ARA
Loading interface...
Loading interface...
Slim Active
Slim Active Kilo Verme Amaçlı Öğün Yerini Alan Gıda Aromalı Süt Protein L-Carnitin Cla Prebiyotik Stevia Shaker

Slim Active Kilo Verme Amaçlı Öğün Yerini Alan Gıda Aromalı Süt Protein L-Carnitin Cla Prebiyotik Stevia Shaker

Slim Active
%5 indirim 149,00 TL 141,55 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354265

Slim Active Kilo Verme Amaçlı Öğün Yerini Alan Gıda Vanilya Aromalı Süt Protein L-Carnitin CLA Prebiyotik Stevia SHAKER HEDİYELİ

 

İçindekiler:

 

Maltodekstrin, Süt proteini, İnulin, Bitkisel yağ tozu, seçilen ürüne göre vanilya, çilek, çikolata ve muz aroma vericisi (%6), Renklendirici: Kırmızıpancar tozu, Potasyum karbonat, Konjuge linoleik asit (CLA), L-Karnitin Tatlandırıcı: Steviol glikozitler, Demir fumarat, DL alfa tokoferil asetat, L-askorbik asit, Çinko sülfat, Nikotinamid, Bakır sülfat, D-pantotenat kalsiyum, Retinil palmitat, Piridoksin hidroklorür, Kolekalsiferol, Tiamin hidroklorür, Pteroilmonoglutamik asit, Sodyum selenit.

 

Slim Active Kilo Kontrol Sitemi

 

Slim Active Türk Gıda Kodeksi 2014/3 Tebliğ no?lu Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliğine Uygun Olarak Üretilmiştir.

Kilo kontrolü için öğün yerini alır.

 

Ürünümüzü Farklı Kılan Özellikleri

 

  • Süt proteinli
  • L-Carnitinli
  • CLA+Prebiyotik li
  • Lif kaynağı
  • Vitamin ve Minarel deposu
  • Doğal tatlandırıcı Stevia bitkisinin kullanılmasıdır.

 

Slim Active Kilo Kontrol Sistemi Kullanımı

 

(Diyetin başarısı için ilk 2 gün çok önemlidir)

Slim Active Kilo Kontrol Sistemi, 2 günlük BAŞLANGIÇ ve 5 günlük DEVAM ürünlerinden oluşan toplam 20 öğünlük kullanım için hazırlanmış ve günlük beslenmemizde öğün yerini alması için formüle edilmiştir. Slim Active Kilo Kontrol Sistemi İçeriği 10 adet kullanıma hazır başlangıç ürününü günde 5 kez 2 gün, 21 adet devam ürünü ise kilo durumunuza göre günde 1 veya 2 kez kullanmanız gerekmektedir. Ürünlerini yarım yağlı süt veya yarım yağlı yoğurt ile tüketebilirsiniz..

Hazırlama Şekli: 1 porsiyon için 20 gr. ürün (1 ölçek), 300 ml yarım yağlı süt veya yoğurt ile kuvvetlice, kapalı temiz bir şişe içerisinde veya shaker ile sallamak suretiyle çalkalanır.

Kullanım Bilgileri: Hazırlama tavsiyelerine dikkat ediniz. Devam Dozu Günlük 2 öğünü kahvaltıdan sonra en az 5 saat arayla tüketiniz. Sıvı ihtiyacını karşılamak için günde ilaveten 2-3 litre su, şekersiz çay veya az kalorili içecekler içilmelidir. Yalnızca enerjisi kısıtlanmış diyetlerin bir parçası olarak kullanıldığında yararlıdır ve diğer gıda maddeleri de bu diyetin gerekli bir parçası olarak ürün ile birlikte kullanılmalıdır.

