Ev ve ofislerin dekorasyonunda en çok kullanılan parçalar arasında yer alan manzara tabloları, mekânın enerjisini yükseltir. Odanın daha estetik görünmesine yardımcı olurken eşyalarınız arasında uyumu sağlamaya da yardımcı olur. Oldukça geniş ürün seçeneği bulunan manzara tablolar, farklı malzemeler kullanılarak hazırlanır. Alacağınız tabloya karar verirken mekânın tarzını ve odanın dekorasyonunda kullanılan renkleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kanvas Manzara Tabloları

Modern görünüşleriyle son dönemlerin en çok tercih edilen tabloları arasında yer alan kanvas tablolar sayesinde yaşam alanınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Ufak bir dokunuşla odanızın daha estetik görünmesini sağlayan kanvas manzara tabloları uygun fiyatları ve kolay monte edilebilmeleri ile ön plana çıkar. Özellikle duvara çivi çakmak istemeyenlerin tercihi olan kanvas tablolar, hafif yapıda olduklarından dolayı çift taraflı bantlarla duvara yapıştırılabilirler.

Gün doğumu, kar, göl gibi manzaraların ağırlıklı olduğu kanvas tabloları alırken üründe kullanılan kâğıda dikkat etmeniz önemlidir. Mümkün oldukça pamuk ağırlıklı kanvas kâğıdı kullanılan tabloları tercih edebilirsiniz. Tabloda kullanılan mürekkebin sağlığa zararlı maddeler içermemesine ve kısa sürede solmayacak kalitede olmasına özen gösterebilirsiniz. Ayrıca koruyucu malzeme ile verniklenerek nem, kir, güneş ışığı, toz gibi dış etmenlere karşı dirençli hale getirilen ürünleri satın almanızda fayda vardır.

Yağlı Boya Manzara Tabloları

Daha çok klasik dekorasyonda tercih edilen yağlı boya manzara tabloları, hemen her tarza da uyum sağlayabilir. Odanın enerjisini yükselterek huzurlu bir hava katan yağlı boya tabloların pek çok farklı çeşidi bulunur. Yatay ve dikey modelleri tercih edebileceğiniz gibi 3, 5 ya da 7 parçalı tabloları kullanarak da mekâna modern bir hava katabilirsiniz.

Yağlı boya manzara tablolarında yoğun olarak romantizm akımının etkileri görülmekle beraber sürrealizm ve fütürizm etkileri de görülür. Alacağınız ürüne karar verirken kişisel zevklerinizin yanı sıra tablonun yapımında kullanılan malzemeleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. Tabloda kaliteli MDF ya da kanvas kullanıldığından emin olabilir boyaların zaman içerisinde canlılıklarını kaybetmeyeceklerinden emin olabilirsiniz.

Metal Manzara Tabloları

Bohem ve rustik tarz mekanlarda sıklıkla kullanılan metal manzara tabloları, genellikle siyah olmakla beraber farklı tonları da bulunur. Minimal tasarımların tercih edildiği ürünler, dekorasyonun tamamlayıcısı rolünü üstlenirken mekâna özgün bir hava katar. Alacağınız metal manzara tablosuna karar verirken metalin nem ve güneş ışığına karşı dayanıklı olmasıyla beraber paslanmaz özellikte olmasına da dikkat edebilirsiniz.

Manzara Tablosu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Manzara tablolarının oldukça farklı seçeneği bulunduğundan alacağınız ürüne kararsız kalabilirsiniz. Ancak bazı püf noktaları göz önünde bulundurarak ev ya da iş yeriniz için ideal modeli seçebilirsiniz.

  • Alacağınız tabloya karar verirken dikkat etmeniz gereken en önemli etken tabloda kullanılan renklerdir. Mümkün oldukça mekânın dekorasyonuna uyumlu renkleri tercih etmenizde fayda vardır. Aynı zamanda renklerin ortamın enerjisini doğrudan etkilediğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Ortamın enerjisini artırmak için sarı ve turuncu, sakin ve huzurlu bir hava oluşturmak için mavi ile yeşil, daha tutkulu ya da hırslı bir mekân için kırmızı tonlarının ağırlıklı olduğu tabloları kullanabilirsiniz.
  • Odanın boyutları ve şekline göre tablonun dikey ya da yatay olmasına karar verebilirsiniz. Duvar, odanın geniş duvarıysa ve tek bir tablo asacaksanız yatay modelleri, küçük alanlar için dikey tabloları tercih edebilirsiniz.
  • Tabloda kullanılan boyaların kalıcılığına dikkat edebilirsiniz. Zaman içerisinde solan tablolar, evinizin bakımsız görünmesine neden olabilir.
  • Tercih edeceğiniz tablonun temizlik talimatlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Her tablonun tozunu almanız mümkün olmayıp, özel bir temizliğe ihtiyaç duyan ürünler bulunabilir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Manzara Tablo Fiyatları

Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar
MDF Tablolar
MDF Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Kabartma Tablolar
Kabartma Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Metal Tablolar
Metal Tablolar
Taş Tablolar
Taş Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Puzzle Tablolar
Puzzle Tablolar
Epoksi Tablolar
Epoksi Tablolar
Cam Tablolar
Cam Tablolar
Duvar Örtüsü
Duvar Örtüsü
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021320/18021320