Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin

Apple iPad Air 4. Nesil Kampanya Koşulları:

  • Apple iPad Air 4. Nesil'e 3499 TL'den* başlayan fiyatlarla sahip olmak için eski tabletini şimdi indirime dönüştür!
  • Kampanya 1 Mart – 31 Ağustos 2021 (bu tarih dahil) tarihleri arasında verilmiş olan siparişler için geçerlidir.
  • Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasından faydalanarak “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuran kullanıcılara eski tabletinin tutarına ek olarak 500 TL ödeme yapılır.
  • Kampanyadan Apple iPad Air 4. Nesil model tabletlerden birini satın alan ve siparişi esnasında "kampanyaya katılacağım" kutucuğunu işaretlemiş olan müşteriler yararlanabilecektir. Müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için Apple iPad Air 4. Nesil model tabletlerden birini satın alması ve ürün bedelinin tamamını ödemesi gerekir.
  • Kampanyaya katılabilmek için Apple iPad Air 4. Nesil tablet siparişi verildikten ve sipariş oluştuktan sonraki 15 gün içerisinde https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur adresinden kampanya formu doldurulmalıdır.
  • Başvuru sonrasında müşteri tarafından gönderilen eski tabletinin ya da taşınabilir bilgisayarının beyan ettiği özelliklere uygun olması ve müşteri tarafından Apple iPad Air 4. Nesil model tabletlerden birinin satın alınması halinde başvuru sırasında teklif edilen cihaz tutarı müşterinin belirttiği hesabına aktarılır. Müşteri, ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerini eksiksiz, tam ve doğru olarak belirtmek zorundadır. Müşteri adı ile hesap bilgisi sahibi adı aynı olmak zorundadır. Aksi takdirde, Hepsiburada' nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Apple iPad Air 4. Nesil model tablet satın alan müşterilerin Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasına başvurusu esnasında ekranının son kısmında teklif olarak yer alan tutar, müşteriye aktarılacak toplam tutar olmayıp; bu tutar başvuru tamamlandığında sunulan cihaz teklif tutarıdır. Cihaz teklif tutarına ek olarak ödenecek olan 500 TL, süreç tamamlandığında Hepsiburada tarafından müşterinin ödeme yapmış olduğu kartına iade edilecektir.
  • Bir müşteri kampanyadan ancak 1 defa yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com getirilen cihaz tutarını ve belirtilen ek ödemeyi yapmama hakkına sahiptir. Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
  • *3.499 TL tutar iPad Pro (10.5 inç) Wi-Fi (64 GB)model üzerinden hesaplanmıştır. Müşterilerin kampanyaya katılacağı eski telefon modeli değişiklik gösterdiğinde tutar da değişiklik gösterecektir.
Başa dön