Uzun süre mutfakta zaman geçirenler için mutfaklarının düzenli ve güzel olması oldukça önemlidir. Mutfaklara dekoratif bir görüntü katan mutfak tabloları birçok marka tarafından üretilir ve satışa sunulur. Farklı renklerde ve modellerde üretilen mutfak tabloları mutfaklara şıklık katarak birçok kişinin dikkatini çeker. Kare, dikdörtgen, daire şeklinde olan bu tablolar birçok mutfakta kullanılarak göz doldurur. Kepçe, çatal, çaydanlık gibi şekillerde olan modelleriyle mutfaklara modern bir hava katan tablolar günümüzde sıklıkla tercih edilir. Genellikle İngilizce mutfak yazılı tablo ev, kafe, şef mutfakları gibi yerlerde kullanılır. Plastik, metal, kanvas, ahşap malzemelerden üretilen mutfak tabloları dikkatleri üzerine çeker. Buzdolabı yanına, tezgah üstüne, duvara, mutfak kapısına asılan tablolar birçok modeliyle seçenek imkanı oluşturur. Ahşap mutfak tablo doğal bir görüntü oluşturarak mutfaklara sade bir şıklık katar. Meyve, sebze, kupa gibi gıda ve mutfak temalı bu tablolar farklı boyutlarıyla dar, geniş birçok mutfağa uygun üretilir. Canlı renkleriyle mutfaklara enerji katan mutfak tabloları modern bir görüntü oluşturur. Müşterilerin taleplerini karşılayacak çeşitlilikte üretilen mutfak tabloları son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. %100 pamuktan üretilen kanvas kumaş tablolar kaliteli boyalardan elde edildiğinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Farklı tasarımlarıyla mutfaklarda renkli detaylar oluşturan mutfak tabloları ilgileri üzerine toplar. 3, 5, 9, 13 gibi birçok parçalı modelleriyle kompozisyon oluşturan mutfak tabloları müşterilerin vazgeçilmezi haline dönüşür. Siyah ve beyaz tasarımlar sadelikleriyle öne çıkarken renkli tasarımlar mutfaklara canlı bir hava katar. Mutfak için tablolar birçok marka tarafından üretilerek müşterilerin beğenisine sunulur.

Şık Mutfak Tabloları

Mesleğini mutfakta icra eden şefler için mutfağın kişiselleştirilmesi oldukça önemli bir detaydır. Mutfaklarda güzel detay oluşturması için farklı modellerde ve şık tasarımlarla üretilen mutfak tabloları birçok kişinin beğenisini kazanır. Mutfak tablosu meyveli modelleri rengarenk detaylarıyla tek ya da birçok parçadan oluşur. Mutfağa ferah bir hava katan bu mutfak tabloları yemek programlarında da sıklıkla kullanılır. Müşteriler için en önemli noktalardan biri mutfak tablolarının dayanıklı olması gerektiğidir. Kaliteli malzemelerden üretilen mutfak tabloları markaların başarısını üst seviyelere taşır. 3'lü mutfak tablosu sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Farklı renk ve modelleriyle geniş mutfaklarda yemek masası arkasındaki duvarlara asılan bu ürünler şık bir görüntü oluşturur. Mutfak metal tablo paslanmayan malzemelerden üretildiğinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunarak markanın kaliteli ortaya çıkarır. Meyve, sebze ve mutfak araç gereçleri şeklinde olan bu ürünler mutfağın havasını değiştirerek modernleştirir. Mutfak dekor tablo dikey, yatay şeklinde modelleriyle mutfakların birçok alanına asılabilir. Müşterilerin zevklerini karşılayacak çeşitlilikte üretilen mutfak tabloları beğeni toplar. Sudan ve nemden etkilenmeyen mutfak tabloları kaliteli malzeme yapısıyla göz doldurur. Orta ve küçük boylarda üretilen tablolar dar alanlı mutfaklar şık bir dekor imkanı yaratır. Geniş alanlı mutfaklar için büyük ve çoklu parçalı mutfak tabloları farklı seçenekleriyle mutfakları süsler.

