Soo Baby bebek arabası modelleri, ebeveynler için birçok kolaylık sağlarken, bebekler içinse rahat bir ortam sağlıyor. Oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilen Soo Baby bebek arabası modelleri, uzun süreli kullanımı da mümkün kılıyor. Farklı boyut ve renklerde tasarlanan bebek arabaları, her bebek için uygun hale geliyor. Bunun yanı sıra kolay taşınabilir olmaları sebebiyle ise her yerde kullanılabiliyor. Güvenlik açısından da oldukça gelişmiş olan bu ürünler ile bebeklerin daha güvenli yolculuklar yapması mümkün oluyor. Soo Baby bebek arabası modelleri; geniş ürün yelpazesi, farklı renk seçenekleri ve modelleriyle kullanıcılarını bekliyor. Oldukça korunaklı olan bu modeller ile bebekler daha güvenli bir şekilde taşınabiliyor.

Soo Baby Puset

Soo baby puset modelleri, güvenlik önlemleri, kolay taşınabilir olmaları ve farklı modelleriyle kullanıcılarını bekliyor. Oldukça kullanışlı olarak tasarlanan bebek arabaları, 6 aylıktan itibaren 3.5 yaşına kadar olan bebekler için uygun hale geliyor. Sekiz ile on kilogram arasında değişen ağırlıklara sahip olan Soo Baby bebek arabaları, ebeveynler için de birçok kolaylık sağlıyor. Hafif tasarımları sayesinde kolay bir biçimde taşınabilen ve katlanabilen bu modeller ile kullanıcılar diledikleri yere bebek arabalarını da getirebiliyor. Soo Baby pusetler, birbirinden farklı renk seçenekleriyle, her zevke hitap ediyor. Pratik tasarımları ile kullanıcılara birçok avantaj sunan bebek arabaları, özenle geliştirilen dayanıklı gövdeleriyle de kullanıcılarını memnun ediyor.

Altı aylıktan itibaren üç buçuk yaşına kadar olan bebekler için oldukça rahat olan Soo Baby bebek arabaları, kullanıcılarının tüm isteklerini karşılıyor. On ile on beş kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan bebek arabaları, hem bebeği hem de bebek malzemelerini kolaylıkla taşıyabiliyor. Kullanıcılar bu sayede hem yerden tasarruf ediyor hem de bebeklerinin ihtiyacı olan tüm malzemeleri yanlarında bulundurabiliyor. Bu sebepten dolayı, herhangi olumsuz bir durumda bebeğin tüm ihtiyaçları bebek arabasında bulunmuş oluyor. Çok amaçlı olarak kullanılan Soo Baby bebek araba modelleri, ebeveynler için birçok kolaylık sunmuş oluyor. Bu sayede, hem bebeklerinin hem de kendilerinin konforunu düşünen kullanıcılar için vazgeçilmez bir eşya haline geliyor.

Soo Baby bebek arabası fiyatları ve performanslarıyla da kullanıcılarını memnun ediyor. Farklı renkleri, boyutları ve pratik kullanım olanaklarının yanı sıra üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun süreli kullanımı da mümkün kılıyor. Oldukça dayanıklı olan tekerlekleri sayesinde her zeminde kolayca ilerleyebilen Soo Baby bebek arabası, 360 derece dönebilen bu tekerlekler sayesinde oldukça verimli bir hale geliyor. Bu sayede ebeveynler içinde oldukça kolay bir kullanıma sahip hale geliyor. Ani gelişen bir durumda, hızlı ve kolay bir biçimde istenilen yöne doğru dönebilen bu tekerlekler, güvenlik açısından da oldukça önemli bir yere sahip olmuş oluyor. Soo Baby bebek arabaları, tüm bu özellikleri ile kullanıcılarını memnun ediyor.

Soo Baby bebek arabası modelleri, kaliteli malzemeleri, farklı renk seçenekleri ve rahat kullanımlarının yanı sıra birçok farklı özelliğiyle de bebeklerin konforunun artmasını sağlıyor. Modellerin üzerinde bulunan tente sayesinde güneşli havalarda bebekler gölgede kalmış oluyor ve zararlı ışınlardan korunmuş oluyor. Bunun yanı sıra, yağmurlu havalarda da kullanılan bu tente sayesinde bebekler ıslanmamış oluyor. Ayarlanabilen sapı sayesinde ise ebeveynler için kolay bir kullanıma sahip oluyor. Ayrıca, tam yatırılabilir koltuk üniteleri sayesinde bebeklerin konforunun artmasını sağlıyor. Bu özellik, bebekler uyurken oldukça verimli oluyor. Beş noktalı kemerler ile de güvenliği maksimum seviyeye taşıyan Soo Baby bebek arabası modelleri, tüm bu özellikleri ile kullanıcılarını bekliyor.

Soo Baby Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Soo Baby
  2. Baby2go
  3. Quinny
  4. Chicco
  5. Sunny Baby
  6. BabyHope
  7. PREGO
  8. Peg Perego
  9. Beneto
  10. Pierre Cardin
  11. Kraft
  12. Maxi-Cosi
  13. Chipolino
  14. Mamas & Papas
  15. Lorelli
  16. Crystal Baby
  17. Hattrick Baby
  18. Bugaboo
  19. Casual
  20. Kanz
  21. Mima
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Satıcı
 • Marka Soo Baby

Bebek Arabası ve Aksesuarı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483639/305668
BAŞA DÖN