2000
150
 • ÇÖZÜM DEĞİL DİKKAT
  (08.05.2017)

  İnanın horlamaya çözüm değil 1-ağızda kocaman bir şeyle uyumaya alışmak gerçekten imkansız 2-agzınız cihaz olsada olmasada zaten açık ve ağız dil damak gırtlak hepsi kurumuş bitmiş bir şekilde kalkıyorsunuz.olmasada böyleydi zaten. 3-birinci derecede hiçbir faydası yok ama çene hafif kaymış bir şekilde kalktım.2 3 4 5 derecede çenenin dağılacağını şeklinin bozulacağını tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok..Horlayayım daha iyi diyorsunuz. 4- bir umut deyip aldım ama emin olun para çöpe gidiyor keşke geri verebilsem. 5-burun eğriliğim gitti burun etlerim küçültüldü sinüsler açıldığı halde horlamam gitmedi emin olun bu cihaz çözüm değil.sevgilerimle.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (0)

 • İki Yıldız
  (03.04.2017)

  Ürün horlamamı engelledi. Ancak 1.) Gece defalarca uyanıyorum. 2.) Sabah dişlerimde sızıyla kalkıyorum. 3.) Alt dişlerim hafif ileri doğru, üst dişlerim de hafif geriye doğru yön değiştiriyor. Gün içinde çenemi kapattığımda üst ve alt dişlerimin birbirine değdiği yerler değişti. Daha iki haftadır kullanıyorum. İleride çenemi nasıl etkileyecek, bilemiyorum. Kullanmasam gece horluyorum, kullansam yukarıdaki handikaplar var. Ne yapsam bilemedim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (12.01.2017)

  Ürünün çok faydasını gördüm teşekkürler

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (7)

 • Diş Hekimiyim
  (20.12.2016)

  Diş Hekimi kontrolünde hastaya özel hazirlanabiliyor ve hekim kontrolunde daha iyi sonuç alınır.Bu tarz ürunler standart ölçülerde olması dezavantaj ama fiyat uygunluğu açısından avantajı var. Ürunun mantığı anlatilmis ve doğru "uyguladim olmadı faydasini göremedim " diye yorum yazanlarınki saniyorumki kullanıcı hatası veya ağız yapısının standart bir ürün yerine kişiye özel uretilmesi gerektiğindendir. Düzgün uygulaması olduğunda ve hekim kontrolunde en ideali

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (5)

 • Kullanmak çok zor
  (20.12.2016)

  Ürün işe yarıyor horlamayı kesiyor Fakat ona alışmak zor onunla durmak zor uykuya dalmak zor. Boğaz da dudakta kuruluğa neden oluyor Kalktığında boğazlar acıyor Pişman oldum aldığıma iade de olmuyo

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (0)

 • Kurtuluş...
  (23.01.2016)

  Horlama yıllardır büyük sorunumdu aslında benim değil eşimin büyük sorunuydu benim yüzümden uykusuz geceler geçiriyordu aklımda bir sürü Soru işareti ile bu ürünü sipariş ettim ama aldığım sonuç üç gün içerisinde mükemmel horlamam tamamen durdu sabah daha rahat uyanıyorum kesinlikle düşünen insanlara karar verememiş olanlara tavsiye ediyorum bir iki gün alışmak için sabır gerekiyor bir de ürünü şekillendirmek için 70 ° yerine daha sıcak su tavsiye ediyorum bence alın.

