Oto teybi, otomobilinizin en önemli aksesuarlarından biridir. Her yolculuğunuzda mutlaka sizinle olacak; sıkışık trafikte, uzun yollarda, yoğun gişelerde can sıkıntınızı giderecek, sizi zaman zaman en neşeli anlara zaman zaman da hüzünlü anılara taşıyacak sadık bir yol arkadaşıdır.

Sony Oto Teyp

Sony Oto Teyp, müzik çaların, otomobilinizin içindeki en önemli aksesuarlardan biri olduğu bilinciyle üretilmiş, sahibini asla yarı yolda bırakmayacak güvenilir bir üründür. Üstün teknolojisi, yüksek ses kalitesi, ekonomik fiyatları ve estetik tasarımlarıyla otomobilinize ve yolculuklarınıza renk katar.

Bir oto teybin size sunacağı en önemli fayda, aslında, güvenliktir. Çünkü bir sürücünün otomobilini kullanırken dikkat etmesi gereken yer, otomobilin içi değil dışıdır. Sürücü, otomobilin etrafında her an değişebilecek durumlara, yol koşullarına, araçlara, yayalara maksimum dikkat göstermelidir. Bu yüzden teybin sesini kısmak ya da yükseltmek gibi işlemleri, minimum sürede, gözünü yoldan ayırmadan yapabilmelidir. Sony Oto Teyp, üstün teknolojisiyle bu hassas problemin çözümünde size yardımcı olur. Otomatik Ses Yükseklik Ayarlayıcısı, ses düğmesine uzanmanıza bile gerek kalmadan konforlu bir şekilde müzik dinleyebilmenizi sağlar.

Araç içinde müzik dinlemek, eksiksiz bir keyif sunmalıdır. Bunun için de oto teybiniz mükemmel bir araç içi müzik atmosferi yaratmalıdır. Sony Oto Teybiniz; ekolayzırı, ayarlanabilir ses geçiş özelliği, gelişmiş ses onarım fonksiyonu, dinleyici pozisyonu kalibrasyonu gibi ayrıcalıklı işlevlerle bu müzik atmosferini size kusursuz olarak sunar.

Uzun yolculuklarda araç sürücüsünün en önemli sorunlarından biri de radyo sinyallerinin zayıf olduğu bölgelerde sık sık kesilen müzik keyfidir. Sony, bu sorunu da üstün teknolojisiyle giderir. Dijital netlik özelliği ve gelişmiş stereo kanal ayrıştırmasıyla sinyallerin zayıf olduğu bölgelerde bile doğal ve yeterli bir stereo ses kalitesi sağlar. Oto teybinde sadece radyo dinlemeyeceğiniz için teybinizin teknolojik altyapısının da gelişmiş seviyede olması gereklidir. Sony oto teybiniz, i-phone, i-pad, android cihazlar, walkman ve USB flash'la uyumlu yapısıyla istediğiniz müziği, istediğiniz anda kolayca ve keyifle dinleyebilmenize olanak tanır.

Sony Oto Teyp Fiyatları

Sony Oto Teyp fiyatları; istediğiniz modele, aradığınız ürün özelliklerine, ihtiyacınız olan aksesuarlara göre farklılık gösterebilir. Fakat geniş ürün gamına sahip Sony ürün listesinde her bütçeye, her ihtiyaca, her zevke uygun bir oto teybi mutlaka bulunur. Farklı model seçenekleri, fonksiyonellikleri, gelişmiş ve uyumlu teknolojileri, uygun fiyatları ve ürün çeşitliliğiyle Sony Oto Teyp CD VCD DVD MP3 Çalarlar, size seçim yaparken sundukları alternatiflerle karar aşamasında güçlü bir destek sağlayacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta, oto teybinizin ödediğiniz bedelin karşılığını eksiksiz vermesidir.

Oto teybini bir kere alıp tam almak, en doğrusudur. Kısa sürede arızalanan, yetersiz kapasitesiyle yakın zamanda değiştirmek zorunda kalacağınız, kalitesiz teknik aksama sahip bir teybin yenileme masrafları veya onarım harcamaları, bütçenizi iyi bir teybin bedelinden çok daha fazla sarsacaktır.

Sony Oto Teyp Yorumları

Sony Oto Teypleri hakkında yapılan yorumlar, sizi, alacağınız Sony ürünü hakkında daha fazla bilgilendirir ve oto teybinizi içiniz daha rahat şekilde almanıza zemin hazırlar. Sony'nin kalitesine sonsuz güvendiği ürünleri, müşteri memnuniyeti gözlemlerinde oldukça üst seviyededir. Sony Oto Teyp kullanıcılarının yorumlarına bakıldığında, Sony'nin kullanıcılarını büyük oranda tatmin ettiği görülür. Kullanıcı yorumlarında ağırlık, memnuniyet bildiren ve tavsiye türünden paylaşımlardadır.

Geri dönüşlerdeki beğeni ortalamasının yüksekliği, kullanıcılarının ürünü tavsiye etmeleri, ürün kalitesinin en büyük reklamı ve göstergesidir. Aldığı üründen memnun kalan kullanıcıların, yakınlarının ve çevrelerinin de aynı kalitede ürünler kullanmasını istemeleri, bir markanın alabileceği en büyük ödüldür. Sony Oto Teybi satın alan bütün Sony kullanıcılarının ürünlerinden memnuniyetle bahsetmeleri, Sony’nin büyük bir ciddiyetle yaklaştığı en önemli satış hedefidir.

Sony Oto Teyp-Oto Mp3 Çalar

13 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sony
  2. Piranha
  3. Jameson
  4. Kamosonic
  5. Pioneer
  6. Goldmaster
  7. Everton
  8. Alpine
  9. Roadstar
  10. Kawai
  11. Raymos
  12. Convex
  13. Mikado
  14. Kenwood
  15. Magicvoice
  16. Navitech
  17. Soundvox
  18. Harward
  19. JVC
  20. Nakamichi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Sony
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080
BAŞA DÖN