Spray White 90 Diş Beyazlatıcı Sprey (90 Saniye'de)

Spray White 90 Diş Beyazlatıcı Sprey (90 Saniye'de)

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012120

Spray White 90 Diş Beyazlatıcı Sprey (90 Saniye'de)

SprayWhite90 Diş Beyazlatıcı Sprey ile 90 saniyede Bembeyaz Dişlere Kavuşun..

SprayWhite90 diş beyazlatıcı ürünler kategorisinde dünyanın ilk ve tek sprey formdaki ürünüdür.
İlk uygulamada 7 tona kadar diş beyazlatma işlemi gerçekleştirebilmektedir.

SprayWhite
90 bilimsel olarak formüle edilmiş, klinik testleri ile ve binlerce diş hekimine kullandıkları diğer beyazlatma ürünleri ile kıyaslamaları istenerek onaylatılmış patentli bir üründür.

SprayWhite90 hidrojen peroksit içerir.Diş üzerine uygulandığında Hidrojen peroksit içerisindeki su ve hidroksil iyonu ayrılır.
Ayrılan hidroksil iyonları dentil tübül ve diş yüzeylerindeki dişten bağımsız lekelere yapışırlar ve lekeleri parçalayarak diş yüzeyinden ayırırlar.
Diş yüzeyindeki dış etkenler ile oluşmuş katmanlar ve lekeler (Gıdalardan,sigara,kahve,çay vs) partiküllere ayrılarak diş yüzeyinden arındırıldığında diş orjinal rengine kavuşmaya başlar ve uygulamadan önceki renginden 6-7 ton daha fazla beyaz görünüme kavuşur.

Amerika Birleşik Devletlerinde yayınlanan en seçkin Tv Programlarından The Doctorsda canlı yayında test edilmiş ve tam not almıştır.

Etken Madde Hidrojen Peroksit Nedir?

Hidrojen Peroksit yaygın olarak dişleri beyazlatmak için kozmetik diş hekimliğinde kullanılan oksitleyici bir ajandır.
SprayWhite90 formülasyonundaki hidrojen peroksit potansiyeli ve patentli sprey formdaki uygulama metodu
bu ürünü dünyanın en hızlı ve etkili diş beyazlatma ürünü ünvanına kavuşmasını sağlamıştır.

Ambalaj içerisindeki WOW Enhancing Oral Rinse toz nedir?
Beraberinde uygulanmasını önemle tavsiye ettiğimiz
SprayWhite90 ın tamamlayıcısı niteliğindeki WOW Enhancing Oral Rinse tamamlayıcı toz gün boyu ağız içi hijyeni sağlar, tekrar lekelenmelerin ve sararmaların oluşmasını engeller.


Etkisi ve Kalıcılık Süresi:

Sonuçlar; bireylerin diş yapısına ,diş üzerindeki lekelerin ve dış kaynaklı oluşmuş tabakaların yoğunluğuna bağlı olarak farklılıklar gösterir.
Yakın zamanda oluşmuş diş lekeleri ve katmanlar 90 sn süre içerisinde dişten arındırılacağından gözle görülür derecede ciddi beyazlık fark edilecektir.
Yıllar içerisinde birikmiş lekelere sahip diş yüzeylerinde ise her uygulama sonrası 3-4 ton arasında diş renginde açılma görülmektedir.

Etkisi ve Kalıcılık Süresi:

Sonuçlar; bireylerin diş yapısına ,diş üzerindeki lekelerin ve dış kaynaklı oluşmuş tabakaların yoğunluğuna bağlı olarak farklılıklar gösterir.
Yakın zamanda oluşmuş diş lekeleri ve katmanlar 90 sn süre içerisinde dişten arındırılacağından gözle görülür derecede ciddi beyazlık fark edilecektir.
Yıllar içerisinde birikmiş lekelere sahip diş yüzeylerinde ise her uygulama sonrası 3-4 ton arasında diş renginde açılma görülmektedir.

Kalıcılık;
Kalıcılık süresi bireylerin gıda tüketimine,çay kahve ve sigara içme alışkanlıklarının yoğunluğuna göre değişmektedir.
Çok fazla sigara,kahve,çay vs gibi alışkanlıkları olan bireylerin dişlerinde kısa süre içerisinde sararmalar ve lekelenmeler yenilenecektir.
Düzenli
SprayWhite90 kullanımı bu tür alışkanlıkları olan bireyler için kalıcı beyazlık sağlayacaktır.
Beraberinde uygulanmasını önemle tavsiye ettiğimiz Spraywhite90ın tamamlayıcısı niteliğindeki WOW Enhancing Oral Rinse tamamlayıcı toz gün boyu ağız içi hijyeni sağlar, tekrar lekelenmelerin ve sararmaların oluşmasını engeller.

Herhangi bir zararı var mı dır?
SprayWhite 90 uygulama esnasında hızla oksijen ve suya dönüşür, güvenle kullanılabilir .
Uygun miktarlarda ve önerilen aralıklarla kullanıldığında diş beyazlatmada kullanılan etken maddelerin güvenli olduğu bilinmektedir
.
Diş Beyazlatmada uygulamalarında kullanılan Bleaching (Diş rengini oksidasyonla ağartma), dişlerde geçici hassasiyete sebep verebilmektedir.
Bu beklenen ve bilindik bir yan etkidir.
Bu tür bir hassasiyet hissettiğinizde Spraywhite90 kullanımına bir kaç gün ara verebilir, hassasiyetin normale dönmesi durumunda kontrollü olarak bekleme süresini 30-90 saniye arasında düşürebilirsiniz.
Spraywhite90 Sprey uygulaması ile beraber kullanmanız gereken WOW Enhancing Oral Rinse tamamlayıcı toz olası hassasiyet oluşumunu azaltacaktır.
Diş etlerinin tamamı ile temas halindedir.Bazen diş etlerinde beyaz lekelenmeler görülebilir.Bunun sebebi SprayWhite90 ın yok ettiği bakterilerin yoğun olduğu bölgelerdir.Beyaz lekelenmeler ağzınızı bol su ile çalkaladıktan 30-90 dk. içerisinde kaybolacaktır.

Hamileler ve Emziren Bayanlar Kullanabilir mi?
Bunun ile ilgili yapılmış herhangi bir klinik çalışma yoktur.
Bu dönemlerde kullanılmamasını öneriyoruz.

Önerilen Kullanım Şekli Nasıldır?
1. Herzaman uygulama sırasında
Spraywhite90 ı dik tutun.
2. Ağızlığı dişlerinize dayayın.Dişlerinizi birbirine değecek şekilde birleştirin.
3. Ağızlığın etrafını dudaklarınız ile kavrayın.
(Önemli: Bu şekilde dudaklarınızın dış yüzeyi ile teması önlenecektir.Dudaklarınıza temasından kaçının.)
4. İlk defa kullananlar için dudaklarını ıslatmaları veya vazelin sürerek korumaları önerilir.
(Uygulama alışkanlığı kazanıldığında bu tedbirli uygulama tavsiyemize ihtiyacınız olmayacaktır.)
5. Bu şekilde 1-3 (doz) kez spreye basın.
( Hava oluşmuş ise; ilk doz için 2-3 defa basmanız gerekebilir)
6. Uygulamanın; dişleriniz birbirine temas halindeyken yapılması ve boğaz arkasına doğru yapılmaması gerekmektedir.Uygulama esnasında soluk alıp verilmemelidir.
7. Dozaj uygulandıktan sonra oluşan köpük ile beyazlama süreci başlayacaktır.
Oluşan köpüğü ağızınızda dişlerinize yakın bölgede muhafaza ederek çalkalayınız.
8. 30 ile 90 sn süre boyunca köpüğü dişlerinize yakın bölgede muhafaza ederek çalkalayın.
Ardından ağızınız içerisinde biriken köpüklü solüsyonu tükürün.
9. İkinci ve son adım olarak WOW Enhancing Oral Rinse tamamlayıcı tozu ağızınıza boşaltın.
Ağız içerisinde komple bir çalkalama yaparak beyazlatma işlemi esnasında oluşan Ph dengesini normal seviyeye indirecek ve diş hassasiyeti oluşmasını yüksek oranda engelleyerek bakterilerin ölmesini sağlayacaktır.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SGSERBOSSW90
Spray White 90 Diş Beyazlatıcı Sprey (90 Saniye'de) Yorumları
Tüm yorumları gör (20)
 • tavsiye ederim

  ürünü 1 haftadır kullanıyorum, beyazlama gözle görülür derecede fark etti. ağızda ferahlık veriyor, diş etlerini biraz yaksa da bu abartılacak bir acı veya kanama yaratmıyor. çok çay sigara içiyorsanız deneyin derim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • ÜRÜNÜN İÇERİĞİ

  Öncelikle bu ürünü almak isteyen müşterilerin dikkatine çok yoğun bir derecede dişlere ve diş etlerine asit salgılıyor dudaklarımın iç kısımları resmen parçalandı ve diş etlerim kanla doldu desem yeridir dişlerim bir ton beyazladı ama bu saydığım faktörlere razı iseniz diş hekiminize danışmadan kesinlikle diş macununuzu bile değiştirmeyin unutmayalım ki en değerli hainemiz GÜLÜŞERİMİZDİR ;)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

 • DENEMEYE DEĞER.

  ÖNCELİKLE ÜRÜN ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE GELDİ. 2. KULLANIMDA ETKİ GÖSTERDİ. HAFİF YANMA YAPIYOR AMA SONUÇ OLARAK DİŞLERİMİ BEYAZLATIYOR. BENİM HOŞUMA GİTTİ. DENEYİN DERİM

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Profesyonel Bir Ürün.

  Dişlerimi beyazlatmak için kullanmadığım jel,diş macunu,diş beyazlatma kalemi vs vs kalmadı.Bu inanılmaz bir şey.Bu kadar ciddi bu kadar profesyonel bir ürün olduğunu tahmin etmemiştim ama gerçekten başarılı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (6)

 • mutlaka deneyin

  öncelikle ürün çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. faydasına gelecek olursak daha 2. günden etkisini göstermeye başladı, arkadaşların dedikleri yanmayı ben çok çok az hissettim. Hoşuma gitti kullanmaya da devam edicem.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Kullanım sonucu

  Dişlerim sağlıklı ama sararmalar vardı, düzenli kullanımda illaki gözle görülür etkisini görüyorsunuz fakat süt beyaz bir beklenti içerisine girmeyin. Lekelerde azalma ve beyazlık var evet ve ağızda ferah bir etkisi oluyor. Günde maksimum 2 doz sprey yeterli fazla abartılı kullanmayın.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • kullanan yazsın

  yorumlara bakıyorum da reklam amaçlı yorumlar da baya var.isteyen herkes yorum yazabiliyo.ürünü almayan kişi ürün hakkında yorum yapamasın. kız arkadaşları terketmiş de,şimdi peşindelermiş fln filan.şu lafları duyunca vazgeçtim almaktan. belli ki bu da bundan önce çıkan benzeri ürünlerden farklı değil.

  Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (98) Hayır (5)

 • Az ama fark var

  Aman aman bir ürün değil ama 3-4 kullanımda fark oluşmaya başlıyor. Bazılarının dediği yanma şikayeti bende hiç olmadı. düzenli diş fırçalayamayan sigara veya kahveyi bol tüketenler için abartılmadan işe yarıyabilir.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • güselll

  walla urune 2 ıncı kullanmam evet bıraz diş etlerını ve dudakları yakıyor ama dişlerıdekı leke lerı cıkartıyor hemde baya bır...eee napıcaksınız zamanında cok ıctıgımzı cay ve kahvenın tadı accık dudak ve dıs etı yanması olarak bedel ödetiyor...

  AKSEKİ - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • İkinci gün

  Ürün daha dün elime geçti ve kullanmaya başladım evet diğer arkadaşların dediği gibi dudakları ıslatmama rağmen bir yanma oluştu ancak 5 dk sonra pek bir acı kalmadı. Dün denediğimde hemen beyazlayacağını sanıyordum(dişlerim beyaza yakın olsa da tam beyaz olmasını istiyorum) ancak beklediğim gibi olmadı neden bu kadar para verdim diye de dert yandım kendi kendime ama bugünde kullandığımda düne göre daha beyaz olduğunu diş eti diplerimde ki lekelerin yavaş yavaş kaybolduğunu gördüm önümüzde ki günlerde ki kullanma da daha da beyazlayacağını umuyorum ilk bakış olarak önerebileceğim bir ürün...

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (20)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN