Kadın iç giyiminde önemli yeri olan sütyenler çeşitli renk ve modellerde üretiliyor. Markalar son derece zengin sütyen koleksiyonları sunuyor. Bu sayede herkese hitap eden modeller içinden istenilen özelliklere sahip sütyen kolaylıkla bulunabiliyor. Eskiden daha çok siyah, beyaz ve ten rengi üretilen sütyenler her geçen gün daha fazla renk ve desen seçeneği sunuyor. Kırmızı sütyen sadece giysilere uyumlu bir renk olduğu için değil, sembolik anlamları ve sevilen bir renk olması nedeniyle de sıklıkla tercih ediliyor.

Dantelli sütyenler kadınlar tarafından oldukça seviliyor ve tercih ediliyor. Dantel kullanımı sayısız tasarım yapma imkanı sunuyor ve modelleri çeşitlendiriyor. Sadece dantelden tasarlanmış sütyenlerin yanı sıra dantelin farklı desenlerde veya düz renkli kumaşlarla beraber kullanıldığı modeller de bulunuyor. Sütyenlerin elde yıkanması tavsiye edildiği için dantel sütyenler kolay yıkama ve çok çabuk kuruma özelliği ile pratik ve rahat kullanım imkanı sunuyor. Kırmızı dantelli sütyenler kadın iç giyim modasının vazgeçilmezleri arasında gösteriliyor.

Kırmızı Sütyen Modelleri ve Çeşitleri 

Kırmızı sütyen modelleri ve çeşitleri içinde göğüsleri daha büyük gösteren sütyenler farklı dolgu çeşitleri ile dikkat çekiyor. Göğüsleri alttan destekleyen dolgular bulunduğu gibi, sütyenin tüm göğüs kısmının dolgulu olduğu modeller de bulunuyor. Dekolte kıyafetlerle kullanmak için özel olarak tasarlanmış dolgulu sütyen modelleri kumaş veya dantelli olabiliyor. Askı tasarımları da model seçeneklerini çoğaltıyor. Askıları çıkabilen modeller askısız elbiseler altında sevilerek kullanılıyor. Bu modellerin bir çoğunda askılar çıkarılıp takılabildiği gibi, ürünleri farklı askılarla kullanma imkanı da bulunuyor.

Göğüs toplayıcı modeller büyük göğüslü kadınlar tarafından tercih ediliyor. Bu tasarımlar göğüs bedeninin daha küçük görünmesine yardımcı oluyor. Kırmızı sütyenler içinde şeffaf askılı modeller de bulunuyor. Böylelikle sırt dekolteli veya omuzu açık bırakan giysilerle bile kırmızı sütyen kullanılabiliyor. Balenli modeller birçok kadının tercih ettiği sütyen modelleri arasında yer alıyor. Balenler göğüsleri destekliyor ve kırmızı sütyen modelleri ve çeşitleri içinde önemli bir yer tutuyor. Balensiz sütyenlerin de yer aldığı koleksiyonlar içinde beden seçenekleri iki farklı şekilde oluyor. Sütyen alırken kişinin beden ölçüsünü bilmesi ve vücuduna en uygun modeli seçmesi gerekiyor. Göğüs ve göğüs altı ölçüsü alınarak belirlenen beden ölçülerinde iki haneli bir sayı ve bir harf bulunuyor. Beden ölçüsü sadece göğüs altı çevresi olan modellerde bulunuyor. Kırmızı sütyen modelleri içinde farklı alternatiflere yer veriliyor. Aynı modelin çeşitli renk ve desenlerde birden fazla adedi bir arada satılabiliyor.

Kırmızının farklı tonlarında veya desenlerinde birden fazla sütyenin beraber satıldığı paketler son derece ekonomik seçenekler sunuyor. Külotla aynı desende, aynı tasarımla üretilen sütyen takımları hayli ilgi görüyor. Bu takımlarda her iki parça da tek başına kullanılabiliyor. Mayokini şeklinde tasarlanmış iç çamaşırlarında ise sütyenler alt parçadan ayrılabiliyor. Kırmızı sütyenler çok sayıda model ve çeşit seçeneği yanında farklı fiyat seçenekleri de sunuyor. Fiyatlar markaya, kullanılan malzemeye ve tasarıma göre değişiyor. Model, çeşit zenginliği ve farklı fiyatlar her yaşa ve her zevke hitap ediyor ve beklentileri yüksek oranda karşılıyor.

Ön boyun ve arka sırt bölgesi özel olarak tasarlanmış sütyenler değişik kombinler yaratma imkanı veriyor. Askı şekilleri görünümü direkt etkilerken boyundan bağlamalı modeller ise klasik sütyen tasarımlarına yeni bir boyut getiriyor. Desenli kumaşların tek başına veya kombinlenerek kullanıldığı kırmızı sütyenler değişik modellerden hoşlananların oldukça ilgisini çekiyor. Sütyenlerde kullanılan kenar dantelleri, göğüs arası boncuk, kurdela gibi detaylar estetik görünüme direkt etki ediyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kırmızı Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

2570 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 2570 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?