Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Yapay Zeka
ile Daha İleri,
RTX ile Daha Hızlı
GeForce RTX™ ve NVIDIA RTX™ GPU'larda üst düzey yapay zeka performansı elde et.

Geliştirilmiş yaratıcılık ve verimlilikten olağanüstü hızlı çalışan oyunlara kadar, Windows PC'lerde yapay zeka gücünün zirvesi RTX ile elinin altında.

Mağaza

Sizi bir üst seviyeye taşıyacak, yapay zekayla hızlandırılmış mükemmel RTX GPU'ları, masaüstü bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarları bulun.

MSI Prestige Intel Ultra 7 32GB 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Home Laptop
Daha fazla bilgi
Razer Blade Intel Core i9 32GB 2TB SSD RTX4090 Windows 11 Home Laptop
Daha fazla bilgi
Lenovo Yoga Pro i9 64GB 1TB RTX4070 Window 11 Home Laptop
Daha fazla bilgi


Yapay Zeka Yardımı Al

Yapay zeka; gözlerinden, ellerinden ve hatta kendinden bir tane daha olmasını dilediğin tüm anlara bir yanıttır. Yapay zeka yanında ağır işleri sessizce yaparken, çok daha fazla başarı kazanmakta ve bu konuda biraz gürültü yapmakta özgürsün. 

Canlı Yayın İçin Yapay Zeka
Etkileşim Kur, Dikkat Çek, Bilgi Ver

Yapımcın yapay zeka olsun ve odanı bir ev stüdyosuna çevir. NVIDIA Broadcast teknolojisiyle  desteklenen sanal arka plan, gürültü giderme ve göz teması gibi devrim niteliğindeki yapay zeka özellikleriyle dikkatleri üzerine çek. 

Yaratıcılık İçin Yapay Zeka
Hayaller Gerçeğe Dönüştü

Adobe Creative Cloud paketi, Blender, Blackmagic Davinci Resolve, OBS Studio ve daha fazlasını içeren, yapay zeka destekli ve RTX ile hızlandırılmış 100'ün üzerinde yaratıcı uygulamayla içerik oluşturma sürecini güçlendirir. NVIDIA Studio yapay zeka araçları paketiyle iş akışlarını dönüştür ve DLSS ve NVIDIA OptiX™ gibi yeni nesil teknolojilerle yaratıcılığını hızlandır.

Oyun İçin Yapay Zeka
Yapay Zeka Geliştirildi, RTX Açık

RTX ile oyun deneyimini bir üst seviyeye taşı. Yapay zeka destekli performans artışı, DLSS sayesinde 300'den fazla oyunda ve uygulamada maksimum performans sağlar. Dizüstü bilgisayarının performansını, gücünü, akustiğini ve daha fazlasını en yüksek verimlilik için optimize eden yapay zeka destekli Max-Q teknolojilerine sahip taşınabilir, güçlü dizüstü bilgisayarların keyfini çıkar.

Oyunun Kurallarını Değiştiren
Dünya Oluşturma Deneyimi

Birkaç satırlık metinle yeni dünyalar yaratmak için yapay zekanın gücünden yararlan ve bu dünyaları görülmemiş bir kolaylıkla şekillendirerek hayal edebileceğinden daha hızlı bir şekilde karakterler, deneyimler ve hikayelerle doldur. Tümü RTX ile hızlandırılmıştır.

3B İçin Yapay Zeka
3B Tasarımda Yeni Bir Boyut

Sabrınızı tüketen görüntü oluşturma sürelerine ve bunaltan birleştirmelere elveda. RTX ve yapay zekayla hızlandırılmış iş akışlarına ve üst düzey 3B tasarım konseptlerine merhaba. Yapay zeka; NVIDIA Omniverse™, Adobe Substance, Adobe Painter, Blender ve Unreal Engine gibi 3B tasarım uygulamalarına devrim niteliğinde özellikler ve performans getiriyor. Gerçek zamanlı görüntüleme penceresi görüntüsü oluşturma, çözünürlük yükseltme, ışın yeniden oluşturma ve daha fazlasıyla yapay zeka avantajından yararlan.

Oyun Geliştirme İçin Yapay Zeka
Çok Hızlı Oyun Geliştirme

Eski tarz veya yeni tarz oyunlar artık kendi yapay zeka sınıfında. Mod geliştiriciler, RTX Remix'in devrim niteliğindeki yapay zeka çözünürlük yükseltme ve doku geliştirmeleriyle klasik oyunlara yeni bir soluk getirebilir. Üstelik yüz animasyonu ve LLM destekli diyalog için ağır işleri yapmak üzere yapay zekayı kullanan Avatar Cloud Engine ile oyun geliştiricilerinin elinde iyi bir koz bulunuyor.

BYO veya Bulutu Kullan

RTX yapay zeka size yalnızca oyun oynama ve içerik oluşturma konusunda değil, aynı zamanda kodlama ve diğer hemen hemen her şey için de süper güçler sağlıyor. RTX'te kendi yapay zeka modellerini oluşturabilir veya e-tablo makroları yazmak, ilham verici görüntüler oluşturmak ve daha fazlasını yapmak için sohbet robotlarını kullanabilirsin.

Geliştiriciler İçin Yapay Zeka
Kendi Yapay Zekanızı Yapın

Dünyanın önde gelen yapay zeka geliştirme platformu NVIDIA AI, artık RTX ekran kartlarıyla desteklenen Windows PC'lerde kullanılabilir. Yapay zeka modellerinin eğitimi ve dağıtımı için GPU hızlandırmalı iş akışları, özel araçlar, kapsayıcılar, SDK'lar ve RTX için optimize edilmiş yeni açık kaynaklı modeller, geliştiricilerin yeni nesil yapay zeka destekli Windows uygulamaları oluşturmasını kolaylaştırıyor.

Bulutta Yapay Zeka
RTX Açık ve Bulutta

Bilgisayarınızda yapay zekaya güç veren RTX teknolojisi; ChatGPT, Midjourney ve Microsoft 365 Copilot gibi dünyanın önde gelen bulut yapay zekalarına da güç veriyor.

Performans
Gelişmiş Beceriler, Hızlandırılmış Hayal Gücü

NVIDIA'nın yapay zekaya özel tensör çekirdekleri, iş ve oyun için en zorlu uygulamalarda performansı önemli ölçüde hızlandırır.Araçlar ve Kaynaklar
Özel Yapay Zeka Güç Araçları

Sizin için tasarlanmış, yapay zeka tarafından desteklenen RTX teknolojisinin ve araçlarının kilidini aç.

NVIDIA Omniverse™

Autodesk, Adobe, Epic ve diğer şirketlerin en sevdiğin uygulamalarından bağlan ve yepyeni bir hız ve olasılık evreninin kapısını aç.

NVIDIA Canvas

NVIDIA Canvas uygulamasıyla basit fırça darbelerini gerçekçi manzara resimlerine dönüştürmek için yapay zekayı kullan.

NVIDIA Broadcast

Gürültü giderme, sanal arka plan ve diğer pek çok ses ve video efektiyle canlı yayınları, sesli sohbetleri ve görüntülü görüşmeleri daha iyi hale getir.

NVIDIA RTX Remix

RTX Remix; oyun mod geliştiricilerinin oyun varlıklarını kolayca yakalamasına, yapay zeka araçlarını kullanarak malzemeleri geliştirmesine, ışın izleme ve DLSS ile RTX remaster'ları oluşturmasına olanak tanır.

RTX Video Süper Çözünürlük

RTX VSR, görüntüleri keskinleştirmek ve bloklu sıkıştırma bozulmalarını ortadan kaldırmak için yapay zekayı kullanarak Chrome veya Edge tarayıcılarındaki videoları otomatik olarak 4K'ya kadar iyileştirir.

NVIDIA AI Workbench

NVIDIA AI Workbench, bir PC veya iş istasyonunda önceden eğitilmiş üretken yapay zeka modellerini ve LLM'leri hızlı bir şekilde oluşturmak, test etmek ve özelleştirmek için birleşik, kullanımı kolay bir araç setidir.

NGC Kataloğu

Bilgisayarla görme, konuşma, öneri ve daha fazlası için önceden eğitilmiş yüzlerce modeli keşfet. Bu modelleri olduğu gibi kullan veya daha az veri kullanarak tescilli modeller oluştur.

Max-Q Teknolojileri

Yapay zeka destekli bu gelişmiş teknoloji paketi, dizüstü bilgisayarınızın performansını, gücünü ve akustiğini en yüksek verimlilik için optimize eder. Bu; ince, sessiz ve muhteşem pil ömrüne de sahip olan olağanüstü hızlı dizüstü bilgisayarları mümkün kılar.

NVIDIA DLSS

40 Serisi GPU'lardaki yeni dördüncü nesil tensör çekirdekleri ve Optik Akış Hızlandırıcısı ile desteklenen DLSS, fazladan kareler oluşturmak ve görüntü kalitesini iyileştirmek için yapay zekayı kullanır.