  EYÜP - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (6)

 • kullanana faydalı
  (20.01.2016)

  1haftayı geçti ,basit uygulaması dişinizde eyrilik çok yoksa kullanımı kolay faydalı bir ürün dişleri biraz zorluyor ama alışılmayacak kadar kötü değil.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (5)

 • işe yarıyor
  (18.01.2016)

  Bir aydır kullanıyorum. İlk bir hafta ön dişlerim öğlene kadar sızladı. Alt çene uyurken geriye kaçmaya çalışırken tüm yük alt ve üst ön dişlere biniyor. Bir haftanın sonunda sızlama bitti. Şu anda sıkıntısız kullanıyorum. Kullanımda en çok rahatsız eden, uykuya dalana kadar yutkunamamak. Uyuduktan sonra farketmiyorum bile. Ben memnunum. Alışmakta illa ki zorlanılacaktır ama alıştıktan sonra uykunuz daha dinlendirici oluyor. Gün içerisinde kafamı dayadığım yerde uyuyakalırdım ama bu üründen sonra uyuklamalarım bitti.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (3)

 • İşe yarıyor ama...
  (13.01.2016)

  Öncelikle horlama sebebiniz gırtlak kısmından veya dil kökünden kaynaklı ise işe yaradığını söylemeliyim. Horlamayı kesiyor. Ancak alışmanız zaman alacaktır. Sabırla 1 hafta -10 gün kullanmanızı öneririm. Bu sürede diş etlerinde kanama, ağrı yapabiliyor çünkü malzemesi çok yumuşak bir madde değil. Alışabilirseniz iyi sonuç alırsınız. Bence denemeye değer...

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • bi deneyin
  (22.10.2015)

  büyük bir umut ile aldım. ilk gece acıdan uyuyamadım. ertesi gün çene ağrısı saatlerce geçmedi. diş eti kanamsı da oldu tabi. tam dişlere oturmadı. sonraki günler daha da kolay oturmaya başladı. eskisi gibi acı hissetmedim ama horlama da hiçbir azalma olmadı. iade ettim para mı geri verdiler. denedim olmadı belki sizde olur

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (0)

 • Ağızda tutabilen için çok iyi
  (10.02.2015)

  En başta belirteyim, gerçekten de horlamayı kesiyor ya da minimuma indiriyor. Fakat gece boyunca ağızda tutmayı başarmak bana göre imkansız. Ben 1-2 kere taktım, sabah yerde ya da yatağın içinde buldum. Ayrıca bu ürün ağıza takılıyken, ağzım açık kalıyordu ve horlama da olmadığından, sürekli ağzımdan nefes alıyordum. Bunu sabah kalkınca boğazımı şişmiş ağzımı kurumuş görünce anladım. Ayrıca fiyatı maliyetinin çok üzerinde gibi gözüküyor.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (0)

 • Zor kullanımlı ancak yararlı...
  (01.12.2014)

  Kullanımı çok zor. Akşam taktığım zaman diş etlerim acıyor. Bir şekilde ağzınızda olduğunu unutmalısınız. Bu da imkansız. Sonuç olarak eşim horlamamın kesildiğini söylüyor. Bu sonuç benim için yeterli.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (3)

 • kesinlikle fayda sağlıyor
  (22.12.2010)

  Bu ürünü satın aldım oldukça fazla bir horlamam vardı. Horlamayı çoğu zaman katlanılabilir bir seviyeye çekti. Üründen çok memmunum. Ancak zaman içinde formunu kaybediyor. Tekrar şekillendirildiğinde etkinliğini tekrar kazanıyor. Verdiğiniz paraya kesinlikle deger.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (5)

 • Kesinlikle işe yarıyor
  (07.10.2010)

  Horlama probleminiz varsa bu ürünü düşünmeden alın. Benim ileri derecede horlama sorunum vardı. Bu ürün sayesinde artık horlamıyorum ve sabahları artık daha dinlenmiş, daha dinç uyanıyorum. İthal ürün olduğu için fiyatı biraz pahalı ama buna değer. Birkaç kullanımdan sonra alışıyorsunuz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (5)

 • bu şey bir mucize
  (10.09.2010)

  İnanın bu yorumu yapmak için 3 ay bekledim.acaba bu işte bir yanlışlık mı var diye.fakat doğru idi.Kendimi bildim bileli horlardım hatta horlama değil acayip bir ses boğuluyormuş gibi çıkardığımı söylerlerdi.öğrencilik hayatım ve evliliğim bu vakte kadar kabus gibi geçmişti bu horlama illeti yüzünden.bir çok ameliyat geçiridim.deviasyon, radyo frekans, dil kökü, küçük dil ne varsa aldırdım. dünyanın parasını harcadım.ama birgün bu ürünü farkettim.daha önce onlarca yöntem denemiş ve başarısız olmuş biri olarak bu ürünüde karamsarlıkla ve fakat bir umutla aldım.inanılmaz mucize gerçekleşti.ilk geceden itibaren etkisini gösterdi.çenem geride olduğu için onu birkaç milim öne çekmek bu alet sayesinde mümkün oldu ve sorunlarım son buldu.3 aydır kullanıyorum o kadar memnunumki.problemi çenesinin geride olmasından kaynaklanan horlamaya sahip kişilerin kullanmasını kesinlikle öneririm.teşekkürler hepsiburda.

  KIZILTEPE - Mardin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (9)

 • horluyorsan mecbur takacaksın
  (07.05.2010)

  yıllardan berı horluyorum horlamayı kesmek ıcın bıkac yontem denedım burna takılan mıknatıslardan radyo frekans tedavısı(acıdan yarıda bıraktım)sıgarayı bıraktım kılom bıraz fazla spor yapıyorum ama kesemıyorum bu aletı takmak okadar zorkı uyumak nerdeyse ımkansız ama mecbur uyuyorsun yaklasık 1 hafta taktım ınsanın dısıne tam oturmuyo 4 saat sonra falan uyandıgımda azımda olmuyor genelde yatagın ıcıne dusmus oluyor ama esım onu taktıgımda horlamadıgımı soyluyor bunu bugun bende hıssettım gece yatarken takmadım sabah bogazlarım sankı parcalanmıs gıbıydı bence denemeye deger benım uykum cok agır oldugu ıcın takıp uyuyorum ALLAH TUM HORLAYANLARA ACIL SIFA VERSIM ben boyle ıllet hastalık gormedım artık uyumaktan tıksınıyorum

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (31) Hayır (1)

 • Denemeye değer...
  (07.04.2010)

  30 yıldır horluyorum. Burun ameliyatı olup, sonrasında damağıma radyofrekans uygulattım ama sorunumu çözemedim. Bu ürünü alıp kullandıktan sonra (alışmak biraz zor olsa da) horlamam sona erdi. Şimdi; horlamaktan sa ağzımda yabancı bir cisimle uyumayı tercih ediyorum. Mutluyum...

  MERKEZ - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (6)

 • Oldukça memnunum
  (07.02.2010)

  Tereddütlü aldım. Aslında alışmak zor..2 hafta sürdü alışmam ama problemim o kadar büyük ki alışmaktan başka çarem olmadığı için dayandım. Şu an rahat kullanıyorum vede problemim oldukça azaldı.Fiyatıda dişçilerde yapılana göre oldukça ehven.

  ARNAVUTKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (2)

 • Çok iyi bir çözüm
  (02.12.2009)

  Kesinlikle öneriyorum, protezi kullandığımda kesinlikle horlamayı kesti. 5 aydır kullanıyorum, çok memnunum. 2-3 kullanımdan sonra iyice alıştım, rahatsızlık vermiyor. Çözümün bu kadar kolay olabileceğini tahmin etmezdim.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (3)

 • Başarılı bir ürün....
  (08.06.2009)

  Ağız protezine alışmak genel olarak vakit alıyor.Dişçiye yaptırırsanız hem çok pahalı, hemde yapıldıktan sonra ayarıyla oynayamıyorsunuz. Ancak bu İngiliz malı protezde 5 değişik ayar seviyesi var. Buda kademeli olarak alışmanıza yardımcı. Ama bunu sevdim, umarım uzun süre dayanır.Ürünün dayanıklılığı hakkındaki yorumu ilerleyen zamanda yapacağım..

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (5)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN