?Sportive Kondisyon Aletleri

Kondisyon aletleri; koşu bantları, kondisyon bisikletleri ve kürek çekme aleti gibi kapsamlı spor ürünleri olarak temin edilebilir. Aynı zamanda; atlama ipi, dumbell setleri, el yayı ve ağırlık topları gibi daha ufak ve kullanışlı ürünler de tercih edilebilir ya da bir arada kullanılabilir.

Eğer evinizde spor yapmak istiyorsanız fakat spor aletleri için yüksek bütçe ayırmaktan kaçınıyorsanız, Sportive kondisyon aletleri ile formunuzu koruyabilirsiniz. Makul fiyat aralığında tamamlayıcı ürünlere sahip olmak ve boş zamanlarınızda ek çalışmalar yapmak için de Sportive markasına ait ufak kondisyon aletlerini kullanabilirsiniz.

Sportive Kondisyon Aletleri

Sportive atlama ipleri, el yayları, esnetme yayları, kondisyon setleri ve sağlık topları ile günlük antrenman hareketlerinizin çoğunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Atlama ipleri ile belli setler halinde ve farklı hareketler ile günde 20-25 dakika kadar spor yapmak fazla kilolarınızdan kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olmak için idealdir. Boks, judo, karate gibi bireysel sporlarda ve basketbol, voleybol, hentbol gibi takım sporlarında günlük antrenman planları içinde sporcular sıklıkla ip atlarlar. İp atlamak başta bacak ve karın kası olmak üzere tüm kaslar üzerinde etkilidir.

Takım sporlarında ve antrenmanlarda kullanılan, pilates hareketleri için de tercih edilen bir diğer Sportive kondisyon aleti ise sağlık toplarıdır. Çok yönlü kullanım alanları bulunan sağlık topları ile birbirinden farklı egzersiz ve kondisyon çalışması yapılabilir. Toplar, 1-2-3 kilogram gibi farklı ağırlıklarda ve çeşitli renk seçenekleri içinden tercih edilebilir. Hafif olan ürünler, özellikle pilates egzersizi yapan kişilerin kas kütlesini çalıştırmada son derece başarılıdır. Sağlık topları, ağırlık çalışmaları, şınav, squat, ve lounge gibi hareketler için yıllardan beri en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Süngerli ve ayarlanabilir modelleri bulunan Sportive el yayları ile bileğinizi ve o bölgede yer alan kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Stres topları ve el yayları günlük stresinizi atmanız kolaylaştırır. Stres atarken, aynı zamanda güçlü bileklere de sahip olursunuz. Sportive marka vücut geliştirme yayları ve lastikleri, antrenman sonrası kaslarınızın esnemesine ve daha ideal vücut formuna kavuşabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, belli setler halinde esneme hareketleri yaparak uzun kas gruplarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sportive Kondisyon Aleti Fiyatları

Sportive kondisyon aleti fiyatları; ürünün cinsine, özelliklerine ve fonksiyonlarına bağlı olarak değişebilir. İthal sağlık topları, kullanılan malzeme kalitesine ve özel ağırlık yoğunluğuna sahip olduğu için diğer ürünlerden biraz daha pahalıdır. Vücut kaslarını çalıştırmak için kullanılan göğüs yayları, vücut geliştirme lastikleri, atlama ipleri ve el yaylarını ise daha makul fiyatlarda bulabilirsiniz.

Atlama iplerini sayaçlı, ağırlık destekli ve deri kolçaklı gibi modeller içinden tercih edebilirsiniz. Ağırlık destekli ip atlamak, ilk başlarda kolay gibi gelse de, ilerleyen setlerde ekstra efor sarfetmenize neden olacaktır. Özellikle, kol ve omuz kaslarını geliştirmek isteyen kişiler, ağırlıklı atlama iplerinden yararlanabilirler. Deri saplı ve sayaçlı modeller de kullanım kolaylığı sağladığı için motivasyonunuzu artıracaktır. Çapraz atlama ya da tek ayak atlama gibi çalışmalar da kondisyonunuzun gelişmesine yardımcı olacaktır.

Spordan önce ve sonra yapılan ısınma ve germe hareketleri, spor esnasında yaşanabilecek olası sakatlıkların önüne geçmek için son derece etkilidir. Ön ısınma hareketlerini tamamladıktan sonra yapacağınız açma ve germe egzersizleri, kaslarınızın ve eklemlerinizin hazırlanması için gereklidir. Lastikli ve yaylı çekme setleri, bu hareketleri yapmanızı kolaylaştırdığı gibi ısınma sürecini daha pratik ve eğlenceli hale getirir. Spor hayatınız için gerekli olan Sportive kondisyon aletleri içinden size en uygun olan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sportive Kondisyon Aletleri

16 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sportive
  2. Delta
  3. Toptancı Kapında
  4. Voit
  5. Altis
  6. Selex
  7. Busso
  8. Cosfer
  9. Avessa
  10. Tvet
  11. Pure
  12. Wildlebend
  13. Anka
  14. Tryon
  15. MSD
  16. Sportica
  17. Sklz
  18. Dynamic
  19. Usr
  20. Pratik
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Sportive

Kondisyon Aletleri Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19044/sportive
BAŞA DÖN