Mutfak Tablo Fiyatları

Mutfağa renk katan tamamlayıcı parçalardan olan tablolar, duvar dekorasyonunda kritik rol oynar. Şık temalar eşliğinde sıcak ve canlı bir atmosfer oluşturarak mutfakta zaman geçirmeyi keyifli kılan ürünler, ortama farklılık katmak isteyenler için farklı modeller eşliğinde alıcıya sunulur.

Mutfak Tablosu Çeşitleri

Mutfak tabloları arasında kanvas tablolar, çerçeveli tablolar, kabartma tablolar, metal tablolar ve MDF tablolar bulunur. Oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan kanvas tablolar mutfağa uygun şık temaları ile göz alıcı parçaları içerir. Başta kahve olmak üzere ağırlıklı olarak gıda temalı olan mutfak tabloları, farklı zevklere hitap eden meyve, çiçek, yazı baskıları temalarıyla yüzlerce ürünü kapsar. Mutfak dekoruna ve temasına uygun olarak seçilmesi tavsiye edilen parçalar temanın yanında renklerin kullanılışı ile de farklılık yaratan ürünlerdir. Kanvas tablolar ebat açısından farklılık gösterip yatay veya dikey birçok ölçü seçeneği ile bulunabilir.

Çerçeveli tablo çeşitleri ise MDF ahşap çerçevesi ile oldukça şık ürünlerdir. Çerçeve rengi genellikle doğal ahşap veya beyaz olan ürünler, tema açısından farklılık gösterir. Tema olarak meyve, sunum tahtası, peynir, kahve gibi besinlerin hâkim olduğu temalar, mutfağa şıklık katan parçalardan olur. Hem dikey hem yatay formlarda olan tablo çeşitleri, kaliteli görünümü ile farklı ortamlarda da tercih edilebilir.

Kabartmalı tablolar ise UV baskı tekniğiyle yüksek çözünürlüklü görsellerin MDF üzerine basılması ile hazırlanan tablo çeşitleridir. Canlı renkleri ve özgün temaları ile hem evde hem iş yerinde kullanıma hitap eden ürünler, özel koruyucu madde ile kaplandığı için uzun süre rengini korur. Modern bir tasarıma sahip olan ürünler farklı parçalara gerek duyulmadan tek başına kullanıma uygundur. Daha modern ve estetik bir tablo isteyenler için ise çok parçalı MDF tablolar iyi bir seçimdir. Toplam dört veya beş parçadan oluşan ürünler, dikey ve kare tablo çeşidi olarak karşınıza çıkar. Dijital baskı yöntemiyle MDF üzerine basılan görsellerden oluşan ürünlerde canlı temalar ağırlıktadır.

Mutfak Tablo Fiyatları

Mutfak tablosu fiyatları ürün modeline ve ölçüsüne göre değişiklik gösterir. Metal tablolarda dekoratif motifler ürün fiyatı üzerinde belirleyicidir. Genellikle kahve bardağı veya fincanı gibi biçimlere sahip olan ürünlerin ölçüleri birbirine yakındır. Kabartma tablo çeşitleriyse 30x30 cm ve 30x60 cm olmak üzere iki farklı ebat bulunur. Çerçeve büyüklüğüne göre fiyatları değişen kabartma tablolarda temalar fiyatları etkilemez. MDF çok parçalı tablolarda fiyat parça sayısına göre değişir. 4 parçalı tablolar fiyat açısından daha cazip bulunurken 5 parçalı tablolar küçük farklılıklar gösterebilir. Lazer kesim 3’lü bağımsız tablolar ise farklı marka ve modellere sahip olduğu için daha üst bütçelere hitap eder.

Çerçeveli tablolar ise fiyat açısından kalitesi uygun rakamlar ile satılır. MDF kenar kısımlara ve kobalit malzemeden üretilen tablo yüzeyine sahip çerçeveli tablolarda ölçüler de fiyatları etkiler. Ölçüsüne göre kendi içinde farklılık gösteren ürünleri 78x58 cm ile 108x44 cm olmak üzere iki farklı ebatta bulabilirsiniz.

En çok tercih edilen tablo çeşitlerinden biri olan kanvas tablolar ise değişken fiyatlara sahiptir. Başta marka ve ebat olmak üzere temasına göre de farklı rakamlara satılan ürünler, çerçevesiz kullanımı ile kafelerde, evde ve iş yerinde oldukça pratik bir kullanım sergiler. Kanvas tablolarda şase kalınlığı da fiyatlar üzerinde etkili olur. Genellikle 3 cm şase kalınlığına sahip ürünler, duvarda oldukça şık ve belirgin bir görsel etki uyandırır. 2 cm şase kalınlığına sahip kanvas tablolar ise daha cazip fiyatları ile alıcıya hitap eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mutfak Tablo Fiyatları

Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar
MDF Tablolar
MDF Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 332 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021320/18021320