Dekoratif Mutfak Tabloları

Mutfağı açık kafelerde dekoratif bir görüntü oluşturmak için kullanılan mutfak duvar tablosu farklı renk ve detaylarıyla ilgi çeker. Kahve dükkanlarında siyah, beyaz, kahverengi tonlarında ağırlık verilirken kafe ve restaurantlarda her mutfak tablosu bulunabilir. Kahve severler evlerinde kendilerine kahve köşesi oluşturabilirler. Kahve makinesi ve kupaları koyup oluşturulan köşelere kahve temalı mutfak tablo modelleri güzel bir hava katar. Farklı renk ve malzemeden oluşan mutfak tabloları birçok müşterinin mutfağını kendi zevkine göre dizayn etme fırsatı sunar. Siyah, beyaz, turuncu, sarı, yeşil gibi birçok renkte üretilen bu ürünler mutfaklara canlılık katar. Kupa, çaydanlık, çatal, kaşık, bıçak şeklinde olan mutfak tablo seti birçok mutfakta yerini alarak dekoratif bir güzellik sunar. 5, 9,13 gibi farklı parçalardan oluşan bu setler mutfağın birçok yerine asılma imkanı sunarak pratik bir kullanım da sağlar. Plastik, metal, kanvas ve ahşap malzemelerden üretilen bu ürünler müşteriler için seçim çokluğu imkanı yaratır. Ürünlerin kolay temizlenmesi ve temizlendikten sonra yıpranmayacak dayanıklılıkta olması önemli noktalar arasındadır. Dayanıklı ürünler markaların adını yükselterek başarıya ulaşmalarını sağlarlar. Mutfak ahşap tablo dayanıklı yapısıyla ön plana çıkarak birçok kişi tarafından tercih edilir. Mutfağında sade ve doğal bir dekor yaratma ihtiyacı hissedenlerin çoğunlukla beğendiği bu ürünler sıklıkla satılan modeller arasında yer alır. Ocak üstünde, buzdolabı yanında, duvarlara, tezgah üstüne asılan bu mutfak tabloları kişiselleştirebilir. Mutfak sahiplerinin ismine özel oluşturulan bu mutfak tabloları müşteriler tarafından genellikle beğenilerek birçok marka tarafından farklı stilde yazılarda üretilir. Mutfağında sürekli vakit geçirenlerin mutfağına severek girmesini sağlayan dekoratif mutfak tabloları birçok kişinin vazgeçilmezi haline dönüşebilir. Mutfağını kişiselleştirme ihtiyacı hissedenlerin ilk tercihlerinden biri olan mutfak tabloları çeşitli seçenek imkanlarıyla göz doldurur.

Mutfak Tablo Fiyatları

Mutfaklara dekoratif bir şıklık katan mutfak tablosu fiyatları boyutlarına, malzemesine ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Küçük, orta ve büyük boyutlarda olan mutfak tabloları dar ve geniş alanlarda kullanım seçeneği sunarak beğeniyi üzerine toplar. Sade bir şıklık yakalamak isteyenlerin tercih ettiği ahşap, siyah ve beyaz ürünler birçok kafe sahibi tarafından da beğenilir. Mutfak için çerçeveli tablo ahşap, plastik ve metal malzemelerden üretilerek müşterilerinin tercihine sunulur. Farklı renk ve modellerde üretilen bu ürünler parçalı çeşitleriyle de mutfak duvarlarında kompozisyon oluşturma imkanı sunar. 2, 4, 5, 9, 13 gibi farklı parçalara sahip olan mutfak setleri sıklıkla tercih edildiğinde birçok marka tarafından üretilir. %100 pamuktan elde edilen kanvas kumaş dijital baskılar için üretlerek dekoratif tablo oluşmasını sağlar. Mutfak kanvas tablo meyve, sebze, çay, kahve temalı modelleriyle mutfaklarda şık bir görsellik imkanı yaratır. Yumuşak ve sert tahta parçalarının farklı yapıştırıcılarla birleştirilip oluşturulmasıyla meydana gelen MDF ürünler sağlam yapılarıyla dikkat çekerler. Mutfak MDF tablo dayanıklı yapısıyla sık sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ahşap mutfak dolaplarıyla uyumu bir bütün oluşturarak muftağa doğal bir şıklık imkanı sunar. Kolay temizlenen ürünler birçok müşteri tarafından ilgi görür. Tozu göstermeyen ve toz kaplamayan ürünler pratik bir temizleme fırsatı sunarak çoğunlukla tercih edilir. Birçok markanın ürettiği farklı renk ve modellerde üretilen mutfak tabloları son zamanlarda mutfaklardaki yerini alarak müşterilerin vazgeçilmezi haline dönüşür. Mutfaklara şıklık katan dekoratif mutfak tablolarına sahip olmak için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Mutfak Tablo Modelleri Nelerdir?

Ahşap, plastik, metal, kanvas gibi malzemelerden üretilen mutfak tabloları farklı renklerde satışa sunulur. Küçük, orta, büyük boyutlarda üretilen modeller birçok mutfakta kullanım imkanı sunar. Genellikle gıda temalı olan bu ürünler bazı markalar tarafından kişiselleştirilerek müşterilerin özel hissetmesini sağlar.

Mutfak Tabloları Nerelerde Kullanılır?

Mutfaklara şık bir dekor havası yaratan mutfak tabloları kafe, restaurant, televizyon programlarında sıklıkla kullanılır. Kahve severlerin evlerinde kahve köşesi oluşturduğu yerin duvarına da asılan bu tablolar tamamlayıcı görev görür.

Mutfak Tabloları Her Mutfakla Uyum Sağlar mı?

Mutfak dolaplarının rengine göre farklı renk ve modellerde üretilen mutfak tabloları birçok müşterinin ihtiyacını karşılar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mutfak Tablo Fiyatları

58 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar
MDF Tablolar
MDF Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Metal Tablolar
Metal Tablolar
Taş Tablolar
Taş Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Cam Tablolar
Cam Tablolar
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 36 / 58 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?