Çantalar, çok fazla çeşidi bulunan ürünlerdir. Sırt çantası; Kadın, erkek ya da çocuk fark etmeksizin her yaş grubunda bulunan insanın, kullandığı kullanışlı bir aksesuardır. Şık ve kullanışlı tasarımlarıyla sırt çantalarında kişisel eşyalar rahatlıkla taşınabilir. Sırt çantaları, cinsiyete ve kullanım yerine göre farklı modellerde üretilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan sırt çantalarının; öğrencilerin okula giderken tercih ettiği modellerinin yanında, günlük kullanım için uygun modelleri ve seyahat esnasında kullanılabilecek uygun modelleri de bulunur. Bu sebeple de sırt çantaları her renk ve modelde olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her renkte üretilen sırt çantalarının bir örneği de mor sırt çantasıdır. Çantalar, kullanım yeri ve amacına göre kimi zaman tek gözlü kimi zaman da çok gözlü olarak üretilir. Bazı modellerde, gizlenmiş olarak anahtar ve para koyabileceğiniz ek özel bölümler vardır. Doğum günlerinde ve diğer özel günlerde değerlendirilebilecek güzel bir hediye seçeneğidir. Çantaların üretiminde birçok renk kullanılır. Birçok renk seçeneğinin yanında, üretim esnasında kullanılan malzemeler de çeşitlilik gösterir. Sırt çantası mor ve morun farklı tonlarında, herkese hitap eder şekilde üretilir.

Şık Ve Kullanışlı Tasarımlarıyla Mor Sırt Çantaları

Mor renk sırt çantası, rengi sebebiyle genellikle kadınlar tarafından tercih edilen bir üründür. Fakat çanta modellerinin arasında herkese hitap edecek çeşitli modeller vardır. Kullanışlı yapısıyla bu çantalar kimi zaman sadece cüzdan olarak kullanılırken kimi zaman öğrencilere hitap eden ürünlere dönüşür. Seyahat etmeyi seven ancak yanında fazla eşya taşımayan kullanıcılar için uygun olan sırt çantası modelleri de üretilir. Her türlü ihtiyaca göre üretilen mor sırt çantaları çeşitli materyaller kullanılarak üretilir. Mor sırt çantası modellerinin kadife, deri, peluş gibi çeşitleri vardır. Özel kumaşlar kullanılarak üretilen mor sırt çantaları, su geçirmez kumaşlarla ultra hafif olarak üretilir. Estetik ve kullanışlı tasarımının yanında sağlığa zararlı hiçbir bileşen içermez. Kullanım ömrü uzundur. Çanta, çamaşır makinasında düşük sıcaklık derecesinde kolaylıkla yıkanıp temizlenebilir. Şık bir ortamda kullanım için küçük boyutlarda üretilmesinin yanında, her türlü ortama ve mekana uygun olarak farklı ebatlarda ve farklı kullanım hacimlerinde üretimi vardır. Mor deri sırt çantası üretiminde genellikle suni deri kullanılır. Orta boy olarak üretilen bu çanta modeli, hem sırt çantası olarak kullanılabilir hem de el çantası olarak kullanılabilir. Orta boy modellerde ölçüler genellikle 24 cm yükseklik, 22 cm genişlik ve 10 cm derinlik olacak şekildedir. Mor sırt çantaları hem tek gözlü olarak hem de çok gözlü olarak üretilir. Mor okul çantası ürününde bazı modellerde, bir adet büyük göz ve içerde gizli bir bölme bulunur. Çantanın iki yanında ise bölmeler mevcuttur. Bu sayede de kullanım alanı genişler. Her tarza uygun alternatifleri bulunan bu sırt çantası modelleri, uzun uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Klasik kullanıma uygun mor sırt çantalarının yanında, sportif ve rahat kullanım için uygun modeller de kolaylıkla bulunur. Birinci sınıf impertex kumaş kullanılarak üretilen mor sırt çantalarının, temizlenmesi için ıslak bir bez kullanılması önerilir. Mor sırt çantası dizüstü bilgisayarları ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri kolaylıkla taşımak için tasarlanır. Sadece sırt çantası olarak üretilmez. Aynı zamanda elde ya da omuzda da taşınabilir. Dayanıklı, yumuşak ve konforlu olarak üretilir. Kol askıları ise her boya göre ayarlanabilir ve omuzlarda rahatlığı sağlamak amacıyla üretilir. Yan cepler ise matara taşımak için uygundur.

