Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
  • Hepsiburada'ya bölgeden ilk defa katılan işletmelerin gerçekleştirileceği satışlardan alınan komisyonlarda, altın ve ziynet kategorisi hariç tüm kategorilerde belirlenen ciroya kadar ilk 3 ay %0 komisyon uygulaması yapılacaktır.
  • Hepsiburada platformu üzerinde yeni mağaza açacak işletmelere 1000 TL reklam bakiye desteği verilecektir. 2023 yılında bölgedeki üreticilere 55 milyon TL'lik reklam bakiyesi tanımlanmıştır.
  • Hepsiburada, "Her Sipariş Bir Destek" projesi ile özel bir sayfa oluşturarak, bölgedeki KOBİ'ler, esnaf ve aile işletmeleri, girişimci kadınlar ve kadın kooperatiflerine destek sağlamaktadır. Deprem bölgesindeki üreticilerin ürünleri bu özel sayfa ve badge ile öne çıkartılmaktadır.
  • "HepsiTürkiye'den" programı ile, Coğrafi İşaretli Ürünleri ayrı bir badge ile ön plana çıkararak, e platformlarındaki satışı desteklemektedir.
  • Deprem bölgesindeki 11 ilde e-ticareti, e-ihracatı geliştirici, satıcılarda dijital pazarlama, online satış gibi yetenekleri geliştirecek eğitimlerin verilecektir.
  • Bilim ve Teknolojide Kadın Derneği iş birliği ile gerçekleşen "Yarınlara Söz" programında üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan 130 gence bir yıl boyunca e-ticarette veri bilimi ve e-ticaretin dinamikleri, finansal okuryazarlık, web tasarımı, pazarlamanın temelleri, Excel, Python, HTML & CSS, özgeçmiş hazırlama, LinkedIn kullanımı, mülakat teknikleri, girişimcilik ve şirketleşme süreçleriyle ilgili eğitimler verilmektedir.
  • Deprem bölgesi dijital destek kartlarının satışları platformlarımızda devam etmektedir.
  • Hepsiburada "Bir Gülüş Yeter" projesi kapsamında deprem bölgesindeki çocuklar için gerçekleştirdiği etkinlikler ile bugüne kadar bölgedeki 4.000'den fazla çocuğa destek oldu ve bölgedeki çocuklara sosyal destek vermeye devam edecektir.
  • Ramazan ayında bölgedeki ihtiyaç sahiplerine 1.000.000 TL’lik gıda paketinin ulaştırılması planlanmıştır.
Bölgeden bir yılda 3.5 milyar TL’lik ticaret hacmi
7.300’den fazla KOBİ ve esnafa; teknoloji, lojistik ve satış desteği
Adana ve Hatay’da E-Ticaret İhtisas Merkezleri
3.300 girişimci kadın ve kadın kooperatifine destek
90.000 kişinin istihdamına, 400.000 kişinin geçimine katkı
4.000’den fazla çocuk ve gence eğitim ve sosyal destek