Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Lastik montaj hizmeti kapına gelsin

Lastik montaj hizmeti kapına gelsin

Lastik Kapımda ile yeni lastiklerini zahmetsizce değiştirmek şimdi çok kolay! Hemen dene, bu rahatlığı sen de yaşa.

Lastik Kapımda nedir?

Hepsiburada’dan satın aldığın lastikleri güvenle kapında montaj yaptırabileceğin; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Yalova, Antalya ve Manisa’da hizmet veren anlaşmalı oto lastik firmasıdır.

Lastik Kapımda’dan 799 TL karşılığında kapında lastik montaj hizmeti alabilirsin. Belirtilen fiyat 4 adet'e kadar lastik montajı için geçerlidir.

Neden kullanmalıyım?

Lastik montaj işlemini Hepsiburada
güvencesiyle yaptırmak istiyorsan

Montaj noktası arayarak zaman
kaybetmek istemiyorsan

Evinde otururken lastiklerini taktırmak
istiyorsan

Kapında lastik montaj hizmetini nasıl kullanırım?

01 02 03

Sepetini oluştur

Almak istediğin ürünlerle sepetini oluştur ve
"Alışverişi Tamamla" butonuna tıkla.

Kapında lastik montaj hizmetini seç

Alacağınız ürünü sepete eklemeden önce ürününüz
için hizmetler kısmından “Kapında Montaj”
hizmetini seç ve sepetine ekle.

Siparişi onayla ve randevu al

Tebrikler! Paketin sana ulaştıktan sonra
“Lastik Kapımda” firmasını 0850 307 00 99
numaradan arayarak randevu oluşturmalısın.

Lastik Kapımda ile evinde lastik montajı hizmetini
kullanmaya hazırsın

Merak edilenler

Lastik Kapımda Nedir?

Lastik Kapımda; binek lastikleri, hafif ticari araç lastikleri ve 4X4 lastikleri segmentlerinde, tam donanımlı mobil araçlar ve uzman ekibiyle, lastiğe bağlı temel hizmetleri müşterilern belirlediği adreste sunan Türkiye’ nin en büyük mobil servis ağıdır. Lastik Kapımda bir Asist Lastik A.Ş. markasıdır.

Lastik Kapımda’ dan ne tür hizmetleri alabilirim?

Lastik Kapımda “Size En Yakın Lastikci” mottosu ve %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Lastik Kapımda olarak; lastik sökme ve takma, lastik balans ayarı, lastik saklama, lastik tamiri ve supap değişimi hizmetlerini ayağınıza getirmektedir. Bu hizmetlerin hiçbiri için lastikçiye gitmenize artık gerek yok.

Lastik Kapımda ile ne tür araçlara hizmet alabilirim?

Cevap: Lastik Kapımda Mobil Montaj araçları, binek, hafif ticari (3.500kg altı) ve 4X4 segmentinden tüm araçlara lastik sökme takma, lastik balansı, lastik tamiri ve supap değişimi (kauçuk, metal veya sensörlü supaplar için) hizmetlerini verebilmektedir. Arka aksta çift lastik uygulaması olan ve jant göbeği geniş olan kamyonetler lastikleri için çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Mobil Lastik değişim hizmetini nasıl alabilirim?

Satın almış olduğunuz lastikler size veya, talebinize göre, Lastik Kapımda deposuna ulaştıktan sonra çağrı merkezimizdeki arkadaşlar sizinle iletişimde geçecekler. Çağrı merkezimizdeki arkadaşlar sizden gerekli bilgilerini (İletişim bilgileriniz, araç bilgileriniz, lastik bilgileriniz ve almak istediğiniz hizmet bilgileri) ve lastiklerin değişeceği açık adres bilgsini alacaklar. Bu bilgiler alındıktan sonra randevunu günü ve saatini sizinle birlikte belirliyoruz.
0 850 307 00 99 nolu çağrı merkezimi siz de arayıp müşteri temsilcimizle size uygun gün, saat ve lokasyon için randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Randevu günü ve saatinde uzman teknisyenimiz mobil montaj aracımız ile daha önce belirtmiş olduğunuz adrese gelerek gerekli işlemleri tamamlayacak. Siz bu süre içerisinde aracın başında beklemek zorunda değilsiniz. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra ekip arkadaşımız size bilgilendirecek. Sizin adınıza düzenlenmiş olan Lastik Kapımda İş Emri Formu’ nu imzalayarak ekip arkadaşımıza teslim etmenizle birlikte süreç tamamlanmış olacak.
İmzalamış olduğunuz Lastik Kapımda İş Emri Formu, daha sonra e-mail olarak sizinle paylaşılacak.

Lastik saklama hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Lastik Kapımda olarak aracınızdan çıkan lastikleri sezonsal olarak lastik otelimizde ağırlıyoruz. Lastik değişim hizmeti yapıltıktan sonra lastik otelimizde ağırlayacak olduğumuz lastiklerinize ait tüm bilgiler (lastik markası, lastik ebadı, üretim tarihi ve diş derinliği) alındıktan sonra lastikler aracınızın plakasına göre etiketlenerek depomuzda sezon boyunca saklanacağı raflardaki yerini alır. Lastik Kapımda deposunda lastikler uygun saklama koşullarına göre hazırlanmış raflarda muhafaza edilir. Lastik Kapımda depoları sigortalanmıştır.

Lastik otelindeki lastiklerimi taktırmak için ne yapmalıyım?

Lastik otelinde ağırladığımız lastiklerinizi taktırmak için 0 850 307 00 99 nolu çağrı merkezimizi arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Sezonsal olarak lastik değişim zamanı (yaz-kış lastikleri değişimi) yaklaştığında Lastik Kapımda müşteri temsilcilerimiz de size arayarak randevunuzu oluşturacaklardır.

Lastik otelindeki lastiklerimi taktırdığımda ödemeyi nasıl yapacağım?

Lastik Kapımda mobil montaj ekibinden almış olduğunuz tüm hizmetleri kapıda kredi kartı ile ödeme yöntemimiz sayesinde kolayca ve güvenle ödeyebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderecek olduğumuz İş Bankası sanal pos ekranı linkine tıklayarak tüm ödemelerinizi kredi kartınızla güvenli ve kolayca yapabilirsiniz. Lastik otelindeki lastiklerinizin değişim ücreti güncel fiyatlar üzerinden yapabileceksiniz.

Lastik Kapımda mobil lastik değişim hizmetlerini hangi şehirlerde alabilirim?

Lastik Kapımda olarak 7 tam donanımlı mobil aracımızla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Yalova, Antalya ve Manisa illerinde ve bu illerin tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Lastik Kapımda mobil montaj ekibi lastiklerimin balans ayarlarını yapacak mı?

Lastik Kapımda mobil montaj araçları son teknoloji lastik sökme takma makinası, lastik balans ayar cihazı, kompresör, lastik tamir ve supap değişim ekipmanları ile tam donamılı olarak size hizmet vermektedir. Lastiklerinizin balans ayarları, mobil araca uygun özel dizayn edilmiş balans ayar cihazı ile uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ekibimiz sıfır hata anlayışı ile hizmet vermektedir.

Yerinde lastik değişim hizmetinden yararlanmak için kaç adet lastik almalıyım?

Lastik Kapımda mobil lastik değişim hizmetinden, alınan lastik adedinden bağımsız olarak, araç bazında yararlanabilirsiniz. Aracınız için ister bir adet ister dört adet lastik değişim hizmeti almış olun, aynı fiyatlandırma üzerinden ücretlendiriliyor olacaksınız.
Lastik tamiri, supap değişimi, gibi hizmetleri ise almış olduğunuz ürün/hizmet adedine göre faturalandırılacaktır.

Mobil, yerinde, lastik değişim hizmetini ne tür lastikler için alabilrim?

Otomobil, hafif ticari ve 4X4 segmentlerinde herhangi bir farklılık gözetmeksizin 13 inch’ ten 22’ inch’ e kadar olan tüm lastikler (buçuklu kamyonet/kamyon lastikleri hariç) için yerinde lastik değiştirme hizmetinin ayrıcalığından ve kolaylığından yararlanabilirsiniz.
Lastik Kapımda kapıda montaj aracı, Run Flat / Run on Flat / ZP (Zero Pressure) / Seal lastiklerin değişimi için gerekli son teknoloji ve yenilikçi ekipmanlarla donatılmıştır. Lastik Kapımda servis ekibi tüm lastiklerin değişimi için gerekli uzmanlık ve tecrübeye sahiptir.

Aracımdan çıkan lastikler ne olacak?

Aracınızdan çıkan lastiklerin sezonsal olarak saklanmasını talep etmeniz durumunda, lastiklerinizin gerekli bilgileri alındıktan sonra sizin adınıza depolarımızda, içinde bulunulan sezon süresince saklamaya alınacaktır. Aracınızdan çıkan lastiklerin saklanmaması durumunda, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Atık Lastik Yönetmeliği’ ne uygun olarak geri dönüşüm verilmek üzere toplanmaktadır. Biriktirilen atık lastikler, ilgili bakanlık ve dernekler tarafından geri dönüşüme verilmek üzere lastik toplama konusunda yetkilendirilmiş özel ekiplere teslim edilmektedir.
İsterseniz aracınızdan çıkan lastikleri siz de teslim alabilirsiniz.

Mobil lastik değişim hizmetine ilave olarak hangi hizmetleri alabilirim?

Mobil lastik değişim hizmeti alırken talebiniz ve/veya uzman ekibimizin tespiti ve yönlendirmesi üzerine lastik tamiri ve supap değişimi (kauçuk, metal veya sensörlü) gibi ilave hizmetleri alabilirsiniz.

Almış olduğum ilave hizmetleri nasıl ödeyeceğim?

Lastik Kapımda mobil montaj ekibinden almış olduğunuz tüm hizmetleri kapıda kredi kartı ile ödeme yöntemimiz sayesinde kolayca ve güvenle ödeyebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderecek olduğumuz İş Bankası sanal pos ekranı linkine tıklayarak tüm ödemelerinizi kredi kartınızla güvenli ve kolayca yapabilirsiniz.

Mobil lastik değişim hizmetinden yararlanabilmek için aracımı nasıl bir yere bırakmalıyım?

Lastik Kapımda, yerinde lastik değişim hizmetinden yararlanmak için aracınızın düz bir zeminde olması ve etrafının servis ekibimizin çalışabilmesi için yeterli derecede acık olması gerekmektedir.
Yerinde lastik değişim hizmetinin sağlıklı ve güvenli bir şekilde verilemeyeceği durumlarda aracınızı daha güvenli bir alana çekmeniz gerekmektedir.

Yerinde lastik değişim hizmetini kapalı otoparkta alabilir miyim?

Lastik Kapımda montaj araclı filomuz 15 metreküplük panelvanlardan oluşmaktadır. Bu nedenle tavan yüksekliği 3 metrenin altındaki alanlara girebilmesi mümkün değildir.
Lastik Kapımda mobil montaj aracının giremeyeceği alanlarda, aracınızın uygun bir yere çekilmesi gerekmektedir.