Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin

iPhone 11 Kampanya Koşulları:

 • 3.349 TL'den* başlayan fiyatlarla yeni iPhone 11’ e sahip olmak için eski telefonunu şimdi indirime dönüştür.
 • Kampanya 11 Mart - 30 Nisan 2021 (bu tarih dâhil) tarihleri arasında verilmiş olan siparişler için geçerlidir.
 • “Eskiyi Getir Yeniyi Götür” kampanyasından faydalanarak ‘Nakit olarak almak istiyorum’ alanından başvuran kullanıcılara eski telefonunun tutarına ek olarak 350 TL ödeme yapılır.
 • Kampanyadan, iPhone 11 model telefonlardan birini satın alan ve siparişi esnasında ‘Kampanyaya katılacağım’ kutucuğunu işaretlemiş olan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılabilmek için iPhone 11 siparişi verildikten ve sipariş oluştuktan sonraki 15 gün içerisinde https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur adresinden kampanya formu doldurulmalıdır.
 • Müşteri tarafından, “Eskiyi Getir Yeniyi Götür” kampanyası kapsamında cihaz tutarına ek 350 TL’den faydalanabilmek için ‘Nakit olarak almak istiyorum’ alanından başvuru yapılır. Müşterinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için iPhone 11 model telefonlardan** birini satın alması ve ürün bedelinin tamamını ödemesi gerekir.
 • Başvuru sonrasında müşteri tarafından gönderilen cep telefonunun beyan ettiği özelliklere uygun olması ve iPhone 11 model telefonlardan birini satın alması halinde, başvuru sırasında teklif edilen cihaz tutarı müşterinin belirttiği hesabına aktarılır. Müşteri ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerini eksiksiz, tam ve doğru olarak belirtmek zorundadır. Müşteri adı ile hesap bilgisi sahibi adı aynı olmak zorundadır. Aksi takdirde, Hepsiburada'nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • iPhone 11 model telefonlardan birini satın alan müşterilerin “Eskiyi Getir Yeniyi Götür” kampanyasına başvurusu esnasında; ekranının son kısmında teklif olarak yer alan tutar, müşteriye aktarılacak toplam tutar olmayıp bu tutar başvuru tamamlandığında sunulan cihaz teklif tutarıdır. Cihaz teklif tutarına ek olarak ödenecek olan 350 TL, süreç tamamlandığında Hepsiburada tarafından müşterinin ödeme yapmış olduğu kartına iade edilecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 (bir) defa yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com getirilen cihaz tutarını ve belirtilen ek ödemeyi yapmama hakkına sahiptir. Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • *3.349 TL tutar iPhone 8 Plus 64 GB modeli üzerinden hesaplanmıştır. Müşterilerin kampanyaya katılacağı eski telefon modeli değişiklik gösterdiğinde tutar da değişiklik gösterecektir.
 • **Kampanya iPhone 11 modellerinde geçerli olup 11 Pro ve 11 Pro Max modelleri dâhil değildir.
Başa dön