ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
STMAX
Stmax GF930 Beyaz Elektrikli Motorsiklet

Stmax GF930 Beyaz Elektrikli Motorsiklet

STMAX
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002705/60008737
Stmax GF930 Beyaz Elektrikli Motorsiklet

Üç kişinin aynı anda yolculuk edebileceği Stmax GF930 beyaz elektrikli motosiklet modelinden ailenizle ya da arkadaşlarınızla beraber yararlanabilirsiniz. Ürünün geniş koltuklara sahip olması yolculuk sırasında rahat edebilmenize yardımcı olur. Koltukların yumuşak yüzeyi sayesinde konforunuzu koruyarak seyahat edebilirsiniz. Önde yer alan tekli koltuk sürücülerin işlerini kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Koltuğun sırt dayama ve oturma noktaları yumuşak yüzeye sahiptir. Aynı zamanda arka kısımdaki ikili koltuk bölümü de cilt dostu yumuşak kumaş özelliğiyle üretilmiştir. Ön koltukta ve arka koltukta bulunan kolçaklar yolculuklarınızda güvenliğinizi artırır. Kolçaklara kollarınızı yaslayarak seyahat boyunca rahat edebilirsiniz. Sert malzemelerle üretilen kolçaklar darbelerden ve sarsıntılardan korunabilmenize de yardım eder. Viraj alırken koltuğunuzdan kaymamak için kolçakların yarattığı güvenlikten yararlanabilirsiniz. Motosikletteki koltukların yüzeyi kayma sorununu önlemeye yardım eder. Tırtıklı yüzey yapısı oturma konforunuzu koruyarak yolculuklarınıza emniyet katar.

Açık Hava Koşullarına Dayanıklı Motosiklet

  • Motosikletin koltukları yağmur sularına ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.
  • Motosikletin arka kısmındaki tel sepet bölümünü çeşitli eşyalarınızı taşıyabilmek için değerlendirebilirsiniz.
  • Elektrikli motosikletin zemininin sert ve tırtıklı yüzeyinden yararlanarak ayaklarınızın kaymasını önleyebilirsiniz.
  • Yaylara sahip olan ön ve arka tekerlekler sarsıntıları azaltan etkileriyle yolculuklarınızı daha konforlu hale getirir.
  • Farları ve lambaları elektrik enerjisiyle çalışan motosiklet sayesinde gece saatlerinde de yol alabilirsiniz.

Elektrik Enerjisiyle Çalışan Modern Motosiklet

Modern teknoloji ile geliştirilen elektrikli motosiklet doğa dostudur. Bataryasını kısa bir sürede doldurarak motosikletinizle saatler süren kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün gidon bölümündeki batarya seviyesi göstergesini sık sık kontrol etmelisiniz. Bataryanızın enerjisi azalmaya başladığında motosikletinizi şarj edebileceğiniz alanlara yönelmeye dikkat etmeniz gerekir. Motosikletin fosil yakıt kullanmaması duman salınımı yapmanızı önler. Motoru sessiz bir şekilde çalışan elektrikli motosiklet sayesinde gürültü kirliliğine yol açmadan yolculuk edebilirsiniz. Yıl boyunca kullanabileceğiniz Stmax motosiklet ile yaz ve kış aylarında şehir içerisinde hızlı bir şekilde yol alabilirsiniz. Dar noktalardan kolayca geçebilen motosikletle şehir için trafiğinde zaman kazanabilirsiniz. Açık alanlara park edebileceğiniz ürünü kullanarak kilit sistemlerinden yardım alabilirsiniz. Motosikletinizi kilitledikten sonra üstüne branda da örtebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Batarya: 60 V / 20 Ah
  • Sürüş Mesafesi: 40 km - 65 km
  • Maksimum Yolcu Sayısı: 3
  • Şarj Süresi: 6 - 8 Saat
  • En Yüksek Hız: 30 km/s

Elektriği Etkin Şekilde Kullanan Motosikletlerin Üreticisi

Stmax markasının tasarladığı ürünler elektrik enerjisini etkin bir biçimde kullanarak çevreye katkı sağlar. Stmax elektrikli motosiklet modellerini fosil yakıt türlerine ihtiyaç duymadan çalıştırabilirsiniz. Motosikletlerin sürüş konforu sağlayan özellikleri yolculuklarınızda size birçok kolaylık sağlar. Stmax motosikletlerin hafif ve kolay manevra yapabilir olması seyahatlerinizi daha keyifli hale getirir.

Pratik Sürüş Deneyimi

Üç tekerlekli elektrikli motosiklet sayesinde ürününüzü park ederken herhangi bir dayanak noktasına ihtiyaç duymazsınız. Motosikletin tekerlekleri frenleme ve hızlanma konusunda ekstra performans sağlar. Tırtıklı tekerlekler duruş mesafenizi azaltarak güvenliğinizi artırır. Motosikletin dayanıklı tekerlekleri yağmur sularına karşı da koruma yaratır. Su kanalları lastiklerinizi kaplayabilecek suları dışarı atarak yolculuklarınızda güvenliğinizi korur. Motosikletin frenleri de emniyet sağlayan özellikleriyle dikkat çeker. Ön frende kullanılan disk fren teknolojisi sayesinde motorunuzu anında durdurabilirsiniz. Arka tekerlekte kampana fren teknolojisi kullanılmıştır. Fren kollarının yumuşaklığı sayesinde ihtiyaç anında kolayca frenleyebilirsiniz. Motosikletinizi daha kolay kontrol etmek için sürüş esnasında motosiklet eldiveni kullanabilirsiniz. Maksimum hızı saatte 30 kilometre olan motosikletle kısa bir sürede uzak mesafeleri kat edebilirsiniz. Tek bir dolumla bataryanızdan 40 ile 65 kilometrelik bir mesafeyi geçebilecek kadar yararlanabilirsiniz. Motosikletin bataryası hava koşullarına dayanıklı olduğu için sıcakta ve soğukta yolculuk edebilmeniz için elverişlidir.


BATARYA 60V / 20 Ah
 SÜRÜŞ MESAFESİ 40 - 65 Km
ŞARJ SÜRESİ 6 - 8 Saat
 MAX. HIZ 30 Km / h
TAŞIMA KAPASİTESİ 3 Kişilik
 MOTOR 60V / 1000 W
LASTİK EBATI 3,0 - 10"
 FREN ÖN/ARKA Disk / Kampana
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön