Apple iPhone

Değiş Tokuş

Güvenli

Telefonunuz ve siz. Emin ellerdesiniz.

Güvenilir olmayan telefon görüşmeleri, buluşmaya gelmeyen alıcılar ve uzun süren pazarlıklar. Bunların hiçbirine katlanmak zorunda değilsiniz. Bize güvenin, eski telefonunuza veda edip yeni telefonunuza merhaba derken hiçbir sıkıntı çekmeyin.

Kolay

Telefonunuzu değiştirmek

hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İster kapınızdan alalım ister kargoyla gönderin.

Avantajlı

Telefonunuz size sandığınızdan
çok daha fazlasını kazandırabilir.

Telefonunuzla ilgili sadece birkaç soruya cevap verdiğinizde bizden bir ön* teklif tutarı alırsınız. Ardından bu değere karşılık avantajlı fiyata hemen yeni bir iPhone sahibi olabilirsiniz.
*İnceleme sonrası ön teklif tutarı güncellenebilir.

Telefonunuzun
değerini öğrenin.

DeğişTokuş sayesinde eski cihazınızın değerine karşılık avantajlı fiyata yeni bir iPhone satın alın.

Telefonunuz

Yaklaşık Değeri

iPhone 12 Pro Max

18.999 TL’ye kadar

iPhone 11

9.966 TL’ye kadar

iPhone SE 2020

5.999 TL’ye kadar

iPhone 8

4.999 TL’ye kadar

iPhone 7

4.299 TL’ye kadar

Telefonunuz

Yaklaşık Değeri

Samsung Galaxy S21 Plus 5G

9.999 TL’ye kadar

Samsung Galaxy S21 FE

6.999 TL’ye kadar

Xiaomi Note 10 Pro

2.999 TL’ye kadar

Huawei Mate 20 Lite

2.199 TL’ye kadar

Samsung Galaxy M12

1.999 TL’ye kadar

Bu bölümde, kampanya dahilindeki cihazların yalnızca belli bir kısmını görmektesiniz.

Yeni iPhone’unuzu seçtikten sonra daha kapsamlı bir listeden tercihinizi yapabilirsiniz.

En yeni iPhone modellerine avantajlı
fiyatlarla sahip olmaya çok yakınsınız.

iPhone 13

Eski telefonunuzu gönderin, 8.499 TL'den başlayan fiyatlarla iphone 13'e sahip olun.

iPhone SE

Eski telefonunuzu gönderin, 3.699 TL'den başlayan fiyatlarla iphone SE’ye sahip olun.

Sık Sorulan Sorular

 • Eskiyi yenile bir cihaz değişim işlemidir. Ürün sayfalarında bulunan “faydalan” butonuna tıklayarak, eski cihazınızın durumuyla ilgili soruları yanıtlayabilir ve sonucunda size verilen ön teklif tutarını görebilirsiniz.
  Cihazınızın incelenmesi tamamlandığında, cihaz belirttiğiniz durumda ise, form sonunda verilen ön teklif tutarı tercih ettiğiniz ödeme aracınıza gönderilir. Cihaz belirtilen kriterlerde değil ise, tarafınıza yeni bir teklif sunulur. Bu yeni teklifi kabul edebilir veya cihazınızı hiçbir ücret ödemeden iade talep edebilirsiniz. Bu durumda cihazınız ücretsiz olarak tarafınıza teslim edilecektir.

 • Evet, Türkiye’nin her yerinde geçerli.

 • iPhone ve birçok Android akıllı telefon modelini kabul ediyoruz. Satmak istediğin ürün listede bulunmuyor ise, çözüm merkezi / whatsapp/ cağrı merkezi üzerinden bize ulaşarak talebini iletebilirsiniz. Talebiniz incelenerek uygun görülmesi halinde model listeye eklenecektir.

 • Başvuru formu içerisinde yer alan ilgili soruya yanıt verebilirsiniz. Telefonunuz Türkiye’de kayıtlı ise ya da Haziran 2019 öncesi pasaport kayıtlı ise Kabul edilir. Kayıtsız telefonlar kabul edilmemektedir.

 • Bu, cihazınızın markasına, modeline ve durumuna göre değişir. DeğişTokuş, yeni bir iPhone’un maliyetini düşürmenin kolay ve güvenli yoludur.

 • Başvurunuzu tamamladıktan sonra buradan süreci takip edebilirsin. Sürecin tüm adımlarında SMS ve push bildirimleri ile tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Başvuru formundaki yer alan temsili sorulara istinaden tarafınıza ön teklif tutarı verilir. Cihazınızın incelenmesi tamamlandığında, cihaz belirttiğiniz durumda ise, form sonunda verilen ön teklif tutarı tercih ettiğiniz ödeme aracınıza gönderilir. Formda bulunan temsili sorulara doğru yanıt verilmemesi ya da bu sorulardan farklı bir konuda sorun tespit edilmesi halinde, tarafınıza yeni bir teklif sunulur. Bu yeni teklifi kabul edebilir veya cihazınızı hiçbir ücret ödemeden iade talep edebilirsiniz. Bu durumda cihazınız ücretsiz olarak tarafınıza teslim edilecektir.

 • Çok kolay. Telefonunuzu yedekleyip içindeki tüm verileri silin ve “Bul” özelliğini kapatın. Yeni iPhone’unuzu aldığınız anda verilerinizi güvenle aktarabilirsiniz. Akıllı telefonunuz Android ise verilerinizi yedeklemeli ve Verify uygulamasını indirmelisiniz. Ne tür bir akıllı telefona sahip olursanız olun, bulunduğunuz yerde internete erişiminiz olmalı ve verilerinizi yedeklemelisiniz. Değişim için yardıma ihtiyacınız olursa müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 • Ürüne direkt bantlama, etiket yapıştırma yapmadan, taşımaya uygun şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

 • Hayır, aksesuarları dahil etmenize gerek yok.

 • *#06#’yi tuşladığınızda IMEI numarası ekranda bir diyalog kutusunda belirir. Ayrıca, bazı Android telefonların arkasında da basılı olarak yer almaktadır. Takılıp çıkarılabilir pillere sahip bazı modellerde ise pil yuvasında yazmaktadır.

 • Apple cihazınızda “Bul” özelliğini kapatmak için:
  Ayarlar’a gidin.
  iCloud’u seçin.
  Gerekiyorsa Apple ID’nizle giriş yapın.
  “Bul” özelliğini kapatın.