Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Kampanya koşulları

Kampanya Fibabanka Online Alışveriş Kredisi ile alınan KDV ve kargo bedeli dahil, hediye çeki miktarı hariç 250 TL - 3.000 TL (dahil) alışverişlerde geçerlidir. Fibabanka tarafından sadece 3 ve 6 ay vade seçenekleri için vade farkı uygulanmayacaktır.

Kampanya 4 Şubat 2022 (13.00) - 30 Haziran 2022 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için başvuru anında Fibabanka müşterisi olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Başvuru sürecini tamamlamak için kredi başvurunuzun onaylanması durumunda Görüntülü Bankacılık ile Fibabanka müşteri olma adımına yönlendirilecek ve Fibabanka müşterisi olarak kredi kullanımınızı tamamlayabileceksiniz.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin hepsinin iade/iptal edilmesi durumunda kredi otomatik olarak kapanacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin bir kısmının iade/iptal edilmesi durumunda kredi otomatik olarak tekrardan Fibabanka tarafından yapılandırılacaktır.

Kredi kullandırım koşulları ve kredi değerlendirmesi yalnızca Fibabanka’ya aittir. Hepsiburada'nın herhangi bir etkisi/sorumluluğu yoktur. Kredi taksit ödemeleri dahil, tüm işlemler Fibabanka üzerinden yapılır.

Hepsiburada ve Fibabanka gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanya kapsamındaki ürünlerde ve vade seçeneklerinde değişiklik yapma, kampanya süresini öne çekmek veya uzatmak suretiyle değiştirme veya kampanyayı iptal etme haklarını saklı tutar.

Başa dön