Evlerde ve işyerlerinde mandala tablosu yapılan dekorasyon uygulamaları oldukça popülerdir. Mandala tablo, kullanılan odada bulunan mobilyalar ve dekoratif sticker ile uyumlu bir şekilde dekore edilir. Depokrasyon yapılan odalar, doğru ürün seçimi ile hoş bir görünüme sahip olur. Mandala kanvas modelleri ile odanızın havasını tamamen değiştirebilir ve farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Tablo seçimini uygun üründen yana yaparak evinizin dekorasyonunu hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Renk ve tasarım çeşitliliği bakımından oldukça zengin olan mandala tablolar dekorasyona sıradışı bir tarz katar. Renk tercihini doğru yaparak odanızı sade ya da canlı bir görünüme dönüştürmeniz mümkün olur.

Mandala Tabloyla Şık Dekorasyon

Mandala tablo modelleri ile kullandığınız alanlarda uygulamak istediğiniz dekorasyonu rahatlıkla yakalayabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda size en uygun olan tablo mandala modelini bir çok çeşit arasından seçebilirsiniz. Kullandığınız odanın dekorasyonunu tek bir kanvas mandala modeli kullanarak tamamen değiştirmeniz mümkündür. Mandala tablo modellerini kullananlar bunun farkında olduğu için kullanımı ve tercih edilme oranı oldukça yüksektir. En çok kullanılan alanlardan biri evlerin girişidir. Evlerin girişinde kullanılmasının amacı şık ve zevkli bir izlenim yaratmaktır. Aynı izlenimi yaratmak için evlerin oturma odaları ve salonlarda da kullanımı tercih edilir.

Mandala Tablo İle Stil Sahibi Evler

Mandala tabloları ile zevkinizi ve yaratıcılığınızı ön plana çıkarırsınız. Mandala duvar tablosu modellerini duvar saatleri ile kombinleyerek şık bir atmosfer yaratabilirsiniz. Mandala, Uzak Doğu kültüründen gelir. Uzak Doğu’da mandala meditasyon yapmak amaçlı kullanılır. Bu şekilde popülerlik kazanarak günümüze kadar gelir ve trendini hiç kaybetmez. Mandala boyama tablosu, günün yoğunluğuna ve stresine çok iyi gelen bir hobi halindedir. Boyama tablosunu arzu ettiğiniz tüm renkler ile bitirebilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu mandala tablosu ile tamamlayabilirsiniz. Bu ürün ile şıklığı evinizde yaşayabilirsiniz ve evinize gelen misafirlerinizde güzel bir ilk izlenim oluşturabilirsiniz.

Mandala Tablo Kullanım Alanları

Mandala tablo kullanım alanları oldukça çoktur. Yaygın kullanım yeri duvarlar olmasına rağmen birçok alanda ve duvarda kullanım sağlanır. Mandala kanvas tablo modellerinden tercih ederek şık ve benzersiz bir kullanım yaratabilirsiniz. Salon, oturma odası, banyo, yatak odası gibi alanlarda kullanımı tercih edilir. Mandala tabloları tasarımsal şıklığı yansıtmanın kolay yollarından biridir. Mandala tablo fiyatları ürünlerde kullanılan malzemeye ve boyutlara göre şekillenir. Kolay karar verebilmek için farklı ürünlerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Mandala tablo en ucuz modellerine Hepsiburada üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mandala Tablo Şekilleri Nelerdir?

Mandala tablolar şekline ve tasarımına göre birçok farklılık gösterir. Farklı modellere sahip olan mandala desen tablo arasından isteğinize uygun olanı bulabilirsiniz. Mandala tablolar şekillerine göre de sınıflandırılır. Tek parçalı, kare, yuvarlak, altı parçalı, üç parçalı ve dikey şekilde üretilen modelleri mevcuttur.

Mandala Tablo Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Mandala tablo tercihinde yüksek kalite, canlı renk geçişi ve gerçek renk baskısı olan modeller tercih edilebilir. Yüksek çözünürlük ile yapılan mandala tablo satın alma tercihi daha fazladır. Kaliteli şekilde işlenen mandala tablolarda yıpranma ve esneme riski azdır. Bu şekildeki mandala tabloyu uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Mandala Tablo Montaj Çeşitleri Nelerdir?

Mandala tablo modelleri ve tasarım çeşitliliği oldukça fazladır. Boyanabilir mandala tablo tercih sebepleri arasında kolay kullanım ve monte edilmesi vardır. Pratik ve basit montajı ile hayatınıza kolaylık katar. Yapışkanlı üretilen modelleri arkasındaki yapışkan sayesinde kullanacağınız duvara asabilirsiniz. Çivi ile duvara asılacak mandala tablo modellerini de rahatlıkla monte edip tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mandala Tablo Fiyatları

60 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar
MDF Tablolar
MDF Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Metal Tablolar
Metal Tablolar
Cam Tablolar
Cam Tablolar
Duvar Örtüsü
Duvar Örtüsü
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 60 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?