Spor Terlik

Spor terliği çeşitleri; kadın, erkek ve çocuklar tarafından plajda, havuzda, fitness salonundaki bazı etkinliklerde, tercihe bağlı olarak bahçede, sokakta, evde ve daha birçok yerde kullanılan rahat ve kullanışlı ürünlerden oluşur. Spor terlikleri kapalı ve açık burunlu modeller, parmak arası terlikler, tek banlı çeşitler, çift bantlılar ve benzeri birçok çeşide ayrılır. Ayağınızın anatomik yapısına uygun olarak tasarlanan spor terliklerin rahatlığınıza yönelik birçok fonksiyonu bulunur.

Parmak Arası Terlik Modelleriyle Büyük Rahatlık

Parmak arası terlik modelleri uzun yıllardır plaj ve deniz denildiğinde el çantasına ilk konulan ürünlerden biridir. Son senelerde kullanımı genişleyen ve sokak modasının bir parçası haline gelen parmak arası terliklerin onlarca çeşidi bulunur. Çoğunlukla PVC ya da tekstil ürününden bantları ve kauçuk tabanların kullanıldığı ürünlerin onlarca rengi ve dizaynı markaların seçkisinde yer alır. Erkek, kadın, unisex ve çocuk modellerinin yer aldığı koleksiyonlarda maskülen çizgilere sahip çok sayıda tasarımın yanı sıra kadınlar için üretilmiş çiçekli, kelebekli, desenli tasarımlar da bulunur.

Çocuklara sunulan spor terlikler ise oldukça renkli, cıvıl cıvıl ne neşeli tasarımlarıyla ön planda. Özellikle sevdikleri çizgi film kahramanlarının ve hikaye karakterlerinin yer aldığı terlikler çocukların favorisi durumunda. Kişiler parmak arası terlikleri ya aylarında mayolarla, şortlarla, bermudalarla, elbiselerle, eteklerle beraber hemen hemen her ortamda kullanır. Hatta yaz düğünlerinde ve etkinliklerinde belli bir saatten gece kıyafetlerinin altına birçok kişi parmak arası terliklerini giyerek geceye devam eder. 

Bantlı Terliklerle Klasik Duruş 

Ne olursa olsun klasik giyim anlayışından vazgeçmeyen kişiler spor terlik seçiminde de yolundan şaşamayarak tek bantlı ya da çift bantlı seçeneklere yönelir. Evde, bahçede, terasta, plajda, saunada, kapalı ve açık havuzda kullanılabilen bantlı terliklerin tek kalın bantlı modelleri, çift banlı çeşitleri, çapraz bantlı olanlar ve daha birçok çeşidi bulunur. Markaların bantlı terliklerinde üst bant ayağı tahriş etmeyen, saran ama sıkmayan tasarımlardan oluşur. Bantlı terliklerin çok çeşitli materyal ve kumaşlar kullanılarak tasarlanmış modellerinin düz renk, çift renk bloklu, çok renkli, desenli, nubuk, üstü yazılı çeşitleri, plastik ve benzeri çok sayıda alternatifi kullanıcılarla buluşur. Terliklerin bir kısmında ayak rahatlığı açısından poliüretan taban kullanıldığından anatomik yapısı ile ayağın doğal yapısını korur. Önü kapalı terlik modelleri ise gene birçok yerde kullanılabilen konforlu, ergonomik terliklerdir. Birçok markanın koleksiyonunda bulunan önü kapalı terliklerin oldukça popüler olanları trend listelerinin ön sıralarını kaplar. Maskülen ve sportif bir tarz sunan ön bölgesi kapalı terlikler özellikle parmak ve tırnaklarınızın görünmesini istemediğiniz zamanlar için idealdir.

Kaliteli ve Dayanıklı Ürünler

Spor terlik seçerken öncelikle kullanım alanınızı ve kişisel stilinizi göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız terliklerinizi daha sık kullanma imkanınız olur. Kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen spor terlikleri uzun süre kullanma şansınız mevcut. Ayağınızın nefes almasını sağlayan ve ayak anatominize uygun olan spor terlikler günün her saati rahatlığınıza katkı sağlar. Taban özellikleri bakımından kaymaları engelleyecek materyaller kullanılarak üretilen modeller her detay düşünülerek size sunulur. Özellikle çocuk terliği seçimi çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Çocukların ayaklarını tahriş etmeyecek, kanserojen madde içermeyen, ergonomik iç ve orta taban özelliklerine sahip, kaymaz taban donanımlı modellerin seçilmesi büyük önem arz eder. 

Spor terlik fiyatları ürünlerin sezonlarına, markalarına, tasarımlarına ve daha birçok değişkene bağlı olarak fiyatlandırılır. Her bütçeye uygun ürünlerin yer aldığı Hepsiburada.com aracılığıyla ulaşabilir, ürünleri inceleyerek kendinize ve sevdiklerinize uygun olanları seçebilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spor Terliği Fiyatları

1586 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 44 / 1586 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?