 

Not: Diyete yeni başlayanlar için,

 

Başlangıç Dozu: 2 gün x 5 ögün olarak formülüze edilmiştir.200 ml. (mililitre) az yağlı (%1.5) süt ile günde 3 saat ara ile 5 defa alınacaktır. Bu ürün iki gün kullanılacaktır. Ayrıca bu süre içerisinde günlük 2-3 litre su içilmesi sağlıklı bir diyet için çok önemlidir.

1 Porsiyon Birimi 20 gr
Adeti 1
Alkol içerir Hayır
Alkol Orani (Hacmen %) %0
Bakir (mg) 1 mg
Besin Çeşidi L-Karnitin
Bir yaş altı çocuklar için uygundur Hayır
Çinko (mg) %BRD %11
Diğer Uyarılar Diyetin başarısı için ilk 2 gün çok önemlidir) Slim Active Kilo Kontrol Sistemi, 2 günlük BAŞLANGIÇ ve 5 günlük DEVAM ürünlerinden oluşan toplam 20 öğünlük kullanım için hazırlanmış ve günlük beslenmemizde öğün yerini alması için formüle edilmiştir. Slim Active Kilo Kontrol Sistemi İçeriği 10 adet kullanıma hazır başlangıç ürününü günde 5 kez 2 gün, 21 adet devam ürünü ise kilo durumunuza göre günde 1 veya 2 kez kullanmanız gerekmektedir. Ürünlerini yarım yağlı süt veya yarım yağlı yoğurt ile tüketebilirsiniz.
Doymus Yağ(g) %RA %0
Enerji (kcal) %RA %20
Enerji (kcal) 332 kcal
Enerji (kj) %RA %20
Enerji (kj) 999 kj
Gıda işletmecisinin adı veya ticari ünvanı ve adresi İNTER PHARMA GID.SAN.TİC.AŞ. İkitelli O.S.B. Mah. Enkoop Cad. No: 4B/3 Başakşehir / İstanbul
Hamile ya da emziren kadınlar için tavsiye edilmez Evet
İçindekiler Maltodekstrin, Süt proteini, İnulin, Bitkisel yağ tozu, seçili ürüne göre muz, çikolata, çilek ve vanilya aroma vericisi (%6), Renklendirici: Kırmızıpancar tozu, Potasyum karbonat, Konjuge linoleik asit (CLA), L-Karnitin Tatlandırıcı: Steviol glikozitler, Demir fumarat, DL alfa tokoferil asetat, L-askorbik asit, Çinko sülfat, Nikotinamid, Bakır sülfat, D-pantotenat kalsiyum, Retinil palmitat, Piridoksin hidroklorür, Kolekalsiferol, Tiamin hidroklorür, Pteroilmonoglutamik asit, Sodyum selenit.
İlave şeker ve tatlandırıcı içerir Evet
Kalsiyum (mg) %BRD %0
Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır Evet
Kullanım Talimatı Slim Active Kilo Verme Amaçlı Öğün Yerini Alan Gıda Vanilya Aromalı Süt Protein L-Carnitin CLA Prebiyotik Stevia Slim Active Kilo Verme Amaçlı Öğün Yerini Alan Gıda Vanilya Aromalı Süt Protein L-Carnitin CLA Prebiyotik Stevia V2 Slim Active Türk Gıda Kodeksi 2014/3 Tebliğ no’lu Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliğine Uygun Olarak Üretilmiştir. Programın hedefi; vücuttaki kas oranına zarar vermeden, diyete bağlı açlık ve halsizlik hissetmeksizin günlük aktivitelerinize devam ederek sağlıklı ideal kilonuza kavuşmaya yardımcı olabileceğimiz bir programdır. İçindekiler: Maltodekstrin, Süt proteini, İnulin, Bitkisel yağ tozu, Vanilya aroma vericisi (%6), Renklendirici: Kırmızıpancar tozu, Potasyum karbonat, Konjuge linoleik asit (CLA), L-Karnitin Tatlandırıcı: Steviol glikozitler, Demir fumarat, DL alfa tokoferil asetat, L-askorbik asit, Çinko sülfat, Nikotinamid, Bakır sülfat, D-pantotenat kalsiyum, Retinil palmitat, Piridoksin hidroklorür, Kolekalsiferol, Tiamin hidroklorür, Pteroilmonoglutamik asit, Sodyum selenit. Slim Active Kilo Kontrol Sitemi Slim Active Türk Gıda Kodeksi 2014/3 Tebliğ no’lu Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliğine Uygun Olarak Üretilmiştir. Kilo kontrolü için öğün yerini alır. Ürünümüzü Farklı Kılan Özellikleri • Süt proteinli • L-Carnitinli • CLA+Prebiyotik li • Lif kaynağı • Vitamin ve Minarel deposu • Doğal tatlandırıcı Stevia bitkisinin kullanılmasıdır. Slim Active Kilo Kontrol Sistemi Kullanımı: (Diyetin başarısı için ilk 2 gün çok önemlidir) Slim Active Kilo Kontrol Sistemi, 2 günlük BAŞLANGIÇ ve 5 günlük DEVAM ürünlerinden oluşan toplam 20 öğünlük kullanım için hazırlanmış ve günlük beslenmemizde öğün yerini alması için formüle edilmiştir. Slim Active Kilo Kontrol Sistemi İçeriği 10 adet kullanıma hazır başlangıç ürününü günde 5 kez 2 gün, 21 adet devam ürünü ise kilo durumunuza göre günde 1 veya 2 kez kullanmanız gerekmektedir. Ürünlerini yarım yağlı süt veya yarım yağlı yoğurt ile tüketebilirsiniz. Hazırlama Şekli: 1 porsiyon için 20 gr. ürün (1 ölçek), 300 ml yarım yağlı süt veya yoğurt ile kuvvetlice, kapalı temiz bir şişe içerisinde veya shaker ile sallamak suretiyle çalkalanır. Kullanım Bilgileri: Hazırlama tavsiyelerine dikkat ediniz. Devam Dozu Günlük 2 öğünü kahvaltıdan sonra en az 5 saat arayla tüketiniz. Sıvı ihtiyacını karşılamak için günde ilaveten 2-3 litre su, şekersiz çay veya az kalorili içecekler içilmelidir. Yalnızca enerjisi kısıtlanmış diyetlerin bir parçası olarak kullanıldığında yararlıdır ve diğer gıda maddeleri de bu diyetin gerekli bir parçası olarak ürün ile birlikte kullanılmalıdır. Not: Diyete yeni başlayanlar için, Başlangıç Dozu: 2 gün x 5 ögün olarak formülüze edilmiştir.200 ml. (mililitre) az yağlı (%1.5) süt ile günde 3 saat ara ile 5 defa alınacaktır. Bu ürün iki gün kullanılacaktır. Ayrıca bu süre içerisinde günlük 2-3 litre su içilmesi sağlıklı bir diyet için çok önemlidir.
Lif (g) 10 gr
Magnezyum (mg) %BRD %10
Manganez (mg) %BRD %1
Manganez (mg) 1 mg
Menşe Türkiye
Miktar 1
Muhafaza Şartları Serin ve kuru bir kapalı ortamda muhafaza ediniz.
Potasyum (mg) 294 mg
Protein (g) %RA %25
Selenyum (µg) %BRD %11
Son Kullanma Tarihi 2023
Süzme Ağırlık 420 gr
Tatlandırıcı içerir Evet
Tekli Doymamış Yağ (g) 10 gr
Vitamin A (µg) %BRD %26
Vitamin B6 (mg) %BRD %1
Vitamin C (mg) %BRD %13
Vitamin D (µg) 10 µg
Vitamin E (mg) 16 mg
Yağ (g) 1 gr
Yüksek miktarda kafein içerir. Çocuklar, hamile ya da emziren kadınlar için tavsiye edilmez Evet
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000AZ3H8
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön