Silkn
Silk'n SensEpil HPL Yöntemli Evde Kalıcı Epilasyon Aleti

Silk'n SensEpil HPL Yöntemli Evde Kalıcı Epilasyon Aleti

Silkn
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/60003905

Silk'n SensEpil HPL Yöntemli Evde Kalıcı Epilasyon Aleti

SILKN SENSEPIL ile istenmeyen tüylerinizi evinizin konforunda ışınlayın...

 

Yeni Silk’n™ SensEpil evinizde kullanabileceğiniz, doktorlar tarafından önerilen ve Amerika FDA onaylı kalıcı tüy alma cihazıdır. Güvenli, kullanımı kolay ve düşük masraflı olan Silk’n™ SensEpil gözle görülür klinik sonuçlar verirken size kişisel rahatlık sağlar.

 

Silk’n™ SensEpil, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için geliştirilmiş profesyonel klinik ürünlerinin sahip olduğu IPL epilasyon teknolojinin evde kullanılabilmesi için uyarlanmış olan şeklini yani Home Pulsed Light™ (HPL™) teknolojisini kullanır.

Silk'n™ Nedir?

Silk’n™ uzun vadeli ve kalıcı tüy alma amaçlı geliştirilmiş kişisel, ışık teknolojisiyle çalışan bir epilasyon cihazıdır.

Silk'n™ SensEpil Cihazını Kimler Kullanabilir?

Silk'n™ SensEpil açık ten renkli ve kahverengi veya siyah tüylü kişiler tarafından kalıcı tüy alma amacıyla kullanılmak üzere tasarlanmış, kişisel kullanıma uygun bir cihazdır. Yeni Silk'n SensEpil cihazı cilt rengini otomatik olarak algılayan bir cilt sensörüne sahiptir.

 

Evde kullanım için tasarlanan Silk'n™ cihazının saldığı ışın deri yüzeyindeki kıl şaftındaki pigment tarafından emilerek kıl folikülünü etkisiz hale getirir.

Silk'n™ SensEpil Cihazı Vücudun Hangi Bölgelerinde Güvenle Kullanılır?

Silk’n™ SensEpil cihazının güvenle kullanılabileceği bölgeler:

 

Çene ve boyun

koltuk altları

bikini çizgisi

eller ve kollar

karın

bacaklar

göğüs

kasık

sırt

 

Silk'n™ SensEpil'de Önce Güvenlik

·        Silk’n™ Sensepil HPL™ teknolojisini kullanır – Üstün güvenlik ve daha düşük enerji düzeyi sağlar. Home Pulsed Light™ teknolojisi diğer ışın tabanlı tüy alma cihazlarının kullandığı enerji miktarının sadece küçük bir kısmını kullanarak kalıcı tüy alma sonuçları elde etmenizi sağlar. Silk’n™ Sensepil cihazında kullanılan düşük enerji seviyesi size zarar vermez veya komplikasyona yol açma olasılığını azaltarak genel güvenliğinizi sağlar.

·        Silk’n™ SensEpil gözlerinizi korur

Silk'n Sensepil el aplikatörü göz koruması için dahili güvenlik özelliğine sahiptir. Cihaz Aplikatörü açık havayla karşı karşıya olduğunda ışın yaymamak üzere tasarlanmıştır.

·        Silk’n™ SensEpil cildinizi korur

Işının verildiği 2X3cm² büyüklüğündeki optik lens, aplikatör ucu’ndaki lamba kartuşu içinde yer alır. Böylece Silk’n™ SensEpil optik lens ile cildiniz

arasındaki doğrudan teması engelleyerek cildinizi korur. Cilt güvenliğiniz için yeni Silk'n sensepil aplikatör ucunda cilt renk sensörü bulunmaktadır.

 

Silk'n™ SensEpil HPL Yöntemiyle Kalıcı Tüy Dökme

Silk'n™ Sensepil kişisel kullanıma uygun kalıcı tüy dökme amaçlı geliştirilmiş, “Fototermal” teknolojisiyle çalışan bir cihazdır. Lazer ve ışın kullanarak tüy alma işlemi iyi bilinen ve kanıtlanmış bir yöntemdir. Dünyanın değişik yerlerinde 15 yıldır klinik kullanımında tüylerden uzun süreli kurtulma için güvenli ve etkili bir yöntem olarak kanıtlanmış ve etkinliği Amerikan FDA kurumunca onaylanmıştır.

 

Işın tüyü nasıl döker?

