Kış Sezonu Teknoloji Rehberi

Kış Sezonu Teknoloji Rehberi

dergisi sizin için seçti

Yaz geride kaldı, sonbaharın son demlerindeyiz ve önümüz kış. Evde bir fincan çay ve kahve eşliğinde geçirilecek sıcacık günlerin özlemini çekenler için bu, güzel haber. Peki, kış aylarında evde geçireceğiniz vakti kıymetlendirecek teknolojiler hangileri? Sizler için sıraladık!

Dizi ve Film Keyfi İçin

Kış aylarında evde dizi ve film izlemenin keyfi bir başka. Battaniyenin altında geçirilen zaman artmışken, bu zamanları en güzel şekilde değerlendirmeniz için önünüzdeki tek engel uygun bir dizüstü bilgisayarınızın olmaması ise, sizin için derlediklerimiz ideal birer seçenek olabilir.

Evde Parti Zamanı

Yazın ahengini kışın evde de yaşamak mümkün. Sadece güzel bir hoparlör seçip, müziğin sesini biraz açın. Emin olun kışın kasveti, evinizden uzak duracak.

Kesintisiz İnternet İçin

Kışın evde daha fazla zaman geçiriyoruz. Evde geçirdiğimiz süre uzadığında ise en son istediğimiz şeylerden biri evdeki internet bağlantısının aksaması kuşkusuz. İnternet altyapınızdan sonuna kadar faydalanmak, hızı arttırmak ve hatta evin her odasını internete kavuşturmak için şu ürünlere dikkat:

Monitör Seçenekleri

Daha iyi bir oyun deneyimi, keyifli film ve dizi seyirleri veya evden çalıştığınız günlerde ofisteymiş gibi odaklanabilmeniz için en iyi monitörleri sizin için seçtik.

Daha Fazlasını Arayanlar İçin Bonus

Şu ana kadar yazdıklarımızdan daha fazlasını arıyorsanız, o halde kış aylarında evde geçireceğiniz vakti daha fazla keyifli hale getirecek ek önerilerimiz de var.

BAŞA DÖN