Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hemen Al Sonra Öde


Tüm ihtiyaçlarını Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde kolaylığıyla tamamlayabilmek için
Sepetim sayfasından “Alışverişi Tamamla”ya tıkla ve sana uygun seçeneklerle ilerle.

1

Kredi kartı ile ödeme seçeneği

"Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde" seçeneğini işaretleyerek
alışverişini 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsin.

2

Hepsiburada limitinle Hemen Al Sonra Öde ödeme seçeneği

"Hemen Al Sonra Öde" seçeneğini işaretleyerek,
12 aya kadar taksit avantajını kullanabilir ve alışverişini 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsin.
Üstelik alışveriş bedelin kart limitinden de düşmez.

3

Alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği

"Alışveriş Kredisi - 3 Ay Sonra Öde" seçeneğini işaretleyerek sana uygun bankayı seçebilirsin.
Bu seçenek ile 36 aya varan taksit fırsatından yararlanabilir ve
%0’dan başlayan faiz oranıyla alışveriş kredini kullanabilirsin.

Kredi Kartın ile Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde

Şimdi Al, 3 ay sonra Öde kampanyasında, Hepsiburada ‘nın uyguladığı genel taksit baremleri https://www.hepsiburada.com/banka-kampanyalari geçerlidir.

Ödeme esnasında erteleme işlemi seçilen taksitlerde vade farkından dolayı tutar farklılıkları görülebilir.

Kampanyadan faydalanmak için Hepsiburada mobil uygulaması ya da web sitesi ödeme sayfası üzerinden erteleme kampanyasına katılım yapılmalı ve tercih edilen taksit sayısı seçilmelidir. Kampanya 1 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Koşulları
 • Kampanya kapsamında 1-30 Haziran 2023 tarihleri arasında Hepsiburada’dan yapacağınız 2-9 taksitli alışverişlerinizde, 3 ay erteleme imkanı sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Hepsiburada mobil uygulaması ya da web sitesi ödeme sayfası üzerinden erteleme kampanyasına katılım yapılmalı ve tercih edilen taksit sayısı seçilmelidir. Taksit sayısı ve tutarında bir değişiklik olmayacaktır. Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin erteleme düzenlemeleri Akbank T.A.Ş. tarafından yansıtılacaktır. Kampanya katılımı yalnızca ilgili alışverişin ödemesinde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak istenilen her alışverişte ayrıca katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
 • Kampanyaya Ticari kartlar, Akbank Kart ve Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 4,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Bank’O Card Axess ve Ticari Kartlar erteleme kampanyasına dahil değildir ve Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Bank’O Card Axess Ticari kart ile taksit yapılamamaktadır.
 • Kampanya sadece 2-9 taksitli alışverişlerde geçerlidir. Peşin işlemler ertelemeye dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Hepsiburada kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hemen Al Sonra Öde ile 3 Ay Sonra Öde: 12 Aya Varan Taksit Fırsatı!

   Kampanya Koşulları

   Kampanya kapsamında 1 Ocak - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Hepsiburada’dan Hemen Al Sonra Öde ödeme seçeneğiyle yapılan alışverişlerde 3 ay erteleme imkânı sunulmaktadır.

   Kampanyadan faydalanmak için Hepsiburada ödeme sayfasında Hemen Al Sonra Öde ödeme seçeneği altında yer alan “alışverişimde 3 ay erteleyerek ödeme seçeneğinden faydalanmak istiyorum.” kutucuğuna tıklanarak seçim yapılmalıdır.

   Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin ilk ödemesi 3 ay sonra başlatılacaktır. Ertelenen vadelere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

   Ertelenen vadelere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

   Taksit sayısı ve tutarında ödeme planında gösterilenden farklı bir değişiklik olmayacaktır. 3 ay erteleme ürün bazlı yasal taksit sınırları aşılmayacak şekilde gerçekleştirilir.

   Hepsiburada kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

   Hemen Al Sonra Öde seçeneğinde maksimum vade tabletlerde 6, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, elektronik eşyalarda 4, 5.000 TL altı televizyonlar, elektrikli eşya ve mobilyalarda 9, diğer ürünlerde 12 aydır.

   Detaylı bilgi için Hemen Al Sonra Öde bilgilendirme sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/staticpage/1046357427607271

Alışveriş Kredisiyle Şimdi Al 3 Sonra Öde: 36 Aya Varan Taksitlerle, %0’dan Başlayan Faiz Oranı!

   Kampanya Koşulları

   Kampanya kapsamında 1 Ocak - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Hepsiburada’dan alışveriş kredisi kullanarak yapacağınız alışverişlerde 3 ay erteleme imkânı sunulmaktadır.

   3 ay erteleme Denizbank ve ING alışveriş kredisi ile yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için Hepsiburada ödeme sayfasında alışveriş kredisi ve banka seçimi sonrasında yönlendirileceğiniz banka mobil uygulaması ya da web sitesinde kredinin ilk taksit tarihi 3 ay sonra olacak şekilde seçim yapılmalıdır.

   Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin ilk ödemesi alışveriş tarihinden sonraki 3. ayda başlatılacaktır. Örneğin Ocak ayında kullandırılan kredilerin ilk ödemesi Nisan ayında yapılabilecektir.

   Ertelenen vadelere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

   Vade farksız kredi kampanyalarında erteleme yapılamamaktadır.

   ING Bankası'ndan kullandırılacak krediler için 12 aydan itibaren erteleme seçeneği sunulmaktadır.

   Denizbank tarafından vade kısıtı olan ürünlere erteleme imkanı sunulmamaktadır.

   Alışveriş vade kısıtları aşağıdaki şekildedir:
   • Alışveriş Kredisi kullanımlarında taksitlendirme; tablet alımlarında 6 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay, 12.000TL altı cep telefonu alışverişlerinde 12 ay, 12.000 TL üzeri cep telefonu alışverişlerinde ise en fazla 3 ay olarak uygulanmaktadır.

   Kampanya tüm satıcılarda geçerlidir.

   Kampanyadan yararlanabilmek için başvuru anında Denizbank veya ING müşterisi olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

   Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin hepsinin iade/iptal edilmesi durumunda kredi banka tarafından otomatik olarak kapanacaktır.

   Kampanya kapsamında kullanılan kredi maliyetlerine ilişkin ayrıntılı bilgilere ürün sayfalarından erişim mümkündür.

   Yasal düzenleme gereği 3 ay erteleme ürün bazlı yasal taksit sınırları aşılmayacak şekilde gerçekleştirilir. Örneğin, 3 ay erteleme ile maksimum vade bilgisayarlarda 9, tabletlerde 3 aydır. 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum vade 9 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında erteleme kampanyası bulunmamaktadır.

   Alışveriş kredisi seçeneğinde maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 aydır. 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 aydır. Örneğin, sepetinizde 12.600 TL ve 4.500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır. Diğer ürünlerde maksimum vade 36 aydır.

   ING bankasına özel müşteri Ekstra Banka Kartı’yla aylık 1.250 TL harcamaya bir sonraki ay kredinin aylık faiz oranı kadar nakit iade kazanılır. Turuncu Ekstra’lı Kredi kullandırımlarında 3 ay erteleme seçeneği kullanıldığında ilk ay faiz iadesine hak kazanılması için kredinin kullanıldığı tarihten itibaren her ay harcama koşulunun yerine getirilmesi gerekmektedir. ING, uygun görmediği başvuruları onaylamama ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   Kredi kullandırım koşulları ve kredi değerlendirmesi yalnızca seçilen bankaya aittir. Hepsiburada'nın herhangi bir etkisi/sorumluluğu yoktur. Kredi taksit ödemeleri dahil, tüm işlemler ilgili banka üzerinden yapılır.

   Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir.

   Sigorta ve tahsis ücreti yoktur.

   D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. ve kampanya dahilindeki bankalar gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanya kapsamındaki ürünlerde ve vade seçeneklerinde değişiklik yapma, kampanya süresini öne çekmek veya uzatmak suretiyle değiştirme veya kampanyayı iptal etme haklarını saklı tutar.

   Kampanyaya katılanlar bu koşulları kabul etmiş sayılır.