Işın bazlı tüy dökme yönteminin dayandığı seçici fototermoliz teorisinde optik enerji kullanılarak tüy büyümesi engellenir. Bu termal etkiyi elde edebilmek için tüy şaftı seçici olarak ışık enerjisini emip ısıya dönüştürmektedir. Bu yöntem, dokuya verilen optik enerjinin çoğunun tüy şaft pigmenti tarafından emilip deri ve etrafındaki dokunun ise soğuk kalmasını sağlar. Işının emilmesi ve peşinden tüy büyümesini önleyecek ısının yaratılmasından sorumlu olan pigment melanindir. Bu nedenle tüyde ne kadar fazla melanin varsa (yani tüy ne kadar koyuysa) o kadar daha fazla ışın emilebilir ve tüy dökme işleminin etkinliği artar .

                    

Kıl büyüme döngüsü ışın bazlı tüy dökmeyi nasıl etkiler?

Vücudumuzdaki tüyler kıl büyüme döngüsünün üç evresinden geçer: Anajen, Katajen ve Telojen. Bu evrelerin ışın tabanlı tüy alma yöntemi üzerinde önemli etkisi vardır.

Anajen kıl büyüme evresiyken Katajen ve Telojen kılın dinlendiği evrelerdir.

   Anajen–Büyüme evresi  Katajen–Dinlenme evresi  Telojen–Dinlenme evresi

Tam bir kıl büyüme döngüsü kişiden kişiye ve tüyün vücuttaki yerine göre değişir ama genellikle 18-24 aydır. Herhangi bir cilt alanındaki tüylerin çoğunluğu zamanda herhangi bir noktada bekleme evresindedirler. Bu dinlenen tüyler Silk’n™ tarafından etkilenmezler. Ancak Anajen (büyüme) evresindeki tüyler Silk’n™ SensEpil uygulamalarına yanıt verir. Silk’n™ SensEpil ile tam tüy yoketme sonuçlarının elde edilmesinin tam bir kıl büyüme döngüsü kadar sürebileceğinin anlaşılması önemlidir.

Anajen

Katajen

Telojen


Silk’n™ SensEpil cihazında kullanılan Home Pulsed Light™ teknolojisinin farkı nedir?

Silk’n™, SensEpil Home Skinovations şirketinde bilimadamları tarafından, istenmeyen tüylerin evde güvenli ve etkili bir biçimde yokedilmesi için özellikle geliştirilen Home Pulsed

Light™ teknolojisini (HPL™) kullanır. Bu teknoloji Silk’n™ SensEpil cihazının küçük, portatif ve diğer benzer sistemlere göre kullanımının kolay olmasını sağlar. Diğer ışık ve lazer sistemleri gibi HPL™ de ışık enerjisini kullanarak tüydeki melanin pigmentini hedefler.

En iyi sonuçlar için Silk’n™ SensEpil ile tüy alma tedavinizi planlayın

Tam bir kıl büyüme döngüsü 18-24 ay sürebilir. Bu süre içinde uzun vadeli ve kalıcı tüy yok etme için birçok Silk'n™ SensEpil tedavisi gerekebilir.

Tüy almanın etkinliği kişiden kişiye, vücut alanına, tüy rengine ve Silk’n™ SensEpil cihazının kullanım şekline göre değişir.

Tam bir kıl büyüme döngüsü sırasında tipik bir Silk’n™ SensEpil tüy alma planı:

·        Silk’n™ SensEpil ile ilk 3 - 4 tüy alma terapisi yaklaşık iki hafta aralıkla yapılır.

·        Silk’n™ SensEpil  ile 5. – 7. tüy alma terapileri yaklaşık dört hafta aralıkla yapılır.

·        Bundan sonra Silk’n™ SensEpil  cihazı genellikle arada sırada ve gerektiğince, uzun vadeli sonuçlar elde edilinceye kadar kullanılır.

 

Silk’n™ SensEpil ile uzun vadeli tüy yok etme sonrası tipik bakım:

Hormonal veya diğer fizyolojik değişiklikler yüzünden uyuyan tüy folikülleri etkin hale gelebilir. Bu yüzden zaman zaman Silk’n™ SensEpil  ile bakım terapileri yapılması gerekebilir.

<ı> 

Teknik Özellikler

 

Işın boyutu

2cm x 3cm [6cm2]

Hız

Her 3.5 saniyede 1 ışın: 1.7 cm2/sec

Teknoloji

New Home Pulsed Light™

Maksimum Enerji Seviyesi

Max 5J/cm2

Dalga boyu

475-1200nm

Elektriksel gereksinimler

100-240VAC, 2A

İki bacak tedavisi için gereken süre

30 dakika

İşlem ve Güvenlik

Güvenlik algılayıcı ucu, azami güvenlik ve kontrol için kullanıcı tarafından etkinleştirilmeyi sağlar. Vücudun her yerinde kullanımı kolaydır.

Kutu İçeriği                                                                                                                                                                                                              1 adet DVD

·         1 adet kartuş cihaz üzerinde bulunuyor

·         1 adet Türkçe kullanma manueli

·         Garanti belgesi

                                                                                                                                                                                               
Ek Başlık Yok
Kullanım Tipi Kablosuz
Manuel Cilt Ton Ayarı Yok
Otomatik Cilt Ton Sensörü Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SGDAMSENS
Silk'n SensEpil HPL Yöntemli Evde Kalıcı Epilasyon Aleti Yorumları
Tüm yorumları gör (9)
 • kesinlikle tavsiye ederim.

  Ürünü alalı 1 yıl oldu.sonucun bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum. Epilasyon merkezine gitmiş gibi evde kendim zaman kaybı olmadan rahatlıkla kullanıyorum. Düzenli kullanım sonucu tıpkı epilasyon merkezlerindeki cihazlar gibi tüylerinizden tamamen kurtuluyorsunuz.

  ATAŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (9)

 • Şüpheniz olmasın

  Mrb bu ürünü yaklaşık 5 ay önce aldım 4-5 seyansda gözle görülür azalmalar oldu. Yüzümde hiçbir şey kalmadı diyebilirim kollarıma 2 seyans yaptım %70 oranında kaybolma var. Tüm vücutta 7-8 seyansta biter diye düşünüyorum. Kartuş olarakta bir seyansta 1 kartuş gidiyor 6-7 kartuş tamamen bitirir diye düşünüyorum.ben memnun kaldım öneririm.

  - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (22)

 • inanılmaz bir ürün

  bu cihazı çok araştırdım ve inceledim tam bir sene önce aldım ve uyguladığım bölgeden kesinlikle kıl çıkmıyor kartuşlarınıda çok kolay temin edebiliyorum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (39) Hayır (23)

 • çok çok memnunum

  merhabalar öncelikle hepsiburada.coma teşekkür edyorum böyle bir ürün sattığı için cihazı altı ay önce sırt bölgem için almıştım kullandım ve çok memnun kaldım ayrıca eşimde kullanıyor ve memnun kesinlikle tavsiye ediyorum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (31) Hayır (14)

 • erkekler için

  erkek vücudu için nasıl sonuçları var acaba kartuşunu nereden nasıl temin edeceğiz orası da muallakta alınca vücuttaki tüyleri yüz de kaç oranıyla azaltıyor ?

  - Gaziantep - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (39) Hayır (8)

 • fena değil

  ürünü geçen hafta aldım, bir haftada ulaştı elime. malzeme, görüntü, güzel. kullanımı kolay. ama... üzerinde yazdığı gibi 500-750 atışta kartuşunun biteceği bilgisi yanlış. ilk kullanımda hemen kartuş uyarısı vermeye başladı. bu dışarıda epilasyon yaptırmak ile aynı paraya gelecek gibi. ne sonuç alındığı ile ilgili, birkaç kullanım sonrası tekrar yorum yapmayı düşünüyorum. sonuçta pahalı bir cihaz, ben riske girdim. alacaklar emin olmadan almasın diye.

  MAMAK - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (66) Hayır (11)

 • Ürün ihtiyacı karşılıyor

  Merhaba, Ürünü 4 ay önce aldım ve talimatlarına uygun olarak kullandım. Çok başarılı sonuç aldım. Bu ürünü almak isteyenlere tavsiye derim.

  BEYOĞLU - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (37) Hayır (30)

 • Bu ürünü kullanamak istiyorum

  yeterince yorum yok ama bu ürün hakkında kullananların yorumunu görmeyi çok isterdim bi de sitenizde bu ürünün yedek kartuşu yok göremedim

  SİNCAN - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (73) Hayır (17)

 • ailecek kullanıyoruz

  Yaklaşık 3 ay önce aldık. Ekstra bir kartuşla birlikte satın aldık. Eşimle birlikte kullanıyoruz. İşin doğrusu alırken şüphelerim vardı. Ama etkisini görünce fikrimi paylaşmak istedim. Kesinlikle faydalı bir ürün. Düşünenlere tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (77) Hayır (168)

 • Tüm yorumları gör (9)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN