ARA
Loading interface...
Loading interface...
Sony
Sony 65XF9005BAEP 65" 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Sony 65XF9005BAEP 65" 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Sony
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
Sony 65XF9005BAEP 65" 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

* 40 inç ve üstü televizyonlarda, yetkili servis tarafından kurulum yapılması gerekmektedir.
* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
* 40 inç altı televizyonlarda ise kurulum gerekmemektedir.

Görüntü teknolojilerinde güçlü ve yenilikçi çözümlerle fark yaratan Sony, 65 inçlik geniş görüş açısı ve 4K HDR çözünürlük kalitesiyle TV deneyimlerine yeni bir boyut kazandırıyor. Etkileyici detay başarısı ve her koşulda çarpıcı sahne deneyimleri için geliştirilen görüntü çözümleri, gerçek sinema deneyimini evlere taşıyor. Daha fazla eğlence için güçlü Smart TV desteği ve bağlantı seçenekleriyle zenginleştirilen Sony 65XF9005BAEP 65 inç 4K HDR Televizyon, daha fazla eğlence için yenilikçi çözümler sağlıyor. 

Yenilikçi Çözümlerle Üst Düzey Deneyimler

 • Gerçeğe her zaman olduğundan daha yakın sonuçlar sağlayan 4K çözünürlük teknolojisi, 4K HDR desteği ile çok daha göz alıcı sahneler ve sonuçlar sağlıyor.
 • Yaşamın tüm renklerini daha canlı detaylarla yansıtmak için geliştirilen TRILUMINOS™ Ekran teknolojisi, geniş renk gamıyla etkileyici ton geçişleri sağlıyor. 
 • Sahne içeriğinde yer alan tüm nesneleri tek tek ele alarak optimum performans ve sahne kompozisyonu için geliştirilen Object-based HDR remaster teknolojisi, gerçeğe çok daha yakın derinlik ve doku etkisi sağlıyor. 
 • Yüksek hızdaki sahneler de minimum veri kaybı ve göz alıcı detay performansı için tasarlanan X-Motion Clarity teknolojisi, aksiyon ve heyecanı üst düzeye taşıyor. 
 • Daha çarpıcı siyahlar ve göz alıcı renkler için geliştirilen X-tended Dynamic Range™ PRO teknolojisi, sahne geçişlerinde çok daha güçlü renk performansı sağlıyor. 
 • Dış kaynaklardan aktarılan daha düşük standartlardaki görsel verileri 4K HDR kalitesine yükselten X-tended Dynamic Range™ PRO teknolojisi, her koşulda üst düzey deneyimlere olanak tanıyor.
 • ClearAudio+ ve Clear Phase ses teknolojileri sayesinde hatalardan arındırılmış yüksek frekanslı ses performansıyla çok daha doğal ve güçlü ses deneyimlerine olanak tanıyor. 
 • Görüntü ve ses performansı arasında başarılı bir senkronizasyon sağlayan Sinematik S-Force Front Surround teknolojisi, sol ve sağ hoparlörler arasında etkileyici bir surround etkisi ve sahnelerle tam uyumlu ses performansı sağlıyor. 
 • Geniş bağlantı desteği sayesinde akıllı cihazlarla kolayca senkronize olurken oyun konsollarının etkileyici grafiklerini üst düzey gerçeklik etkisiyle görselleştirmeyi başarıyor. 
 • 4 çekirdekli işlemciden güç alan Smart TV özellikleri, daha fazla içerik ve uygulamaya her zaman olduğundan daha hızlı geçişlerle erişim sağlıyor. 
 • 4 adet HDMI ve 3 adet USB bağlantı girişiyle çoklu bağlantılara olanak tanıyor. 

Yeni Nesil Gerçeklikle Daha Canlı Sonuçlar

Görüntü kalitesinde üst düzey sonuçlar ve göz alıcı detaylar için geliştirilen Sony görüntü çözümleri, TV deneyimlerine yeni bir perspektif kazandırıyor. Günün her saatinde ideal parlaklık ve güçlü renk vurgusu sağlayan yenilikçi çözümler, 65 inçlik geniş görüş açısında gerçek sinema deneyimlerine olanak tanıyor. Her pikselde daha çarpıcı detay performansı ve her zaman olduğundan daha doğal sahnelerle zenginleşen Sony 4K HDR Televizyon performansı, yüksek beklentilere güçlü bir seçenek sunuyor. Bulunduğu mekanın havasını değiştiren modern tasarımı ve kablo kirliliğne son veren bağlantı desteği, dilediğiniz yerde 360 derecelik kullanım açısı sağlıyor. 4 kenardan inceltilmiş LED panel desteği ve görsel içerikleri 4K HDR kalitesine yükselten güçlü işlemci desteği, geleceğin görüntü teknolojisini bugüne taşıyor. 

 • Ekran Boyutu: 65 inç
 • Ekran Tipi: LED 
 • Çözünürlük: 4K Ultra HD (3840 x 2160) 
 • Smart TV: Var
 • Wi-Fi: Var 
 • Ethernet: Var

Daha Fazla Eğlence İçin Güçlü Smart TV

Görüntü ve ses performansında üst düzey sonuçlar için gelecekten ilham alan Sony teknoloji fikirleri, performans ve eğlenceyi başarıyla sentezliyor. Gücünü 4 çekirdekli işlemciden alan Sony 65XF9005BAEP 65 inç 4K HDR Televizyon, yüksek bağlantı hızı ve zengin içerikli uygulama mağazalarıyla daha eğlenceli bir TV deneyimine kapı aralıyor. Arttırılmış gerçeklik etkisiyle çarpıcı sonuçlara olanak tanıyan 4K HDR teknolojisi, konsol oyunlarının güçlü grafiklerine etkileyici bir gerçeklik etkisi kazandırıyor. Dünyaya yeniden göz atmak ve heyecanı derinden yaşamak için güçlü görüntü çözümleriyle zenginleştirilen 65 inç Sony 4K Televizyon, sınırlara meydan okuyanlar için yüksek performans desteği sunuyor.

 


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön