Sony Mdr Ex650ap Pirinç Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Yorumları

(21 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Mikrofonu çok kötü
  (03.05.2018)

  Mikrofonda sıkıntı var ve neden bilmiyorum takınca arada bir Siri açılıyor.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (15.04.2018)

  muhteşem ürün. tartışmasız, harika bir fiyat performans ürünü.

  Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (17.03.2018)

  malzeme kalitesi iyi , deformasyona dayanıklı ama 3 yıl önce aldığım telefonla (sony telefon) gelen kulaklıktan daha kötü ses kalitesi , neyazık ki o model satışta değil yani kafanızda canladırma adına; 3 yıl önce aldığım ürünü arıyorum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • Fiyatına göre kaliteli
  (13.03.2018)

  Klasik kulaklık yorumlarında hep görülen "bass ağırlıklı müzik dinliyorsanız alabilirsiniz" tarzı yorumlar varken ben de şunları söylemek isterim: Hangi tür olursa olsun eğer kulaklıkla müzik dinliyorsanız ilk bakılması gereken taraf tiz tarafıdır, çünkü bass hacim işidir 12mmlik sürücüyle en fazla ne kadar bass alabilirsin ki zaten? Bu yüzden bu tarz kulaklıkların ilk önceliği daima tiz olmalıdır ve bu kulaklık tiz konusunda oldukça başarısız. Basslar çok derin değil ancak tatmin edici düzeyde midler de öyle. Bu fiyat skalasına bakılınca tek artı yön kulaklık beraber gelen taşıma kabı. Bunun dışında hiçbir tercih edilebilirliği yok. Bütçe bu civardaysa zaten alacağın kalite de bellidir. Zaten gerçek müzik dinleyicisi bu fiyatlarda bir şeyler aramazlar. DAC nedir amphi nedir bilmeyen standart müzik dinleyicisinin rahatlıkla beğenebileceği kulaklık.

  - Giresun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Beklentilerimin üstünde
  (05.03.2018)

  1 aydan fazla bir süredir kullanıyorum. Çok profesyonel müzik kulağı olan biris değilim, sıradan bir tecrübem var. Ancak şunu net olarak söyleyebilirim eski kulaklığım telefonum ile gelen sony kulaklıktı ve bu kesinlikle çok daha iyi. Baslar ve tizler kesinlikle çok daha iyi. Sizde çok para vermeden, ama tefonunuz ile müzik dinlemek için biraz kaliteli birşeyler arıyorsanız bence çekinmeden alabilirsiniz.

  ULUDERE - Şırnak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (27.02.2018)

  bir çok kaliteli kulaklık kullanmış biri olarak gayet başarılı bir kulaklık. sesleri en ince detayına kadar duyabiliyorsunuz. izolasyon gayet başarılı takınca dışarıyla bağlantınız kesiliyor. bu fiyata bu kalite gayet başarılı.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • güzel
  (26.01.2018)

  Doların ne kadar yükseldigini hatırlatan ürün. Bu fiyata stüdyo kalitesi kulaklık alınırdı. Sanırım bu zamanda fiyatı iyi

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (16.01.2018)

  Ben hali hazırda bir beats mixr kullanicisiyim ama kulak içi kulaklik ihtiyacım olduğu için bu kulaklığı aldim ve size şunu söyleyebilirim bu kulaklik beats mixr ' a göre fiyat/performans olarak çook daha iyi bir kulaklik ve oldukça ergonomik . Eğer 100 tl ayirabilirseniz almanızı öneririm.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • İĞRENÇ ÖTESİ
  (08.01.2018)

  Yorumlara aldanmayın. Berbat bi kulaklık yüksek seste cızırtılar gelmeye başlıyor. İpod shuffle ile dinledim inanılmaz berbat. Pişman oldum açık ve net. Yorumlara bakınca acaba ben çakmasınımı aldım dedim ama bende buradan aldım. İğrenç ötesi bir ses boğuk geliyor

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (16)

 • Hayal kırıklığı
  (05.01.2018)

  Yorumlara bakarak almıştım ama beğenmedim, baslar iyi değil, ses çok dağınık geliyor, memnun değilim, bu paranın kulaklığı değil.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (10)

 • Dört Yıldız
  (04.01.2018)

  2 gündür kullanıyorum. İlk deneyimlerime göre bu fiyat aralığındaki diğer kulaklılara göre daha iyi bir kulaklık. Kozmetik olarak hoş bir görünümü de var. Tek beğenmediğim tarafı bu benimle de alakalı olabilir ama kulaklık bir süre sonra kulağımı acıtıyor. Onun dışında ses ve bas olarak iyi bir kulaklık. Tercih edilebilir.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • fiyat bandında kalitesi çok iyi
  (04.01.2018)

  ürün kaliteli satıcı kaliteli. sesler çok net ve baslar yoğun hissediliyor. yalıtım başarılı. kablosu değişik dolaşmaya müsait ama sağlam. konuşma sırasında kerşıdan sesler net geliyor.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Beklentileri fazlasıyla karşılar nitelikte
  (31.12.2017)

