Elektronik ve küçük ev aletleri alanında Türkiye’nin uzman firmaları arasında yer alan Sunny, 1979 yılından günümüze kadar geçen süreçte, başarılı AR-GE çalışmaları ve inovatif hamleleri ile büyümeye devam ediyor. Birbirinden fonksiyonel ve kullanışlı ev aletleri üreten Sunny, geniş ürün yelpazesi sayesinde mutfaklarda da kullanıcılara esnek çözümler sunuyor. Markanın yeni nesil aspiratör modelleri, sessiz çalışma düzenleri ve işlevsel fonksiyonları ile göz dolduruyor. Beyaz, siyah ve inox gibi çeşitli renk seçenekleri ile sunulan aspiratörler, mutfağınızın görünümünü eksiksiz bir biçimde tamamlıyor. Zengin filtreleme opsiyonları ve pratik filtre değişim mekanizmalarına sahip olan markaya ait aspiratörler, mutfağınızda üst düzey hava temizliği sağlıyor.

Sunny Aspiratör Modelleri

Hafif gövde yapısı, işlevsel çalışma düzeni, çift ünite aydınlatma desteği ve güçlü emiş yeteneği gibi özellikleri ile öne çıkan Sunny aspiratör modelleri, mutfağınızın her daim temiz bir havaya sahip olabilmesini sağlıyor. Markaya ait aspiratörlerin etkili hava temizleme yetenekleri sayesinde yemek yaparken açığa çıkan buharlar hızlıca tahliye ediliyor. Standart ölçülere sahip hava tahliye borularına kolaylıkla monte edilebilen Sunny aspiratörler, ufak ebatları ile fazla yer kaplamıyor. Panel altına konumlandırılan lambalar, hem ışığın yetersiz olduğu durumlarda rahatça yemek yapabilmek hem de günlük kullanımda soft aydınlatma elde edebilmek için tercih edilebiliyor. Ergonomik şekilde düzenlenen düğmeler ve panel yüzeyleri de kullanım konforunu önemli ölçüde yükseltiyor.

Bazı Sunny aspiratör çeşitlerinde yer alan çift panel filtre sistemi, ufak alanlarda başarılı hava tahliyesi sağlanabilmesini kolaylaştırıyor. Çift filtrelerden biri sabit bir konumda cihaz üzerinde dururken, diğeri de kademeli bir şekilde dışarıya doğru açılıyor. Bu sayede, ufak alanlarda mutfak davlumbaz ünitelerinin sağlayabileceği genişlikte bir buhar haznesi oluşturulabiliyor. İsteğe bağlı olarak, sadece tek bir filtre ünitesini kullanabilmek de mümkün oluyor. Cihazın hava emiş kapasitesi, ocak üzerinde bulunan tencere sayısı ya da toplam yemek buhar miktarı göz önüne alınarak ayarlanabiliyor. Rijit birleşim yüzeylerine ve kaliteli işçiliğe sahip olan markaya ait aspiratör modelleri, en yüksek hız seçeneğinde dahi, titreme ve gürültü gibi olumsuzluklara neden olmuyor.

Sunny Aspiratör Fiyatları

Etkili hava temizleme yetenekleri ile bilinen Sunny aspiratörleri kullanmak ve temizlemek zahmet gerektirmiyor. Standart filtre panelleri, belli bir süre kullanıldıktan sonra bakım ve temizlik amacıyla yerinden çıkarılabiliyor. Filtreleri yerinden çıkarabilmek için, filtrenin hemen altına konumlandırılan açma klipsini çekmek yeterli oluyor. Filtreyi söktükten sonra, metal petek kanallarına dolan kir ve yağ dokusunu ılık ve sabunlu bir su içinde bekleterek arındırmak mümkün oluyor. Temizlik işleminin ardından filtreler kurutularak tekrar aspiratör gövdesi üzerine bağlanabiliyor. Deforme olmuş, eskimiş ya da temizlenmeyecek durumda olan filtre panellerinin ise, yeni bir alüminyum ağ filtre ile değiştirilmesi tavsiye ediliyor. Düzenli bakım ve temizlik işlemleri yapıldığında, Sunny aspiratörler uzun süreler boyunca ilk günkü kondisyonunda çalışmaya devam ediyor.

Sunny aspiratör fiyatları; ürünlerin modeline, motor gücüne, rengine, tasarımına ve teknik özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Aspiratör gövdesi, bağlama kancaları ve sabit yuvalar vasıtasıyla kolaylıkla duvara monte edilebiliyor. Köşeli hatları ve düz yüzeyleri ile bağlama ve montaj sürecinde işinizi kolaylaştıran ürünler, ankastre kabin ya da mutfak dolapları altına da vidalanabiliyor. Sürgülü alanlar gövde içerisinde kaldığı için, filtre hazneleri kurulumdan sonra dolap kapaklarına ya da mobilya kenarlarına temas etmiyor. Hareketli tekerlek sistemi ile kullanımı son derece kolay olan sürgü mekanizması rahatlıkla açılıp kapanabiliyor. Ergonomik yapısıyla öne çıkan Sunny aspiratörler, ankastre set ürünleri içinde kullanıldığında dahi dekoratif görünümünü koruyor.

Sunny Aspiratör Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sunny
  2. White Daisy
  3. Beko
  4. Cvs
  5. Arçelik
  6. Franke
  7. Mekappa
  8. Siemens
  9. Stilevs
  10. Arnica
  11. Conti
  12. Dominox
  13. Esty
  14. King
  15. Simfer
  16. Ventino
  17. Altus
  18. Bosch
  19. Eminçelik
  20. Exep
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kontrol Tipi
 5. Kademe Sayısı
 6. Maksimum Emiş (m3/saat)
 7. Renk
 8. Genişlik (cm)
 9. Satıcı
 • Marka Sunny
DSACategoryId/2147483637/235604/22002
BAŞA DÖN