Teknolojinin gelişmesi ve hayatın içine her geçen gün daha fazla girmesiyle bilgisayarlarda yapılabilen hemen her iş tabletler üzerinden de yapılabilir. Tabletler de gün geçtikçe daha gelişmiş teknolojiler ile tasarlanır. Bu sayede çok daha fazla iş tabletler üzerinden yapılabilir. Tasarımdan yazmaya, kodlamadan çizime kadar birçok iş için tabletler işlevsel bir ürün olarak fayda sağlamaktadır. Teknolojik gelişmelerin artmasıyla birlikte tabletlerin özelliklerinde de gelişmeler yaşanır. Ekran görüntü kalitesinin artması, ses kalitesinin daha iyi hale gelmesi, tabletlerin hafızasının yükselmesi gibi birçok gelişme tabletleri daha kullanışlı bir araç haline getirir. Bunun haricinde ihtiyaca göre daha büyük ekranlı tabletler de üretilir. Tabletlerin ekran boyutunun büyümesi daha konforlu ve işlevsel bir kullanım sunabilir. Film ve dizi izlemek veya tasarım-çizim işleri gibi amaçlar için büyük ekrana sahip tabletler daha kullanışlıdır. Büyük ekran olarak gösterilen tabletlerden biri de 10.1 inç boyuta sahip tabletlerdir. 10.1 inç ekran boyutu ile bir bilgisayarda yapılan çoğu işe uygun bir kullanım sunar. 10.1 inç tablet modelleri film ve dizi izlemek veya kitap okumak için oldukça uygun modellerdir. Bunun yanı sıra teknik çizim işlemleri için de geniş ekranı ile kullananlara kolaylık sunarlar. 10.1 inç tabletler ayrıca kodlama ve yazılım işleri için de uygun bir ekran boyutuna sahiptir. Öğrenciler için de derslerine yardımcı olabilecek ve eğitim amaçlı kullanılabilecek bir model olarak öne çıkan 10.1 inç tabletler ders kitaplarını inceleme ve ders videoları izleme için uygundur.

10,1 inç Tabletlerin Özellikleri

Yeni nesil tabletler artık bir mini bilgisayar halindedir. Bir telefona göre daha yüksek hafızaya sahip olmaları sayesinde depolama konusunda kullananlara esneklik sunarlar. Kaybolmasını istemediğiniz önemli belgelerinizi yüksek depolama hacimli 10,1 inç tablet modellerinde saklayabilirsiniz. Belgelerin yanı sıra fotoğraf ve videolarınız için de uygun bir depolama alanı sunan tablet 10.1 inç modeller kullananlar tarafından beğeni görür. Yeni nesil tabletlerin depolama alanları 2 GB ile 128 GB arasında değişkenlik gösterir. Depolama alanı ihtiyacınıza göre bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni nesil tabletlerin depolama dışında öne çıkan özelliklerinden biri de RAM kapasiteleridir. RAM kapasitelerinin artması ile birlikte tabletlerin yapabilecekleri de artmaktadır. Yüksek RAM kapasitesine sahip olan tabletler tasarım ve çizim işlerinde kullanıcıya daha işlevsel bir kullanım sunar. Tabletlerin yüksek RAM kapasitesi sayesinde oyun oynama keyfinin de yükselmesi amaçlanır. Yüksek RAM kapasitesine sahip olan 10,1 inç tabletler daha gelişmiş bir oyun deneyimi yaşatır. 10,1 inç tabletlerin RAM kapasiteleri 1 GB ile 6 GB arasında değişir. Gelişmiş RAM kapasitesine sahip olan tabletler aynı anda birden çok uygulamayı çalıştırabilir. Bunun yanı sıra tabletin hızı ile RAM kapasitesi arasında da ilişki vardır. Yüksek RAM kapasitesine sahip modeller uygulamaları daha hızlı çalıştırıp daha konforlu bir kullanım sunar.

Okul Hayatında Öğrencilere Yardımcı 10,1 inç Tabletler Seçenekleri

10.1 inç tablet öğrencilerin okul hayatlarında da severek kullandığı cihazlardır. Derslerde yardımcı olan yapısı ile öğrencilerin dersleri daha iyi anlamasında etkili olan 10,1 inç tabletler kullanışlı bir yapıdadır. Ders kitaplarının ve yardımcı kaynakların dijital hali 10,1 inç tabletlere indirilebilir. Böylece derslerde fiziki ders kitaplarının yerine hafif olması ile rahatça taşınabilen 10,1 inç tabletler kullanılabilir. Öğrencilerin ders çalışma isteklerini artırma konusunda da tabletlerin önemli bir katkısı vardır. Canlı renkleri ve dikkati toplayan kullanımı sayesinde öğrenciler daha uzun süre odaklı bir şekilde ders çalışabilirler. Okuldan sonra da ders videolarını geniş ekranlı 10,1 inç tabletlerden izleyebilirler. Böylece okullarda işledikleri konuların daha akılda kalıcı olmalarını sağlarlar. İnternet üzerinden alınabilecek çevrimiçi eğitimler de 10,1 inç tablet modelleri ile daha etkili bir şekilde izlenebilir. Taşınabilir olması sayesinde evden veya okuldan ayrı kalınan zamanlarda eğitimden kopmamak için 10,1 inç tabletler etkili bir alternatif olur. Yüksek depolamanın en önemli avantajlarından bir tanesi de saklamak istediğiniz her dosya için iyi bir alternatif olmasıdır.

Bilgisayar Olarak Kullanılabilen 10,1 inç Tabletler

Tabletlerin yaygınlaşması ve pek çok kişi tarafından kullanılır hale gelmesiyle birlikte tabletler için üretilen aksesuarlar da artmıştır. Bilgisayara göre küçük boyutları sayesinde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz tabletler işlerinizi ertelemeden gittiğiniz yerden yapabilme imkanı sunar. Tablet kılıfları, ekran koruyucular ve tablet klavyeleri bu aksesuarlardan bazılarıdır. Bu aksesuarlar ile tabletler daha kullanışlı bir hale gelir. 10,1 inç tabletlere özel üretilen aksesuarlar da mevcuttur. Bu aksesuarlar arasında klavyeli kılıflar ilgi gören modellerdir. Klavyeli kılıflar sayesinde tabletler birer bilgisayar gibi şekil alır ve kullanılabilir. Dizüstü bilgisayarlar gibi ayarlanabilen yapıya sahip olan klavyeli tablet kılıfları 10,1 inç tabletleri bir tablet bilgisayar haline getirir. 10,1 inç tablet pc modeller masa üzeri kullanımda da daha rahat bir kullanım sunar. Yazı yazma işlemlerinde tablet pc modeller klavyeli kılıfları ile öne çıkar. Bununla birlikte ihtiyaca yönelik bir tablet tercih etmek daha ekonomik bir seçim olacaktır. İhtiyacınızı belirlerken depolama kapasitesi önemli bir etkendir.

Çeşitli Renkleriyle Her Zevke Özel 10,1 inç Tabletler

Tabletlerin farklı renklerde olması ile kişilerin beğenilere özel modeller de bulunabilir. Gündelik hayatta sık kullanılan ve taşınabilir olan tabletlerin estetik bir görünümü olması da önemlidir. 10.1 inç tablet satın alanların tabletlerin renk ve görünüşlerine de önem gösterdikleri görülür. En sık görülen tablet renkleri arasında siyah, beyaz ve gri bulunur. Siyah renk 10,1 inç tabletler toz göstermeyen yapıları sayesinde kullananlar tarafından beğeni gören modellerdir. Bununla birlikte estetik bir görünüm isteyenler tarafından beyaz renkli 10,1 inç tabletler de tercih edilebilir. İlk tercih ettiği rengi daha sonra beğenmeyen kişiler için farklı renklerdeki tablet kılıfları da bu konuda yardımcı olur. Tablet rengini değiştirmek zorken istenen renkteki tablet kılıfı sayesinde esnek bir kullanım sağlanmış olur. Farklı renkteki 10,1 inç tablet kılıfları sayesinde beğeninize göre renk değişimleri yapabilirsiniz. Renk farklılıklarının yanı sıra tasarım farklılıkları da 10,1 inç tabletlerin farklı beğenilere hitap etmesini sağlar. Geniş ekranlı 10,1 inç tabletlerin kalınlık farklılıkları olabilir. Bunun haricinde ekran/gövde oranı da tabletlerin farklı bir görünümde olmasının ana etmenlerindendir. Ekran, gövde oranı yüksek olan tabletler son yıllarda daha popüler modeller olarak öne çıkar.

10,1 inç Tablet Fiyatları

Tablet almak isteyenlerin merak ettiği ve ilk araştırdığı konulardan biri de tablet fiyatlarıdır. Gelişen teknoloji sayesinde hemen her ihtiyaca uygun farklı işlevlerde tabletler üretilir. Kimi tabletler daha düşük RAM ve depolama kapasitesi ile gündelik işler ve eğlence amaçlı kullanıma uygundur. Kimi tabletler ise yüksek RAM ve yüksek hafıza ile daha fazla performans isteyen işlemler için uygun modellerdir. Tablet fiyatları da bu özelliklere göre değişkenlik gösterir. 10.1 inç tablet fiyatları konusunda tek bir fiyat söylenemez. Tabletlerin fiyatları modelin markasına, depolama kapasitesine, RAM değerine, kamerasına veya çekirdek sayısına göre değişkenlik gösterebilir. RAM değeri ve bellek kapasitesi arttıkça 10,1 inç tabletlerin fiyatları da artar. 10,1 inç tablet alacaklar en ucuz 10.1 inç tablet modelini bulmak isterler. Tabletlerin fiyatları kampanya ve indirim gibi fırsatlar ile daha uygun seviyelere gelebilir. Çok sık fotoğraf ve video çeken biriyseniz yüksek depolama kapasitesi olan bir 10,1 inç tablet tercih etmek daha verimli olur. Böylece kaybolmasını istemediğiniz ve hatıra olarak saklamak istediğiniz tüm fotoğraf ve videolarınızı tabletlerde depolayabilirsiniz. Yüksek performans gerektiren çizim veya video-fotoğraf düzenleme işleriyle ilgileniyorsanız RAM boyutu yüksek olan bir model tercih ederek kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıca USB bellekler ile daha fazla depolama alanı ihtiyacınızı karşılayabilir ve önemli belgelerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Yüksek Performansları ile 10,1 İnç Tabletler

Tablet modellerinin yüksek bir performansa sahip olması kullananlar için önemli unsurlardan biridir. Tabletlerin performansını etkileyen birçok etmen vardır. Tabletin işletim sistemi bu etmenlerden biridir. İyi ve güncel bir işletim sistemine sahip olan 10,1 inç tabletler kullananların istikrarlı olarak yüksek performans almasını sağlar. İşlemcide yer alan çekirdekler de tabletlerin yüksek performanslı çalışmasında doğrudan etkilidir. 10,1 inç tabletlerde 8 çekirdekli işlemciler sıkça kullanılır. Çekirdek sayısı haricinde gelişmiş teknoloji sayesinde 10,1 inç tabletlerin depolama alanı da artırılabilir. Bu sayede depolama alanı dolduktan sonra ek depolama alanı ile tableti kullanmaya devam edebilirsiniz. 10,1 inç tabletlerde bluetooth özelliği de mevcuttur. Böylece dosya ve belgelerinizi bluetooth imkanı sayesinde aktarabilir ve diğer cihazlardan dosya ve belge alabilirsiniz. 10.1 inç tablet yorumları incelendiğinde işlemci hızının da performans açısından önemli olduğu görülür. Hızlı işlemciler ile kullanımda daha yüksek performans sağlanır ve yapılacak işlemler daha verimli ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Dayanıklı ve yüksek performanslı 10,1 inç tablet modelleri için Hepsiburada'dan siparişinizi oluşturabilirsiniz. 10,1 inç tabletlerle birlikte tablet kılıfları da tercih edilen aksesuarlardandır.

10,1 İnç Tabletlerin Renk Seçeneği Var mıdır?

Tablet fiyatları 10.1 inç konusunda araştırma yapanlar tabletlerin özelliklerini merak ederler ve araştırmalarında bu konuya yer verirler. Yüksek performanslı 10,1 inç tabletleri verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilmeniz için performans değerine göz gezdirebilir, şık tasarımlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Siyah, beyaz, gri ağırlıklı olmak üzere birçok renk seçeneğine sahip olan tabletler zevklere göre seçim yapabilmeyi kolaylaştırır.

10,1 inç Tablet Ölçüleri Nedir?

Tablet, telefon, televizyon gibi teknolojik cihazların ekran boyutları inç olarak ifade edilir. İnç değeri santimetreye çevrildiğinde ekran boyutu hakkında daha net bir fikir edinmek kolaylaşır. 10.1 inç tablet ölçüleri boyut olarak değişkenlik gösterebilir ancak ekran boyutu aynıdır. 10,1 inç ekran yaklaşık 25 santimetredir.

10,1 inç Tabletler Eğitim Uygulamaları ile Uyumlu mudur?

10.1 inç tablet en ucuz model araştırması yapanların dikkat ettiği unsurlardan biri de tabletlerin dijital eğitim sistemi ile uyumlu olmasıdır. Birçok program ile çalışabilen teknolojik tabletler sayesinde öğrenciler derslerinde teknolojiden de yardım alarak fayda sağlayabilirler. 10,1 inç tablet modelleri de çeşitli programlarla uyumlu yapıdadır. Ön kameraya sahip modeller ile öğrenciler uzaktan derslere kameralı olarak da katılabilirler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

10,1 inç Tablet Fiyatları ve Modelleri

108 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Disk Kapasitesi
Toplam 24 / 108 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?