İşlevsel ve Kullanım Kolaylığı Sağlayan Mor Sırt Çantaları

Son teknolojik gelişmelerden yararlanarak tasarlanan mor sırt çantaları, tasarımı ve kullanışlı olması sebebiyle geniş kitlelerin beğenisini ve beklentilerini karşılamak üzere üretilir. Üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi göz doldurur cinstendir. Mor çanta sırt kısmında bulunan destekleyici materyal sayesinde ağır malzemeler taşırken veya uzun süreli kullanımlarda insan sağlığını olumsuz etkilemez. Her yaştan kişinin kullanımına uygun olarak farklı malzemelerden üretilir. Farklı hacimlerde üretilen mor sırt çantaları tek desen üretildiği gibi, farklı desenlerde üretilerek de kullanıcıların beğenisine sunulur. Mor kadife sırt çantası, farklı bir tarz yakalamak isteyen kullanıcılar için önerilir. Kadife ya da peluş mor sırt çantaları, yumuşak dokusu sayesinde kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Sportif ve rahat giyim tarzlarına uygun olarak üretilen kadife ya da peluş modelleri vardır. Ancak bununla birlikte şık davetlerde kullanılabilecek deri modelleri ve seyahatlerinizde size kolaylık sağlayacak kumaştan üretilen modelleri de mevcuttur. Bilgisayar ve tabletlerin kolaylıkla taşınması için sırt çantası şeklinde üretilen modeller de vardır. Bu çantaların üretiminde kullanılan kumaşların ve diğer malzemelerin darbe emici özelliği vardır. Bu sayede bilgisayarınız ya da tabletinizi tüm darbelere karşı koruyabilirsiniz. Sırt çantaları tek renk olarak üretildiği gibi farklı renk seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisine sunulur. Mor sırt çantası tercih eden kullanıcılar tek renk olarak seçebildiği gibi, ürünü desenli ya da özel tasarımlı olarak da tercih edebilir. Özel tasarımlı çantalarda kişiye özel baskılar ve yazılar bulunur. Mor renk okul çantası, çoğunlukla kız öğrenciler tarafından tercih edilmesi ile bilinir. Ürünün göze hitap etmesi dışında ihtiyaçları karşılamaya yönelik olması da oldukça önemlidir. Dört gözlü mor sırt çantaları, genellikle ana gözünün dayanıklı ve kullanışlı olması için çift fermuar özelliğine sahiptir. Omuz askılarının ortasında çantanın rengine uyumlu olarak mor kumaştan üretilen bir elde tutma kulbu bulunur. Okulda kullanım için öğrencilere yönelik üretilen modelleri vardır. Ayrıca günlük kullanıma uygun modelleri de üretilir. Sırt konforunu sağlamak amacıyla terletmeyen özel kumaş kullanılarak tasarlanır.

Mor Sırt Çantası Fiyatları

Mor sırt çantalarının fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar bulunur. Mor sırt çantaları farklı model, desen ve kullanım amaçlarıyla üretilir. Kullanıcıların üründen maksimum fayda alması amaçlanır. Farklı materyaller ile üretilen sırt çantaları, üretilen malzemenin kalitesine göre farklı seviyelerde fiyatlandırılır. Mor bayan sırt çantası modelleri kişiye özel tasarlanabilir aynı zamanda klasik bir şekilde de üretilebilir. Üretim şekli ve kullanım amacı sebebiyle çok farklı bir fiyat yelpazesine sahiptir. Sevdiklerinize hediye etmek için de kullanılabilir. En uygun model ve seçenekleriyle mor sırt çantası fiyatlarına Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mor Sırt Çantaları Su Geçirir Mi ?

Mor sırt çantaları, herkesin kullanımına uygun olarak son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Çoğunlukla olumsuz hava şartlarının hakim olduğu bölgelerde bulunan kullanıcıların da kullanım kolaylığı düşünülür. Hava şartlarının ağır olduğu bölgelerde, üretilen ürünler de dahil olmak üzere tüm ürün gamında, su geçirmez kumaşlar kullanılır. Temizliği de kolay olan su geçirmez kumaşlar, ürünlerinizin ıslanmasını engeller.

Mor Sırt Çantası Kaç Gözlü Olarak Üretilir ?

Okul çantası mor renkli modellerinde genellikle dört gözlü olarak üretilir. Öğrencilerin rahat ve konforlu bir ürün kullanarak güzel bir deneyim yaşaması amaçlanır. Astarlı ve çift fermuarlı modelleri sayesinde, kullanıcılar güvenli bir çanta kullanır. Günlük kullanımda ise farklı şekillerde üretilen mor sırt çantaları, tek, iki, üç ve daha fazla göz seçenekleriyle üretilir ve kullanıcıların beğenisine sunulur.

Mor Sırt Çantasının Boyu Ayarlanabilir Mi?

Sırt çantalarının kulpları kullanıcıların fiziksel özelliklerine göre ayarlanabilir. İpleri yardımıyla, uzunluk ve kısalık ayarı yapılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mor Sırt Çantaları

425 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 425 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/60000146/60000146