Büyük şehirlerde yaşayan insanlar sıklıkla doğaya özlem duyarlar. Özlemlerini biraz olsun geçirmek isteyen insanlar evlerine çeşitli manzara tabloları asarak hasretlerini dindirmeye çalışırlar. Genç, yaşlı her kesimin ilgi duyduğu manzara tabloları çeşitli modelleriyle dikkatleri üzerine çeker. Tahta, metal, plastik gibi çerçevelerle kaplanan bu tablolar sade bir şıklığı da yakalayarak mobilyalarla uyum sağlarlar. Doğa manzarası olan tablolar kişilere huzur vererek evde güzel bir ortamın oluşmasını sağlarlar. Deniz manzaralı tablolar kişilere sakinlik neşe vererek birçok anılarını hatırlamalarına imkan sunar. Gümüş, altın, ahşap ve farklı renklerde olan çevreler farklı tasarımlarıyla birçok müşterinin beğenisine sunulur. Birçok ofiste kullanılan manzara tabloları farklı bir renk katarak müşteriler tarafından ilgi görür. Sağlığa uygun kokusu olmayan kanvas manzara tabloları sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Ofislerde ve evlerde duvara çivi çakmaktan kaçınanların tercihi kanvas tablolar estetik bir görüntü oluşturur. Şelale, deniz, orman, gün doğumu, gün batımı gibi doğa resimlerini evlerde buluşturan manzara tabloları birçok marka tarafından üretilir. Yatay, dikey, panorama şeklinde olan manzara tablo modelleri farklı parçalardan da oluşur. 3, 4, 5, 7 parçalardan oluşan bazı modeller evlere farklı bir hava katar. Birçok ressam tarafından üretilen manzara tabloları sanatseverlerin ilgisini çeker. Farklı sanat adımlarını bünyesine alan bu yağlı boya manzara tabloları ressamların adını ön plana taşır. Bireyselliğin ve düşlerin göz önüne çıktığı romantizm akımını yansıtan yağlı boya tabloları sürrealizm ve fütürizm akımlarından da etkilenir. Sanatseverlerin dikkat ettiği noktalar arasında tabloların kaliteli malzemelerden üretilmesidir. Boyaları çıkmayan, çerçeveleri sağlam manzara tabloları uzun süre kullanım sağlar.

Huzur Veren Manzara Tabloları

Geniş alanlı ofisler ve evler için uygun üretilen büyük manzara tablo talepleri karşılar. Orta ve küçük boylarda da üretilen manzara tabloları uygun alanlara göre yerleştirilir. Özgür bir hava oluşturan metal manzara tabloları bohem tarzını ön plana çıkaracak alanlarda sıklıkla tercih edilir. Farklı tasarımlarıyla göz dolduran bu manzara tablolarının dayanıklı olması oldukça önemli bir detaydır. Güneş ışığı ve nemden fazla etkilenmeyen manzara tabloları markaların kalitesini artırır. Birçok marka tarafından satışa sunulan manzara duvar tabloları farklı boyalardan ve malzemelerden üretilir. Müşteriler için manzara tabloları seçerken önemli noktalardan biri de tablolarda kullanılan renklerdir. Mobilyalara uyum sağlaması açısından özenle seçilen manzara tabloları ofislere ve evlere şıklık katar. Deniz, güneş, ağaç manzara tabloları kişilere huzur vererek alanlarda ferah bir hava yaratır. Modern mobilya tasarımların yanında sık sık tercih edilen siyah beyaz manzara tablo modelleri ev, ofis, otel gibi birçok alanda kullanılır. Siyah beyaz renkleri birbirleriyle uyum içinde sade bir dekorasyon şansı sunar. Yemek yeme isteğini artıran turuncu renk restaurant gibi yerlerde kullanılır. Restaurantta hoş bir görüntü yaratmak isteyen işletme sahipleri turuncu renkte tablolar tercih ederek dikkat çekerler. Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken manzara tabloları müşterilerin ilgisine göre şekillenir. Farklı fırça darbeleri ve kabartmalarıyla 3 boyutlu efekt görünümü oluşturan manzara tabloları 3, 5, 7 gibi parçalardan da oluşur. 3 boyutlu manzara tablo modelleri gerçekçi görünümüyle kişileri kendi üzerine çekerek huzurlu bir ortam oluşmasına imkan sunar. Çerçeveli ve çerçevesiz farklı seçeneklerde sunulan 3 boyutlu manzara tabloları ev, ofis birçok alanda güzel bir görüntü yaratır.

Farklı Modelleriyle Manzara Tabloları

Ofis, ev, otel, kafe gibi birçok alanda kullanılan manzara tabloları ürün çeşitliliği imkanı sunar. Her müşterinin kendi zevkine göre alabileceği bu manzara tabloları farklı markalar tarafından satışa sunulur. Genellikle yağlı boya tabloları için kullanılan kanvas kumaştan elde edilen tablolar pamuktan üretilir. Kanvas tablo manzara modelleri kaliteli malzemeden üretildiğinde uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Tablo sevenlerin dikkat ettiği bir diğer nokta ise tabloların kolay temizliğidir. Ortamdaki tozları üzerine toplayan manzara tablolarının temizlenmesi pratik olursa müşteriler tarafından ilgi görür. Kolay toz tutmayan ve tozu göstermeyen malzemelerden üretilen ürünler beğeni toplar. Farklı renk ve motiflerde satışa sunulan çerçeveli manzara tablo ahşap, metal, plastik gibi malzemelerden üretilebilir. Evlerde kitap okuma köşesi oluşturan kişiler için dekorasyon fırsatı sunan 3D manzara tablo lambader ile uyum yakalayarak hoş bir görüntü oluşturur. Ay, kış, sonbahar manzaralı tablolarda ışık detayları sıklıkla kullanılır. Gece ev manzaralı bir tabloda aydan yansıtılan ışık karanlık ortamlarda dikkatleri üzerine çeker. Işıklı manzara tablo farklı seçenek imkanlarıyla birçok müşteri tarafından tercih edilir. Çoğunlukla gençlerin ilgisini çeken ışıklı manzara tabloları resmin rengine göre değişiklik gösterebilir. Ay ışığında beyaz ışık kullanılırken sokak lambasında sarı ışık tercih edilebilir. Işıklı detaylarıyla çarpıcı görüntüler oluşturan bu manzara tabloları birçok kişinin dikkatini çekerek gerçekçi bir görüntü yaratır.

Manzara Tablo Fiyatları

Evlerde ve ofislerde dekorasyon imkanı sunan manzara tablo fiyatları markalara ve model özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Küçük, orta, büyük boyutlarda üretilip dar ve geniş alanlara göre seçenekler sunan manzara tabloları birçok yerde kullanılır. Plastik, metal ve ahşap malzemeden üretilen çerçeveli manzara tabloları mobilyaların rengine ve tasarımlarına göre belirlenir. Çerçeveli tablo istemeyenler için çerçevesiz manzara tabloları modern mobilyalarla sade bir şıklık katabilir. Gerçekçi duruşuyla 3d manzara tabloları kişileri tablonun içindeymiş gibi hissettirebilir. Kafelerde güzel bir dekorasyon yaratması açısından tercih edilen manzara tabloları genellikle yeme isteği uyandıran turuncu tonlardan oluşur. Yağlı boya tablolarında sıklıkla kanvas kumaş kullanılır. %100 pamuktan üretilen kanvas kumaş manzara tabloları markaların kalitesini ortaya çıkarır. Sanatseverlerin çoğunlukla ilgilendikleri yağlı boya manzara tablo fiyatları malzemelerine göre değişiklik gösterir. Tablo seçiminde uzun ömürlü bir kullanım için önemli detaylardan kaliteli malzemelerden üretilmesidir. Kaliteli malzemelerden üretilen tablolar güneş ışığında renk açılması yapmayarak markanın başarısını yükseltir. Tablolarının pratik bir şekilde temizlenmesi de müşterilerin dikkat ettiği noktalar arasındadır. Karanlık ortamlarda dikkatleri üzerine çeken ledli manzara tabloları misafirlerin ilgisini çeker. Farklı renk ışıklarla aydınlanan bu tablolar kış, sonbahar, ay manzarası sevenlerin hoşuna giden modellerdir. Renk uyumuyla sade bir şıklık katan siyah beyaz manzara tabloları modern mobilyalarla bir araya getirildiğinde güzel bir dekor oluşturur. Genç yaşlı her kesimin ilgisini çeken manzara tabloları alanlara renkli dokunuşlar katar. Ev, ofis, otel, kafe gibi yerlere huzur katan birbirinden farklı manzara tablo satın almak için Hepsiburada'yı ziyaret edebilirsiniz.

Manzara Tablo Modelleri Nelerdir?

Işıklı, 3 boyutlu, çerçeveli, çerçevesiz, kanvas manzara tablo modelleri müşterilerin zevkine göre üretilir. Küçük, orta, büyük ve parçalı şekillerde üretilen manzara tablo modelleri değişik alanlarda kullanım imkanı sunar.

Manzara Tabloları Nerelerde Kullanılır?

Birçok marka tarafından üretilen farklı modellerdeki manzara tabloları ev, ofis, otel gibi birçok yerde kullanılarak dekorasyon imkanı yaratır. Kullanıldığı alanlara şıklık katan manzara tabloları müşterilerin ilgi odağı haline dönüşür.

Manzara Tabloları Her Mobilyaya Uyum Sağlar mı?

Birçok mobilyaya uyum sağlayacak çeşitlikte üretilen manzara tabloları sanatseverler tarafından ilgiyle karşılanır. Mobilya rengine ve tarzına göre çeşitlilik imkanı sunan markalar başarılarıyla ön plana çıkarlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Manzara Tablo Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar
MDF Tablolar
MDF Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Kabartma Tablolar
Kabartma Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Metal Tablolar
Metal Tablolar
Pleksi Tablolar
Pleksi Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Puzzle Tablolar
Puzzle Tablolar
Epoksi Tablolar
Epoksi Tablolar
Cam Tablolar
Cam Tablolar
Duvar Örtüsü
Duvar Örtüsü
Olla
Tabloshop
Emirgan
Tablo 360
Dekorme
Evine Moda
Tablo Center
Tablofest
snowparty
Pastel Tablo
Cloud
Tablosan
Aden
MarkaEv
Rosyvien
ArtLawi
Hd Sanatsal Ürünler
Sophistique
Greendecor
Home Arths
Dekoratif
Modern
Manzara
İllüstrasyon
Şehir
Yiyecek - İçecek
Çiçek
Soyut
Hayvan
Fotoğraf
Ünlü Ressam Tabloları
Dini
Geometrik
Vintage
Deniz
Atatürk
Araç
Antik Eserler
Osmanlı
Bebek - Çocuk Odası
Yatay
Tek Parçalı
Dikey
4 Parçalı
Kare
Dikdörtgen
3 Parçalı
5 Parçalı
2 Parçalı
Panorama
Oval
10 Parçalı
6 Parçalı
8 Parçalı
Yuvarlak
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?