  Ürünü 2 haftadır kullanıyorum. Basslar'ı daha önce hissedemediğiniz kadar hissedebileceksiniz. Çok güçlü ve derin basslara sahip. Tizler bu kadar güçlü bassları kaldıramaz gibi düşünülebilir ama ben bir sıkıntı yaşamadım. Bassların gerisinde kalmıyor. Tasarım, rahatlık kulaktan düşmeme ve izolasyon bakımından da fiyatının üstünde bir performans veriyor. Sesi yüksek. Kablo ince ama sağlam. Dışarıdaki olumsuz yorumlara aldanmayın çünkü bu kulaklık amatör ve ben gibi orta düzey dinleyicileri son derece tatmin edebilir. Müziğin kalitesine göre kulakta bıraktığı doygunluk değişecektir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Gerçekten kaliteli
  (29.12.2017)

  Bende herkes gibi yorumlara bakarak aldım, bass tiz mid güzel yalnız ürünün orjinalliği şüpheli ben satıcı mobilnet ten gri 100 TL ye aldım müşteri memnuniyeti ön planda ürün Thailand üretimi kutu ve kullanım klavuzu çince içinden 4 adet kulaklık ucu, kablo toplama aparatı ve kulaklık çantası çıkıyor genel olarak güzel ve kaliteli çok profesiyonel bir sesi var (bugüne kadar çok kulaklık değiştirmiş biri olarak yazıyorum) son olarak yorumlarda da söylendiği gibi dış dünya ile bağlantıyı çok iyi kesip ayrıca kulağada çok iyi oturuyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Fiyatında en iyisi
  (26.12.2017)

  Yorumlara bakarak aldım ve şu ana kadar aldığım en güzel kulaklık. Ses yalıtımı doğru ucu kullandığınız zaman çok başarılı iş çıkarıyor. Son ses bile dinleseniz dışarıya ne ses veriyor, ne de ses alıyorsunuz ayrıca boyutu sizi yanıltmasın boyutuna göre gerçekten çok hafif önceden kullandığım stok samsung kulaklığından daha da hafif boyutuyla kıyaslarsak. Kablosu ve jakının sağlamlığı ve kalitesi gerçekten o 100 tl yi hakediyor. 4 gündür kullanıyorum ve bu ana kadar kötü bir yanını görmedim ve çoğu müzik türünde başarılı iş çıkardı. Ne baslarda çatlama sesi duydum, ne de tizlerde sıkıntı. Midler de bana göre gayet başarılı iş çıkarıyor ve ekolayzır kullanınca tepkisi gerçekten daha da güzelleşiyor. Sürücüsünün boyutu sayesinde gerçekten çok detaylı ses alabiliyorsunuz ve sesleri çok güzel ayırıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Sony
  (23.12.2017)

  Tereddüd ederek vermis olduğum siparis elime ulaştıktan sonra yerini zevkle müzik dinledigim doğru bir karara dönüştü. Ses yalıtımı, izalasyon, bass, tiz ve malzeme kalitesi mükemmel fiyatina göre kesinlikle tavsiye edebilirim daha önce jbl philips ve samsung'un farkli modellerini kullanmis bir müzik sever olarak. Satıcı ve Hepsiburada ya tesekkür ederim.hizli ve güvenli alışveriş icin

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • bu fiyata daha iyisini bulamazsınız.
  (20.12.2017)

  kulaklık fiyatına göre muazzam derecede iyi ben 100 TL'ye aldım detaylara girmeye gerek yok diğer yorumlara katılıyorum müthiş bir kulaklık. Tek kafama takılan dayanıklılığı olacak, aldıktan 2 gün sonra yazıyorun bu yorumu. kablo biraz ince ama Sony dayanıklı malzemeden yapılmıştır diyor, göreceğiz...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • SONY kalitesi
  (16.12.2017)

  malzeme ve ses kalitesi fevkaladenin fevkinde umarım uzun ömürlü olur

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • üç aydır kullanıyorum
  (14.05.2017)

  üç aydır kullanıyorum gayet güzel ve başarılı bir kulaklık.Telefonların yanında verilen standart kulaklıklardan kat be kat kaliteli sesi var. Dış sesi tamamen önlüyor ve benim gibi dikkatsiz bir yaya iseniz ya tek kulağı takmayacak ya da daha çok etrafınıza bakarak yürümeniz gerekecek çünkü gerçekten duymazsınız dış sesleri.Kulağınızın büyüklüğüne göre 4 farklı uçları var ve kullanışlı. Ben kulağıma uygun olanı taktım fabrika çıkışı takılı olan M büyüklükteki kulağımı acıtmıştı. Telefona taktığınız anda standart arama açma kapama ok google çalıştırna kullanılabilir durumda üzerinde ses açıp kapama tuşu yok. Kendine özel programı sayesinde müzik dinlerken şarkı değiştirme mümkün ama kullandığınız müzik programına göre geçişler uzun olabiliyor.Örneğin spotify da sıradaki şarkıya anında geçerken telefonun kendi müzik oynatıcısında uzun bir bekleyiş olabiliyor.Telefonum android ios kullanımı hakkında bilgim yokBen çok beğendim ve bir kulaklık alacaksanız mutlaka tavsiye ederim.

  BULANCAK - Giresun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (3)

 • Dört Yıldız
  (02.01.2017)

  ürün 3 gün önce elime ulaştı ses kalitesi güzel kulaklık fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor tek sıkıntısı kablosu sağlam ama çabuk karışıyor. onun dışında düşünmeden alınabilir pişman olmazsınız. kaliteli malzemesi var.

  KARABAĞLAR - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (5)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN