, cihazı yönlendirmenize de yardımcı olur. Silk’n FaceTite’ın cildinizin üzerinde kolayca gezinmesini sağlar ve cildinizin fazla ısınmasını ve kızarıklık oluşmasını önler. Slider Jel’i ürünü satın aldığınız yerden ayrı olarak da satın alabilirsiniz.
DEVRİMSEL HT™ YAŞLANMA ÖNLEYİCİ TEKNOLOJİ


Cilt gençleştirmede çığır açan bilimsel buluş Silk’n FaceTite ile gençliğinizi yeniden kazanabilirsiniz. Bunun sırrı yüzü sıkılaştıran, kırışıklıkları azaltan ve kollajeni ve elastin lifleri eski haline getiren devrimsel HT™ teknolojisinde yatıyor. Cildiniz güzelleşir, önemli ölçüde daha genç görünür ve her zamankinden daha fazla ışıldar!


TAM OLARAK NASIL ÇALIŞIR?


3 enerji kaynağı Bi-Polar RF Enerji (Kutuplu Radyo Frekansı Enerjisi), LED Light Enerji (kırmızı LED Işığı Enerjisi) ve IR Heat Enerji (Kızılötesi Isı Enerjisi) güçlerini birleştirerek üstderiden alttaki yağ tabakasına kadar tüm hücre tabakalarına ulaşır ve ısı verir. Cildin dışı en fazla 43°C’ye kadar ısınırken iç tabakalar en fazla 50°C’ye ulaşır. Bu, liflerin cilt kompleksinde küçülmesini uyarır. Tamamen ağrısız bir süreçtir. Sadece cildinizin hoş bir şekilde ısındığını hissedersiniz. Silk’n FaceTite, sorunla içeriden mücadele eder. Cilt gözle görülür şekilde sıkılaşır, daha genç görünmeye ve yenilenmiş hissettirmeye başlar.

HT™ (Home Tightening – Evde Sıkılaştırma) teknolojisi 3 enerji kaynağını bir araya getirir:


1. Bi-Polar RF Enerji (Çift Kutuplu Radyo Frekansı Enerjisi – parçalarına ayrılmış çift kutuplu radyo frekansı): cilt tabakasını 4mm’ye kadar güçlendirir.
2. LED Light Enerji (LED Işığı Enerjisi – kırmızı LED ışık): cildi dengeler ve iyileşmeyi sağlar.
3. IR Heat Enerji (Kızılötesi Isı Enerjisi – kızılötesi sıcaklık): cildin yapısını iyileştirir.


CİLDİ İÇERİDEN ONARIR


Daha yaşlı bir cildin kesitini alırsak, belirli hücrelerin hasar görmüş olduğunu görürüz. HT™ teknolojisi cilde nüfuz ederek hasarlı dokuyu bulur ve onarır. Cihazdan yayılan sıcaklık cildin yenilenme özelliklerini uyarır. Kollajen ve elastin lifleri küçülür ve cilt kendini içeriden onarır. Her tedaviden sonra cilt gözle görülür biçimde güzelleşir; daha genç ve önemli ölçüde daha sıkı bir görünüme kavuşur.

Cilde içerinden daha yakın bakın


Resim 1: Önceki durumu göstermektedir. Kollajen lifleri hasar görmüş ve zayıflamıştır. Oklar kırışıklıkları gösterir.

Resim 2: Sonraki durumu göstermektedir. Silk’n FaceTite’tan yayılan sıcaklık sayesinde kollajen ve elastin lifleri kasılır ve cilt kendini içeriden onarır.
Kullanımı . Kırışıklık Gidericiler
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SGSILKNFT1PE1T001
Silk'n FaceTite Cilt Sıkılaştırma ve Kırışıklık Azaltma Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN